Neljapäev, 23. mai 2024
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga 12. vooru lõpetab Pärnu Vapruse ja Tartu Tammeka kohtumine.

Tammeka mängib teist vooru järjest täpselt sama alg11-ga. Vaprusel on tagasi põhikoosseisus Uku Kõrre ja Mathias Villota; pingile on jäetud Enrico Veensalu ja Virgo Vallik.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka kapten Aland sai valida esimeseks poolajaks väljakupoole.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Vaprusel mängib universaalne Kask täna tipuründes. Eelmises voorus oli ta veel Kõrre puudumisel keskkaitsja.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus pani palli mängu!
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed 5 minutit on kulgenud üsna rahulikult. Miil on ühe pika audi Vapruse kasti visanud, aga seal midagi ohtlikku ei sündinud.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 6. minutil sai mängu esimese kollase kaardi Tanimowo, kes tegi platsi keskel vea Väljale.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Sepa tsenderduse võttis Basher karistusalas rinnaga maha, olles seljaga värava poole, kuid siis viskas Basher end kergelt murule ja pall langes Vapruse saagiks.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Basheril ja Magnus Villotal tekkis mingi konflikt. Kohtunik Jaanovits käskis neil maha rahuneda.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Välja söödu järel püüdis Kapper Tammeka värava alla murda, kuid puude läks liiga pikaks ja Aland noppis palli endale.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Miili pikk audivise tekitas korraks ärevust, aga siis Vaprus klaaris.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  21. minutil teenis Kapper mängu esimese nurgalöögi Vaprusele. Välja kornerist sai Aloe löögile, aga löök jäi nõrgaks ja Aland püüdis.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Hoiatus 22. minutil läks Basher jõuliselt Nõmme vastu õhuvõitlusesse. Nõmm läks selle peale närvi. Nii Basher kui ka Nõmm said kollase kaardi.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  24. minutil esimene suur võimalus! Välja andis läbisöödu Kapperile, kelle lähilöögi tõrjus Aland posti.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Tanimowo murdis vasakult äärelt kasti, tema pealelöök jäi aga nõrgaks ja Nõmm püüdis.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Sild proovis kaugelt, lõi üle ja mööda.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Miili pika audi järel jäi Veelma kauglöög nõrgaks ja Kõrre klaaris.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Basher proovis üksinda Vapruse kaitsest läbi murda. Magnus Villota libistas karistusalas viimase mehena palli tema jala eest ära.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Miili tsenderduse puhastas peaga Magnus Villota.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus teenis järjest oma teise ja kolmanda nurgalöögi. Bracelli puhastas viimase peaga.
20:40
Kristjan Remmelkoor: Värav  40. minutil viib Pedmanson Tammeka 1:0 juhtima!
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Tanimowo andis läbisöödu, Kask proovis palli vahelt libistada, aga ei ulatanud, ning Pedmanson pääses Nõmmega silmitsi. Kaks lööki läksid vastu Nõmme, aga kolmandal katsel suutis Pedmanson palli võrku lükata.
20:42
Parim oli väravavahi suluseisu nõudmine. Mees tuli ikka nii sügavalt meeste vahelt ja hääletab sulgu.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka teenis väga heast kohast karistuslöögi, Veelma lõi üle.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Kauber konksutas end karistusala nurga juurest löögile, kuid löök läks lähemale nurgalipule kui väravale.
20:47
Kristjan Remmelkoor: 45+1 minutit sai täis ja avapoolaeg lõppes, Tammeka juhib Pedmansoni 40. minuti väravast 1:0.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Mängupilt oli võrdne, maikuisel murul väga ilusat mängu ei näidatud. Vapruse supermomendiks oli Kapperi lähilöök, mille Aland tõrjus posti. Nurgalöögid olid 5:0 Vapruse kauks, aga pärnakate neljandale nurgalöögile järgneski kontrarünnak, millest Tammeka skooris.
20:56
Külastaja A. kommentaar
Loodame et Basher end vaheajaga veidi maha rahustab, pole vaja et Tammeka 10kesi jääks
21:02
Külastaja nonoh kommentaar
No see Basheri kollane oli ikkagi päris lambine.
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
21:05
Kristjan Remmelkoor:  Miili tsenderduse klaaris Magnus Villota peaga.
21:05
Kristjan Remmelkoor:  Veelma lõi vasakuga kaugelt, Nõmm püüdis rahulikult.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Tanimowo läbisöödu järel pääses Basher kastist löögile, Nõmm tõrjus jalaga. Tagantjärele vilistati ka suluseis.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  Aloe nurgalööki Magnus Villota peaga pikendas ja Mathias Villota jalaga lõi, Miil blokeeris.
21:14
Kristjan Remmelkoor:  Värav 56. minutil Välja viigistab! Kapper tegi paremal äärel hea eeltöö ja andis söödu karistusala keskele, Välja rammis palli latipõrkega võrku.
21:15
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus oligi viimastel minutitel päris hea surve Tammekale peale pannud ning sai nüüd viigivärava kätte.
21:16
Nojahm, kahjuks peab ütlema, et oli ilus värav ka
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Kapper ühes väljaku otsas ja seejärel Tanimowo teises väljaku otsas murdsid palliga karistusala äärde, mõlemal tsenderdus ebaõnnestus.
21:19
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka teenis 62. minutil oma mängu esimese nurgalöögi. Kohe tuli teine ka otsa.
21:21
Kristjan Remmelkoor: Välja lõi Tanimowo tsenderduse peaga veidi eemale ning Lang tulistas karistusala kaare pealt üle värava.
21:24
Kristjan Remmelkoor:  Miili audiviset pikendati ja Basher lõi peaga mööda.
21:25
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus  68. minutil Tammeka topeltvahetus: Uggeri välja, Epton sisse; Tanimowo välja, Õunpuu sisse.
21:28
Külastaja Maku kommentaar
Miks Akaki istub pingil? Parim mängija Tammekas ju.
21:29
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 71. minutil sai Õunpuu kollase kaardi, kuna tegi küljejoone juures Kauberile vea.
21:31
Kristjan Remmelkoor:  Epton võitis palli Vapruse väljakupoolel Tammekale, aga Pedmansoni kauglöök seejärel ebaõnnestus.
21:36
Kristjan Remmelkoor:  Mathias Villota lõi kauglöögi mööda ja siis läks tal jalg krampi.
21:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 80. minutil Vapruse esimene vahetus: krampides Mathias Villota välja, Veensalu sisse.
21:39
Kristjan Remmelkoor:  Kask langes ründest keskväljale Mathias Villota endisele kohale, Veensalu tuli vasakusse äärde ja Kauber nihkus vasakult äärelt tipuründesse.
21:44
Kristjan Remmelkoor:  Õunpuu tsenderduseni Basher ei ulatanud.
21:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 88. minutil vahetab Tammeka ründajat: Basher välja, Gvineria sisse.
21:47
Kristjan Remmelkoor:  Välja andis karistuslöögist hea tsenderduse, Lang sai pea vahele.
21:48
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 90+1. minutil Tammeka neljas vahetus: Pedmanson välja, Lehter sisse.
21:48
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 4 minutit.
21:50
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Lehter tegi Kapperile vea ja sai 90+2. minutil kollase kaardi.
21:53
Kristjan Remmelkoor:  Veelma virutas kaugelt, Nõmm tõrjus lati alt.
21:53
Kristjan Remmelkoor:  Mäng lõppes 1:1 viigiga!
21:54
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus oli domineerivam meeskond, Tammeka mängis pigem kontrarünnakute peale, otsides kiirelt eest tipuründajat Basheri.
21:55
Kristjan Remmelkoor:  Viigipunktiga tõusid mõlemad FC Kuressaarest mööda. Tammeka on nüüd 13 punktiga kuues ja Vaprus 12 punktiga seitsmes.
21:56
Kristjan Remmelkoor:  Kuulake ülekandest ka mängujärgseid intervjuusid, head õhtut!