Teisipäev, 20. veebruar 2024
21:37
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Meistrite liiga kaheksandikfinaalid jätkuvad paaride Inter-Atletico ja PSV-Dortmund avamängudega. Pall lükatakse Milanos ja Eindhovenis mängu juba vähem kui poole tunni pärast.
21:37
Kristjan Jaak Kangur: Aega on seega täpselt nii palju, et mõlema paari eelvaatele veel kiirelt pilk peale visata. Vähemalt enne mängude algust võiks eeldada, et Inter-Atletico hakkavad pidama kaitsest lähtuvat lahingut ning PSV ja Dortmund lähevad välja pigem selle peale, kumb suudab ise rohkem väravaid lüüa, aga ei või muidugi iial teada.
21:40
Kristjan Jaak Kangur: Algkoosseisud on igatahes väljas! Inter ja Atletico lähevad nii, märkimisväärseid üllatusi kummagi puhul pole:
21:47
Kristjan Jaak Kangur: PSV ja Dortmund alustavad aga nõnda. Märkimisväärne on Niklas Süle puudumine - kaitsja on haigestunud ja saadeti juba tagasi koju Saksamaale. Rünnakul eelistab Terzic algkoosseisus Marco Reusi Julian Brandtile.
21:47
Pakun Interi võitu 2:1
21:54
Külastaja Y kommentaar
Legend Tarmo Kink mängu kommentwerimas täna. Saab põnev olema
21:55
Kristjan Jaak Kangur: Vähemalt minu kõlarites on hetkel Kingi kõrval ka umbes poolteist Kalev Kruusi, aga vast saavad tehnikud mängu alguseks sellest huvitavast kajaefektist lahti.
21:59
Külastaja Karvane ahv kommentaar
Bvb09 ja Inter võidud.
22:00
Kristjan Jaak Kangur:  Meeskonnad väljakul! Möll on korralik nii Itaalias kui ka Hollandis.
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Eindhovenis juba ka pall mängus, Milanos läheb veel hetk.
22:03
Külastaja suits kommentaar
Puhka rahus, Andi Brehme. Läbi aegade üks parimaid vasakkaitsjaid!
22:05
Kristjan Jaak Kangur: Tuletame korra veel PSG superseeriat ka meelde. Neid võita on ütlemata raske:
22:06
Kristjan Jaak Kangur: Thuram saab Atletico karistusalas palli, aga ei suuda seda kontrollida! Simeone näitab omadele, et rahulikumalt ja riskivabamalt võetaks.
22:09
Kristjan Jaak Kangur: Inter pressib hästi ja Atleticol on palliga tõusmisel kergeid raskusi.
22:14
Kristjan Jaak Kangur: Hollandis on alustatud rahulikult, de Jong saab tsenderduse järele hüpata, aga Meyer püüab suuremate raskusteta.
22:15
Kristjan Jaak Kangur: Atletico tuletab meelde, et nemad oskavad ka rünnata, kuid Lino lööb tagumisest postist mõne meetri jagu mööda.

22:16
Kristjan Jaak Kangur: PSV-l esimene hea šanss! Maatsen kaotab palli ja Tillman läheb väravavahiga silmitsi, aga venitab ja kaitsjad jõuavad jaole!
22:17
Kristjan Jaak Kangur: Inter küsib käemängu eest penaltit. Ei anta.
22:18
Kristjan Jaak Kangur: Tillman mängitakse uuesti heale positsioonile - seekord lööb mööda!
22:20
Kristjan Jaak Kangur: Sancho, Reus ja Füllkrug kombineerivad kenasti, ent penaltipunkti juurest proovida saanud Füllkrugi pöördelt löök ebaõnnestub ja lendab taevasse.
22:22
Kristjan Jaak Kangur: Atletico üle mõne aja rünnakul, Hermoso ülepuusalöök läheb Tafka pommiks ehk küljeauti.
22:22
Külastaja Äss kommentaar
Kas ongi nii kehv heli kõigil ?
22:23
Kristjan Jaak Kangur: Mingi jant on küll, jah - nüüd on Kruusiga korras, aga Kinki vaikselt kuulda.
22:25
Kristjan Jaak Kangur: Värav  DONYELL MALEN LÖÖB DORTMUNDI JUHTIMA!!!!
22:27
Kristjan Jaak Kangur: Individuaalne supersooritus - läheb kasti, annab terava nurga alt tuld ja ülemisest ristnurgast läheb see pall sisse. Väike rikošett oli ka abiks, latipõrkest maandub pall teisele poole joont. Malen on viisakas mees ja endise koduklubi vastu ei tähista.
22:31
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Tillman paneb karistuslöögi järel taas peaga mööda, aga seal olid PSV mehed kolmekesi suluseisus ka. Karistuslöögi olukorra järel nõudis Lozano vastasele kaarti ka, aga oleks võinud igaks juhuks ettevaatlikum olla, sest tal endal on mõne minuti tagusest olukorrast juba kaart all. Mõni kohtunik võib niimoodi teise ka ära anda.
22:35
Kristjan Jaak Kangur: Lautaro Martinez annab kasti tagant tuld, kuid üle.
22:36
Kristjan Jaak Kangur: Sabitzer paneb Lozano lööki pareerides jala väga halvasti maha ja tuleb longates küljejoone taha. Dortmundile vajalik hingetõmbehetk, sest PSV on viimastel minutitel kõvasti üritanud, aga samas pole neil enam kui pooletunnise mängu järel ikka veel raamidesse läinud lööki kirjas.
22:40
Kristjan Jaak Kangur: Milanos tuleb 36. minutil ära esimene raamidesse läinud löök, aga Martinez suunab Barella tsenderduse täpselt Oblakile sülle.
22:42
Kristjan Jaak Kangur: Thuram jookseb 38. minutil Atletico kaitsjate eest ära ja leiab keskelt Martinezi, kes jääb veel sättima ja kaitsjad jõuavad jaole! Pidanuks äkki esimese puutega lööma? Nüüd võttis halvasti ette ja võimalus läks käest.
22:43
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Maatsen jääb taas veidi hätta ja 42. minutil esimene kollane ka Dortmundi meestele.
22:46
Kristjan Jaak Kangur: Inter kombineerib vasturünnakul jälle hästi, Thuram lõpuks lööb, ent Oblak saab rahulikult käed ette.
22:47
Kristjan Jaak Kangur: Halb uudis Interile on see, et Thuram teeb endale natuke liiga ja istub maha.
22:48
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Eindhovenis võtab külaliste teise kollase Schlotterbeck, kes niidab jalust Tillmani.
22:51
Kristjan Jaak Kangur: Pausile! PSV on seni saanud kirja vaid ühe raamilöögi, Dortmund olnud rünnakul napilt teravam ja nii juhitakse minimaalse 1:0 eduga. Itaalias on selge, et Inter tahab hoida initsiatiivi ja suudab seda ka päris hästi teha, aga Atletico paar vasturünnakut on olnud päris ohtlikud.
23:01
Kristjan Jaak Kangur: Õhtu seni ainsa värava autor Malen on juba väikest ajalugu teinud, sest Meistrite liiga play-off'is pole ükski hollandlane varem Hollandi klubi vastu skoorinud.
23:04
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Inter peabki alustama teist poolaega vahetusega, sest Thuram jätkata ei saa ja tema asemele tuleb Marko Arnautovic. Vahetab ka Atletico, Gimenezi asemele tuuakse Stefan Savic.
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Pall mõlemas kohtumises taas mängus!
23:07
Kristjan Jaak Kangur: Paras segadus Atletico värava all, kuid lõpuks rikuvad Interi mehed Oblaki vastu määrusi.
23:09
Kristjan Jaak Kangur: Arnautovicil 48. minutil superšanss, ilmselt mängu parim, aga suunab Dimarco väga hea tsenderduse kuuelt-seitsmelt meetrilt üle!
23:11
Kristjan Jaak Kangur: Hollandis laseb enamvähem samal ajal hea võimaluse tuulde Luuk de Jong, kes ei taba Dortmundi värava ees palli.
23:13
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Hermoso astub väga valusalt Barellale jalale. Kollane ka.
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Atletico teeb juba 54. minutil teise vahetuse - Saul välja ja Alvaro Morata sisse.
23:16
Kristjan Jaak Kangur: PENALTI PSV-LE!!! Hummels niidab Tillmani maha, näitab, et mängib palli ja mängib ka, aga tabab meest samuti.
23:16
Kristjan Jaak Kangur: Värav  LUUK DE JONG TEEB PENALTIST 1:1!!!
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Võimalus Atleticol, Llorente pääseb värava alla, kuid Sommer tuleb vastu! Llorente, Sommer ja de Vrij põrkavad kolmekesi kokku, väravavaht jääb korraks pikali maha, aga pole midagi väga hullu.
23:20
Kristjan Jaak Kangur: Malen lööb terava nurga alt, PSV väravavaht Benitez tõrjub.
23:22
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Dortmund toob 62. minutil Reusi asemele Brandti.
23:24
Kristjan Jaak Kangur: Arnautovicil VEEL parem võimalus, kui Martinez talle suurepäraselt palli ette jätab, kuid austerlane lööb jälle üle!!!
23:28
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Dortmund toob sisse ka Marius Wolfi, Sancho pääseb puhkama. Seal on ka endiselt võrdne mäng ja kõik lahtine.
23:30
Kristjan Jaak Kangur: VahetusVahetus Mõlemal topeltvahetus, Atleticol lähevad Hermoso ja Molina ära ning Reinildo ja Pablo Barrios sisse.
VahetusVahetus Interil lahkuvad Dimarco ja Darmian, sisse Carlos Augusto ja Denzel Dumfries.

23:32
Kristjan Jaak Kangur: Wolf suunab karistuslöögi väga peenelt kannaga PSV väravale ja Benitez on veidi hädas, kuid saab käe ette.
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus PSV toob Lozano asemele Ricardo Pepi.
23:37
Kristjan Jaak Kangur: Martinez pääseb 77. minutil teist korda peaga löögile, aga jälle Oblak püüab!
23:39
Kristjan Jaak Kangur: Värav  ARNAUTOVIC AVAB SKOORI!!!!
23:41
Kristjan Jaak Kangur: Atletico mehed kaotavad keskjoone juures palli, Martinez läheb üks-ühele ja Oblak tõrjub, aga esimesena on palli juures Arnautovic ja lööb ära! Lino proovis veel joone peal jalga ette saada, aga enam ei suutnud.
23:41
Kristjan Jaak Kangur: Linol on kohe vastuvõimalus, kuid põrutab kaugelt mööda.
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Savic kiusab 82. minutil Martinezt ja saab kaardi. Kisub üsna tuliseks.
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Vahepeal on märkimata jäänud Interi poole Mhitarjani ja Atleticol Correa sekkumine.
23:44
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Vahetus Eindhovenis võtab Terzic välja nii Maleni kui ka Füllkrugi, sekkuvad Özcan ja Moukoko. PSV-l tuleb teise vahetusmehena Mauro Junior.
23:44
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Moratale samuti kollane!
23:46
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Frattesile ka kollane, kohtunik on Milanos päris hoogu läinud.
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Moratal poolvõimalus, kuid ei suuda tagapostis palli peaga raamidesse suunata!
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Lautaro Martinez pääseb puhkama, kadunud poeg Alexis Sanchez sekkub.
23:49
Kristjan Jaak Kangur: Sommer eksib ja Morata saab kastis palli, aga jääb kauaks sättima ja löögini ei jõua!
23:51
Kristjan Jaak Kangur: Eindhovenis tüüritakse viigi poole, kuus lisaminutit. Interil on veel viis üleminutit, et nappi edu kaitsta. Või äkki üks veel juurde lüüa?
23:54
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Carlos Augusto saab ühe kollase vahelduseks ka asja eest, kui keskväljal rünnaku peatab.
23:55
Kristjan Jaak Kangur: MILANOS KÕIK! Inter võtab magusa ja teenitud 1:0 võidu ning sõidab Madridi napis eduseisus.
23:56
Kristjan Jaak Kangur: Ja läbi ka Eindhovenis! PSV ja Dortmund jätkavad 13. märtsil Saksamaal sisuliselt nullist, sest 1:1 ei anna eelist kummalegi. Aga kodupublik näib rahul olevat, kaotuseta seeria ju jätkub ja kaotusseisust tuldi ka mängu jooksul edukalt välja.
23:56
Kristjan Jaak Kangur: Aitäh jälgimast, homme juba uued mängud ehk Porto-Arsenal ja Napoli-Barcelona!