Teisipäev, 9. aprill 2024
21:55
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Tihe jalgpalliõhtu käib ja suured mängud on kohe algamas.
21:56
Kristjan Jaak Kangur: Arsenal ja Bayern lähevad täna niimoodi:
21:58
Kristjan Jaak Kangur: Real ja City aga nii:
22:02
Kristjan Jaak Kangur: Londonis läks pall juba mängu ja siis lõpuks Madridis ka!
22:03
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Tchouameni tõmbab Grealishi maha ja saab 33 sekundiga juba kollase!
22:04
Kristjan Jaak Kangur: Värav  BERNARDO SILVA VAJUTAB CITY EEST JUBA ESIMESE ÄRA!!!!
22:05
Kristjan Jaak Kangur: Andrii Lunin ootab tsenderdust, aga Silva keerutab ümber müüri vasakuga alla nurka!
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Bellignham kukub ja Real tahab ka samasuguse koha pealt karistuslööki, aga ei saa. Tchouameni kollane tähendab muide, et tal jääb kordusmäng mängimata.
22:09
Külastaja Skeptik kommentaar
Ilmselt mõni teine tüüp korjab tänasega endale veel mängukeelu irw ...
22:09
Kristjan Jaak Kangur: Kuus minutit mängitud ja Haaland saab juba postile ka pihta!
22:11
Kristjan Jaak Kangur: Ei, olid siiski Lunini käed. Aga ohtlik ikkagi.
22:12
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Londonis on vähe rahulikumalt alustatud, aga esimene kollane tuleb 9. minutil sealgi. Alphonso Davies tõmbas Bukayo Sakal jalad alt ja temalgi jääb teine mäng nüüd vahele.
22:12
Kristjan Jaak Kangur: Esimese ohtliku löögi teeb Arsenal, aga Martinelli katse lendab mööda.
22:13
Kristjan Jaak Kangur: Värav  SAKA VIIB 12. MINUTIL ARSENALI 1:0 ETTE!!!
22:14
Kristjan Jaak Kangur: Kaitsjad jäid ääres hätta, Saka läks kasti nurgast värava poole ja keerutas taha nurka!
22:14
Külastaja BUKAYOOOOOOOO kommentaar
SAKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
22:15
Kristjan Jaak Kangur: Värav  JA REAL MADRID TEEB 1:1!!! NULLOLUKORRAST - CAMAVINGA LÖÖK LÄHEB TÄITSA UNTSU, AGA RIKOŠETT JA SEES!
22:16
Kristjan Jaak Kangur: Värav  TEINE KOHE OTSA!!!!! RODRYGO PÄÄSEB JOOKSU JA VEERETAB PEENELT REAL MADRIDI 2:1 JUHTIMA!!!!
22:17
Kristjan Jaak Kangur: Oma kastist hakati tulema, sööt keskväljale, sealt edasi jooksu peale ja lõpuks läheb Akanji rikošetist pall Ortegast mööda. Hull mäng!
22:17
Külastaja Juhan kommentaar
Arsenal lööb paar tükki kindlasti veel. Bayern on praeguses vormis üsna võidetav vastane ja Arsenal paras pähkel neile, isegi Allianz Arenal. Pakun, et üks poolfinaalidest on Arsenal vs City ja selle poolfinaali võitja võidab ka Meistrite Liiga ja see pole City
22:19
Kristjan Jaak Kangur: Jalgpall on ikka vahva mäng.
22:19
Kristjan Jaak Kangur: Värav  GNABRY LÖÖB VASTU JA BAYERNIL 1:1 VIIK KÄES!!!!
22:20
Kristjan Jaak Kangur: Raya tuleb seiklema, siis eksib sööduga Gabriel ja endine Arsenali mees Gnabry lõpetab kiire vasturünnaku külma närviga!
22:23
Kristjan Jaak Kangur: See on selge, et kui Londonis peab mängima, siis Gnabry ka skoori teeb.
22:25
Külastaja Mati kommentaar
Mõnel Arsenali mängijal närv sees.
22:26
Kristjan Jaak Kangur: Sellise alguse järel on kõigil närv sees! Meistrite liiga veerandfinaalid, 18 minutit mängitud ja kahe mängu peale viis väravat koos. Nüüd vist tõmmatakse natuke hinge ka.
22:28
Kristjan Jaak Kangur: Aga ei ole rahulikumat midagi. Kõva segadus nurgalöögi järel Bayerni värava all ja pall pikalt lahti, siis saab Neuer selle lõpuks kätte.
22:32
Kristjan Jaak Kangur: Sane teeb hirmpika soolo, jõuab karistusalasse välja, Saliba paneb talle jala ette ja penalti Bayernile!!
22:32
Kristjan Jaak Kangur: Arsenali vana sõber Harry Kane muidugi lööma!
22:33
Kristjan Jaak Kangur: Värav KANE VEERETAB RAHULIKULT ALLA NURKA JA BAYERN 2:1 EES!!! Raya vajus ära. Kane'il aga 20. mäng Arsenali vastu ja juba 15. värav.
22:33
Külastaja Jonna kommentaar
Meie väravavaht ka Arsenalil pingil olemas jah?
22:33
Kristjan Jaak Kangur: Ikka, jah, Karl Jakob Hein kenasti varumeeste seas.
22:34
Külastaja Ebareaalne kommentaar
kuidas Arsenal endale need kaks keevitanud on
22:35
Kristjan Jaak Kangur: Kõvasti toimub ka Madridis - Grealish pääseb karistusalast lööma, aga blokeeritakse! Real tuleb kohe vastu ja Rodrygo lajatab heast kohast mööda.
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Arsenali kaitse põleb ereda leegiga! Sane saab üle terve platsi joosta ja on juba Rayaga silmitsi, aga teeb siis väikese stopi ja kaitsjad jõuavad ikkagi tagasi.
22:39
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Akanji tõmbab 37. minutil Viniciuse pikali ja saab Real-City mängu teise kollase kaardi.
22:42
Kristjan Jaak Kangur: Akanji käsi käib kogemata Rodrygo näos ja Reali mees jääb pikali maha, aga kohtunik näitab, et mängime edasi. Oli natuke sedamoodi küll, et puude muidugi oli, aga siit prooviti ka City mehele teist kollast välja võtta.
22:44
Kristjan Jaak Kangur: Vinicius läheb ise kahe mehe vastu ja lööb ka, kuid otse Ortegale sülle.
22:47
Kristjan Jaak Kangur: Londonis minut juurde, Madridis tervelt kolm.
22:48
Kristjan Jaak Kangur: Londonis avapoolaeg läbi! Arsenal läks ette, aga mängis edu pausiks ise maha.
22:50
Kristjan Jaak Kangur: Rodrygo ja Vinicius lollitavad kahekesi City kaitsjaid, aga lõpuks jookseb rünnak kokku.
22:51
Kristjan Jaak Kangur: Madridis ka pausile! Siin sai City kiirelt edu sisse, aga lõpuks pandi veel kiiremini kaks tükki vastu.
22:51
Külastaja poiss kommentaar
Real mängib nii isukalt, ilus vaadata
22:52
Kristjan Jaak Kangur: Kui Gnabryle ja Kane'ile meeldib London, siis Viniciusele lihtsalt kõik Inglismaa klubid, eriti Meistrite liiga play-off'is:
23:02
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Arsenal teeb teise poolaja eel vahetuse, Zintšenko tuleb Kiwiori asemele.
23:03
Kristjan Jaak Kangur: Londonis läks jälle!
23:04
Kristjan Jaak Kangur: Madridis on vahepeal märgitud Reali avavärav ikkagi Ruben Diase omaväravaks.
23:06
Kristjan Jaak Kangur: Arsenal ja Bayern on juba mitu minutit mänginud, kui lõpuks Real ja City ka uuesti tunnelist välja tulevad. Seal ei paista vahetusi olevat ehk Kevin De Bruyne jääb endiselt pingile.
23:06
Kristjan Jaak Kangur: Pall jälle mängus ka Madridis.
23:10
Kevin De Brunye-l pidi kehv tervis olema
23:10
Kristjan Jaak Kangur: Jah, mingi haigus on kallal. Võimalik, et me teda siis täna ikkagi ei näegi mujal kui pingil istumas.
23:10
Kristjan Jaak Kangur: Grealish proovib samal ajal pealelöögiga õnne. Üle.
23:12
Kristjan Jaak Kangur: Mõni minut hiljem teenib Grealish Cityle järjekordse karistuslöögi, aga seekord lajatab Silva müüri.
23:15
Külastaja uurija kommentaar
kes täna Go3 kommentaatorid on üldse mõlemal mängul?
23:16
Kristjan Jaak Kangur: City-Realil on härrased Kruus ja Kink. Teisel mängul Jürjens ja Kams.
23:16
Kristjan Jaak Kangur: Järjekordne City karistuslöök, seekord saadab kõige kõrgemale kerkinud Rodri selle peaga üle lati.
23:17
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Kane võtab ka kollase kaardi. Ajas Gabrieli vastu küünarnukid liiga laiali.
23:17
Külastaja Kx kommentaar
Kristjan te ei kommenteeri enam go3 v?
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Praegu mitte, jah.
23:19
Sina, Kristjan ja Kruus sobiksite kenasti kokku kommenteerima. Kink sobiks mõnd matust kommenteerima. (Sorry, not sorry)
23:19
Külastaja saarevana kommentaar
Varsti tuleb allkirju koguma hakata, et Kams ei kommenteeriks. 0 teadmisi sellelt mehelt
23:20
Kristjan Jaak Kangur: Meenutame, kuidas vahepeal oli juttu, et William Saliba teeb ka asju, mis nii head ei ole. Tänane statistika on päris kehv - avapoolajaga neli viga ja lisaks penalti põhjustamine.
23:21
Kristjan Jaak Kangur: City ei anna Realile rahu. Foden proovib, Silva proovib. Aga seni on Lunin hästi ees olnud.
23:23
Kristjan Jaak Kangur: Real keerutab nüüd ise pikalt, kuid lõpuks uhab Valverde kaugelt üle. Mätas oli vist süüdi.
23:24
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Vahetus  Vahetusi hakkab tulema. Arsenalil sekkuvad Trossard ja Jesus, Bayern vastab Comaniga.
23:25
Kristjan Jaak Kangur: City saab 65. minutil kogu mängu esimese (!) nurgalöögi. Ei tule midagi.
23:27
Kristjan Jaak Kangur: Värav  FODEN PANEB 66. MINUTIL OTSE RISTI JA 2:2 MAJAS!!!!
23:28
Kristjan Jaak Kangur: Nägi karistusala taga varianti ja andis vasakuga minna!
23:29
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Bayern toob Guerreiro mängu. Kane tahab karistusalas maadlemise järel teist penaltit ka, aga ei anta.
23:32
Kristjan Jaak Kangur: Värav  JOŠKO GVARDIOL ANNAB KA KASTI TAGANT TULD JA SAHISEB!!!! CITY 3:2 EES!!!
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Ancelottil ei ole muud teha kui Modric ja Brahim Diaz mängu lükata.
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Värav  LONDONIS TULEB KA!!! LEANDRO TROSSARD TEEB 2:2!!!
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Vahetusmehed ehitavad - Jesus tõmbab mitu meest enda peale ja mängib Trossard ilusti löögile.
23:35
Te võiksite teha samasuguseid teksipõhiseid LIVE-ülekandeid ka muude liigade põnevusmängude ajal. Vahva oleks kuulata Soccernet kollektiivi vahetuid mõtteid nt derbide ajal.
23:36
Külastaja LEAAAAANDRO kommentaar
TROSSSAAAAARD
23:36
Arteta pani vahetusega täppi, leidis trumbi kes toob kastanid tulest.
23:37
Kristjan Jaak Kangur: Gvardiol, kelle mängimine oli enne tänast kahtluse all, on suurepärases hoos. Tegi küll oma poole peal valesöödu, aga võitles siis kohe palli tagasi.
23:39
Kristjan Jaak Kangur: Bellignham jookseb Akanjiga koos kasti ja kukub, kohtunik näitab kohe, et penaltit siin pole.
23:40
Kristjan Jaak Kangur: Värav  VALVERDE TEEB 3:3!!!!!
23:40
Kristjan Jaak Kangur: ÜKS VÄRAV ILUSAM KUI TEINE!!! Vinicius laseb tsenderduse üle karistusala ja Valverde vajutab otse õhust alla nurka!
23:41
Külastaja graf1x kommentaar
ebareaalsed asjad löödud täna
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Bellignham saab superpalli kasti kahe mehe vahele, aga Stones saab kuidagi jala vahele! Nurgalöök, sellega saavad kaitsjad juba paremini hakkama.
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Camavinga teeb vea ja Carvajal saab 81. minutil õiendamise eest kollase.
23:43
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Arsenalil tuleb Partey viiki kindlustama. Palju pole seal enam jäänud, mõni minut normaalaja lõpuni.
23:47
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Partey nopib endale kiirelt kollase ka. Puhtad mängud seni, mõlemas vaid kolm kollast.
23:47
Külastaja aln kommentaar
omg kui väga ma tahaks, et city kaotaks
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Vinicius ja Foden lähevad ära, Joselu ja Alvarez sisse. Värskeid jalgu mõlemale poole.
23:49
aga täiesti kreisi head mängud olnud täna ikka
23:49
Kristjan Jaak Kangur: Nõus!
23:50
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  City kaotab rünnakul palli ja Bernardo Silva korjab meeskonna nimel endalegi kollase.
23:50
Kristjan Jaak Kangur: Londonis üleminutid juba käivad. Anti viis.

23:51
Kristjan Jaak Kangur: Realil veel võimalus - Modrici superpallist tuleb nurgalöök, see mängitakse lahti ja Carvajal põrutab kasti tagant. Siiski mööda.
23:52
Kristjan Jaak Kangur: Madridis neli lisaminutit.
23:53
Külastaja Poiss kommentaar
Kummaline otsus Londonis
23:53
Kristjan Jaak Kangur: Arsenalil veel šanss, kui Saka jõuab kasti ja kukub, aga ei midagi!
23:54
Kristjan Jaak Kangur: Korduse järgi täpselt selline olukord, et Arsenali fännide meelest ilmselt kindel penalti, aga Bayerni omad ütlevad, et lõi ise vastu Neueri jalga.
23:54
Kristjan Jaak Kangur: Kõik! Arsenal ja Bayern teevad 2:2 viigi, mis tähendab, et Münchenis minnakse kordusmängus nädala pärast nagu nullist!
23:55
Kristjan Jaak Kangur: Madridis käib ka juba neljast üleminutist viimane. Vist jääb siin ka viiki.
23:55
Kristjan Jaak Kangur: Nii on! Real Madrid ja Manchester City teevad võimsa 3:3 viigi ja kõik jääb kordusmängu peale!
23:58
Kristjan Jaak Kangur: Minu poolt aitäh, homme juba uued mängud - Atletico võõrustab Dortmundi ja PSG-le sõidab külla Barcelona! Head ööd!