Laupäev, 7. oktoober 2023
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga maratonpäeva lõpetab Tallinna Flora ja FC Kuressaare kohtumine. Kuna mõlema meeskonna põhirivaalid - vastavalt Levadia ja Trans - teenisid täna kolm punkti, siis vajab Flora võitu, et püsida liider Levadiaga viis vooru enne hooaja lõppu võrdsete punktide peal, ning Kure vajab võitu, et võtta Transilt seitsmes koht tagasi.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Eelmises voorus elus esmakordselt Premium liigas põhikoosseisu pääsenud Robert Veering alustab Flora keskkaitsjana põhis ka täna, kuigi Kolobov on mängukeelu alt tagasi. Täna keeldu kandvat Ojamaad asendab algrivistuses Mihhailov. Zenjov mängib seega eeldatavasti vasakul äärel, kus muidu mängis Ojamaa, ning Mihhailov paremal.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare on üle pika aja jätnud Premium liigas Jermatšenko pingile. Keskväljal alustab Dõmov, kelle mänguvalmidus oli veel eile küsimärgi all.
19:23
Külastaja Mm kommentaar
Kas Kuressaare saaks üldse võitu loota siit?🙂 hetkeseisus ei usu, et seda neile lubataks
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare võidu tõenäosus on väike, aga mitte olematu, kuna Flora pole ka viimasel ajal väga veenev olnud - viimase viie liigamänguga kaks viiki ja kolm minimaalset võitu.
19:25
Ma mõtlesin midagi muud tütarklubi puhul ning flora seisu arvestades
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Ega Kuressaare ilmselgelt meelega kaotama ei lähe. Ma arvan, et näiteks Reinkort on just eriti motiveeritud, et oma emaklubi vastu väravat lüüa.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Tunnelis enne väljakuletulekut olid mõlema meeskonna mängijatel näod naerul.
19:31
Kristjan Remmelkoor: Kõlas avavile, Kuressaare pani palli mängu. Laht ei löönud seekord keskpunktist palli auti, vaid söötis omadele.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Kohe esimesel minutil teenis Kuressaare esimese nurgalöögi, aga Flora klaaris.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Teisel minutil klaariti Flora esimene korner.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Hussari tsenderdusest pääses Miller peaga löögile, kuid löök jäi väga nõrgaks ja Karofeld püüdis rahulikult.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Hussariga seina mänginud Mihhailovi löök karistusala nurgast jäi samuti pehmeks ja Karofeld püüdis sellegi.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailovi tsenderdusest pääses Zenjov vabalt ülepuusalööki sooritama, tulistas üle! Nelja minutiga Floral juba kolm pealelööki.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevil oli raske palli karistuslöögi eel seisma panna, sest tuul puhus seda kõrvale.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  7. minutil Floralt ja Vassiljevilt teine nurgalöök, M. Veering klaaris peaga.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Zenjov tõstis palli kasti, Rass klaaris peaga. Kallaste tsenderdus võttis Karofeldi jaoks ebamugava põrke, kuid puurivaht sai palli siiski raskustega kätte.
19:40
Külastaja Kx kommentaar
Moorits ja Robert Veering vennad v?
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Veeringud on vennad, jah.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev lõi karistusala nurgast peale, Karofeld püüdis.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Õigus tsenderdas vasakult äärelt, Lilander klaaris palli üle oma värava.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaarel oli kolm nurgalööki järjest. Neist viimase järel sai Reinkort kastis palli jalaga katsuda, kuid teda segati piisavalt ja lõpuks veeres pall Grünvaldi saagiks.
19:47
Kristjan Remmelkoor: Tugev tuul puhub kellegi salvrätti mööda väljakut ringi.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Väljaku valgustusel tekkis mingi probleem, läks pimedamaks ja kohtunik Külljastinen pani mängu seisma.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Külljastinen rääkis korraks kaptenite Vassiljevi ja Pajunurmega ning siis otsustati mänguga jätkata.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Soomre tsenderduseni Männilaan peaga ei ulatanud.
19:51
Paplavskis vigane?
19:51
Kristjan Remmelkoor: Paplavskis on jah vigastatud, nagu ka Soomets, M. Lipp ja Tõugjas.
19:52
Külastaja Tiptop kommentaar
Vaatasin just harju ja soccerneti videot. Päris hale ikka, mis tase meil on. Mehed ei oska lüüa ju
19:54
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevil on tuule tõttu probleeme palli nurgalöögiks paikapanemisega.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Floral oli väga lühikese aja jooksul kolm nurgalööki. Neist viimane puhastati kastist välja, misjärel Lilanderi kauglöök lendas kaugele tribüünidele.
19:56
Vassiljevil on üleüldse probleeme. Nooremaid ei ole juba võtta?
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Väravasöötude arvestuses on Vassiljev Premium liigas esikohal.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov tõstis palli tagumise posti juurde, aga seal ühtegi rohesärki ei olnud.
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev tulistas 20 meetrilt mööda.
19:59
Kristjan Remmelkoor: Flora keerutas palli karistusala juures, Kallaste tsenderdus võttis rikošeti ja Miller ei saanud viiekasti joonel pallile pihta! Hea võimalus oli Floral juhtima minna.
20:00
Külastaja Stam kommentaar
Nii? Ja koondises näitab annab panustab ta palju? Aga ok kui see ongi meie eesmärk maailma kehvemais liigas olla parim sööduandja olles kõrvalriigi meelne
20:01
Kristjan Remmelkoor: Vassiljev meelitas paar saarlast enda juurde ja söötis siis kõrvale Hussarile, kes lõi karistusala tagant, Pajunurm blokeeris.
20:02
Niikahju, et me unustame kiirelt eriti soccernet
20:03
Külastaja @stam kommentaar
vassiljev peab saama koondise rekordimeheks, Reimist mööda minemiseks on veel vist 2 mängu puudu, seepärast ta koondises on. Teenete eest flora ja pohlaku ees.
20:03
Kristjan Remmelkoor: Värav Vassiljev viib 33. minutil Flora 1:0 juhtima!
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Hussar murdis palliga saarlaste vahele karistusalasse ja söötis sealt keskele Vassiljevile, kes sahistas ühe puutega üsna rahuliku madala löögiga võrku.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi jaoks oli see liigahooaja 11. värav. Parim väravakütt Koskor on 13 peal.
20:07
Keegi muidu teab, et palju reedeks publikut oodatakse Lillekülla? Mingi 6-8k âkki?
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Kreida tsenderdus läks liiga pikaks.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov on maas, hoiab jalast kinni ja vajab füsioterapeutide abi.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi tsenderdus tagumise posti juurde oli püütav, aga Karofeld lükkas selle igaks juhuks nurgalöögiks.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov saab mängu jätkata.
20:11
Külastaja Mattiasinthemoon kommentaar
Mis koefitsiendid on
20:11
Kristjan Remmelkoor: Praegu on Flora võidukoefitsient 1,05 ja Kuressaare oma 40,00.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Zenjov lõi kastist terava nurga alt peale, Karofeld sättis rusikad ette.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Grünvald jäi kauaks palli oma jala juures hoidma, Kuressaare ründajad ei hakanud talle peale minema. Lõpuks ei viitsinud Grünvald nende pealetulekut enam oodata ja lõi ilma surveta palli ettepoole.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 2 minutit.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas esimese poolaja lõpuvile! Flora domineeris, teenis arvukalt nurgalööke ja läheb vaheajale 1:0 eduseisus.
20:19
Külastaja Elts kommentaar
Kuna paide mäng
20:19
Kristjan Remmelkoor: Paide mängib Harjuga homme kell 14.30.
20:26
Külastaja Tristano kommentaar
Mis eesmärgil see Pajo sinna florasse läks? Tundub rohkem nagu kunagi H.Välja üleminek, et keertakase ühe talendika noore karjäär lihtsalt tuksi.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:34
Külastaja Mkm kommentaar
Kas mulle tundus või mõjutas, seoses a le coqi suuruse ja kujuga i guess, tuul seda mängu kõige vähem seni tänastest
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Kreidalt söödu saanud Vassiljevi kauglöök lendas väga kõrgele tribüünile.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Hussari kauglöök, mis võttis rikošeti, maandus kindlalt Karofeldi süles.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Lahe karistuslöögi tõrjus Grünvald käega üle lati.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Kreida tsenderdas, Männilaan puhastas peaga palli üle otsajoone.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi tsenderdusele sai pea vastu Pajunurm. Kuressaare on Flora surve all.
20:48
Kristjan Remmelkoor: Värav  Lilander tulistas väga kaugelt vasakuga alla nurka ning viis 59. minutil Flora 2:0 juhtima!
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Väravasöödu saab kirja Mihhailov.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  64. minutil tabas Flora latti!
20:54
Kristjan Remmelkoor: Kallaste andis vasakult tsenderduse ja Zenjov küünitas jala pallile vastu ning tabas lähedalt latti. Mihhailovi jätkulöök värava ees blokeeriti.
20:54
Kristjan Remmelkoor:   Hoiatus Kreida sai 64. minutil Männilaanele tehtud vea eest mängu esimese kollase kaardi.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  67. minutil pääses Alliku puhtalt üks-ühele, kuid lõi posti!
20:57
Kristjan Remmelkoor:  Soomre ebaõnnestunud tagasisööt (rinnaga) oli see, mis Alliku üks-üks olukorda viis.
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus 68. minutil Kuressaare kolmikvahetus: Reinkort, Laht ja Rass välja; Lipp Iljin ja Jermatšenko sisse.
20:59
Kristjan Remmelkoor:  68. minutil Kuressaare mängu seni parim moment! Männilaan pääses Grünvaldiga silmitsi, kuigi suhteliselt terava nurga alt, ja Grünvald suutis madala löögi tõrjuda.
21:00
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Suluseisu nõudnud Henn sai 69. minutil kollase kaardi.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Männilaan sai kasti joone juurest pöörata ja lüüa, kuid lõi väga mööda.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare on aktiivsemaks muutunud ja oma liine kõrgemale tõstnud.
21:08
Kristjan Remmelkoor: Värav  Vassiljevilt sügavusest supersööt liini taha Mihhailovile, kes tõstis palli üle Karofeldi väravasse. 79. minutil läheb Flora 3:0 ette!
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme tsenderduse Grünvald püüdis.
21:12
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 83. minutil Kuressaare neljas-viies vahetus: Soomre ja Dõmov välja, Miil ja Smirnov sisse.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 84. minutil lõpuks Flora esimesed vahetused: vanameistrid Vassiljev ja Zenjov välja, Järviste ja Kuraksin sisse.
21:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 88. minutil Flora kolmas-neljas vahetus: Kreida välja, Lukka sisse; Alliku välja, Lepik sisse.
Enne Vassiljevilt kaptenipaela endale saanud Alliku andis selle nüüd omakorda edasi Kallastele.
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 88. minutil sai M. Veering kollase kaardi.
21:18
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on A. Le Coq Arenal 293.
21:19
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 3 minutit.
21:20
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi karistuslöögi Karofeld kindlalt püüdis.
21:21
Kristjan Remmelkoor:  Männilaan pääses Lipu eeltöö järel kastist löögile! Kuid ei tabanud raame.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Lepiku jaoks on tegemist alles teise Premium liiga mänguga pärast Kuressaarest Florasse naasmist. Esimene mäng oli samuti Kuressaare vastu, kui ta kuulus põhikoosseisu, aga vahetati juba avapoolajal vigastuse tõttu välja, see oli kaks kuud tagasi. Lukka lõpetas ka täna kahekuulise vigastuspausi.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile, Flora võitis Kuressaaret 3:0.
21:24
Kristjan Remmelkoor:  Flora oli selgelt domineerivam meeskond, tabas lisaks kolmele väravale ka latti ja posti.
21:25
Kristjan Remmelkoor:  Tiitliheitlus püsib seega äärmiselt põnev - viis vooru enne hooaja lõppu jätkavad Levadia ja Flora võrdsete punktide peal. Kuressaare langes täna Transi võidu tõttu kaheksandaks.
21:25
Kristjan Remmelkoor:  Flora jäigi ainsaks meeskonnaks, kellelt Kuressaare sel liigahooajal ühtki punkti ei saanud. Kõikidelt teistelt on saarlased korjanud vähemalt kolm punkti.
21:26
Kristjan Remmelkoor:  Flora on nüüd Premium liigas 10 mängu järjest kaotuseta, Kuressaare 7 mängu järjest võiduta.
21:26
Kristjan Remmelkoor:  Kuulake otseülekandest ka mängujärgseid intervjuusid, minu poolt head õhtut.