Pühapäev, 21. aprill 2024
16:50
Ott Järvela: Siin Sportland Arena.

Flora koosseisu kohta täpsustavat infot - Robert Veering puudub haigestumise tõttu ning Markus Soomets ei kuulu põhikoosseisu mitte mõne tervisehäda, vaid peatreeneri otsuse tõttu. Tuletame meelde, et Soomets naasis hiljuti pikalt vigastuspausilt ning on viimastel nädalatel saanud päris suure mängukoormuse. Esimest korda kuulub Premium liiga mängus põhikoosseisu 18-aastane Oliver Nikola Cekredzi.

Kalju koosseisus võrreldes eelmisel nädalal Paide vastu võetud 2:1 võiduga ainult üks muudatus - noore Rommi Sihi asemel alustab kogenud Kaspar Paur, kel sel hooajal seni Premium liigas minuteid kirjas ei ole.
16:56
Külastaja . kommentaar
Rotid ahju
16:56
Külastaja raimps kommentaar
kalju!!!
16:57
Kristjan Jaak Kangur: Tere ka minu poolt! Tõepoolest, nagu Ott juba märkis, on koosseisudes üllatusi.

Flora: Kristen Lapa, Kristo Hussar, Markkus Seppik, Erko Jonne Tõugjas, Marco Lukka, Vladislav Kreida, Maksim Kalimullin, Oliver Nikola Cekredzi, Nikita Mihhailov, Daniil Kuraksin, Mark Anders Lepik.

Kalju: Henri Perk, Danõl Maštšenko, Yohan Mannone, Roko Vukušic, Aleksandr Nikolajev, Reginald, Nikita Komissarov, Kaspar Paur, Pavel Marin, Alex Matthias Tamm, Promise David.
16:58
Kristjan Jaak Kangur: Flora puhul on märkimisväärne Markkus Seppiku naasmine - kuna Mihhail Kolobov sai eelmises voorus punase kaardi, oli Seppikut väga vaja, eriti Veeringu eemalejäämisel. Florakatest on veel puudu ka Rauno Alliku.
16:58
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Tere. Paide fännina ootan põnevat viiki :D
16:59
Kristjan Jaak Kangur: Promise David saab mängu eel kätte eelmise kuu ilusaima värava auhinna.
17:00
Kristjan Jaak Kangur: Ning loomulikult ei saa Florat aidata Evert Grünvald, kes eelmises mängus jalga vigastas. Kristen Lapal on küll Premium liigas 40 mängu kirjas, aga sel tasemel mängis ta viimati stabiilselt 2022. aasta suvel Kuressaare eest.
17:00
Kristjan Jaak Kangur: Pall mängus!
17:01
Kristjan Jaak Kangur: Kalju alustab väga hoogsalt ja jõuab karistusalasse välja, lüüa proovivad nii Komissarov kui ka Tamm, aga kaitsjad ees!
17:02
Kristjan Jaak Kangur: Minut mängitud, kui Vukušic hüppab keskväljal Kalimullinile selga ja saab Kristo Tohverilt noomida.
17:02
Külastaja kx kommentaar
On teada ka v kaua Grünvald eemal on ?
17:02
Kristjan Jaak Kangur: Uue nädala alguses peaks natuke selgemaks saama, kui tõsise vigastusega on tegemist.
17:04
Kristjan Jaak Kangur: Kalju esimene hea šanss!!! Pikk pall ette jõuab Tammele, kes saab hästi lüüa, aga Lapa tuleb vastu ja tõrjub!
17:05
Kristjan Jaak Kangur: Värav  KREIDA VAJUTAB KAUGELT JA FLORA LÄHEB JUHTIMA!!!!
17:06
Kristjan Jaak Kangur: Mingi rikošett oli ka vahel, mis palli juba külili vajunud Pergist mööda viis, aga värav läheb kindlalt Kreida nimele. Üllatavalt vabalt pääses karistusala tagant löögile.
17:08
Külastaja rajaste kommentaar
Kellele väravasööt?
17:08
Kristjan Jaak Kangur: Söödu saab siit Kuraksin, kes äärelt palli Kreidale ette lükkas.
17:08
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Mannone ov
17:09
Kristjan Jaak Kangur: Ei ole omavärav, kui algne löök on teel raami. Ja Kreida löök kindlasti oli.
17:10
Kristjan Jaak Kangur: Kreida on teisele lähedal! Krutib nurgalöögi värava ette, keegi seda ei ründa ja pall põrkab Pergi nina ees maha, sealt edasi tagapostist napilt mööda!
17:10
Kristjan Jaak Kangur: Värav  PROMISE DAVID!!!!! 1:1 JA VIIK!!!!
17:11
Kristjan Jaak Kangur: Või kas ikka on?! David saab seljaga värava poole olles palli, pöörab ja lööb ära, aga kas pall tabas enne seda tema kätt?
17:11
Külastaja Heix kommentaar
Mis on olympia värav ?
17:12
Kristjan Jaak Kangur: Kui pall otse nurgalöögist sisse lüüakse, siis see ongi olümpiavärav. Selline hüüdnimi on kasutusel alates 1924. aastast, kui argentiinlane Cesareo Onzari lõi niimoodi värava valitsevale olümpiavõitjale Uruguayle.
17:12
Kristjan Jaak Kangur: VÄRAV EI LOE! Promise ei vaidle ka.
17:12
Külastaja Jaan kommentaar
Käega m'ng tundub.
17:12
Külastaja M kommentaar
Liiga kaua mõtleb see VAR
17:13
Külastaja Hui kommentaar
Viva flora, hale
17:13
Külastaja kesik kommentaar
ootame AI-VAR-i etteasteid
17:13
Külastaja Huiapella kommentaar
Var 99% flora kasuks alati
17:15
Kristjan Jaak Kangur: Kui väravalööja mängib enne seda käega, siis reeglite järgi väravat lugeda ei tohi. Sajaprotsendiliselt õige ja lihtne otsus. Kordusest ol seda käepuudet ka ilusti näha - palli vint selgelt muutub.
17:15
Külastaja betoonpörsas kommentaar
oli ju käsi,mida te ulute
17:16
Kristjan Jaak Kangur: Flora otsib teist - Kalimullin saab kastis palli ja lööb pöördelt, aga liiga nõrgalt. 
17:18
Kristjan Jaak Kangur: Kalju tuleb hästi, aga Marini löögile saavad Flora kaitsjad bloki ette!
17:18
Külastaja Uluk kommentaar
Soccerneti ajakirjanikud võiks vabalt mänge vilistada. Jube pädevad kõik
17:18
Kristjan Jaak Kangur: Kaugel sellest, aga praegu oli tõesti hästi lihtne olukord ja otsus.
17:19
Külastaja M kommentaar
Õudne vingumine käib. Selge käsi
17:21
Kristjan Jaak Kangur: PROMISE DAVID LÖÖB 21. MINUTIL POSTI!!!
17:22
Kristjan Jaak Kangur: Cekredzi kaotas vastase poolel palli, Tamm saatis kohe sööduga Davidi jooksu ning pärast ühe kaitsja ärakonksutamist lõi David posti. Pall tuli sealt veel tagasi, aga Flora õnneks Lapa külje alt läbi. Võinuks minna ka vastu väravavahti ja sealt ikkagi väravasse!
17:23
Kristjan Jaak Kangur: Marin leiab osava välisküljesööduga uuesti karistusalast Davidi, aga nüüd on Kalju ründaja suluseisus.
17:23
Kristjan Jaak Kangur: David maadleb jälle Tõugjasega ja saab ka lüüa, kuid Tõugjas suudab jala ette sättida, löögist kaob jõud ja Lapa püüab.
17:25
Kristjan Jaak Kangur: No ei saa Flora kaitsjad selle mehega hakkama! Uuesti suur segadus värava all, enne kui klaaritakse.
17:31
Kristjan Jaak Kangur: Pool tundi mängitud ja Flora juhib küll, aga Kalju rünnakud on pidevalt ohtlikud.
17:34
Kristjan Jaak Kangur: Cekredzi saab vabalt Kalju kasti purjetada ja Mannone jääb puhtakslöömisel ebalevaks. Eemalt proovib Hussar, kuid rikošett võtab löögist jõu ja Perk püüab.
17:35
Kristjan Jaak Kangur: Lepik ei löö ära!!! 34. minutil võidab Mihhailov kasti juures Nikolajevilt palli ja Hussar annab paremalt äärelt väga hea tsenderduse värava alla, kus Lepik on täiesti üksi, aga suunab taevasse!
17:36
Kristjan Jaak Kangur: Värav  PROMISE DAVID JÄLLE JA SEE NÜÜD LOEB!!!! 36. MINUTIL MÄNGIB END LÖÖGILE JA ANNAB KOGU SÜDAMEST MINNA - ALLA NURKA JA SAHISEB!!!
17:37
Kristjan Jaak Kangur: Seppik jääb lihtsalt liiga kaugele ja Promise Davidi parem jalg on selleks liiga hea, et niisugust passiivsust lubada võiks.
17:39
Kristjan Jaak Kangur: Tamm-David-Marin kett katkeb seekord karistusalas, kust David ei lähe ise lööma, vaid otsib Marinit. Hussar saab jala vahele.
17:40
Kristjan Jaak Kangur: Lepik tuleb keskväljale pallile vastu, aga nii ebaõnnestunult, et sealt läheb kohe sööt Davidi suunas. Nüüd on Seppik siiski kindlalt peaga vahel ja suunab palli Lapa sülle.
17:42
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Nüüd on pahasti. Promise David läheb pika söödu peale lõpuni ja tabab palli sülle püüdnud Lapat jalaga vastu pead. Flora leer on muidugi maruvihane ja nõuab punast.
17:42
Kristjan Jaak Kangur: Varuväravavaht Silver Rebane võtabki juba pika dressi maha!
17:43
Külastaja Trk kommentaar
Kuidas selline asi ei ole punane kaart???
17:43
Kristjan Jaak Kangur: Lapa on õnneks püsti, aga peab nüüd füsioterapeudi Maali Pruuli testid ka edukalt läbi tegema, et jätkata võiks.
17:43
Külastaja Trk kommentaar
Milleks üldse VAR???
17:44
Kristjan Jaak Kangur: Jalga tagasi nüüd Promise küll selles olukorras ei tõmmanud. Päris inetu tegutsemine.
17:44
Külastaja M kommentaar
Jalaga pähe ei ole tänapäeval punane jah?
17:44
Kristjan Jaak Kangur: Kui üritada pakkuda, miks nii otsustati, et mäng edasi läheb ja punast ei tule, siis ehk selle tõttu, et David ei teinud mingit lisaliigutust juurde?
17:45
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Nüüd teeb Maštšenko päris toore vea Kuraksini vastu ja saab ka kaardi! Palli võis enne tabada, aga see ei loe. VAR kontrollib punast ka.
17:45
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Lapa teeb tsirkust
17:46
Kristjan Jaak Kangur: Eks kõige tähtsam on see, et Lapaga näib kõik korras olevat. Maštšenko pääseb ka punasest, kontroll on lõpetatud.
17:46
Kristjan Jaak Kangur: Parandus - see oli hoopis Paur, kes seal hiljaks jäi. Maštšenko oli lihtsalt kõige kõvem vaidleja.
17:46
Kristjan Jaak Kangur: Igasuguste kontrollida tõttu ka viis üleminutit.
17:47
Kristjan Jaak Kangur: Viis üleminutit ka avapoolajale.
17:47
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Klaarime veel - Maštšenko sai kaardi vea, Paur seletamise eest.
17:47
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Mastsenko mängis ju palli, mis krdi punane?
17:47
Külastaja Jups kommentaar
See oli ikka selge punase koht. Huvitav oleks tõesti teada, mida VAR seal nägi.
17:47
Külastaja nagu mv kommentaar
Promisele karjutakse tuimalt neeger Flora fännide poolt.
17:50
Külastaja Jups kommentaar
Keegi imestab, et Kriegsmarine lipu kopeerinud tüüpidel just rassistlikud solvanud esimesena pähe tulevad.
17:50
Külastaja Uluk kommentaar
Pähe pähe jalaga pähe, löösis jaga pähe ju. Pähe
17:52
Külastaja Uluk kommentaar
😀jalaga pähe, oj näeb teab kõike, jalaga pähe
17:52
Kristjan Jaak Kangur: Esimene poolaeg läbi! On olnud väga tuline, derbi vääriline andmine. Võimalusi on olnud mõlema värava all, lõpus läks natuke raiumiseks ka. Loodetavasti teisel poolajal jäävad kõik terveks!
18:04
Külastaja . kommentaar
Puhas punane oli mustale
18:04
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Lapa tegi ikka täitsa tsirkust, Promise vaevu riivas tukka
18:04
Külastaja f kommentaar
Olen olnud Flora fännisektoris, kui nad karjusid samuti ka juutide kohta igasugu asju, mis trükimusta ei kannata. Oli päris kauge kuvand viisakast pereklubist. 10.07.2018 Flora Tallinn - Hapoel Beer Sheva
18:04
Külastaja Trk kommentaar
Kummaline kaader siin. Kui 100 kilone mees pihta jookseb, on valus. Aga vastu pead on ikka päris paha ja vastu pead see jalg käis. Ja kui valida, kas see oli tahtlik või mitte, siis pigem oli. Kalju meeste meelestatus on veider, Kuraksinile tehtud viga oli päris ohtlik ja selle vilistamise peale lõuata nii, et saada kollane kaart? Austage mehed ennast rohkem, siis suudate ka teisi austada.
18:06
Kristjan Jaak Kangur: Läheme jälle! Vahetusi kumbki meeskond vaheajal ei tee.
18:07
Kristjan Jaak Kangur: Maštšenko kollane avapoolaja lõpus tähendab ühtlasi, et järgmises mängus ta keelu tõttu meeskonda aidata ei saa.
18:10
Kristjan Jaak Kangur: Lepik saab lüüa, aga selgelt üle.
18:11
Kristjan Jaak Kangur: David saab karistusalas jälle lüüa, aga Seppiku jalg vahel ja 50. minutil Kaljule esimene nurgalöök kogu mängu jooksul. Floral oli neid avapoolajal omajagu.
18:11
Kristjan Jaak Kangur: Sellest nurgalöögist midagi ohtlikku ei tule.
18:14
Kristjan Jaak Kangur: Mihhailov lõikab paremalt äärelt sisse ja lööb vasaku jalaga, aga üle. Mitte palju, kuid Perk kontrollis olukorda.
18:14
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  54. minutil toob Flora pingilt kõvasti kogemust juurde. Cekredzi ja Kalimullin ära, Markus Soomets ja Konstantin Vassiljev sisse.
18:15
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Vau, Vasja tuli
18:18
Kristjan Jaak Kangur: Lepik ja Soomets kombineerivad Kalju värava all, kuid pall lüüakse minema.
18:19
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  58. minutil Kalju esimene vahetus. Paur ära, Daniil Tarassenkov sisse. Paurile oli see esimene mäng sel hooajal Premium liigas ja üleüldse teine - nädal tagasi tegi Esiliiga B-s ühe poolaja.
18:19
Kristjan Jaak Kangur: Lepik teeb hea eeltöö, kuid löök jääb nõrgaks!
18:20
Külastaja Skeptik kommentaar
Kalju ülejärgmine kodumäng on siis ikka Hiiul v
18:20
Kristjan Jaak Kangur: Kõigi märkide järgi peaks nii olema, jah. 18. mai ja Kuressaare tuleb külla.
18:21
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljevi pallipuuteid saadab tribüünidelt kuuldav vilekoor.
18:21
Kristjan Jaak Kangur: LEPIK PEAGA, AGA PERK TOOB SELLE IMEKOMBEL VÄLJA!!!
18:22
Kristjan Jaak Kangur: Tõugjas tsenderdab, Lepik pääseb hästi peaga suunama, ent Perk saab maapõrkest tulnud pallile veel käe ette! Tõesti võimas tõrje! Järgnenud nurgalöögist midagi väga ohtlikku ei sünni, kuid Flora hoiab survet peal.
18:24
Kristjan Jaak Kangur: Kreida söödab karistusalasse Lepikule, kes kukub kaitsjaga võideldes. Tohver laseb mängul jätkuda.
18:25
Kristjan Jaak Kangur: VAR kontrollis seda kukkumist ka, aga jäi nõusse, et penaltit pole.
18:26
Kristjan Jaak Kangur: Kalju teise poolaja parim võimalus, kui David ja Tamm mängivad kokku, aga Lapa suudab Tamme löögi tõrjuda!
18:27
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Rommi Siht tuleb Kalju teise vahetusmehena 66. minutil Komissarovi asemele ja annab kohe ohtliku nurgalöögi, mille Mannone napilt tagapostist mööda suunab!
18:29
Kristjan Jaak Kangur: David teenib paremalt äärelt karistuslöögi, mis tekitab Flora värava all omajagu segadust, kuid lõpuks lööb Tarassenkov ebamugavast asendist kõrgelt üle.
18:31
Kristjan Jaak Kangur: Kaljul poolvõimalus, kui Tarassenkovi tsenderdus jõuab tagumise posti juurde, kuid seal segavad Tamm ja Nikolajev teineteist! Flora tuleb kohe kiirelt vastu, aga nende rünnaku lõpetuseks saadab Vassiljev lootusetu kaarpalli värava taha.
18:32
Kristjan Jaak Kangur: 20 minutit veel minna! Väga raske ennustada, kummale poole see mäng kalduda võiks. Viik meeldib muidugi kõige rohkem kõikidele teistele meeskondadele.
18:34
Kristjan Jaak Kangur: Flora lükkab pikalt söötu ja lõpuks mängitaksegi Vassiljev vabalt karistusala joonelt löögile. Kaitsjad siiski ees, Perk korjab rikošetist pehmeks jäänud löögi.
18:35
Külastaja Q kommentaar
Tere Kangur! Teemaväline küsimus. Ühes podcastis rääksid mystery särgist, millisest täpsemalt tellisite? Google annab mitmeid erinevid variante
18:35
Kristjan Jaak Kangur: Mina kasutasin seda: https://www.mysteryfootball.co.uk/
18:35
Külastaja Jups kommentaar
Huvitav kuidas Flora fännid tähistavad, kui teadagi kes värava lööb...
18:35
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Kuidas Flora fännid ise Vasjasse suhtuvad?
18:38
Kristjan Jaak Kangur: Flora hoiab mitu minutit järjest palli, aga midagi väga ohtlikku luua ei suuda. Siis proovib David jooksu pääseda, Tõugjas on valvel ja jõuab teda peatama.
18:39
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Flora kolmas vahetus, Gregor Rõivassepp tuleb Kuraksini asemele.
18:39
Kristjan Jaak Kangur: NÜÜD HIILGAB LAPA!!!! Tarassenkov söödab värava ette ja Tamm lööb, ent Lapa lükkab lähilöögi üle lati!
18:40
Kristjan Jaak Kangur: Järgnenud nurgalöögi suunab Vukušic peaga mööda!
18:40
Külastaja O kommentaar
Kostja on flora uhkus
18:41
Kristjan Jaak Kangur: Värav  PROMISE DAVID VIIB KALJU JUHTIMA!!!!!!
18:42
Kristjan Jaak Kangur: Siht annab hirmkõrge kaarega nurgalöögi, mis näib igavesti lendavat, aga kukub alla täpselt Kalju ründaja pea peale! Seppik hoiab teda kätega kinni küll, aga David lööb ikkagi läbi Lapa näppude palli võrku!
18:44
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Flora neljas, aga ühtlasi viimane vahetus, sest pausid on nüüd kasutatud - Tony Varjund sisse, Mihhailov ära.
18:44
Külastaja Vaataja kommentaar
Promise lööb värava peaga koondise keskkaitsja vastu pmtl jalad maas ? Mis tippkoondise vend see Promise on
18:44
Kristjan Jaak Kangur: David proovib nüüd Marinit löögile mängida, lahtise palli saab lõpuks Lapa kätte!
18:47
Külastaja Trk kommentaar
Seppik ei ole hetkel lihtsalt adekvaatne. Kunagi ju suutis mängida, praegu ei saa absoluutselt aru mis toimub.
18:47
Külastaja Spets kommentaar
Kuulge kas te teete nalja v, ma ei küsi miks Seppik koondises või Floras mängib, ma küsin kuidas selline mees meil eestis üldse profisportlane on?
18:47
Kristjan Jaak Kangur: Floral on šanss tekkimas - kui vaid Soomets suudaks palli edasi täiesti vabale Lepikule suunata! Aga ei suuda.
18:47
Külastaja J kommentaar
Флора Таллинна new name
18:47
Külastaja Silm kommentaar
Ei saa öelda, et Flora agooniat oleks kurb vaadata
18:49
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Rõivassepp jääb hätta kiirrünnakusse tormava Nikolajevi peatamisega ja saab kaardi.
18:49
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Arusaamatu et Hurt pandi treeneriks, teistele klubidele teeb see muidugi palju röömu
18:49
Külastaja Vaataja kommentaar
Tähelepanek kui Kure võidab vöhempeetud mängu on neil 12p ja floral on 11p. Äkki peaks vahetama tütarklubistaatust, et fcf on Kure duubel
18:51
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Promise David lubatakse 90. minutil teenitud puhkusele, Koki Hayashi tuleb keskväljale jõudu juurde tooma.
18:51
Kristjan Jaak Kangur: Neli minutit armuaega Florale!
18:52
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljev eksib sööduga ja Reginald leiab Tamme, kes üritab lüüa otsustavat väravat, kuid põrutab üle!
18:53
Külastaja M kommentaar
Hurt ei suutnud noortekoondisega midagi teha ja nüüd teist korda floraga
18:53
Kristjan Jaak Kangur: Värav  MARK ANDERS LEPIK LÖÖB 90+3. MINUTIL VIIGI IKKAGI MAJJA!!!!
18:55
Kristjan Jaak Kangur: Oma poolelt pikk pall ette, rünnakule viidud Tõugjas võitleb seal hästi ja pall kukub Lepikule, kes vajutab otse õhust! Perk ei saa ka kõige paremini hakkama ja pall väravas!
18:55
Kristjan Jaak Kangur: Flora tuleb viiekesi kolme vastu, aga Rõivassepp lööb üle!!!
18:55
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK!!!! 2:2 see mäng jääbki!!!
18:57
Külastaja Jups kommentaar
Niikaua kui probleemi pole lahendatud, lahkub Flora väljakult alati moraalse kaotajana
18:58
Kristjan Jaak Kangur: Viigivärava eest saab söödupunktid kirja Kreida, kelle pika palli suunas Mannone otse Lepiku jalale.
18:58
Kristjan Jaak Kangur: Selline mäng!!! Püsige lainel, järelkaja ja ülevaade peagi tulekul!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!