Pühapäev, 31. märts 2024
14:06
Laura Jaansen: Tere ja ilusat pühapäeva! Samal ajal, kui Tammeka ja Flora veel heitlevad, võib mõtteid vaikselt sättida ka Levadia ja Paide kohtumisele.
14:07
Laura Jaansen: Mõlemad meeskonnad on hooaega alustanud hästi, kui kolme mänguga on kirjas kolm võitu. Levadia väravate vahe on 14:0, Paide oma 8:2.
14:10
Laura Jaansen: Levadia: Karl Andre Vallner, Michael Schjönning-Larsen, Rasmus Peetson, Bourama Fomba, Edgar Tur, Mihkel Ainsalu, Til Mavretic, Ioan Yakovlev, Richie Musaba, Joao Pedro, Felipe Felicio.
Paide: Ebrima Jarju, Dehninio Muringen, Nikita Baranov, Abdul Razak Yusif, Predrag Medic, Karl Mööl, Henrik Ojamaa, Thomas Agyepong, Siim Luts, Dimitri Jepihhin, Robi Saarma.
14:11
Näen ma õigesti, et Levadial mängukeelu all olev pallur leiab end pingilt?
14:12
Martti Kallas:  Tervitused ka Lillekülast! Ilmaga on meid täna jõuliselt õnnistatud: mitu mängijat teevad soojendust lühikeste käistega spordisärgis. Rohkem on säärast lahendust näha Levadia leeris. Paide poolelt hoiab lippu kõrgel Henrik Ojamaa.
14:12
Laura Jaansen: Alexandre Lopes Gomesit pead vist silmas? Äkki täideti mängueelset ankeeti valesti ja tegelikult karistus kantud?! See on hetkel mu parim pakkumine.
14:20
Laura Jaansen:  Igal juhul võite teha ka pakkumisi, millist tulemust täna näha tahate või ennustate. Ma pakun, et näeme mitut väravat, napilt rohkem Levadialt.
14:27
Laura Jaansen:  Meeskonnad on platsil. Tõesti, koosseisud on ka kõvad, ma arvan, et näeme väga-väga head mängu.
14:28
Laura Jaansen:  Pilke tasub kindlalt hoida Robi Saarmal ja Felipe Feliciol, kes on löönud vastavalt 4 ja 3 väravat seni.
14:29
Laura Jaansen:  Leinaseisak Levadia pikaaegse fänni mälestuseks.
14:30
Külastaja Kalle Kalndorff kommentaar
ETV Player on nii kehva, kas ei saaks youtube striimida?
14:30
Laura Jaansen: See vist päris nii ei käi.
14:30
Laura Jaansen:  Pall on mängus!
14:32
Laura Jaansen: Levadia sai esimese minuti jooksul kahel korral Paide kastis käia, esmalt tsenderdas vasakult Tur, siis proovis Yakovlev end vasakult läbi murda.
14:34
Laura Jaansen:  Paide käis ka korraks Levadia kasti lähistel kollitamas, aga väga tagasihoidlikult. Olukorra algatas Yusifi pikk aut, aga Vallner ja teised kontrollisid olukorda.
14:34
Laura Jaansen: Hoiatus  4. minutil Musabale keskväljal tehtud vea eest kaart.
14:35
Laura Jaansen:  Saarma sai karistuslöögist palli kasti saata, aga läks törts liiga pikaks. Vallner alustab maast.
14:35
Ajage korda siis, mitu aastat sama hu inya käinud. Vms?
14:35
Laura Jaansen:  Selle palvega pöördu ERR-i poole.
14:35
Külastaja Jaan kommentaar
Florakas sai analoogse vea eest punase.
14:36
Laura Jaansen:  6. minutil kombineerisid Luts ja Agyepong hästi, esimene neist sai terava nurga alt löögile ka! Aga ei õnnestunud palli võrku toimetada ja suluseis oli ka.
14:38
Laura Jaansen:  Yakovlev saanud mööda vasakut äärt nüüd traavida. Viimane tsenderdus läks rappa, pisut liiga pikaks. Aga sealt võiks täna tulla küll.
14:38
Kes seda sporti edendab? Olen korduvalt Tallinna Kalevi ja korvpalli asjadega tegelenud. Kuid jalgpallis käivad asjad aeglases tempos. Ei suudeta votta vastutust.
14:40
Laura Jaansen: 10 minutit mängitud. Nullid tablool.
14:40
Ärka üles härra. Aeg on astuda samme. Kogu maailm liigub eest ära
14:41
Laura Jaansen:  11. MINUTIL KÄIB PALL LATIS JA KUIDAS??????????
14:42
Laura Jaansen:  Uskumatu olukord! Peetson lõi palli puhastades vastu Ojamaad, Vallner oli väravast väljas ja pall lendas raketina värava poole! Aga latti!
14:43
Laura Jaansen:  Ja kõik see juhtus keskjoonel.
14:45
Laura Jaansen: Ojamaa nüüd täitsa pahane, arutavad peakohtunik Karl Koppeliga pikalt, aga mehed jõudsid vist üksmeelele ja saame mänguga jätkata.
14:46
Martti Kallas:  Publiku hulgas on esimese veerandtunni vältel olnud väga kihvt melu. Häält teevad nii ühe kui teise leeri toetajad. Ojamaa lattilöök lisas vaid vürtsi juurde.
14:46
Laura Jaansen:  Mäng aina jõulisem, lühikese aja jooksul mitu viga, peamiselt keskväljal.
14:46
Külastaja Q kommentaar
Kas sportland arena tribüün jääb juba väikseks selliste mängude korral? :)
14:48
Laura Jaansen:  Saarmalt 17. minutil liiga pikk nurgalöök. Seni olnud ta standardolukorrad natuke liiga pikad, üks karistuslöök meenub ka. Aga eks see on väike nüanss, mida jooksvalt parandada.
14:50
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Mis Saarma käega juhtunud on?
14:51
Laura Jaansen: Levadia saanud viimase 1-2 minuti jooksul Paide kastis natuke käia, aga lööke pole tulnud.
14:51
Laura Jaansen:  Kontrollitakse võimalikku kätt - penaltit.
14:51
Laura Jaansen: Peakohtunik kutsuti ekraani juurde!
14:52
Laura Jaansen:  Ahaa, see oli ühes eelnevas olukorras, kus pall põrkab justkui vastu Baranovi kätt, Felicio ka selles olukorras survestamas. Selline segane olukord natuke.
14:53
Laura Jaansen: PENALTI LEVADIALE!
14:53
Laura Jaansen:  Justkui eikusagilt. Keegi ei küsinud seda, selline süütu põrge-puude ja ei osatud oodatagi.
14:54
Laura Jaansen: Värav  TIL MAVRETIC VIIB LEVADIA 24. MINUTIL ETTE!
14:54
Mõlemad mängisid käega.
14:54
Laura Jaansen: Väga kindel löök. Tegi veel väikse pausi, kavaldas Jarju üle ja pani palli pehmelt võrku.
Külastaja R. kommentaar
Kas Eesti vari mõte on silmapaista ja võtta asju mida pole vaja? Täiesti totter ju
14:56
Laura Jaansen:  Medic sai duellis Felicioga haiget, on pikalt murule jäänud.
Külastaja Kapten kommentaar
Kas tõesti on Mööl vähem kapten Paides kui Jarju?
14:58
Laura Jaansen:  Või ikka mitte? Proovib natuke venitada ja liigutada end. Vist on siis okei.
14:58
Külastaja muigega kommentaar
Liiga kergelt anti Levale pennut lüüa
14:59
Laura Jaansen:  Jepihhin ja Schjönning-Larsen põrkasid valusalt kokku, Levadia mees jäänud valudes maha.
14:59
Külastaja uv kommentaar
oleks siis keegi levadial veel kastis olnud pendla momendil aga tegelikult oli justkui juba Paide pall ja moment möödas- veider penalti kyll
14:59
Laura Jaansen: Aga seal jäid ka kõik ikka tervise juurde. Pall uuesti mängus. Küll korraks, sest järjekordne viga keskväljal.
14:59
Külastaja stranglers kommentaar
Ühes mängus mõeldakse mingi topeltpuude välja, teises on inimene süüdi selles, et tal käsi üldse küljes on. Ilma kohtuniketa oleks vist isegi parem.
14:59
Külastaja Lauri kommentaar
Tegelt pidanuks olema inconclusive ja laseme asjad edasi, mis on hallid. Inglismaal tehakse seda juba veidi paremini. Ei pea imema penalteid välja.
14:59
Külastaja Pennu kommentaar
Ei tundu väga sportlik ja aga pole midagi teha VARil, peab ära võtma sellised
15:00
Külastaja Eelmise.. kommentaar
...hooaja lõpus tehti sama trikk Paide Leva mängus. Eikuskilt võtsid kohtunikud penalti, millest keegi aru ei saanud. Jälle sama lugu. Miks sellises mängus kohtunikud mänge tahavad otsustada.
15:00
Külastaja ants kommentaar
ehk siis rahva jaoks on okei hüpata võitlusesse palli pärast käed 90 kraadi kehast eemal ja siis kui pall käe pihta läheb siis öelda, et oih? Ulme jalgpalli skeene ikka, midagi ei sobi.
15:01
Eestis mängides tuleb käed seljataha siduda ja siis var leiaks ka käemängu ülesse
15:01
Külastaja to lauri kommentaar
mis sa ajad, iga nädal vingutakse inglismaal VAR otsuste üle. Enamasti olukordades, kus VAR ei sekkunud.
15:02
Laura Jaansen:  Levadial oli lubavamat tüüpi nurgalöök, teisest lainest proovis Ainsalu löögile jõuda, aga tulutult.
15:03
Laura Jaansen:  Levadia sai paremalt tulnud karistuslöögist hästi löögile! Peetson oli aktsioonis. Aga pall läheb Paide väravasuust ikka eemale!
15:04
Külastaja Reaalsus kommentaar
Fakt on see et pennal oli selgelt kohtuniku (+var) eksimus. See ei ole normaalne.. Täielik nali, aga sitt nali..
15:04
Külastaja Kle stranglers kommentaar
Kuidas saab topeltpuudet välja mõelda? See on faktiline. Kui sellised ajuhiiglased vaatavad jalkat siis ei saagi rahul olla
15:05
Laura Jaansen:  Palliga mäng läinud aina rohkem Levadia kätte.
15:06
Laura Jaansen: Ainsalu jalg käib kõrgel Meidici näos - kulm on verine. Nonoh, kui tõsine see viga ikkagi oli?
15:07
Laura Jaansen:  Curro Torres on ikka meeletult vihane. Pole täpselt kindel, miks.
15:07
Laura Jaansen:  Ja pall nüüd lõpuks taas mängus. Seisakuid on olnud kõvasti, pinged on laes ja sellest ka palju vigu.
15:08
Laura Jaansen: Hoiatus  Agyepong teenis vasakult äärelt Turilt vea (kes sai ka kaardi) - väga hea tsenderduskoht. Saarma palli taga.
15:09
Laura Jaansen:  38. minutil hea pall Saarmalt teele, aga Levadia mehed klaarivad. Muidugi jah, Paide mehi selles tsoonis polnud ja kokkuvõttes rappa läinud üritus.
15:10
Külastaja Kas kommentaar
Põlvega näkku ja kulm lõhki eest ei anta kollast või? 😀 Või mis seal oli täpselt!?
15:10
Laura Jaansen:  Oli ikka, ma magasin maha - Ainsalule jah hoiatus.
15:11
Kas selle aasta meister on kuluaarides kindlaks määratud?
15:11
Paide mehed lidusid laiali sellest kohast kuhu karistuslöögi tsenderdus tuli
15:39
Laura Jaansen:  Nonii, oleme vist tagasi omadega. Vabandame.
15:39
kui selliste vari otsustega hakkatakse meistritiitlit väärama siis tuleks see var ära kaotada
15:41
Laura Jaansen: Kiire kokkuvõte veel esimese poolaja lõpust.
42. minutil eksis Jarju sööduga, saatis palli praktiliselt Yakovlevile jalale. Ta proovis õnne, aga pall ei saanud piisavat kaart sisse ja Jarju püüdis pall enne väravat kinni.
Hoiatus Ojamaa sai ka hoiatada, läks oma jõulisusega lõpuks pisut liiale.
Ja mängule lisati kuus minutit.
Aga jah, liigume sellest parem edasi, sest teine poolaeg on alanud
15:41
Külastaja Assist kommentaar
Kes levadia eest assisti saab?
15:42
Ott Järvela: Uurisin siin Sportland Arenal spetsialistidelt selle Tammeka tühistatud värava nüansse. Nimelt on mul ühelt ajakirjanikele tehtud VAR-koolitustelt meeles, et mängu alustamise asjaolusid VAR-iga kontrollida ei saa. Näiteks ei saa VAR tühistada väravat valeaudi või väljaspool veerandringi lahti mängitud nurgalöögi puhul.Aga miks siis topeltpuute puhul saab? On ju karistuslöök samamoodi mängu alustamise viis nagu audivise või vabalöök või kohtuniku pall? Tuleb aga välja, et topeltpuuted on eraldi teema. Neid saab VAR alati kontrollida. Nii nurgalöögi, karistus- kui ka vabalöögi, samuti penalti puhul. Õpetlik episood.
15:42
Laura Jaansen:  Minu parim pakkumine on Tur, kes andis selle tsenderduse. Sest Felicio minu hinnangul pigem ei saanud duellis Baranoviga pallile puudet?! Võite vastu vaielda, kui nägite paremini.
15:44
Laura Jaansen: 50. minutil Levadiale Joao Pedro karistuslöögist hea olukord, tundub, et jälle oli Peetson see, kes oli lähedal palli suunamisele, aga ei saanud pallile lõpuks pihta. Ja pall vihises tagumisest postist napilt mööda.
15:45
Laura Jaansen:  53. minutil kalkuleeris Fomba kasti servas valesti, Jepihhin oli juures survestamas ja võitis palli, aga ei suutnud oma puuteid piisavalt ruttu ära teha, et löögile jõuda.
15:48
Laura Jaansen: 56. minutil sai Jepihhin keskväljal palli väga mõnusalt vedada, oli variant kas sööta paremale Saarmale või vasakule tiivale. Valis Saarma, aga Levadia kaitses napilt jaol ja löögile ei jõutud.
15:49
Laura Jaansen:  Paide on olnud teisel poolajal mõnusalt aktiivne. Pall püsib vist gramm enam Levadia käes, aga siin pole midagi veel kivisse raiutud.
15:51
Laura Jaansen:  Yakovlevilt 59. minutil hea terav sööt värava suunas, aga Paide meeste jalge ette.
15:52
Laura Jaansen: Ja järgnenud minutil sai Agyepong mööda vasakut äärt minna, aga tsenderdus jälle vastase jalal.
15:52
Laura Jaansen: Vahetus Vahetus 60. minutil välja Jepihhin, asemele Daniel Luts. Medici asemele Oskar Hõim.
15:52
lõpuks daniel luts pannakse väljakule
15:53
Laura Jaansen:  61. minutil Yakovlevilt hea löök, mis läks paremat ristnurka otsima! Aga kellegi puutest nurgalöögiks!
15:54
Laura Jaansen:  Kaks järjestikust nurgalööki Levadiale, ei saadud midagi asjalikku.
15:55
Laura Jaansen:  Hoiatus 62. minutil abitreener Jose Sotole kaart.
15:55
Laura Jaansen: Hoiatus 63. minut. Yusif jäi olukorras Schjönning-Larseni vastu hiljaks, vasakult terava nurga alt karistuslöök Levadiale.
15:57
Laura Jaansen: Värav  JA PALL LÕPETAB VÕRGUS! YAKOVLEVILT HEA TERAV PALL ESIMESSE POSTI.
15:58
Laura Jaansen:  Ja värav Fombale! Tema sai varba vahele!
16:03
Külastaja graf1x kommentaar
jakovlevil päris okei jalg
16:03
Laura Jaansen:  Nonii, 20 minutit minna mängu lõpuni. Pluss siis väike lisa ka.
16:04
Laura Jaansen: Noppeid ka vahepeal protokollist.
Vahetus Vahetus  65. minutil Siim Lutsu asemele Andre Frolov. Ahmad Gero sekkus Richie Musaba asemele.

16:07
Laura Jaansen:  Levadia survestab kõrgelt, on saanud veel rohkem enesekindlust tänu teisele väravale, Paide on pigem natuke nõutu.
16:09
Laura Jaansen: Hoiatus  Yusifil ja Joao Pedrol ka kaardid all, eks erinevad viperused teevad ka tähelepanuga oma töö. Vabandan.
16:09
Laura Jaansen: Vahetus  77. minutil Felipe Felicio välja ja Nikita Vassiljev mängu. Gero läks pisut kõrgemale, Vassiljev keskväljale ikka.
16:10
Laura Jaansen: 78. minutil oli Levadia kolmas õhus! Mehed kombineerisid hästi, lõpuks pall Joao Pedro jalal, kes konksutas Mööli üle ja pall esimesse posti, kust läks Paide meestest napilt üle otsajoone, mitte väravasse.
16:10
Külastaja fff kommentaar
palju rahavast on?
16:11
Laura Jaansen:  Väga hea küsimus! 1154 on protokolli märgitud.
16:12
Laura Jaansen: Vahetus Vahetus  79. minutil Agyepong ja Ojamaa välja, Piht ja Kristal mängu.
16:14
Laura Jaansen:  82. minutil Levadialt paremalt äärelt karistuslöök, Yakovlev ja Pedro mängisid kokku, aga edasine läks metsa ja pall kasti ei jõudnudki.
16:14
Laura Jaansen:  Ja sinna otsa sai uues olukorras Mavretic palli keskväljal jalga, proovis 20+ meetri pealt õnne, aga löök läks liiga värava keskele.
16:15
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Levadia kontrollib mängu
16:15
Külastaja Fännid kommentaar
Teist mängu täna järjest fännid häälemurde eelsed. Eelmises mängus polnud laulugi. See ongi meie fänlus?😂
16:16
Laura Jaansen:  83. minutil on Levadia jälle sentimeetrite kaugusel! Hea kruttiv pall tagumisse posti, Peetson proovis jälle end kuidagi vahele segada, aga lõpuks veeres pall väravast napilt mööda.
16:16
Kergelt saadud pennu pennuks aga Paide mängib täna alla võimete ja leva on eduseisus teenitult
16:16
Levadia on ikka Paide jaoks liiga suur pähkel praegu
16:16
Laura Jaansen: Hoiatus  84. minutil patt Peetsonilt endalt ka.
16:17
vene fänniruumis ei olegi laulmine levinud
16:17
Laura Jaansen:  Hoiatus 85. minutil Gerolt viga keskväljal, libistas Pihtile sisse.
16:18
Laura Jaansen: Vahetus Vahetus  Yakovlev ja Pedro välja, Frank Liivak ja Mark Oliver Roosnupp mängus. 86. minut.
16:19
Laura Jaansen:  87. minutil ärevus Levadia kastis, kui nurgalöögist sai Piht löögile! Siis ei suutnud Levadia palli ära klaarida, lõpuks on valudes maas nii Mavretic kui Muringen.
16:19
tahaks kiita err-i ekraanigraafikut, väga ilus skooritabloo jms
16:20
Külastaja Eeee kommentaar
Oota see mäng on ju täiesti lappes
16:22
Laura Jaansen: Hoiatus  90. minutil pole Stojkovic ka päris rahul sellega, mis toimub.
16:22
Levadia lööb paide mehele jalga karistusalas ja ei mingit pennalt 😀
16:23
Laura Jaansen:  Kolm minutit lisaks! Ehk viimased hetked sellest mängust!
16:25
Laura Jaansen:  Piht võeti 90+3. minutil kasti taga maha. Ideaalne keerutava löögiga koht, muidugi Saarma palli taha. Siit võiks otse lüüa.
16:26
Laura Jaansen: Ja Saarma lajatab palli müüri.
16:26
Laura Jaansen: KÕIK! LEVADIALE 2:0 VÕIT PAIDE ÜLE!
16:27
Laura Jaansen:  Mina ütleks, et Levadiale teenitud võit. Nad olid tugevamad, oli mitmeid väga häid võimalusi, millest suudeti kaks väravat lüüa. Paide jaoks pole kindlasti midagi katki, nad pusisid vastu, aga täna olid nõrgemaks pooleks.
16:27
palju õnne levadia, olite paremad
16:32
Laura Jaansen:  Aitäh! Soccernet.ee-st saab varsti head-paremat sellest mängust lugeda.