Teisipäev, 28. november 2023
21:36
Martti Kallas:  Tere õhtust! Meistrite liiga aeg on jälle käes. Kui õhtu kaks esimest kohtumist on peagi lõppemas, siis kuus tükki on veel ees.

Mina hoian siin aknas silma peal eelkõige F-alagrupis toimuval: Dortmund, PSG, Milan ja Newcastle asetsevad kõik vaid nelja punkti sees. Kuna hilisõhtul saab portaalist lugeda detailsemat ülevaadet PSG ja Newcastle'i mängust, siis keskendun siin esmajoones Dortmundi ja Milani kohtumises toimuvate sündmuste vahendamisele.
21:57
Külastaja Tüüp kommentaar
Mis kohaga seal viaplay mõeldakse. Miks city leipzig kommentaaridega aga näiteks milan dortmund ei ole ???
21:57
Martti Kallas:  Nigel värk, jah. Paraku Viaplayl Eestis (enam) rohkem kommentaatoreid polegi.
22:00
Martti Kallas:  Aga hakkame pihta. Mehed on platsil ja kohe-kohe valmis alustama. Milanil on täna märkimisväärseimaks puudujaks Rafael Leao, Dortmundil on Niklas Süle haige.
22:00
Martti Kallas:  Läksime!
22:05
Martti Kallas: Milline võimalus Milanil! Neli ja pool minutit tiksutamist ja siis mängitakse pall värava ette, aga Giroud ei saa pallile pihta!
22:06
Martti Kallas:  Penalti Milanile! Chukwueze lööb, aga Schlotterbecki käsi jääb ette!
22:06
Martti Kallas:  Giroud lööb, KOBEL TOOB ÄRA!
22:07
Martti Kallas: Nõrk löök vasakusse alanurka ja šveitslane on kohal!
22:08
Martti Kallas:  Giroud' jaoks ei ole mängu algus üldse hea olnud.
22:09
Martti Kallas: PENALTI KA DORTMUNDILE! Calabria võtab vastase kasti serva juures maha.
22:10
Martti Kallas: Värav  Reus kõmmutab vasakusse ülanurka, Dortmund ühega peal!
22:13
Martti Kallas:  VäravLeipzig läks City vastu 13. minutil juhtima. Openda väravaautoriks.
22:15
Martti Kallas:  VäravAtletico läks 14. minutil Feyenoordi omaväravast juhtima.
22:19
Martti Kallas: Bynoe-Gittens lõikab vasakult äärelt kasti ja otsib tagumist ristnurka, aga ikkagi üle.
22:22
Martti Kallas:  Milan hoiab palli nurgalöögi järel päris pikalt kastis, aga lõpuks saavad võõrustajad klaaritud.
22:26
Martti Kallas: Värav  Newcastle on läinud Isaku väravast 25. minutil PSG vastu 1:0 juhtima! Hetkeseis gupris selline: Dortmund 10, Newcastle 7, PSG 6 ja Milan 5. Milan jahib samal ajal usinalt viigiväravat.
22:28
Martti Kallas:  Nüüd jõuab Dortmund kasti, pärast Milani pikka survet. Olukord on päris ohtlik, aga Ryersoni löögile jäävad kaitsjad ette.
22:32
Martti Kallas:  VäravPorto on läinud Barcelona vastu 30. minutil juhtima: väravalööjaks Pepe (mitte 40-aastane)!
22:33
Martti Kallas:  Kobel püüab pikali visates palli ja saab Chukwueze põlvega vastu pead ... õnnetu olukord.
22:33
Kas muidu on mingit infot Eesti koondise talvitumise osas? Kõikvõimas wikipedia vâidab nagu oleks 2. jaanuaril kusagil USAs vastamisi Norra ja Eesti ...
22:34
Martti Kallas:  Ei tea midagi. Vikipeedias on kõiksugu asju.
22:34
Martti Kallas:  VäravBarcelona viigistas kiirelt Porto vastu, Cancelo lööjaks. Openda on samal ajal löönud Cityle teise värava!
22:38
Martti Kallas:  VäravMilan viigistab 37. minutil! Chukwueze konksutab kasti ja kõmmutab Kobelile püüdmatult madala löögi vasakusse nurka. Imeline soolo!
22:40
Külastaja Tere kommentaar
26 aastane pepê lõi ikka;)
22:41
Martti Kallas:  Haha, hea tähelepanek. :)
22:43
Martti Kallas:  Pärast viigiväravat on Milani teine olnud lähemal kui Dortmundi oma.
22:48
Martti Kallas:  Milan on poolaja lõpus väga lähedal, aga Calabria pealöök tagumise posti juurest läheb ikkagi mööda!
22:48
Martti Kallas:  Esimene poolaeg Milanos lõppenud, 1:1 tablool.
23:05
Martti Kallas:  Teine poolaeg algas!
23:08
Martti Kallas:  Pulišic proovib Zlatani silme all üle puusa endist koduklubi karistada, aga kaitsja jõuab blokki.
23:09
Martti Kallas:  Milanil taas paremalt äärelt variant tekkimas, aga Chukwuezel läheb pall jala pealt ära.
23:11
Martti Kallas:  Thiaw tõmbab võidujooksu ajal lihase ära. Kas tagareis või tuhar, aga olukord ei tundu hea. Tõenäoliselt teeb Milan vahetuse.
23:12
Martti Kallas:  VahetusKrunic tulebki Thiaw' asemele.
23:15
Martti Kallas: Vahetus  Schlotterbecki mäng on vigastuse tõttu samuti lõppenud, Özcan põllule.
23:16
Martti Kallas:  VäravHaaland lõi Leipzigi vastu 55. minutil ühe tagasi.
23:18
Martti Kallas:  VäravJoao Felix viis Barcelona Porto vastu 2:1 juhtima ja Hermoso kasvatas Atletico eduseisu 2:0 peale. Lõhnab selle järele, et Feyenoord jääb edasipääsust ilma ning Lazio ja Atletico lähevad edasi.
23:19
Martti Kallas:  VäravBynoe-Gittens viib Dortmundi 59. minutil 2:1 juhtima! Löök 12-13 meetrilt ei ole üldse tugev, aga väga-väga täpne.
23:25
Külastaja ... kommentaar
Jälgid mänge mitme ekraani pealt, või ainult tipphetki?
23:26
Martti Kallas:  Telekast käib Milan - Dortmund, instant highlights on kõrval abiks.
23:26
Martti Kallas: Hoiatus  Can saab oma kastis vopsu ja Tomorit karistatakse kollase kaardiga. Inglane ise otsust muidugi ei mõista.
23:28
Martti Kallas:  Giroud kerkib nurgalöögi ajal kõrgele ja saadab palli peaga värava suunas, aga Kobel püüab. Hüppe ajal langes ohvriks Hummelsi pea, mis sai Giroud' küünarnukilt vopsu.
23:29
Martti Kallas:  VäravDortmund kolm! Adeyemi lööb 69. minutil kasti joonelt peale ja Maignan saab käe vahele; pall põrkab värava suunas ja ehkki Maignan sirutab veel päästma, käib pall ikkagi üle joone ära.
23:31
Martti Kallas:  VäravCity jõudis 70. minutil Leipzigi vastu 0:2 kaotusseisust 2:2 viigini! Foden väravalööjaks.
23:37
Martti Kallas:  Adeyemi purjetab kasti ja mängib madala palli värava ette, aga seal pole toetajaid.
23:38
Martti Kallas:  VäravFeyenoord teeb asja põnevaks ja lööb Atleticole 77. minutil ühe tagasi!
23:41
Martti Kallas:  VäravAga Atletico vastab kohe. Neli minutit läks aega.
23:43
Martti Kallas:  Pulisic tõstab palli värava ette, Kobel lükkab nurgalöögiks. Vist oli Traore see, kes hüppe pealt vastu posti lendas, aga õnneks kõik korras.
23:44
Martti Kallas:  Dortmund ehitab ilusti. Tsenderdus paremalt äärelt kasti ja Füllkrug kerkib, aga suunab üle.
23:46
Martti Kallas:  Milan posti! Jovic suunab Pulisici tsenderdust peaga ja Kobel on kui soolasammas, aga post on ees!
23:47
Martti Kallas:  VäravCity tõusis Leipzigi vastu 0:2 kaotatud avapoolaja järel tuhast ja on nüüd asunud 3:2 juhtima! Julian Alvarez 87. minutil.
23:48
Martti Kallas:  Füllkrug jahib Dortmundi neljandat, aga kõmmutab latti! Suurepärane eeltöö Adeyemilt.
23:52
Martti Kallas:  Dortmundil oli just supervõimalus tekkimas, aga Füllkrugi sööt Adeyemile jäi veidi nõrgaks. Järgnenud rünnakul tuleb Milan ohtlikult vastu, aga Jovic ei saa palli 7-8 meetrilt võrku!
23:52
Külastaja . kommentaar
Martti nüüd on ju täiesti reaalne ju et PSG võib Euroopa liigasse minna ju :) järgmine mäng Dortmundiga võõrsil, samal ajal kui Newcastle mängib Milaniga ja võidu korral kindlustavad 2 koha :)))
23:53
Martti Kallas:  Jep. Kui näiteks Newcastle võidab viimases voorus Milani, PSG saab ise Dortmundilt sappa või mõlemad mängud lõppevad lihtsalt viigiga, on Pariisi poistel endex.
23:56
Martti Kallas:  Sabitzer lööb eemalt napilt mööda, aga lõpuvile on kõlanud!
23:57
Martti Kallas: Dortmund on seega edasipääsu kindlustanud.
23:57
Väga huvitav alagrupp igatahes küll.
23:58
Martti Kallas:  VäravAga PSG ei jäta asja nii! Mbappe realiseerib 90+8. minutil penalti ja viigistab seisu 1:1-le!
00:01
Martti Kallas:  Millised mängud: Dortmund alistas Milani 3:1 ning PSG päästis viimasel hetkel Newcastle'i vastu 1:1 viigi, haarates sellega trumbid edasipääsuheitluses inglastelt taas enda kätte. Mina tänan, et elasite kaasa, head ööd.