Teisipäev, 9. aprill 2024
18:53
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Karikaderbi läheb kohe käima!
18:55
Kristjan Jaak Kangur: Võtame korraks veel avavile eel koosseisud ka ette. Näha on, kellel on pikem pink - võrreldes viimase liigamänguga on 5:1 Kaljut võitnud Levadial täna alustajate seas vaid Larsen, Peetson, Joao Pedro ja Ainsalu, sellal kui Flora on võrreldes 4:3 võiduga Transi üle teinud kaks muudatust ja neistki on üks sunnitud. Tolles mängus vigastada saanud Markkus Seppikut asendab keskkaitses Kolobov, nädalavahetusel mängukeeldu kandnud Mihhailov alustab aga Rauno Alliku asemel.

Levadia: Oliver Ani, Michael Schjönning-Larsen, Heitor, Rasmus Peetson, Ken Kallaste, Mihkel Ainsalu, Alexandre Lopes Gomes, Nikita Vassiljev, Mark Oliver Roosnupp, Joao Pedro, Ahmad Gero.

Flora: Kristen Lapa, Robert Veering, Erko Jonne Tõugjas, Mihhail Kolobov, Kristo Hussar, Vladislav Kreida, Markus Soomets, Maksim Kalimullin, Daniil Kuraksin, Nikita Mihhailov, Mark Anders Lepik.
18:55
Külastaja raimps kommentaar
ani ja lapa saavad end proovile panna
18:55
Külastaja Norbert kommentaar
Kas Hurt mängule jõudis? Võibolla jõudis võibolla mitte?
18:56
Külastaja Lahemees kommentaar
Kus Kostja on?
18:57
Kristjan Jaak Kangur: Kuna Alliku on pingil, alustab täna Flora kaptenipaelaga Markus Soomets. Konstantin Vassiljev viibib varasema kokkuleppe alusel Šveitsis, kus ta läbib PRO-kategooria treenerikoolitust.
18:58
Kristjan Jaak Kangur: Ennist muidugi eksisin Flora koosseisu osas ühe, aga olulise detailiga - seni kõigis liigamängudes väravas seisnud Evert Grünvaldi asemel saab oma võimaluse Kristen Lapa.
19:00
Kristjan Jaak Kangur: Läks!
19:02
Kristjan Jaak Kangur: Roosnupul kohe löögivõimalus, aga napilt mööda! Suluseisulipp tõusis ka.
19:02
Külastaja Q kommentaar
Kas täna VAR on?
19:02
Kristjan Jaak Kangur: On ikka. Kristo Tohver ja Thor Vaas ekraanide taga, väljakul täna Kevin Kaivoja koos Petteri Schultzi ja Riivo Stoltsiga.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Kaks minutit mängitud ja Lepik paneb terava palli värava eest läbi, kuid kedagi polnud jaol! Esimene oht mõlemas otsas juba olnud.
19:06
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Kasper ütles mängu alguses, et täna mängitakse kas 90 või 120 minutit. Kas Eestis ei mindud peale 90min kohe penalteid lööma?
19:07
Kristjan Jaak Kangur: See oli Superkarika puhul niimoodi. Kui täna 90 minutiga asi selgeks ei saa, siis lisaaeg ja seejärel alles penaltid.
19:07
Külastaja Angerjas kommentaar
Sooviks siiralt Florale ainult ebaõnnestumisi sel aastal (kas nii võib siin kommentaaris)?
19:07
Külastaja Vasja kommentaar
Teeb kiirelt PRO-d, et saaks koondist juhtima hakata? :)
19:08
Kristjan Jaak Kangur: Eks elu näitab, keda ja mida täpselt, ent kursustel käib ta küll juba alates sügisest. Septembris alustasid koos temaga seda kursust veel Nikita Andrejev, Aivar Anniste, Deniss Belov, Alo Bärengrub, Victor Manuel Gomes Da Silva, Joel Indermitte, Dmitri Kruglov, Daniel Meijel, Lauri Nuuma, Marti Pähn, Jaanus Reitel, Sirje Kapper, Nikolai Toštšev, Siim Valtna ja Vladimir Voskoboinikov.
19:08
Külastaja raimps kommentaar
ootaks lisaaega või pendlaid:-)
19:08
Külastaja Vasja kommentaar
Aivaril aeg pikemat pinki vahetusmeestele sebima hakata. Nagu näha, siis staff+varu ei mahu katuse alla ära ja paar venda floral taburetil seal :)
19:09
Kristjan Jaak Kangur: Algus on olnud igatepidi tempokas, ühelt poolt teisele poole üsna võrdne jooksmine. Paistab, et kumbki siin täna mingi erilise kavaldamisega ei tegele, on tuldud aktiivselt väravat otsima. Loodame, et annab kokkuvõttes korraliku derbi mõõdu välja.
19:13
Külastaja Mart kommentaar
@Vasja. Levadia on koduvõistkond.
19:13
Külastaja raimps kommentaar
ei tea mis kostjast saab?
19:13
Külastaja päris hea kommentaar
Jürgensoni iga teine lause saab lõpu sõnaga "on" haha :D väike parasiit värk,
19:14
Kristjan Jaak Kangur: Flora fännid tegid 12. minutil traditsioonilise püro ka ära. Meeskond üritab tulevärgiga reageerida, aga Levadia jõuab kaitses kohad sisse võtta ja midagi ohtlikku ei sünni. Ani ega ka Lapa pole midagi peale rutiinsete püüdmiste veel pidanud tegema.
19:15
Kristjan Jaak Kangur: Nikita Vassiljev ja Kallaste viivad äärevahetuse ja ühepuutesööduga löögile Roosnupu, ent see katse lendab kõrgelt üle.
19:17
Külastaja Vasja kommentaar
@MART Staadion kuulub EJL-le (loe: Aivarile), Levadia vaid rendib seda
19:18
Kristjan Jaak Kangur: Levadia on viimastel minutitel selgelt rohkem palli vallanud ja 18. minutil saadakse mängu esimene nurgalöök.
19:19
Kristjan Jaak Kangur: Ainsalu saab peaga suunata, aga selgelt mööda.
19:20
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljev läheb liini taha antud söötu jahtima ja põrkab Lapaga kokku, aga midagi hullu ei juhtu.
19:23
Külastaja Küsimus kommentaar
Kas mingi lootus teisel poolajal tasuta ka mängule saada? Ei jõua enne 60 min staadionile aga viigiseisu puhul astuks ehk läbi..
19:24
Kristjan Jaak Kangur: Ütlen ausalt, et ei julge kinnitada, kas teisel poolajal minnes tasuta sisse saab.
19:24
Kristjan Jaak Kangur: Flora karistuslöögi järel saab eemalt proovida Soomets, kuid ikka väga kõvasti mööda.
19:27
Kristjan Jaak Kangur: Larsen eemalt, rikošett ja nurgalöök Levadiale. Kallaste proovib üle puusa ja latti!!! Jätkuolukorras lööb Heitor napilt tagumisest postist mööda!
19:29
Kristjan Jaak Kangur: Kohe saab pool tundi mängitud ja see oligi nüüd kahe meeskonna peale esimene päriselt ohtlik šanss. Enne on paar korda värava eest läbi söödetud, aga lööki sealt ei tulnud. Ja kui on lööki üritatud, siis need on ebaõnnestunud.
19:32
Külastaja . kommentaar
Puta levadia
19:32
Kristjan Jaak Kangur: Larsen saab pika diagonaali ja jätkab sööduga värava ette, kust Vassiljev lööb üle. Levadia tahaks nurgalööki ka, aga kohtunik Kaivoja arvab teistmoodi ja Lapa saab jätkata.
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Flora suudab üle päris pika aja midagi ka Levadia karistusala ümber teha, aga lõppteravusest jääb endiselt kõvasti puudu.
19:38
Kristjan Jaak Kangur: Värav  FLORA LÄHEB 37. MINUTIL JUHTIMA!!! ERKO JONNE TÕUGJAS!!!
19:39
Kristjan Jaak Kangur: Kuraksin võtab äärelt Ainsalu ette, söödab otsajoonelt tagasi penaltipunkti juurde ning eelnenud standardolukorra järel üles jäänud Tõugjas suunab palli väravale. Heitor üritab blokeerida, aga pall muudab temast vaid suunda ning Ani on võimetu.
19:41
Kristjan Jaak Kangur: Floral tekib ootamatult kaks kahe vastu rünnak, aga Kuraksin annab pehme söödu Kalimullini suunal ja Peetson võtab palli rahulikult endale.
19:43
Kristjan Jaak Kangur: Gero suunab Joao Pedro tsenderduse värava eest üle ristnurga. Oli kaitsjast vabanenud, aga ei suutnud palli raami sättida.
19:45
Kristjan Jaak Kangur: Gero on Lapaga silmitsi pääsemas, aga Kolobov saab hästi jala vahele! Nurgalöögi järel saab eemalt proovida Heitor - mööda.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaeg läbi! Flora juhib, kuigi Levadial oli võimalusi veidi rohkem ja pall käis ka latis.
19:47
Külastaja raimps kommentaar
kas ainsalu on varem olnud ka flora särgis?
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Kõvasti, jah. Üle 150 mängu.
19:47
Külastaja õuna endel kommentaar
Paidele kindlasti ei meeldi, kui Flora, kes kõigile kaotada võib, peaks võitma.
20:00
Külastaja Y kommentaar
Levadia kuidagi lahja täna
20:00
Külastaja janar kommentaar
Viik siis lisaaeg?
20:00
Kristjan Jaak Kangur: Just nii.
20:00
Kristjan Jaak Kangur: Teine poolaeg läks!
20:01
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Levadia teeb kohe ka topeltvahetuse - Gero ja Vassiljev ära, Felipe Felicio ja Richie Musaba sisse!
20:03
Kristjan Jaak Kangur: Musaba teeb kohe teravust ja Joao Pedro löögi lükkab Lapa üle lati!
20:03
Kristjan Jaak Kangur: Värav MIHKEL AINSALU TEEB 1:1!!!
20:04
Kristjan Jaak Kangur: Nurgalöök meestesumma, seal on paras segadus ja kuidagi see värava ees Ainsalust sisse põrkab!
20:05
Kristjan Jaak Kangur: VAR kontrollis põhjalikult, aga rikkumist kuskilt ei paistnud ja viik majas!
20:07
Kristjan Jaak Kangur: FELICIO LÖÖB POSTI!!!!
20:08
Kristjan Jaak Kangur: Sai vabalt proovida, pall läks posti, sealt vastu Lapa selga ja siis Flora õnneks värava eest läbi.
20:09
Kristjan Jaak Kangur: Flora otsib Lepikut, kuid Ani jõuab esimesena jaole ja lõpuks on ka lipp püsti, ehkki Kaivoja laseb mängul edasi minna.
20:10
Külastaja lhv kommentaar
see suluseisu lõpunimängimine viimaselajal naljakas, mis siis kui väravavahiga oleks kokku põrganud jne imelik vaadata seda vahest
20:10
Kristjan Jaak Kangur: Lepik võtab vasakult äärelt ise ette ning teenib 55. minutil Florale nurgalöögi.
20:12
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Kreida tuleb 56. minutil ära ja Marco Lukka tema asemele. Tundub, et Kreidale teeb jalg muret. Lukka saab aga tänavuse hooaja esimesed ametlikud minutid.
20:15
Kristjan Jaak Kangur: Felicio lööb viielt meetrilt peaga üle! Sai Ainsalu tsenderdust täiesti vabalt suunata.

20:18
Kristjan Jaak Kangur: Mõned avapoolaja fotod Katariina Peetsoni kaamerast:20:18
Kristjan Jaak Kangur: Levadial on kolm nurgalööki järjest, ent Flora saab nendega hakkama. Surve siiski püsib, mäng on üsna selgelt Levadia kätte läinud.
20:20
Kristjan Jaak Kangur: Ainsalu proovib, aga lööb üle. Mitte üle värava, vaid üle aia.
20:21
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Lukka võtab jooksu pääsenud Musaba 66. minutil maha ja saab mängu esimese kollase kaardi.
20:23
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Levadia mehed eksivad rängalt sööduga ja Heitor tõmbab Soometsa jõuliselt käega maha! Florakad nõuavad väga häälekalt punast, aga jääb kollane.
20:24
Kristjan Jaak Kangur: Järgnenud karistuslöögi suunab Tõugjas tagasi värava ette, aga head lööki ei tule!
20:25
Kristjan Jaak Kangur: Levadia eksib uuesti ja pall jõuab Kalimullinile, kes terava nurga alt lööb. Nurgalöök!
20:25
Kristjan Jaak Kangur: Sealt tuleb Levadia ise vastu, aga Tõugjas saab jala ette nii Lepiku üritusele kui ka Roosnupu katsele seejärel äärelt ette võtta. Nurgalöök omakorda Levadiale, sellest asja ei saa.
20:26
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Flora 70. minutil teine vahetus, Alliku sisse ja Kuraksin ära.
20:26
Külastaja päris hea kommentaar
kuidas selgitame, et see Heitori olukrd polnud punane??? Soomets kiirusega oleks läinud 1v1..
20:27
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Parandus ka - Lopes Gomes oli see, kes Soometsa kaardiga maha võttis. Aga sellel kaardil enam selles mõttes tähtsust pole, et Lopes Gomes võetakse ära ja Mavretic sisse.
20:28
Kristjan Jaak Kangur: Eks ta kindlasti selline olukord on, mida pärast annab arutada. Kohtunike hinnangul oleksid ilmselt teised kaitsjad ka järele jõudnud.
20:29
Kristjan Jaak Kangur: FELICIOLT SUUREPÄRANE KANNALÖÖK JA LAPALT VEEL VÄGEVAM TÕRJE!!!
20:29
Kristjan Jaak Kangur: Kohe jääb vaid veerand tundi minna. Liigume lisaaja poole.
20:29
Külastaja õuna endel kommentaar
AI-vari jutupaunikud on täna vait
20:29
Külastaja Tundlik mees kommentaar
Flora võitleb ikkagi oma kapteni au eest. See on suur eelis!
20:30
Kristjan Jaak Kangur: Viimased minutid on jälle ühe värava alt teise alla jooksmine. See mäng võib minna ükskõik kummale poole.
20:31
Kristjan Jaak Kangur: Peaaegu Levadiale, aga Roosnupp lööb kümnelt meetrilt üle!
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Musaba saab lüüa, Kolobovi blokk on ees. Aga taas oli Levadia mees karistusalas vaba.
20:33
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Nüüd ehk 78. minutil saab Heitor oma kollase ka ikkagi ära! Maadlevad kõvasti Lepikuga, kuniks brasiillase käsi Lepiku näos ära käib.
20:33
Külastaja Mauk kommentaar
Felicio on see aasta natuke sambat ka näitama hakanud
20:35
Külastaja junn kommentaar
Varsti hüppab kindlasti välja mees kes täpselt teab mis käsud Sõrvest tulid!
20:35
Kristjan Jaak Kangur: Karistuslöök taha posti, Kallaste suunab peaga nurgalöögiks. Kuuelt meetrilt saab Kolobov üle puusa panna, aga lajatab üle värava!
20:35
Kristjan Jaak Kangur: VAR kontrollib võimalikku kätt ja penaltit!
20:36
Kristjan Jaak Kangur: Aega läks, aga penaltit pole!
20:39
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Flora kolmas ja hetkel ka viimane vahetus. Oliver Nikola Cekredzi sisse ja Kalimullin ära.
Vahetus Levadial tuleb Edgar Tur ja Kallaste lahkub.
20:40
Kristjan Jaak Kangur: PENALTI LEVADIALE 85. MINUTIL!!!!
20:40
Kristjan Jaak Kangur: Tõugjas maadleb kõvasti otsajoone juures Felicioga, mõlemad kukuvad. Kaivoja mõtleb hetke ja näitab siis 11 meetrile!
20:41
Kristjan Jaak Kangur: Penalti jääb jõusse, Joao Pedro läheb lööma. Mitte Mavretic, kes viimati Kalju vastu eksis!
20:42
Kristjan Jaak Kangur: Värav  ÜLIKINDEL, LAUSA TÕRJUMATU PENALTI JOAO PEDROLT RISTNURKA JA LEVADIA 2:1 EES!!!
20:45
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Levadia viies vahetus, 90. minutil Frank Liivak sisse ja Joao Pedro puhkama.
20:45
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd läheb peaaegu kakluseks ka!!!
20:46
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Tundus, et esmalt läksid Felicio ja Lukka tõuklema, siis saabus kuskilt veel Mavretic korda looma ja tema on vist ainus, kes lõpuks kaardi saab.
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Feliciole siiski ka kollane.
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Eemaldamine  Ja hetk hiljem läheb Felicio päris marru!!! Teine kollane ja punane Levadia ründajale!!!
20:47
Külastaja . kommentaar
Levadia pätid
20:48
Külastaja küsimus kommentaar
kas karikas teenitud mängukeeld kehtib liigas ka või piirdubki aint karikaga?
20:49
Kristjan Jaak Kangur: Karikaga. Poolfinaal jääb Feliciol vahele, aga liigas saab edasi mängida.
20:49
Külastaja Siga kommentaar
See oleks pidanud otse punane olema.
20:49
Kristjan Jaak Kangur: Musaba teeb veel pika soolo, aga Lapa võtab lõpuks palli. Floral on veel aega, viis minutit anti juurde, aga rüseluse peale läks veel omajagu.
20:51
Kristjan Jaak Kangur: Soomets laseb pika palli Mihhailovile, kes on üsna vaba - aga suluseis!
20:51
Kristjan Jaak Kangur: Florale kaks nurgalööki järjest. Esimese ajaks Lapa kasti ei jõua, teise ajaks juba jõuab!
20:52
Kristjan Jaak Kangur: Aga Flora ei suuda ülekaalu maksma panna ja Ani püüab!
20:52
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK!!! LEVADIA POOLFINAALIS!!!
20:56
Külastaja Kaivoja kommentaar
Lihtsalt üks küsimus, lukka võttis tuimalt üleminutitel kontra maha kui ise palli ei suutnud kontrollida ja tal oli juba kollane all. Kaivoja ei näidanud isegi edu selles olukorras. Ilmselge teise kollase, ehk punase koht ju?
20:56
Kristjan Jaak Kangur: Ausalt öeldes peab need lõpuminutid rahulikult üle vaatama, kui pulss jälle alla läheb. Madinat oli seal nii palju, et kõike ei jõudnudki kohe fikseerida.
20:57
Külastaja Kaivoja kommentaar
94 minut, täpsemat umbe 93:20 vms oli see konkreetne olukord.
20:57
Kristjan Jaak Kangur: Minult kõik, peagi üleval ka järelkaja ja mänguülevaade!
20:58
Kristjan Jaak Kangur: Samas on jalgpalliõhtu selle tulise derbiga alles alanud. Kohe-kohe panevad EM-valiksarjas palli mängu Eesti ja Albaania naised, seejärel aga juba Meistrite liiga ja kaks ülipõnevat veerandfinaalpaari!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!