Kolmapäev, 10. aprill 2024
21:15
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Mängudeni on veel natuke aega, aga koosseisud on juba väljas.
21:15
Kristjan Jaak Kangur: Atletico ja Dortmund lähevad nii:
21:16
Kristjan Jaak Kangur: PSG ja Barcelona aga niimoodi:
21:39
Külastaja Tristan kommentaar
Tere! Kust kohast on võimalik meistrite liigat vaadata? Viaplay koduleht väidab, et nad enam Eestis ei tegutse. Ühtegi uudist ka ei ole olnud selle kohta. Kas eesti keelsete kommentaaridega polegi enam võimalik mänge vaadata?
21:40
Kristjan Jaak Kangur: Kõike, mis enne oli Viaplays, näeb nüüd Go3-st. Täpsemalt sealsest Extra Sport paketist.
21:41
Külastaja H kommentaar
KÜSIMUS Kas teil ka go3 hetkel maas?
21:41
Krdi nali. Selle go3 täna
21:41
Kristjan Jaak Kangur: Minul paistab hetkel küll töötavat.
21:41
Kristjan Jaak Kangur: Mängude alguseni on jäänud täpselt nii palju aega, et kiire lugeja jõuab eelvaatest veel silmad üle lasta. Eile jätsid Arsenal-Bayern (2:2) ja Real-City (3:3) kõik kordusmängu otsustada, kuidas läheb täna?
21:54
Nüüd hakkasmul ka tööle
21:56
Külastaja Tere kommentaar
Tere. Et cli telekas näha pean operaatori telia vahetama go3 vastu? Puldist lisakanleid tellides ei näe ma seda Kristjan?
21:58
Kristjan Jaak Kangur: Teliast loobuma ei pea, aga tuleb minna Go3 lehele ja võtta Extra Sport pakett.
21:58
Mpappe ei ole enam kapten!?
21:59
Kristjan Jaak Kangur: Marquinhos ikka põhikapten.
21:59
Kas Mbappe viimased mängud Barca vastu sinises särgis ? 😆
21:59
Kristjan Jaak Kangur: Tundub väga tõenäoline!
22:01
Barcal ikka väga hull seis, kui mõelda kes kõik kollase saamisega peaks mängu vahele jätma
22:01
Võibolla võidavad täna, võibolla mitte
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Pall on igatahes mängus!
22:01
Pakun et tuleb vähemalt 4 väravat psg barca mängus
22:03
Kristjab sa täna üksi kajastamas mõlemat mängu ?
22:04
Kristjan Jaak Kangur: Ikka jah. See nüüd nii raske töö ka ei ole.
22:04
Külastaja Ok kommentaar
Jääd võlgu veidi kui ei tule 4
22:05
Kristjan Jaak Kangur: PSG plaan näib esialgu lihtne - pall võimalikult kiirelt ette kellelegi jooksu peale ja las teeb.
22:06
Külastaja K kommentaar
Palju palka saab kahe mängu eest?
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Sama palju kui ühe eest :)
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Barcelonalt pikk pall ette ja kaugele vastu tulnud Donnarumma eksib, aga Raphinha ei saa palli kaasa! Oleks jala peale jäänud, oleks saanud ilmselt tühja lükata!
22:09
Kristjan Jaak Kangur: Värav  OI MIS ASJA MAATSEN ENDALE EHITAB!!! EKSIB SÖÖDUGA, DE PAUL ON JAOL JA ATLETICO 1:0 EES!!!
22:09
Lihtsalt poole vähem kumbagi mängu
22:11
Kristjan Jaak Kangur: TEINE KA LÄHEDAL! Witsel saab Griezmanni tsenderdust suunata ja Kobel päästab suurepärase tõrjega!
22:13
Hetkeseisuga olid eilsed mängud tempo suhtes aktraktiivsemat
22:13
Reali psg finaaltuleb😁😁
22:13
Kristjan Jaak Kangur: Eks eile olid ka päris hullud mängud, mida raske üle teha.
22:14
Kristjan Jaak Kangur: Barcelona sai korraks rünnakut ehitada, aga siis oli kohe Mbappe jooksus. Läks kahe kaitsja vastu ise julgelt proovima ka, aga blokeeritakse. Katalaanid on väga kurjad Anthony Taylori peale, kes rünnaku alguses selge vea vilistamata jättis.
22:15
Mmm. Ronaldinho ka kohal. Võiks öelda, et suurim staar seal!?
22:15
Kristjan Jaak Kangur: Xavi ka üht-teist saavutanud omal ajal.
22:16
Xavi oskab palliga joosta ainult. Ronaldinho kunsti teha
22:17
Kristjan Jaak Kangur: Mbappe võtab jälle kaks meest ette, aga seekord söödab Dembelele. Sealt tuleb nurgalöök, mille ter Stegen püüab.
22:19
Kristjan Jaak Kangur: Madridis on Dortmund samal ajal üsna hädas, et mängu sisse saada. Palli hoitakse rohkem, aga Atleticol on juba kirjas viis pealelööki, neist kolm raami. Dortmundil seni täielik nullirida.
22:19
Kristjan Jaak Kangur: Griezmann läheb kavalalt taha nurka keerutama, Schlotterbecki jalg vahel!
22:21
Kristjan Jaak Kangur: PSG eest möllab vahelduseks Nuno Mendes kõvasti - kõigepealt teeb ise kastis Koundele jalge vahelt, siis võtab juba ise Yamali vasturünnaku puhtalt maha.
22:22
Kristjan Jaak Kangur: Marquinhoselt hea blokk ja Barcelonale esimene nurgalöök. Donnarumma hädas ja joone pealt lüüakse pall minema!
22:23
Kristjan Jaak Kangur: Yamal teeb täna muide ka rekordi. Noorim mees, kes kunagi Meistrite liiga veerandfinaalis mänginud!
22:24
Külastaja HyvalaMatti kommentaar
Tervist .Tervitan Robertit ja Jaanust ja soovilooks oleks jalgpall on parem kui seks .
22:24
Kristjan Jaak Kangur: Raphinha proovib kaugelt - madal ja hea löök alla nurka, kuid Donnarumma saab käe vahele! Barcelona jaoks on viimased minutid olnud head.
22:25
Külastaja Reimo kommentaar
Kuidas saan Telia kliendina telekast mängu vaadata? Go3 Sport seda ei näita.
22:27
Kristjan Jaak Kangur: Ma ei ole ise seda varianti kasutanud, vaatan veebist, aga eeldan, et neil on ka oma äpp? Go3 kodulehelt saab ilmselt täpsemaid vastuseid.
22:27
Kahju värava ajal muusikat ei lasta nagu hokis . Tunnen kurvana ennast ,
22:29
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Õhtu esimese kollase võtab Dortmundi mees Emre Can. Jäi läbijooksul olnud de Pauliga hätta.
22:30
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Ja teise saab kaks minutit hiljem Atletico poolelt Lino, kes astub keskväljal Schlotterbeckile jalale.
22:30
Kristjan kelle poolt sa oled tänastes mängudes :)
22:30
Kristjan Jaak Kangur: Täitsa ausalt - mul ei ole kummaski paaris lemmikut.
22:30
Kristjan Jaak Kangur: Cancelo sõidab päris toorelt Mbappele jalgadesse, aga enne oli suluseis. Õnneks jääb Mbappe terveks ka.
22:31
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Ja kaart ka Llorentele! Nüüd kukkus kohtunik mõnuga laduma, nelja minuti sees tuli kolm kollast.
22:32
Külastaja Elis kommentaar
Kes Go3 Psg ja Barca mängu kommenteerib?
22:32
Kristjan Jaak Kangur: Kermo Nava.
22:33
Kristjan Jaak Kangur: Pikk pall ette Raphinhale jooksu peale, Marquinhos lahendab olukorra suurepäraselt, aga siis otsustab Donnarumma otse Barcelona meestele sööta! Kingitust ära kasutada siiski ei osata. Donnarummalt väga kummalised liigutused täna, see oli juba vähemalt neljas kala temalt.
22:33
Hmm kas sa oled Martin Himma ?
22:34
Kalev Kruusi ei kommenteerigi täna kahjuks
22:34
Kristjan Jaak Kangur: Dortmundi esimene nurgalöök, aga Nmecha lööb peaga üle!
22:35
Kristjan Jaak Kangur: Värav  ATLETICO KOHE VASTU!!! LINO LÖÖB 2:0!!!
22:36
Kristjan Jaak Kangur: Seekord plähmerdab Hummels, Griezmann saab palli ja leiab vaba Samuel Lino, kes veeretab rahulikult võrku.
22:37
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Vahepeal tuli esimene kollane ka PSG-Barca mängus, seejuures tähendab Sergi Robertole see ka mängukeeldu.
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Värav  RAPHINHA VIIB BARCELONA 1:0 ETTE!!!!
22:39
Kristjan Jaak Kangur: Aga MILLEGA tegeleb täna Donnarumma?! Yamal annab paremalt madala söödu, Donnarumma viskub keskel ootava Lewandowski jalgadesse ja lööb palli rusikaga minema, aga otse Raphinhale, kes tõstab selle rahulikult võrku.
22:41
Donnarumma ikka väga ülehinnatud vv
22:41
Külastaja raivo kommentaar
Viimane kord kui nad mängisid lõi barcelona ka 37 minutil värava.
22:42
Kristjan Jaak Kangur: Tahad, et midagi juhtuks? Anna pall Ilkay Gündoganile!
22:45
Kristjan Jaak Kangur: Cubarsi saab Mbappe löögile jala ette! Oli küll ka selge suluseis, aga suurepärane kaitsetöö, et sinna jõudis.
22:45
Kristjan, kelle poolt oled tänavusel meistrite liiga hooajal
22:46
Kristjan Jaak Kangur: Lemmikut ei ole, aga võiks mõni uuem ja huvitavam võitja olla kui jälle Real Madrid või Man City. Oleks toredam lugu.
22:48
Kristjan Jaak Kangur: Dortmund proovib samal ajal ka midagi teha, Maatsen saab kaugelt esimese raamilöögi lõpuks kirja, aga Oblak on kindel.
22:49
Kristjan Jaak Kangur: Pariisis saavad kaks üleminutit läbi ja minnakse pausile! Barcelona 1:0 ees ja PSG-l mõtteainet jagub.
22:50
Kristjan Jaak Kangur: Puhkama minnakse ka Madridis, kuigi Sancho kõmmutab veel üleminutitel heast kohast üle. Midagi hakkas Dorrtmund viimastel minutitel näitama, aga muidu on avapoolaeg olnud selgelt Atletico kontrolli all ja nad on teenitult 2:0 ees.
23:03
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Luis Enrique teeb teiseks poolajaks vahetuse - Asensio ära ja Barcola sisse. PSG vajab väravat.
23:04
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Ja Dortmundilt samasugune lüke - Brandt teiseks poolajaks Nmecha asemele.
23:04
Kristjan Jaak Kangur: Läks jälle!
23:06
Kristjan Jaak Kangur: Vitinha läheb ise vajutama, aga kõrgelt üle. Mbappe annab mõista, et teinekord võib talle ka sööta.
23:07
Kristjan Jaak Kangur: Värav  DEMBELE VAJUTAB VIIGI MAJJA!!!
23:08
Kristjan Jaak Kangur: Esimese rünnaku suutsid kaitsjad tagasi lüüa, aga kasti joonel kukkus pall Dembelele. Võtab vasakule jalale ja annab niimoodi lati alla minna, et ter Stegen ei saa midagi aru!
23:08
DEMBELE siis endine Barcelona mängija
23:09
Kristjan Jaak Kangur: Värav  VITINHA PANEB KOHE TEISE VEEL!!! PSG MÕNE MINUTIGA 0:1 PEALT 2:1 EES!!!
23:10
Kristjan Jaak Kangur: Ilusti lükatakse söötu, Fabian Ruiz söödab viie kasti nurga juurde ja Vitinha suunab taha nurka.
23:10
Mis Barcelonal juhtus nüüd???
23:11
Ytlesin enne et täna 4 väravat vähemalt oodata 😁
23:14
Külastaja Teele kommentaar
Miks kommidakse värvaid ja siis meenudatakse Poole-Eesti mängu,oli kohutav mäng,ei peaks meenutama pigem
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Ju siis kommentaator peab vajalikuks seda igas ülekandes mainida. Endalegi kõrva jäänud.
23:14
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Go3 on Eesti kommentaatorite perekonda väga ägeda uue liikme kasvatanud. Mulle väga meeldib PSG-Barca kommentaator.
23:15
Kristjan Jaak Kangur: Barcola saadetakse jooksu ja lööb ka, ter Stegen lükkab latti! Nurgalöögist midagi ei tule, aga PSG-l on nüüd võimas hoog sees.
23:17
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Teises mängus on Maatsen vahepeal kollase võtnud. Dortmund püüab ja proovib, aga väravani veel ei ole jõudnud. Kui saaksid kas või ühe tagasi löödud, oleks kindlasti juba hoopis teine asi kodumängule minna.
23:21
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Vahetus  Vahetusi mõlemas mängus! PSG toob sisse Zaire-Emery, Barcelonal sekkuvad Pedri ja Joao Felix.
VahetusVahetus Ka Dortmund toob jõudu juurde - Haller rünnakule. Atletico vastab Barriose sissevahetamisega.
23:21
Kristjan Jaak Kangur: Värav  PEDRI TÕSTAB KOHE LIINI TAHA JA RAPHINHA LÖÖB 2:2!!!!
23:24
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Vitinha saab 65. minutil Joao Felixi mahaniitmise eest hoiatada.
23:27
Kristjan Jaak Kangur: Vitinha tõmbab 69. minutil karistusala juures Lewandowski maha ja Barcelona mehed nõuavad teist kollast, aga ei tule! Kõigest karistuslöök.
23:29
Kristjan Jaak Kangur: Raphinha löök jõuab Donnarumma sülle ja seekord saab itaallane selle kätte.
23:29
Kristjan Jaak Kangur: Barcolal võimalus, aga kuskilt liugleb blokeerima Araujo!
23:33
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Dortmundil tuleb mängu ka Bynoe-Gittens. Brandtil kasutada lubav karistuslöök, keerutabki selle ristnurga suunas, aga siiski omajagu üle.
23:33
Kristjan Jaak Kangur: Dembele lööb posti!!! Parema jalaga, esimese puutega, aga tuleb postist väljakule tagasi!
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Barcelona teine topeltvahetus, Ferran Torres ja Christensen sisse. Väravalööja Raphinha võetakse puhkama, täna kübarat ei tule.
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Värav  CHRISTENSEN LÖÖB ESIMESE PUUTEGA NURGALÖÖGIST BARCELONA 3:2 ETTE!!!
23:36
Kristjan Jaak Kangur: Hea nurgalöök, hästi suunatud, aga kus Donnarumma jälle oli?!
23:36
Kristjan Jaak Kangur: Teises mängus on 3:0 lähedal, aga Kobel teeb Lino lähilöögile supertõrje!
23:40
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Atleticol tuleb avavärava lööja de Pauli asemele Correa. Dortmundil kümme minutit jäänud, et koju midagigi kaasa võtta.
23:41
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Cubarsi paneb Barcola džuudovõttega pikali ja kaart.
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Värav  HALLER TOOB DORTMUNDI TAGASI MÄNGU!!! MOLINA JÄÄB KLAARIMISEGA HÄTTA, PALL KUKUB HALLERILE ETTE JA 2:1!!!
23:43
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Dortmund haistab midagi ning Özcan ja Reus tuuakse värskete meestena sisse.
23:44
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Barcelonalt sisse Fermin Lopez, PSG-lt Goncalo Ramos. Korra vaadati VAR-iga võimalikku PSG penaltit ka, aga ei saa nad sealt midagi.
23:46
Kristjan Jaak Kangur: PSG üritab kõvasti, Dembele tsenderduseni üritab Mbappe lausa käega ulatuda! Oli küll ka suluseisus.
23:46
Kristjan Jaak Kangur: Bynoe-Gittens murrab äärelt sisse ja lööb karistusala joonelt latti!!! Dortmund ähvardab kõvasti!
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Hoiatus Hoiatus   Barcelonale kiirelt kaks kollast järjest - esimene Christensenile ja teise võtab seletamise eest Lopez. Taanlane peab muide Sergi Roberto kombel seetõttu teise mängu vahele jätma. Kohe tuleb ka kolmas kaart, see juba Kounde mahaniitmise eest Beraldole.
23:49
Kristjan Jaak Kangur: VahetusVahetus Vahetus   Atletico toob veel Sauli, Savici ja Riquelme sisse. Fännid närivad tribüünil juba salle!
23:51
Kristjan Jaak Kangur: Mbappe proovib päris kaugelt, väike rikošett ja napilt mööda!
23:53
Kristjan Jaak Kangur: PARIISIS KÕIK! Barcelona läheb koju 3:2 võiduga. Milline mäng!
23:55
Kristjan Jaak Kangur: Muide, Dortmundi värav tähendas seda, et veerandfinaali avamängus on skoori teinud kõik kaheksa meeskonda. Teisipäeval löödi kümme väravat ja kolmapäeval kaheksa.
23:55
Kristjan Jaak Kangur: BRANDT LÖÖB VEEL POSTI!!!
23:55
Kristjan Jaak Kangur:  Ja nüüd saab ka Madridis mäng läbi! Atletico pääseb 2:1 võiduga, nii võib lõpu põhjal küll öelda!