Pühapäev, 22. oktoober 2023
16:52
Heiti Heli:  Tere õhtust, head jalgpallisõbrad! Premium liiga 32. voor lõppeb Laagris, kus kohalik Harju võõrustab Florat. Mõlema tiimi jaoks on kõik mängud olulised, sest Harju püüab vähendada kolmepunktilist vahet Tammekaga, sama missioon on ka Floral Levadia vastu, kes on neist tiitlirallis ees.

32. voorus on iga mäng lõppenud ühe meeskonna võiduga ja seda, kas 1:0 või 2:1 skooriga. Kuidas läheb viimane vastasseis, seda saab juba jälgida vähem kui 10 minuti pärast!
16:56
Heiti Heli:  Floral alustab keskkaitses kolmandat järjestikust mängu Robert Veering ja tema partneriks on Michael Lilander, lisaks on florakate põhikoosseisus tagasi Mark Anders Lepik, kes kuulus Premium liiga mängus algüheteistkümnesse viimati 4. augustil Kuressaare vastu. Harjult tavapärane algkoosseis.
Harju: Ivans Baturins, Aleksandr Ivanjušin, Andres Järve, Danõl Maštšenko, Jako Kariste, Daniil Rudenko, Usalifa Jose Indi, Kaspar Rõõmussaar, Reinhard Reimaa, Kaarel Usta, Taaniel Usta.
Flora: Evert Grünvald, Kristo Hussar, Michael Lilander, Robert Veering, Ken Kallaste, Vladislav Kreida, Konstantin Vassiljev, Nikita Mihhailov, Sergei Zenjov, Rauno Alliku, Mark Anders Lepik.
16:59
Heiti Heli:  Harju peatreener Victor Silva krooniti septembrikuu parimaks treeneriks. Ja seda täiesti teenitult, sest septembris lisas Harju enda kukrusse kuus silma, vähendades vahe Tammekaga kolmepunktiliseks.
17:00
Heiti Heli:  Peakohtunik Juri Frischer puhus vilet, läksime!
17:05
Heiti Heli:  Hoiatus Ai-ai-ai, milleks see nüüd vajalik oli? Kariste ja Hussari jalad läksid sõlme, mispeale kukkus Harju mees murule, pärast seda tabas Kariste jalaga Hussari hella piirkonda. Tundus väga tahtlikku liigutusena, ent Frischerilt vaid kollane kaart 3. minutil.
17:06
Heiti Heli:  Ja selle rumala liigutusega jääb Kariste jaoks järgmine kohtumine Vapruse vastu vahele. Lisaks Karistele oli enne avavilet mängukeelu ohus veel kaheksa Harju mängijat.
17:06
Heiti Heli:  Rudenko ei suutnud Ivanjušini madalast tsenderdusest tulnud palli väga hästi tabada, mistõttu lendas see õrnalt Grünvaldi käte vahele.
17:10
Külastaja miks kommentaar
kuidas see hetkel Karistele punane ei olnud, jääb täiesti arusaamatuks.
17:10
Heiti Heli:  HARJU ESIMENE VÄRAV OLI LÄHEDAL! Kariste pani 9. minutil enda karistusala lähistelt pika palli Reimaa suunas, kelle Kallaste täiesti maha magas, Harju mees sai Grünvaldiga üks-ühele minna, ent too üritus lõppes Flora väravavahi tõrjega.
17:12
Heiti Heli:  Tundub, et Harju meestel on kodutöö tehtud, sest juba mitmendat korda pannakse pikk sööt Kallaste selja taha. Sel korral oli palli noolimas Ivanjušin, kes ei jõudnud selleni.
17:17
Heiti Heli:  Tormiline algus on praeguseks vaibunud, kuid mängupilt pole selle poolest koledamaks läinud. 17 minutit on möödunud üpris kiiresti, mis tähendab, et on olnud kaasahaarav kohtumine.
17:18
Heiti Heli:  Vassiljevi tsenderdusele sai Lepik kanna vahele, kuid seda nii ebaloomulikust asendist, et pallil puudus igasugune jõud.
17:22
Heiti Heli:  Kaarel Usta pani ligi 25 meetrilt teele pommlöögi, mille Grünvald esimese hooga kinni ei püüdnud, kuid teisel korral sai Flora väravavaht palli endale. Kodumeeskond mängib isukalt!
17:24
Heiti Heli:  Harju väravavõrk sahises, ent suluseisu märgiks tõsteti lipp üles. VOR-ruumis uuritakse olukorda!
17:25
Heiti Heli:  Värav VÄRAV FLORALE! VAR-iga suluseisu ei tuvastatud.
17:26
Heiti Heli:  Kreida tõstis Allikule, too võttis palli maha ja jätkas Mihhailovile, kellelt tuli löök, mille Baturins tõrjus Vassiljevile, kes koksas kera võrku. Harju 0, Flora 1.
17:26
Külastaja Jummel kommentaar
Milline üllatus, et Florale ära loeti värav. Täpselt sama värav poleks elusees Harjul lugenud Flora vastu.
17:27
Heiti Heli:  Söödu peaks siis endale saama Mihhailov.
17:29
Külastaja Suluseis kommentaar
Kas ikka suluseisu polnud? Minuarust oli seal neid 2 korraga 😂
17:29
Külastaja õuna endel kommentaar
kas 3. minuti olukorras anti punase asemel kollane, et florat aidata?
17:30
Heiti Heli:  Kaarel Usta tõstis palli Reimaale karistusalasse, too söötis Ivanjušinile, kes lajatas esimese puutega peale, kuid selgelt väravast üle.
17:31
Heiti Heli:  Baturins pani Kariste väga suure surve alla, kuid Harju kaitsja klaaris palli üle küljejoone.
17:32
kahtlemata oli kahtlane värav, aga pole vaja otsida vandenõud, ei leitud viga ja loeti ära
17:33
Külastaja ylekanne kommentaar
need ylekanded on ikka täielik saast, kord on logod pahupidi kord on seis tablool vastupidi - bardakk!
17:34
Heiti Heli:  Ei tasu uskuda seda, mida näete. Harju on 0:1 kaotusseisus, mitte eduseisus.
17:34
Heiti Heli:  Pärast Flora avaväravat on initsiatiiv läinud võõrsilmeeskonna kätte. Juba otsitakse teist tabamust.
17:36
Heiti Heli:  Flora nurgalöögi ajal nügis Veering Kariste pikali nii, et too tõmbas endaga kaasa meeskonnakaaslase Rudenko ja vastase Kallaste. Lõpuks läks Veering karistusalas löögile, kuid Baturins tõrjus.
17:37
Külastaja Rainer kommentaar
Loodan,et Flora saab meistritiitli aga samas veel parem meel oleks kui Harju suudaks hooaja lõpus Tammekat edestada.
17:38
Heiti Heli:  Alliku läks ajalugu tegema, kui ta Zenjovi söödust tulnud palli otse õhust tabas, aga täpsusest jäi Flora mehel vajaka.
17:41
Heiti Heli:  Veeringu suunas tuli Järve pikk sööt, Kaarel Usta liikus Flora kaitsjale vastu ja võitis palli tagasi, kuid lõpptulemuseks nurgalöök Harjule. Standardolukord mängiti lühidalt lahti ning Rudenko läks kaugelt löögile, kuid see katse lõpetas Grünvaldi värava taga.
17:42
Heiti Heli:  Kaarel Ustalt tuli vasakult äärelt väga hea sihtkohaga tsenderdus, ent ükski punasärk ei läinud palli peale, mistõttu lendas see üle otsajoone.
17:42
Külastaja skeptik kommentaar
Vaatasin seda kuis Sappinen nende viie miinuse vendadega FIFAt mängis ... Seega kas Sappinen on oma peas ka arvestanud võimalusega, et Flora ei taha teda misiganes põhjusel?
17:43
Heiti Heli:  Värav 43. minutil viis Mihhailov Flora 2:0 ette!
17:45
Heiti Heli:  Alliku võttis Lilanderi peapalli maha ning pani läbisöödu Mihhailovile karistusalasse, kus Flora ääreründaja ei vääratanud, vaid veeretas palli vasakusse nurka. Harju 0, Flora 2. Väga valus garderoobivärav Harju jaoks, kes üritas viigitabamust leida, ent tulemuseta.
17:47
Heiti Heli:  Kaarel Usta taas aktsioonis! Harju ääreründaja vasakult äärelt tulnud tsenderdus lendas otse Flora värava suunas ning Grünvald pidi palli näppudega üle lati lükkama. Rudenko nurgalöögi püüdis Grünvald ilma raskusteta omale.
17:51
Heiti Heli:  Pärast kolme üleminuti täitumist kõlas Frischeri avapoolaja lõpuvile. Külalismeeskond Flora on kahe väravaga peal. Kui esimene tabamus vajas VAR-kontrolli, siis teise puhul oli kõik selgemast selgem. Enne Flora avaväravat püsis Harju väga kenasti mängus sees: üritati lähilöökidega, üritati kauglöökidega ja üritati pikkade söötudega. Pärast 25. minutit haaras Flora initsiatiivi enda kätte ning 43. minutil tuli neile selle eest ka oodatud tasu. Mõlemad meeskonnad saavad nüüd veerand tundi puhata ja mõtteid vahetada, eks näis, mida toob meile teine kolmveerandtund.
18:04
Heiti Heli:  Peakohtunik Frischer vilistas teise kolmveerandtunni alanuks!
18:05
Heiti Heli:  Väljakul jätkavad samad mehed, kes müttasid seal esimesel poolajal.
18:06
Heiti Heli:  Kaarel Usta pani läbisöödu Reimaale paremasse äärde, kust tuli ka tsenderdus, milleni Taaniel Usta karistusalas ei ulatunud.
18:09
Heiti Heli:  Järjekordne hea võimalus Harjul! Indi mängis Rudenkoga paremal äärel seina, selle tulemusel jõudis guinealane karistusalasse ning seal pani ta teele madala tsenderduse, mille Taaniel Usta lasi läbi, kuid mitte keegi Harju meestest polnud sinna tsooni enam minemas.
18:10
Heiti Heli:  Eemaldamine RAUNO ALLIKULE PUNANE KAART 51. MINUTIL!!!
18:12
Heiti Heli:  Alliku jooksis Karistega palli suunas, mille Baturins kinni püüdis. Harju kaitsja blokeeris Flora ründajat ning Alliku reageeris sellele küünarnukilöögiga, mis tabas Karistet näkku. Täiesti ebavajalik ja kole tegutsemine Flora mehelt, jättes enda meeskonna teiseks kolmveerandtunniks vähemusse.
18:13
Heiti Heli:  HARJULE 54. MINUTIL PENALTI. KAS NÜÜD ALGAS FLORA LAGUNEMINE?
18:14
Heiti Heli:  Maštšenko andis kena läbisöödu Taaniel Ustale karistusalasse, Harju ründaja selja tagant tulnud Veering põrkas Ustaga kokku ja Frischer määras 11 meetri karistuslöögi.
18:15
Heiti Heli:  TAANIEL USTA LÕI PENALTI MÖÖDA!!!
18:15
Heiti Heli:  Usta läks otsima paremat alumist nurka (kuhu hüppas ka Grünvald), kuid pall vuhises postist mööda.
18:15
Külastaja M kommentaar
Ei, Alliku kloun
18:19
Heiti Heli:  Üle tunni aja on mängitud, Flora ikka veel kahe väravaga peal. Alliku punane kaart süstis Harju meeskonda usku, et kümnemehelise Flora vastu võib täna asja saada küll. Hetkel pole veel saanud, aga üritatud on küll.
18:22
Heiti Heli:  Rudenko löök Flora karistusalas blokeeriti, Kaarel Usta proovis ka peale virutada, aga ei tabanud palli.
18:23
Heiti Heli:  Harju valmistab ette vahetust. Rünnakule oleks neil värskust juurde vaja küll.
18:24
Heiti Heli:  Vahetus Vahetus Topeltvahetust Harju poolt 66. minutil: penaltil eksinud Taaniel Usta ja Reimaa välja, Järva ning Eerme sisse.
18:25
Heiti Heli:  Värav JA EERMELT MINUT HILJEM VÄRAV!!!!!!!!!!
18:26
Heiti Heli:  Harju on mängus tagasi! Jälle toitis pikk sööt, mille Rõõmussaar pani teele enda poolelt ja mis maandus Flora karistusalas. Eerme mängis puurist välja tulnud Grünvaldist mööda ja lükkas palli tühja võrku. Harju 1, Flora 2.
18:27
Heiti Heli:  VAR-kontrolliga midagi määrustevastast ei leitud.
18:27
Heiti Heli:  Värav HARJU VIIGISTAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18:28
Heiti Heli:  OI-OI-OI, MIS TOIMUB LAAGRIS!!! PLAKATID LENDAVAD, FÄNNID RÕÕMUSTAVAD MÄNGIJATEGA JA TABLOOLE LISATI HARJULE ÜKS VÄRAV JUURDE!!!
18:29
Heiti Heli:  Järve leidis sööduga üles Ivanjušini, kes pani paremalt äärelt mõõdetud tsenderduse Kaarel Ustale, kelle täpne pealöök maandus võrkus. HARJU 2, FLORA 2!!!
18:30
Heiti Heli:  VahetusVahetus Floralt topeltvahetus 71. minutil: Flora teise värava löönud Mihhailov ja Lepik välja, Ojamaa ning Miller sisse.
18:31
Külastaja Nunes kommentaar
Ja kuidas saab nii palju koondislasi olla Florast? Amatöörid, kaitse ja poolkaitse olid paigas aga ikka saavad liiga viimaselt pähe. Klounid.
18:32
Heiti Heli:  Usun, et Tammeka inimesed närivad närviliselt küüsi ja Levadia inimesed hingavad vähemalt praegu kergendunult. Mängus on ikkagi püsimajäämine Harju ja tiitel Flora jaoks!
18:34
Heiti Heli:  Hetkeseisul näeb tabel välja selline: Levadia esikohal 72 punktiga, Flora 70 silmaga teine, Tammeka 24 punktiga eelviimane ja Harju 22 silmaga viimane. Mängida on veel natukene vähem kui 20 minutit!
18:36
Heiti Heli:  Kallaste tsenderduse üle küljejoone blokeerinud Järve lasi looma välja. Hetkel möllab Harju emotsiooni ja koduseinte toel!
18:37
Heiti Heli:  Rudenko katsetas karistusala nurgast täpsust, kuid ukrainlase löök lendas väravast mööda.
18:38
Külastaja Mkm kommentaar
Tabeli huvides go harju!
18:38
Heiti Heli:  Vahetus Zenjov 80. minutil välja, Kuraksin sisse.
18:40
Heiti Heli:  Mäng on muutunud kinnisemaks. Harju üritab viigipunktist kinni hoida, Flora proovib kümnekesi võiduväravat leida, kuid vähemuses on see ülesanne raskendatud.
18:43
Heiti Heli:  Hoiatus Veeringule 84. minutile kollane kaart. Veering ja Järva jooksid võidu, kontakti järel Harju ründaja kukkus ning Flora kaitsja astus talle jala peale.
18:43
Külastaja Onu Enn kommentaar
Fossiljev😀
18:43
Külastaja Wow kommentaar
Eesti koondis Harju koolipoistega hädas?
18:43
Heiti Heli:  Vahetus Kriis toodi 86. minutil platsile, viigivärava löönud Kaarel Usta puhkama.
18:44
Heiti Heli:  Hoiatus Maštšenkole 86. minutil kollane kaart. Frischerile ei sobinud, kuidas ukrainlane pärast olukorda palli enda käes hoidis.
18:45
Heiti Heli:  Ojamaa tsenderdus põrkas Maštšenko jalast Kallaste suunas, kes hakkas löögile minema, kuid Kriis jõudis vahele.
18:47
Heiti Heli:  Mauri Levandi kaamerasilm tabas Kaarel Usta ja Harju fännide emotsiooni pärast viigiväravat:

18:47
Külastaja . kommentaar
tähenärija minus on väga pikalt frustreeritud olnud sõnakasutuse "vor ruum" kohta. vor- video operating room- vor ruum- video operating room ruum???
18:47
Normaalne närvihaige
18:48
Külastaja Huviline. kommentaar
Vaatasin ka Alliku punast Kas Alliku jaoks võib hooaeg läbi olla? Üsagi provotseerimata olukorrast lõi kaitsemängijat näkku/kõrri. Selline olukord oleks võinud väga-väga kurvalt lõppeda.
18:49
Heiti Heli:  Teist kolmveerandtundi mängitakse minimaalselt veel neli minutit!
18:49
Külastaja Onu Heino kommentaar
Olen kuulnud, et Flora võtab ainult eesti mängijaid. Miks neil paar venelast on siis koosseisus? Venemaa koondise sõbrad?
18:49
Heiti Heli:  Hoiatus Järva libistas Hussarile jalgadesse, karistuslöök Florale paremast äärest.
18:51
Külastaja To Huviline kommentaar
Flora mees ikka siit lisakaristust ei saa. Küll väljamõtlevad midagi. Ala “see on emotsioonide mäng jne, pärast on kõik sõbrad”
18:51
Heiti Heli:  Kolmandal üleminutil käis Kriisi jalg Hussari näo juures. Flora kaitsja kukkus pikali ja videoruumis uuritakse olukorda.
18:51
Külastaja Mart kommentaar
@Onu Heino. Eestlane on igaüks, kes ennast eestlaseks peab
18:51
Heiti Heli:  Vahetus Harju tegi vahetuse: Rõõmussaare asemele tuli Niilop.
18:52
Heiti Heli:  FRISCHER LÄHEB EKRAANI JUURDE!
18:53
Heiti Heli:  Hoiatus Kollane kaart Kriisile ka.
18:54
Külastaja Ohjumal kommentaar
Muidu väntavad 30x erinevate kaameratega kordusi. Nüüd sai nii sita pildiga ja ühe kaameraga kiiresti otsustatud. Jõhker tassimine
18:54
Heiti Heli:  Värav VASSILJEV VIRUTAS PALLI VASAKUSSE ALLA NURKA, BATURINS HÜPPAS PAREMALE!