Laupäev, 7. oktoober 2023
16:45
Siim Pulst: Tere taas! Premium liiga kaks halvimas vormis meeskonda astuvad Narvas vastamisi. Kohalik Trans on kaotanud järjest neli kohtumist ja Tartu Tammeka kolm.
16:46
Siim Pulst: Kahtlemata on mõlema jaoks seis piinlik ja pingeline. Kumb jätkab punases ja kumb saab siit hooaja viimaseks jupiks uue tõuke? Viik ei rahuldaks justkui kumbagi, samas võimaldaks vähemalt nulliseeriale lõpu teha.
16:47
Siim Pulst: Kihlveokontorid hindavad Transi kergeks soosikuks. Eelmistest omavahelistest mängudest on mõlemal kirjas üks võit ja viik.
16:49
Siim Pulst: Transi algkoosseis pakub rohkem kõneainet. Alex Markovic, Irie ja Daniil Tarassenkov jäävad kõik pingile, nende asemel alustavad Sergei Kondrattsev keskkaitses, Mark Maksimkin keskväljal ja Aleksandr Nikolajev äärel.
16:49
Siim Pulst: Tammeka poolelt väärib märkimist Sander Puri alustamine vasakkaitses mängukeeldu kandva Tanel Tammiku asemel. Läbi terve hooaja vigastusega hädas olnud Puri kuulub Tammeka põhikoosseisu esimest korda pärast 13. augustit.
16:50
Siim Pulst: Mänguolud ei ole ka Narvas oluliselt kõbusamad kui täna pealinnas: +5, tuuline vihmane ilm, kunstmuru rahuldavas seisukorras.
16:52
Külastaja Tank kommentaar
Kas Koskoril kehtiv leping vaid selle hooaja lõpuni?
16:53
Siim Pulst: Ei oska öelda, esimese hooga ei leidnud lepingu pikkuse kohta mingit infot. Eestis pole ka väga tavaks seda avaldada. Aga ajalukku vaadates on Trans teinud pigem aastaseid lepinguid tõesti.
16:59
Siim Pulst: Kaamerapilt kinnitab, et tuul ei halasta piirilinnale täna sugugi rohkem kui pealinnale. Hea meel on vähemalt kommentaatori üle, kes koliti koos monitoriga ilmakindlasse autosse.
17:01
Siim Pulst: Tammeka pani palli mängu!
17:02
Siim Pulst: Trans ründas kohe esimesel minutil väga näljaselt ja tuli ka kaks löögiüritust, aga kumbki neist väravavahini välja ei jõudnud.
17:03
Siim Pulst:  Transi tormiline pealetung ei ole vast ka nii üllatuslik, kui vaadata nurgalippe, mis lehvivad nende rünnakusuunal.
17:04
Siim Pulst: Transil juba kirjas ka esimene karistus- ja nurgalöök. Otsest ohtu väravale nad siiski veel tekitada pole suutnud.
17:05
Siim Pulst:  4. minutil jõudis pall esmakordselt ka Transi karistusalasse ning Bracelli proovis pika audi järel isegi käärlööki, kuid pall põrkas pehmelt Matrossovi käte vahele.
17:06
Külastaja Mm kommentaar
Päris hea kaamerapilt.
17:10
Siim Pulst:  Viimastel minutitel on mäng koondunud keskväljale. Päris palju praaki pakutakse mõlemalt poolt.
17:11
Siim Pulst: Värav  Trans ees! Koskor!
17:11
Siim Pulst:  Harlin Suarez virutas kaugelt peale, Aland tõrjus enda ette ja Koskor oli esimesena jaol.
17:13
Siim Pulst:  Trans on löönud Tammeka vastu sel hooajal kokku neli väravat ja need kõik on sündinud endise Tammeka väravaküti esituses! Ühtlasi kerkis Koskor hetkel Premium liiga väravaküttide tabeli ainuliidriks.
17:14
Siim Pulst:  Suarezel hea võimalus Transi teine lüüa, aga seekord saatis ta palli 12 meetrilt üle värava.
17:16
Siim Pulst:  Pall on jälle Tammeka väravas, aga ei loe! Suarez jättis löögikoha kasutamata, et pall värava ette Volkovile sööta, aga ründaja oli tühja värava ees selges suluseisus.
17:17
Siim Pulst:  Volkovi käärlöögiüritus osutus sööduks nurgalipu juurde.
17:18
Siim Pulst: Värav  2:0! Suarez!
17:19
Siim Pulst:  Kolumbia poolkaitsja löök kasti tagant võttis vist ka kerge rikošeti, enne kui see posti kõrvale põrkas. Väravasööt Maksimkinile.
17:24
Siim Pulst:  Pool poolajast mängitud ja pakuks, et ligi 90% sellest on möödunud Tammeka väljakupoolel. Teisel poolajal saame näha, kui palju on küsimus tuules ja kui palju jõudude vahekorras.
17:26
Siim Pulst: Suarez söötis Maksimkini kastijoonelt löögile, aga noore poolkaitsja löök läks üle jala.
17:28
Siim Pulst:  Volkov võitis Transile teise nurgalöögi. Kallas klaaris Suareze tsenderduse veel üheks nurgalöögiks. Kolumblane jookseb üle väljaku, et seda ka teiselt poolt toimetada.
17:28
Siim Pulst:  Seekord jõudis tsenderdus üle meestesumma Volkovile, kes üritas otse õhust jalaga lüüa, aga lõi pallist mööda.
17:28
Nägin kuidas Tammeka meistriliigasse jõudis ja sel aastal näen ka kuidas ta lõpuks tagasi esiliigasse kukub. Kui nüüd mingeid skeemitamisi muidugi ei tule.
17:32
Siim Pulst:  Veel üks nurgalöök Transile. Suareze seekordse tsenderduse viib tuul otsejoones värava taha.
17:32
Siim Pulst:  Peakohtunik Karhu käis väljaku ääres mõlema peatreeneriga rääkimas. Küsimus oli ilmselt selles, kas meeskonnad on valmis sellistes tingimustes jätkama. Mäng igatahes jätkub.
17:34
Siim Pulst: Tammeka on nüüd suutnud mängu rohkem Transi väljakupoolele suruda, aga ohtu sünnib ikkagi vaid Transi üleminekutel.
17:38
Siim Pulst: 36. minutil Tammeka ohtlik karistuslöök. Uljanovi tsenderduse järel tuli pall kastist välja, misjärel Veelma proovis kaugelt lüüa, aga pall keeras üle värava.
17:38
Siim Pulst:  Transile veel üks nurgalöök. Seekord kandis tuul Suareze tsenderduse üle kõigi meeste ja võttis siis suuna üle otsajoone.
17:43
Siim Pulst: Hoiatus Herman Pedmansonile mängu esimene hoiatus.
17:44
Siim Pulst:  Kulinitš pääses trahvikasti paremast küljest ohtlikult löögile. Tulemuseks veel üks nurgalöök.
17:45
Siim Pulst: Suareze tsenderdus lendas üle väravaesiste meeste, misjärel Volkov lõi seda otse õhust jalaga, aga saatis palli kõrgustesse.
17:46
Siim Pulst:  1 lisaminut.
17:48
Siim Pulst: Poolaeg 2:0! Transi tugev algus tõi kaasa kaks väravat. Teisel poolajal saab Tammeka tuule enda ründesuunale, näis millega tartlased vastata suudavad.
17:48
Külastaja Tammeka kommentaar
Järgmine poolaeg tuul tammeka kasuks, 2tk tagasi lüüa ei ole ilmselt probleem, vaadates kuidas pall vastu ja alla tuult liigub.
17:49
Siim Pulst:  FlashScore'i statistika: pallivaldamine 55-45, pealelöögid 9:2, löögid raami 3:1, nurgalöögid 6:0.
18:02
Siim Pulst: Teine poolaeg!
18:07
Siim Pulst:  Tammeka on teist poolaega alustanud isukalt küll, aga esimese viie minutiga ei ole veel midagi ohtlikku luua suudetud.
18:11
Siim Pulst: Väga sündmustevaene on see poolaja algus olnud. Tammeka on otsivam pool ja Trans noolib kontraid, aga kordaminekuid pole kummalgi.
18:14
Siim Pulst:  Päris hirmuäratav oli näha, kuidas kaamerapildi taustal oli Transi varumeestepink lihtsalt õhku tõusmas! Hoolimata sellest, et inimesed seal istusid.
18:15
Siim Pulst:  Matrossov tekitas nüüd ise natuke põnevust, seigeldes oma kastist väljas küljejoone juures. Sai siiski palli klaariks.
18:16
Siim Pulst:  59. minutil pääses Volkov läbijooksul Alandiga silmitsi, aga Tammeka väravavaht seisis hästi ja blokeeris löögi nurgalöögiks. Sealt enam ohtu ei sündinud.
18:18
Siim Pulst:  61. minutil Transil veel üks ohtlik kontra, seekord kaks ühe vastu, aga Volkovi otsustav sööt Koskori suunas ebaõnnestus.
18:18
Siim Pulst:  Trans teenis selle viimase olukorraga veel ühe nurgalöögi, aga see tuli jälle kiiresti kastist välja.
18:19
Siim Pulst: Vahetus  Laaneots tuleb 63. minutil Pedmansoni asemele.
18:20
Siim Pulst:  Tammekal oli samal ajal kasutada oma esimene nurgalöök. Sealt midagi luua ei suudetud.
18:22
Siim Pulst:  Tammeka surve aga jätkub. Teine ja kolmas nurgalöök järjest.
18:22
Siim Pulst:  Ohtu need Uljanovi nurgalöögid siiski ei kujutanud.
18:24
Siim Pulst:  Uljanov läks ülikaugest karistuslöögist otse pealelöögile. Matrossovile oludest hoolimata kerge saak.
18:25
Siim Pulst: Hoiatus  Laaneots võtab juba 68. minutil kaardi. Viga keskväljal Reginaldi vastu.
18:27
Siim Pulst: Hoiatus  Kulinitš sai 71. minutil esimese Transi mehena kaardi.
18:28
Siim Pulst:  Väljakuäärsed torbikud lendavad 71. minutil üle väljaku. Näis, kas see mäng saab ikka täna lõpuni mängitud, sest olud muutuvad aina hullemaks.
18:30
Külastaja Mkm kommentaar
Tammeka flirdib ikka relekaga sel hooajal
18:32
Siim Pulst:  Veelma võitis 75. minutil trahvikasti nurga juurest karistuslöögi. Uljanov lõi otse peale, aga Matrossov oli jälle õigel ajal õiges kohas ja püüdis kindlalt.
18:32
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Kes Tammekale vastu tuleks kui yleminekuks läheks?
18:33
Siim Pulst: Esiliiga paremuselt teine iseseisev klubi on ülisuure tõenäosusega Viimsi JK.
18:36
Siim Pulst:  Uljanov oli vist meheks, kes üritas Transi viiekastis ülepealööki, aga pall takerdus kaitsjatesse. Tammeka otsib veel isukalt.
18:36
fun fact, tammeka viimane kohtumine on harjuga, loodame et siis veel põnevus tabelis alles langemise osas
18:36
On Viimsil soovi töusta? Natuke kahtlen
18:36
Siim Pulst: Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis soovivad tõusta küll.
18:37
Siim Pulst: Vahetus  80. minutil Transi esimene: Markovic sisse, Volkov välja.
18:37
Siim Pulst:  Veelma kauglöök pööras õhus ärevalt, aga maandus napilt tagumisest ristnurgast mööda.
18:39
Enne tuleb Tammekal see ülemineku koht kätte saada ja kuigi täna veel 3 punkti vahe Harjuga siis juba homme ei pruugi see nii olla ja kui peakski lõpus võrdsed punktid olema siis vist läheb hoopis Harju Viimsiga kokku
18:39
Siim Pulst:  Vahetus 83. minutil Lehter Puri asemele.
18:40
Siim Pulst:  Veelma karistuslöök tabas Transi müüri, aga Kulinitšile võetu sealt käegamäng. Tammekal seega uus karistuslöök ja oluliselt lähemalt ... aga nüüd keerutas Veelma otsejoones üle värava.
18:41
Myts maha köigi eest kes täna koha peale mängu vaatama läksid, ilm on ikka karm
18:41
Siim Pulst:  Narva ilm on veel karmim kui Tallinnas, aga erinevalt TNTK-st on publikul vähemalt korralik katusega tribüün.
18:43
see ilm + Fama kunstmuru = priima jalgpallielamus kõigil väljakulolijate jaoks
18:44
Siim Pulst: Tammekal on taga hõredaks jäänud ja Transi kontrad on pidevalt ohtlikud, aga kirstunaela pole seni lüüa suudetud.
18:47
Külastaja Rainer kommentaar
Samas kui vaadata hooaja teist poolt,siis Viimsile võiks Tammeka vaat,et isegi paremini sobima.
18:47
Siim Pulst: Vahetus  Irie Koskori asemele 90+1. minutil.
18:49
Siim Pulst:  Kohtunik arvas ilmselt, et halastab mängijatele, aga osad Tammeka mehed sellele küll hästi ei vaadanud. Enamus kasutasid samas võimalust, et kiiresti riietusruumi põgeneda.
18:50
Siim Pulst:  Tänan jälgimast. Selle mängu järelkajad saab kätte vaid kirjalikult, nii et praegu võib silmad juba järgmise mängu juurde sättida.