Kolmapäev, 17. aprill 2024
21:09
Heiti Heli:  Tere õhtust, head vutisõbrad! Kui PSG ja Dortmundi Borussia poolfinaal on alates eilsest selge, siis turniiripuu teisel pool olev madin ootab veel vastasseisu. Müncheni Bayern ja Londoni Arsenal leppisid avamatšis omavahel 2:2 viiki ja Manchester City ja Real Madrid suutsid pakkuda väravaterohke 3:3 viigi. Niisiis on kaardid lahtised ning on raske öelda, kes moodustavad omavahel selle teise paari. Kindel on see, et tulevärki näeme täna õhtul kindlasti!
21:11
Heiti Heli:  Münchenis astuvad väljakule need 22 meest:

21:12
Heiti Heli:  Manchesteris alustatakse lahingut nõnda:

21:23
Külastaja Nunes kommentaar
Täna valatakse palju pisaraid see on kindel.
21:31
Heiti Heli: Mõlema mängu avavileni on aega ligikaudu pool tundi, mistõttu on paslik uurida, kelle poolt olete täna teie?
21:32
Heiti Heli:  Lisaks jõuate selle ajaga läbi lugeda mõlema mängu eelvaate.
21:35
City ja Arsenal edasi ja poolfinaalis kohtuvad siia inglise klubid , mõtle kui tore ju
21:35
Heiti Heli:  Minul poleks sellise vastasseisu vastu midagi.
21:38
Heiti Heli:
21:41
Kes tänased mängu kommentaatorid on?
21:41
Heiti Heli:  See selgub umbes kümne minuti pärast.
21:44
Heiti Heli:  Kui heita pilk sellesse, kuidas mingi meeskond tänasele mängule vastu tuli, siis Cityl on nädalavahetusest selja taga konkreetne 5:1 purustustöö, mis viidi läbi Lutoni vastu, Real seevastu sai Mallorca vastu raske ja napi 1:0 võidu. Bayern sai koduliigas kirja 2:0 võidu ning Arsenal alistus sama skooriga Aston Villale, mis pani kahurimeeste tiitliunistusele korraliku põntsu.
21:50
Külastaja purks kommentaar
Mis värk on,et go3 CLi ei naita. Oeldi, et viaplay asjad saadi endale. Suur pettus?
21:50
Heiti Heli:  Go3-s leiab Meistrite liiga "Extra sport" kategooria alt.
21:52
Külastaja parnakas kommentaar
real&arsenal edasi imo
21:54
Külastaja pes kommentaar
phhms go3 on üles ehitatud nagu tänapäeva mängud DLCdega, peab võtma mingi 5 eri paketti et okei oleks
21:54
kink otse statalt, nagu amt ja poomi lennujaama jooks?😀
21:56
Külastaja to pes kommentaar
Mis sellega eriti pull, on see, et Sportsi ja Extra Sportsi korraga olla ei saa😂
21:58
Heiti Heli:  Etihadi staadion ja Allianz Arena on vägevateks lahinguteks valmis. Manchester City fännid näitasid vastastele, et Wembleyle on asja nende võistkonnal. Eks ole näha, kas õhtu lõpus vastab see kõik tõele või mitte.
22:01
Heiti Heli:  Hea ninanips Bayerni fännidelt UEFA-le - UEFA ei lubanud neid pürotehnika liigkasutamise tõttu avamängule Londonisse, mistõttu hoiti kogu ilutulestik kodustaadioni jaoks. Kui mängijad väljakule sammusid, tõmmati tule- ja tossupommid käima. Vägev vaatepilt.
22:02
Külastaja , kommentaar
Loodan, et inglise klubid seekord poolfinaalis ei figureeri. City-PSG finaal oleks õudus. Arsenali vastu pole midagi, aga Real-Bayern oleks jälle ilus klassikaline poolfinaal
22:03
Heiti Heli:  Manchesteris ja Münchenis kõlas avavile, sõidame!
22:04
Heiti Heli:  Kui Arsenal viimati Bayernit võõrsil võitis, oli praegune peatreener Mikel Arteta kahurimeeste kapten.
22:07
Heiti Heli:  Bayerni ja Arsenali mängu alguses jääb silma nüanss, kus ründefaasis on algkoosseisu edutatud Tomiyasu oleksandrzintšenkolikult vasaku äärekaitsja asemel poolkaitsjana toimetamas. Huvitav käik Arteta poolt, sest tavaliselt on jaapanlase mängimise korral pigem White see, kel on paremal äärel vabamad käed.
22:07
Heiti Heli:  Kane pääses neljandal minutil karistusalas lööma, ent pall lendas postist selgelt mööda.
22:09
Heiti Heli:  Kane kujutas Arsenali väravale jälle ohtu: Bayerni tipuründaja sai karistusala taha söödu, võttis palli omaks ning virutas peale. Ka sel korral jäi täpsusest vajaka.
22:10
Heiti Heli:  Manchesteris on kohtumise algus olnud rahulik ja kompav. Kumbki meeskond mingeid riske nii varakult võtta ei soovi.
22:12
Heiti Heli:  Martinellilt kaheksandal minutil ohtlik löök karistusala tagant, ent too keerutus raamide vahele ei jõudnud.
22:14
Heiti Heli:  Camavinga andis 11. minutil kaugelt tuld, ent Ederson püüdis. Esimene pealelöök Manchesteris on tehtud!
22:14
Heiti Heli:
22:15
Heiti Heli:  Värav MANCHESTERIS SAHISES VÕRK!!!!!!!!!!!!
22:16
Heiti Heli:  12. minutil viis Rodrygo Reali juhtima. Viniciuselt sööt värava ette, teine brasiillane virutas peale, Ederson tõrjus ning tagasipõrganud palli surus Rodrygo sisse. Koondskoor 4:3 hispaanlastele!
22:18
Heiti Heli:  De Bruyne proovis olümpiaväravaga Luninit üllatada, aga Ukraina kindamees oli selleks valmis.
22:19
Heiti Heli:  Haaland pääses Silva tsenderdusest peaga koksama, aga latist üle.
22:23
Heiti Heli:  Haaland tabas latti!!! De Bruyne pääses läbisöödu järel madalalt tsenderdama ning see esialgu klaariti, jätkuolukorras tõstis Silva palli norralasele ning tema pealöök pani lati raksuma. Seejärel põrkas kera tagasi Silvale, kes ei suutnud seda mõne meetri pealt võrku saata.
22:24
Heiti Heli:  Manchesteris on pärast Reali juhtväravat olnud palliga domineerivam pool City, Münchenis on võrdne andmine, kui Bayern ja Arsenal mõlemad on väga aktiivsed.
22:26
Heiti Heli: Bayern oli ohtlik, kui Guerreiro söödu järel pääses lööma Mazraoui, kelle üritus vuhises värava eest üle otsajoone.
22:27
Heiti Heli:  Musiala proovis 24. minutil kauglöögiga Rayat üllatada, ent Hispaania kindamees oli joonel valvel.
22:30
Heiti Heli:  De Bruyne 27. minuti löök pani Lunini pantrihüppega tõrjuma. City on jätkuvalt terav.
22:32
Heiti Heli:  Haaland sai jälle peaga suunata, aga Lunin püüdis selle palli kinni. City tunneb ennast kodumurul üha mugavamalt ning Real keskendub suuresti kaitsemängule.
22:33
Heiti Heli:  Neuer oli müürina ees! Tomiyasu võitis palli Arsenalile tagasi, andis selle kapten Ödegaardile ning too andis karistusala tagant kuuma. Bayerni õnneks sai sellele löögile käe vahele nende kapten.
22:35
Heiti Heli:  Jälle Neuer! 31. minutil leidis Ödegaard oivalise sööduga üles karistusalasse jõudnud Martinelli, kes pääses esimese puutega löögile, kuid otse Saksamaa väravavahile sülle.
22:39
Heiti Heli:  Saka kukkus väikese koksu järel väljakule pikali, misjärel võttis Arsenali peatreener Arteta aja maha, kutsudes hoolealused enda juurde, et neid uue infoga toita. Eks näis, kuidas see kõik väljakul välja paistab.
22:41
Heiti Heli:  Hoiatus Carvajal sai 38. minutil kollase kaardi ning kui Real peaks poolfinaali pääsema, jääb avamäng tal vahele.
22:42
Heiti Heli:  Põlvele haiget saanud Ödegaard istus pikalt murul ning nüüd lonkab väljakul ringi. Üsna murettekitav vaatepilt Arsenali jaoks.
22:43
Heiti Heli:  Havertz pääses Rice'i karistuslöögist tulnud tsenderdust edasi suunama, ent Neuer püüdis.
22:48
Heiti Heli:  Carvajal näitas, kui hingestatult Reali mehed kaitsevad, kui ta Fodeni tsenderduse üle otsajoone lükkas. Sellele järgnenud nurgalöögist otsis De Bruyne jälle olümpiaväravat ehk proovis palli otse väravasse toimetada, kuid Lunin oli ka teist korda selleks valmis.
22:48
Heiti Heli:  Manchesteris lisati kaks minutit ja Münchenis üks minut juurde.
22:51
Heiti Heli:  Nii Münchenis kui Manchesteris vilistati avapoolaeg lõppenuks. Bayern ja Arsenal möllasid väljakul aktiivselt, kuid jaole ei jõudnud kumbki. Realil õnnestus City väravalukk 12. minutil lahti muukida, kui täpne oli Rodrygo, misjärel keskendus Madridi klubi peaasjalikult eduseisu hoidmisele, mis neil õnnestus väga hästi.
22:55
Heiti Heli:  Mõlema mängu avapoolaja statistika:
23:05
Heiti Heli:  Mängud jätkuvad!
23:06
Heiti Heli:  Mitte ükski võistkond vahetusi ei teinud ehk mängitakse nendega, kes alustasid esimest poolaega.
23:07
Heiti Heli:  GORETZKA TABAS LATTI!!! Kimmich toimetas oivalise tsenderduse karistusalasse, kuhu jõudis poolkaitsja, kes suunas peaga edasi.
23:10
Heiti Heli:  Põnev vaatepilt avanes Münchenis 50. minutil, kui küljejoone soojendust teinud Tel kõksis koos pallipoisiga. Samal ajal tohterdati Tomiyasut, kes pani uue läätse silma.
23:11
Heiti Heli:
23:13
Heiti Heli:  Manchesteris oli lähedal omavärav. De Bruyne läbisöödu Haalandile võttis Nacho Fernandez omale, möödus Luninist ning viimasel hetkel klaaris palli üle otsajoone. Sellele järgnenud olukorras pääses Foden löögile, aga Lunin oli selleks valmis.
23:14
City peab tegema midagi et väravaid lüüa
23:14
Heiti Heli:  Hoiatus Laimerile 55. minutil kohtumise esimene kollane kaart.
23:17
Heiti Heli:  Mida minut edasi, seda aktiivsemalt ja riskantsemalt peab City ründama hakkama. Hetkel võetakse asja rahulikult.
23:18
Heiti Heli:  Gabriel oleks Arsenalile omavärava just sepistanud, kui ta otsis tagasisööduga Rayat, ent ebakõla tõttu läks pall napilt postist mööda.
23:19
Heiti Heli:  Hoiatus 59. minutil sai Carvajali maha tõmmanud Grealish kollase kaardi.
23:21
Heiti Heli:  Hoiatus Ka Gvardioli karistati kollase kaardiga, kui ta tegi Bellinghami vastu vea.
23:22
Külastaja E. kommentaar
Kes Kruusiga kommenteerib? Kink?
23:22
Heiti Heli:  Täpselt nii.
23:23
Heiti Heli:  Värav MÜNCHENIS ON BAYERN EES!!!
23:24
Heiti Heli:  Paremal äärel teravust tekitanud Sane toimetas palli karistusalasse, kuid keegi löögile ei pääsenud. Sellele järgnes Guerreiro tsenderdus vasakult äärelt ning Kimmich koksas vähese vaevaga palli võrku. Martinelli magas vastase poolkaitsja totaalselt maha.
23:25
Heiti Heli:  Hetkeseisuga ei lähe kumbki Inglismaa sats poolfinaali.
23:26
Heiti Heli:  Oi-oi, milline eksimus Sanelt! Bayerni ääreründaja pääses 66. minutil tsenderduse järel lööma, kuid see virutus lendas Elvasse.
23:27
Heiti Heli:  Hoiatus 67. minutil näidati kollast kaarti Bayerni pingi poole.
23:28
Heiti Heli:  Vahetus Vahetus Arsenal reageerib kaotusseisule: Martinelli ja Jorginho välja, Trossard ning Jesus sisse. See tähendab siis seda, et Havertz langeb keskväljale, et teha ruumi Brasiilia kesktormajale.
23:31
Heiti Heli:  Karistusalas palli saanud Grealish pani värava teele pommi, millele jäi ette Lunin. City jätkuvalt otsib viigitabamust, Real kaitseb kannatlikult.
23:32
Väravate vaesed mängud on
23:32
Heiti Heli:  Vahetus Cityle värskeid jalgu juurde: Grealish 72. minutil puhkama, Doku väljakule tööd rassima.
23:35
Heiti Heli:  Arsenal sai 74. minutil mängu esimese nurgalöögi. Sellest midagi ohtlikku ei tekkinud, sest pall lendas tagumisse posti, kuigi rohelistes särkides mehed jõudsid esimese posti juurde. Teine järjestikune nurgalöök oli parem, kuid karistusalas tehti viga ning pall läks Bayernile.
23:36
Heiti Heli:   Vahetus Bayern tõi kaitsejõudu juurde: Mazraoui pingile, Kim väljakule.
23:36
Heiti Heli:  Värav CITY VIIGISTAS!!!
23:37
Heiti Heli:  Neli minutit varem vahetusest sekkunud Doku viis madala tsenderduse värava ette, kus Rüdiger kinkis palli De Bruynele ning belglane virutas selle täiest südamest täiega lati alla.
23:39
Heiti Heli:  Mida korraldab Kevin De Bruyne? Belgia pallivõlur otsis karistusala tagant ristnurka, kuid Lunin sai näpud vahele.
23:39
Heiti Heli:  Vahetus Reali vahetus: Kroosi asemele saabus Modric.
23:40
Heiti Heli:  Jesus pääses Rice'i läbisöödu järel löögile, ent raamidele ta pihta ei saanud. Sekund hiljem tõusis küljekohtuniku lipp suluseisu märgiks.
23:43
Heiti Heli:  No kuidas nüüd nii? Doku söötis Akanjile karistusalasse ning too De Bruynele, kes sai mugavalt positsioonilt peale äsada, kuid pall lendas latist üle.
23:44
Heiti Heli:  Hoiatus Rice'i söödueksimuse järel võttis White Guerreiro murule pikali ning selle eest "premeeriti" teda kollase kaardiga.
23:46
Heiti Heli:  Vahetus Arsenal läheb täispanga peale: kaitsest Tomiyasu välja, ründaja Nketiah sisse.
23:47
Heiti Heli:  Musiala murdis Kane'i söödu järel karistusalasse ja lõi ka peale, kuid Rayale otse sülle.
23:48
Heiti Heli:  Kohtunike prohmakas Münchenis: Ödegaardi löök sai de Ligti jalast hoogu juurde ning Neuer sai omakorda näpud vahele, kuid kahurimehed nurgalööki ei saanud.
23:48
Heiti Heli:  Vahetus Bayern läheb tsementeerima: Sane tegi ruumi Upamecanole.
23:50
Heiti Heli:  Hoiatus Reali vasturünnaku maha võtnud Rodrile kollane kaart Manchesteris.
23:50
Heiti Heli:  Münchenis lisati teisele poolajale neli minutit!
23:51
Heiti Heli:  Ja Manchesteris lisati teisele poolajale neli minutit!
23:51
Heiti Heli:  Arsenali mehed jõudsid Bayerni värava ette, kuid suluseis lõpetas nende rünnaku.
23:52
Heiti Heli:  Hoiatus Havertzile vea teinud Kimmichile kollane kaart.
23:53
Heiti Heli:  Rodri sai karistusala tagant täpsust proovida, kuid nõrgema jalaga teele saadetud madal löök oli Lunini jaoks kerge saak.
23:54
Heiti Heli:  Arsenal sai väga heast kohast karistuslöögi, mille mängis Saka kiiresti lahti White'ile, kuid Bayerni mehed jõudsid blokeerima. Viimane nurgalöök!!!
23:55
Heiti Heli:  Raya oli kastis, aga pall kahurimeesteni ei jõudnud. Kohtuniku lõpuvile kinnitas, et Bayern liigub edasi poolfinaali!
23:56
Heiti Heli:  Normaalaeg lõppes ka Manchesteris, aga seal poolfinalist ei selgunud. Niisiis ootab Cityt ja Reali ees lisaaeg ja vajadusel ka penaltiseeria. Igatahes keskendume nüüd ainuüksi sellele kohtumisele.
23:59
Heiti Heli:
23:59
Heiti Heli:  Vahetus Põnev käik Guardiolalt: Haaland välja, Alvarez sisse.
23:59
Heiti Heli:
00:01
Heiti Heli:  Algas City ja Reali mängu lisaaja esimene poolaeg!
00:02
Heiti Heli:  Ai-ai-ai! Bellingham põrkas kokku Diasega, misjärel kukkus inglane murule pikali, kuid nüüd jätkab ta mängimist.
00:05
Heiti Heli:  Jätkub see vaatepilt, mida oli näha normaalajal - City on palliga aktiivsem ja püüdlikum pool, Real keskendub kaitsmisele, kuid see tuleb külalistel väga kenasti välja.
00:08
Heiti Heli:  Kogu energia kaitsetööle pannud Real on vasturünnakute ajal üsna aeglane, mistõttu saab City nende rünnakuid päris kergesti peatada.
00:08
Saka tundus täna kuidagi väga halb. Ei jäänud kordagi millegi positiivse või teravaga silma
00:09
Heiti Heli:  Täiesti aus hinnang. Ka Martinelli teisel äärel oli enda hale vari. Tuleb kiita Bayerni äärekaitsjaid, kes suutsid nad kahjutuks teha.
00:10
Heiti Heli:  Silva toimeteas ülihea söödu Fodenile, kelle ühepuutelöök ebaõnnetus.
00:11
Heiti Heli:  Vinicius oli Walkeril jälle taskus, kui võidujooksus jäi peale inglane.
00:14
Heiti Heli:  Luninilt hea tegutsemine: De Bruyne tsenderdusele sai ukrainlane käe vahele, Doku ürituse kindamees püüdis.
00:16
Heiti Heli:  Esimest poolaega mängitakse veel kaks minutit.
00:17
Heiti Heli:  105+1. minutil sai Real kohtumise esimese nurgalöögi. Siiski püsis Edersoni seljatagune puhtana.
00:18
Heiti Heli:  Minut hiljem jõudis tsenderdus värava ette ning sinna jooksnud Rüdiger pääses lööma, aga raami ei tabanud.
00:19
Heiti Heli:  Esimene poolaeg lõppes. Väikene puhkehetk ja mäng jätkub.
00:20
Heiti Heli:  Teine poolaeg algas, tablool jätkuvalt 1:1 ehk koondskoor on 4:4. Hetkeseisul suunduksime penaltiseeriasse.
00:23
Heiti Heli:  Paistab, et Carvajali matš on lõppenud. Mees istus 109. minutil murule.
00:23
Heiti Heli:  Mõlemad jalad on krampis.
00:24
Heiti Heli:  Olukord on nii halb, et Carvajal ei suuda isegi püsti tõusta. Mees jättis endast kõik väljakule. Imetlusväärne!
00:25
Heiti Heli:  Vahetus Siiski lahkus Carvajal väljakult omal jalal, Militao tuli tema asemele.
00:26
Heiti Heli:  Militao kohe ei saanud mängima hakata, sest kohtunik märkas, et brasiillasel on kaela ümber kett. Eks Reali kaitsja jooksis tagasi pingi juurde, andis keti ära ja läks väljakule.
00:27
Heiti Heli:  Vahetus Akanji ja De Bruyne puhkama, Kovacic ja Stones tööd tegema. Sellele vahetusele eelnes Vazquezi kauglöök, mis lendas raamist mööda.
00:29
Heiti Heli:  On näha, et lisaaeg mõjutab füüsiliselt mõlemat meeskonda. Mängutempo on kohati pea olematu, eksimusi on palju ning teravus puudub.
00:31
Heiti Heli:  Silval tekkis oivaline positsioon löömiseks, kuid viimasel hetkel otsustas ta sööta Rodrile ja sinna see rünnak läks.
00:31
Jälgisin enne ainult mängu Münchenis. Kas Real jäi algusest peale sellise surve alla või nüüd ära vajunud? Neil mehed ikka väga küpsed
00:32
Heiti Heli:  Pärast avaväravat vajuti kaitsesse eduseisu hoidma. Eks avapoolajal ja ka teisel kolmveerandtunnil mingid üksikud võimalused neil veel tekkisid, aga pigem on juba 100 minutit kaitstud küll.
00:34
Heiti Heli:  Mõned üksikud mehed Reali poolt suudavad veel palliga vastase väljakupoolele jõuda, aga täiesti arusaadavalt sealt midagi ohtlikku ei teki. Tati ja tahtejõuga liiguvad need jalad veel.
00:34
Heiti Heli:  Alvarez pääses karistusalas löögile, kuid otse Luninile sülle.
00:35
Heiti Heli:  Üks minut teist poolaega veel!
00:36
Heiti Heli:  Ja ongi kõik, City ja Real selgitavad edasipääseja penaltiseerias!!! Väga põnev.
00:39
Heiti Heli:
00:40
Heiti Heli:
00:41
Heiti Heli:  Paistab, et City alustab löömist. Lunin liigub postide vahele ning Alvarez valmistub virutama.
00:42
Heiti Heli:  Alvarez lõi kindlalt paremale üles - 1:0.
00:42
Heiti Heli:  Modrici vasakule alla nurka mõeldud löögi võttis Ederson ära - 1:0.
00:44
Heiti Heli:  Silva virutas otse keskele ja Lunin püüdis - 1:0. Täiesti ebaõnnestunud üritus portugallaselt.
00:44
Heiti Heli:  Bellingham veeretas palli vasakusse alla nurka - 1:1.
00:45
Heiti Heli:  Kovacic sihtis vasakut alumist nurka, aga Lunin jõudis ette - 1:1.
00:46
Heiti Heli:  Vazquez toimetas palli Bellinghami moodi vasakusse alla nurka - 1:2.
00:46
Heiti Heli:  Foden tugev löök pani võrgu sahisema - 2:2.
00:47
Heiti Heli:  Fernandez lõi paremale, Ederson hüppas vasakule - 2:3. Kui City eksib, siis on Real edasi!
00:47
Heiti Heli:  Vastutuse endale võtnud Ederson suunas palli vasakule alla nurka - 3:3.
00:48
Heiti Heli:  RÜDIGER LÕI TIITLIKAITSJA VÄLJA JA REAL MADRIDI EDASI POOLFINAALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
00:49
Külastaja Jass kommentaar
Inglasi pole poolfinaalis, nende sõnul maailma parim liiga
00:49
Ei mäleta, et mõnel hooajal nii vinged veerandfinaalid oleks olnud. Kõigis neljas paaris hull andmine algusest lõpuni.
00:50
ja maha tehtud BL jätkab kahe satsiga
00:51
Heiti Heli:  Oiiii, milline vutiõhtu see oli. Esialgu elimineeris Müncheni Bayern Londoni Arsenali, misjärel läksid Manchester City ja Real Madrid lisaajale, mis meenutas rohkem pensionäride bingoõhtut kui jalgpalli, aga sellele järgnes penaltiseeria, mille võitsid külalised. Olid väga vägevad veerandfinaalid, mis annavad lootust, et poolfinaalid võivad tulla sama ägedad. Aitäh, et jälgisite neid kohtumisi siin aknas ning ilusat õhtu jätku!