Laupäev, 4. november 2023
14:24
Siim Pulst: Tere päevast! Paide Linnameeskond peab tegema Narvas seda, millega nad kahel eelmisel korral hakkama ei saanud - lööma väravaid ja võitma.
14:25
Siim Pulst: Transi koosseisu vaadates võiks eeldada, et Paide šansid peaks head olema. Puuduvad nii Irie, Tarassenkov, Kulinitš kui ka Škinjov. Lisaks on pingile jäetud Volkov ja Matrossov.
14:26
Siim Pulst: Paide oluliseks puudujaks on Yusif, keda asendab keskkaitses Ojamaa. Muus osas on Paide koosseis aga tugev ja sügav, pakkudes ka pingilt ohtralt lisakäike.
14:30
Siim Pulst: Trans pani palli mängu!
14:32
Siim Pulst: Nagu näeme, ei asenda Volkovit rünnakul mitte Pevtsov, vaid hoopis Poljakov. Pevtsov mängib vasakul äärel ja Maksimkin keskväljal.
14:32
Siim Pulst: Värav Paide ees! 99 sekundit läks aega!
14:33
Siim Pulst: Saarma oli meheks, kes paremalt äärelt kõrge kaarpalli tahaposti saatis, ning Siim Luts koksas selle sealt peaga võrku.
14:37
Siim Pulst: Värav Tambedou 7. minutil 0:2!
14:38
Siim Pulst: Paide mustanahalised mängijad kombineerisid trahvikastis efektselt ja efektiivselt. Agyepong ja Simon vahetasid seinasöödu, enne kui Agyepong palli värava ette söötis ja Tambedou selle sealt võrku kõksas.
14:40
Külastaja R kommentaar
Paide koosseis sügav kui kogu satsi peale on 1 keskkaitsja ja pingil ei ühtki? Oleks siis Peltki :)
14:40
Külastaja õuna endel kommentaar
paide on eelmisest mängust õppinud, seal jäädi kähku 0-2 taha
14:41
Siim Pulst: Hoiatus  Nikolajev võttis 11. minutil Saarma maha.
14:42
Külastaja ee kommentaar
Enne paneks Tambedou keskkaitsesse kui Peldi
14:43
Siim Pulst: Karistuslöögi järel olid Transi kaitsjad jälle lubamatult passiivsed ja Paide mehed pääsesid värava ees palli jätkama. Kodumeeskonna õnneks saadeti pall üle värava.
14:45
Külastaja Vedur kommentaar
Kuhu Tarassenkov kadunud?
14:46
Siim Pulst: Vahetult mängu eel kinnitati Transist, et Tarassenkov, Škinjov ja Kulinitš on vigastatud.
14:49
Siim Pulst: Territoriaalselt on mäng seni üsna võrdne, enamuse ajast püsib pall keskväljal. Vahe on aga selles, et kui Paide rünnakule pääseb, siis on kohe väga ohtlik.
14:49
Külastaja X kommentaar
Trans tegi treeneri valikul hullema valikutest. Juba eelmisel aastal oli näha, et Jeremenko otsused ja taktika ei pea. Ka meskond ise ei olnud treeneriga rahul. Sel aastal on küll enamus uued mehed, kuid treenerit ei muuda ju. Kahju Transist.
14:51
Siim Pulst: Mängu esimene nurgalöök 21. minutil Paidel. Saarma tsenderduse järel pääses keegi ka peaga löögile, aga raamide vahele pall ei lennanud.
14:52
Siim Pulst: 22. minutil teine nurgalöök. Saarma annab mõlemalt äärelt. Seekord said kaitsjad tsenderduse klaariks.
14:53
Siim Pulst: Hoiatus  Jätkuolukord lõppes Transi kastis Simoni veaga, mille eest ta teenis ka kollase kaardi.
14:54
Siim Pulst: Vahetus  23. minutil Hõim sisse, Juhkam välja! Kes siin just keskkaitsjate nappusest rääkis? Paide viimane kaitsevalik läks sunnitud vahetusega just käiku.
14:55
Siim Pulst:  24. minutil pääses Koskor ohtlikust kohast peaga löögile, aga löök ebaõnnestus.
14:56
Siim Pulst: Hoiatus  26. minutil näidati Eremenkole Transi pingil kaarti.
14:58
Külastaja dasd kommentaar
paidel nii palju mehi kaasas, et viidasele eraqldi tool leitud lausa :D
15:00
Siim Pulst: 29. minutil oli lähedal avavärava koopia, kui Tambedou lõi tagapostist terava nurga alt Frolovi tsenderduse värava peale. Kui teisel minutil tõrjus Kraizmer palli üle väravajoone, siis seekord vastu posti, misjärel ta ise selle viimasel hetkel kätte sai.
15:07
Siim Pulst: Paide kontrollib võrdlemisi rahulikult. Keskväli püsib nende kontrolli all, aga kui tegu pole just vasturünnakuga, siis ei tormata palliga kuhugi.
15:09
Siim Pulst: 38. minutil Transi esimene hea šanss eikusagilt, kui Poljakovi läbisööt viis Koskori läbijooksule, aga Hõim jõudis teda segama ja klaaris palli nurgalöögiks.
15:09
Siim Pulst:  Transi nurgalöögist ohtu ei tekkinud.
15:10
Külastaja Gg kommentaar
Tere, kas saaks lähiajal ka ülevaate teha teisest liigast? Kes on tõusmas esiliiga b-sse ja kes lähevad üleminekumängudele ja kes üldse on valmis tõusma kõrgemale?
15:11
Siim Pulst: Esiliiga B ja II liiga vaheline tõusmine-langemine on väga keeruline teema. Asjaosalised ise ka ilmselt ei tea veel, kes tahab tõusta ja kes mitte.
15:12
Siim Pulst: 41. minutil Maksimkinil hea võimalus, aga välisküljelöök kümnelt meetrilt langes Jarju saagiks. Järgnenud nurgalöögi järel pääses Pevtsov peaga löögile ja saatis palli otse Jarju suunas.
15:13
Selge, aitäh vastuse eest
15:15
Siim Pulst: Poolaja lõpus on Trans päris korraliku surve peale saanud. Tambedou pääses nüüd aga ohtlikult kontrasse ja teenis lõpuks Paidele kolmanda nurgalöögi.
15:15
Siim Pulst:  1 lisaminut.
15:16
Siim Pulst:  Saarma seekordne korner langes Kraizmerile lihtsaks saagiks.
15:17
Siim Pulst:  Poolaeg 0:2! Paide valitses enamust avapoolajast ja haaras teenitud edumaa, aga Trans näitas poolaja lõpus hambaid ja võinuks vabalt ühe tagasi lüüa.
15:18
Siim Pulst: FlashScore'i statistika: pallivaldamine 43-57, löögid kokku 4:5, löögid väravale 3:3, nurgalöögid 2:3.
15:31
Siim Pulst: Vahetus  Daniel Luts Thomas Agyepongi asemele.
15:31
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
15:37
Siim Pulst: Mõlemad meeskonnad on poolajapausilt näljaselt ja aktiivselt välja tulnud, aga häid väravavõimalusi see kaasa pole toonud. Initsiatiiv kuulub pigem Paidele.
15:38
Siim Pulst: Hoiatus  Hõim võttis 53. minutil Pevtsovi maha.
15:39
Siim Pulst:  Kui sajab, siis kallab - Hõim peab hooaja viimase mängu Levadia vastu vahele jätma.
15:40
Siim Pulst: Vahetus Transi esimene käik: Volkov 55. minutil Pevtsovi asemele.
15:42
Siim Pulst:  Poljakov laskus keskväljale, tehes Volkovile ründes koha vabaks. Maksimkin nihkus omakorda äärele.
15:43
Siim Pulst:  Teise poolaja esimene nurgalök Transile. Kokkuvõttes need 3:3 viigis. Poljakovi tsenderdus lendas üle meeste peade.
15:44
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Siuke tunne, et Paide pole viitsinud kontrollida, kellel kaartidega probleeme. Poolajal oleks pidanud Hõimule sõnad peale lugema, et meil on kõik kaitsjad väljas ja sa oled ka kaartidega ohus, et mine ja mütta teisel poolajal veel aga ära jumala eest kaarti võta. Ja nüüd võttis nii lollis kohas kollase, narva mängija oli küljejoone suunas liikumas, täiesti mõttetu oli selga ronida...Huvitav kellel Paide omadest veel mängukeelu oht?
15:44
Siim Pulst: Platsil olevatest paidekatest on ohutsoonis Andre Frolov, Siim Luts ja Bubacarr Tambedou.
15:46
Siim Pulst:  Teise poolaja esimene veerandtund on olnud üsna võrdne ja võimalustevaene. Trans pole kindlasti veel alla andnud.
15:46
Ma võtaks kõik kolm ära väljakult
15:50
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  64. minutil Paide topeltvahetus: Viidas ja Mošnikov sisse, Saarma ja Simon välja.
15:52
Siim Pulst: Simoni kohale keskväljal liikus Frolov. Mošnikov läks Saarma kohale ründekolmikusse ja Viidas äärele.
15:54
Siim Pulst:  Maksimkin pääses trahvikasti vasakust küljest löögile. Sealt oleks vaja olnud superlööki, aga tuli tavaline löök ja Jarjule see probleeme ei valmistanud.
15:55
Siim Pulst:  Reginald võttis Transile ohtlikust kohast karistuslöögi välja. Mošnikov tegi talle karistusalakaare lähistel rumala vea.
15:56
Siim Pulst:  Penalti Transile!
15:57
Siim Pulst:  Suareze karistuslöök tabas müüris Mošnikovi küünarknukki ja peakohtunik Tanel Üprus ei kõhelnud vilega. VAR kontrollib siiski pikalt.
15:57
Siim Pulst:  Jääb jõusse, Koskor palli taga ... Värav panenkalik tõste keskele! 72. minutil 1:2!
15:59
Siim Pulst:  137 pealtvaatajat on kokku loetud.
16:00
Siim Pulst: Vahetus  75. minutil Paide viimane: Piht sisse, Tambedou välja.
16:02
Külastaja Tom kommentaar
Ühe suurem tõenäosus, et Koskor siiski võidab väravalööjate tiitli
16:02
Siim Pulst:  Pärast Vassiljevi vigastust on tõesti väga raske näha, kes teda ohustada võiks.
16:04
Siim Pulst: Värav  3:1! Siim Luts suunas Mošnikovi karistuslöögi värava eest jalaga võrku!
16:05
Siim Pulst:  Mošnikov lunastas oma eelneva eksimuse suurepärase tsenderdusega ja Luts ennetas viiekastis Maksimkinit.
16:06
Siim Pulst: Vahetus  81. minutil Aleksei Stepanov sisse, Harlin Suarez välja.
16:08
Külastaja Soccernetile kommentaar
Ajakirjanikud soccernetis uurige palun välja kui kiire Daniel Luts on. Vahepeal tundub, et mees on nagu rakett. (Pange Agyepong ja Luts joonele näiteks, see oleks päris äge duell. Võite pulli pärast Ellissaare ka satsi lisada.)
16:08
Siim Pulst:  Maksimkini otimistlik kauglöök maandus paar meetrit tagumisest postist mööda.
16:13
Siim Pulst: Paide kolmas värav on Transi indu tuntavalt maha võtnud. Praeguse seisuga ei paista küll, et miski võiks enam Paide võitu väärata.
16:16
Siim Pulst:  Maksimkin oli ohtlikult läbi pääsemas, aga lõpuks ei tulnud löögist midagi välja ja kukkumisele ei järgnenud ka penaltivilet. 90. minutil oli Transil veel võimalus.
16:16
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
16:19
Siim Pulst:  Mäng läbi!
16:19
Siim Pulst: Paide sai hädavajalikud võidupunktid kirja ning kerkis sihitavale kolmandale tabelikohale. Näis, kuidas lõppeb homme Tallinna Kalevi ja Nõmme Kalju omavaheline duell.
16:20
Siim Pulst:  Tänan jälgimast ja uute kohtumisteni. Homme ootab meid ees ülipõnev Premium liiga pühapäev.