Pühapäev, 2. juuni 2024
14:17
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Narva Transi ja Nõmme Kalju vahelise Premium liiga mängu alguseni pole enam palju jäänud.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Kalju algkoosseis on täpselt selline, nagu eelvaates ennustatud. Täpselt sellise põhikoosseisuga mängiti ka üle-eelmises voorus Paide vastu.
Eelmise vooruga võrreldes on Marin mängukeelu alt tagasi ja Komissarov põhis tagasi, pingile on tagasi langenud Ivanov ja Siht.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Transi algrivistuses on eelmise vooruga võrreldes samuti kaks muudatust: mängukeelu all on täna Poljakov ja pingile on jäetud Kuhhianidze; põhis on Nemsadze ning tagasi mängukeelu alt tulnud Kabore, kes on vähemalt paberite järgi täna tipuründaja.
14:29
Külastaja Rene kommentaar
Sümboolne, et mängitakse juunis Juuni tänaval :)
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Trans pani palli mängu.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Kabore sai õhuvõitluses Podholjuziniga veidi haiget, aga saab pärast pisikest pausi jätkata.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Taaskord sama võitluspaar. Nüüd Kabore kukkus karistusalas ja tahtis penaltit, Podholjuzin ja kohtunik näitasid, et ei olnud midagi.
14:40
Kristjan Remmelkoor:  Komissarov tsenderdas paremalt äärelt, Burjanadze sai pea vahele. Järgmises olukorras sai Maksimkin palli Davidilt puhtalt kätte.
14:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Šlein sai 12. minutil Komissarovile tehtud vea eest kollase kaardi.
14:42
Külastaja Reff kommentaar
veidi mänguväline kuna kalju jäi kohast ilma, aga millal euro vastaste loosimiseks läheb?
14:43
Kristjan Remmelkoor: Esimese eelringi paarid loositakse 18. juunil.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Rolon sai Beglarišvililt väga hea söödu ja pääses karistusala paremas ääres löögile. Aga lõi mööda. Pärast lööki toimus Rolonil ka kontakt olukorda rutanud Nikolajeviga, aga penaltivääriliseks seda ei peetud.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Nemsadze kauglöök lendas Pergile sülle.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav 17. minutil lööb Rolon karistusala joone tagant teravalt alla nurka ja Trans juhib 1:0! Trans ongi teravam olnud. Söödu andis Kabore.
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Värav 19. minutil David viigistab! Maksimkin lõi palli oma kastist klaarida üritades vastu Davidi pead ja sealt põrkas pall kaarega tagumisse küljevõrku!
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 20. minutil sai vea eest kollase kaardi Kabore.
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Kabore ei pea, aga Šlein peab tänase kaardi tõttu järgmise mängu (Vapruse vastu) vahele jätma.
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Tarassenkovi tsenderdusest pääses Tamm peaga löögile, lõi üle. Matrossovi sõrmed olid õrnalt vahel ka.
14:53
Külastaja Skeptik kommentaar
Eurovastastest rääkides siis kuuldavasti olla turul saadaval lausa 2 Eesti ründajat kes kuluksid siinsetele klubidele ilmselt väga ära olgugi, et mõlemad eeldavasti pigem jätkaks kusagil välismaal ...
14:54
Kristjan Remmelkoor:  24. minutil tehakse joogipaus.
14:56
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušini pika audi puhastas peaga Podholjuzin.
14:58
Kristjan Remmelkoor: Väravast õigeaegselt väljatulnud Matrossovi puhtakslöömine ebaõnnestus ja Tarassenkov proovis seejärel kaugelt tühja väravat tabada, aga tema löögi ajaks jõudis Matrossov juba piisavalt hästi väravasse tagasi ja püüdis kindlalt pehmeks jäänud löögi.
15:00
Kristjan Remmelkoor: Kaljule praktiliselt järjest kaks nurgalööki. Esimese puhastas peaga Rolon, teine klaariti meestesummast jalaga ära.
15:01
Külastaja Leemur kommentaar
Kristjan mis mulje sulle koki hayashi selle hooajaga on jätnud?
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Hayashi on saanud Premium liigas ainult 86 minutit mängida. Mul vist polegi veel õnnestunud teda mängimas näha.
15:05
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 35. minutil sai kollase kaardi Vukušic, kes sikutas selja tagant Kabore maha.
15:07
Kristjan Remmelkoor:  Marini kauglöök lendas üle.
15:08
Kristjan Remmelkoor:  Värav Usta lööb 38. minutil Transi 2:1 juhtima!
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Kabore tõstis palli kaitseliini taha, Usta mängis õhust ühe jalaga palli väravast vasturutanud Pergist mööda ja teise jalaga tühja väravasse.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  Burjanadze sai Davidi käega näkku ja vajab füsioterapeudi sekkumist.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  VAR kontrollib, et kas äkki Davidile oleks vaja punast kaarti anda.
15:13
Külastaja d3max kommentaar
Davidil oli eile hüvastijätupidu
15:14
Kristjan Remmelkoor:  Kontroll lõpetati, punase kaardi vääriliseks seda ei peetud.
15:15
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 5 minutit.
15:15
eem, kuidas see punane ei olnud? tühja koha pealt latakas
15:16
Kristjan Remmelkoor:  Škinjovile läks pall karistusalas vastu kätt, aga seda ei peetud ka penaltivääriliseks.
15:16
Külastaja Henderson kommentaar
David liigub ca 200k eest taani
15:17
Kristjan Remmelkoor:  Kabore löök vasakuga karistusala tagant lendas taevasse.
15:18
Külastaja Krokodill kommentaar
Kaljut jälle hoitakse,kahju Narvast
15:20
Kristjan Remmelkoor:  David lõi pealöögi üle värava, see oli avapoolaja viimane puude.
15:21
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, Trans juhib 2:1.
15:21
Külastaja Markov kommentaar
Puhas punane, mida see VAR seal üldse teeB?
15:23
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel poolajal ründas kord üks, kord teine meeskond, oli üsna võrdne mäng. Veidike oli vast Trans parem ja Trans juhibki 2:1.
15:23
Külastaja asd kommentaar
kyll see var varsti kuskil kastist mõne k2e leiab, et üks penalt anda.
15:34
Kristjan Remmelkoor: Kabore on oma viimase 3 mänguga (täpsemalt, kahe ja poole mänguga) saanud kirja 2 väravat ja 4 resultatiivset söötu.
15:35
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  Vahetus Kalju teeb enne teise poolaja algust topeltvahetuse: Komissarov välja ja Siht sisse; Tarassenkov välja ja Orlov sisse.
15:36
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg läks käima.
15:41
Kristjan Remmelkoor:  Rolon proovis kasti joone tagant ja oli väga ebatäpne.
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Reginald leidis 55. minutil karistusalast sööduga üles Davidi, kes pääses väga ohtlikult löögile! Lõi üle. See oli ilmselt senise mängu parim realiseerimata võimalus.
15:49
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Nikolajev libistas 58. minutil oma karistusalas Rolonile jalgadesse ja sai kollase kaardi, Trans teenis oma hooaja teise penalti!
15:49
Kristjan Remmelkoor:  Nikolajev otsuse vastu ei protesteerinud.
15:49
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili läheb lööma.
15:50
Kristjan Remmelkoor:  Värav 60. minutil realiseeris Beglarišvili penalti! Lõi keskele üles, Perk vajus äärde ära. Trans 3:1 ees.
15:50
Alphonso Davies tuli Kaljusse või keda see teine kommentaator ütleb kogu aeg?
15:51
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 60. minutil vahetati äsja penalti põhjustanud Nikolajev välja ja Ivanov sisse.
15:53
Kristjan Remmelkoor:  Orlovi kauglöök läks Matrossovile sülle.
15:54
Kristjan Remmelkoor:  Penaltiolukorras kollase saanud Nikolajev peab järgmise mängu (Flora vastu) vahele jätma.
15:57
Kristjan mis mulje sulle roko vukusic selle hooajaga on jätnud? Kas ta on eesti liiga tase?
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Paistab, et saab Eesti liigas hakkama küll.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Tamm läks ja lõi palli väravasse, aga ammu enne seda oli kõlanud vile, mis tähistas tema viga.
16:00
Külastaja Tehva kommentaar
Mällarimees promise ka platsil v
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Tehti ära teise poolaja joogipaus.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Usta tsenderdas vasakult äärelt, Rolon lõi pöördelt üle puusa, aga Pergile kätte.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Rolon tegi oma karistusala läheduses vea ja sai 73. minutil kollase kaardi.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Ivanovi karistuslöök lendas taevasse.
16:04
Külastaja Hei kommentaar
Bondarenko on väga hea treener. Pidagu vastu. Hoiab igat meest, leiab aega igale mängijale, eriti suhtleb just nendega, kes pole Narvakad.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 76. minutil Kalju neljas vahetus: Reginald välja, Hayashi sisse. Trans pole veel endiselt teinud ühtki vahetust.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 81. minutil Transi esimene vahetus: Kabore, kellel olid juba käed põlvedel, välja; Kuhhianidze sisse.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Kalju teenis karistusala kaare seest karistuslöögi. Ivanov lõi, Matrossov tõrjus posti!
16:13
Super mäng Transi poolt. Elagu BONDARENKO!
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Vukušici ja Kuhhianidze jalad läksid sõlme, mõlemad jäid veidikeseks valudes maha pikali. Aga suudavad edasi mängida.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  David lõi karistusala paremast äärest, Matrossovi käed olid vastas.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 89. minutil Transi teine vahetus: Usta välja, Žuravljov sisse.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90. minutil sai kaardi Ivanov.
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati samuti 5 minutit.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Marini madal tsenderdus läks ohtlikult Transi värava eest läbi.
16:22
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Narvas 242.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Hayashi kauglöök lendas kõrgelt üle värava.
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Matrossov ja Burjanadze jooksid omavahel kokku, Burjanadze sai haiget ja vajab füsioterapeudi abi.
16:24
Hei, stuudio, valige parimaks Bondarenko. On selle välja teeninud
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Marini tsenderdusest lõi Hayashi peaga mööda.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 90+6. minutil Transi kolmas vahetus: Nemsadze välja, Irie sisse.
16:27
Kristjan Remmelkoor: Värav  90+7. minutil tegi Žuravljov vasakul äärel hea eeltöö ja Kuhhianidze lõi 4:1 Transile! Vahetusmeeste edukas kombinatsioon.