Teisipäev, 18. juuni 2024
19:54
Siim Pulst:  Mina tänan. Vaadake kindlasti veel ka Heiti intervjuusid ja siis saab juba EM-i lainele siirduda. Uute kohtumisteni!
19:53
Külastaja Aitab sibulatest kommentaar
Voolaid tagasi!
19:53
Siim Pulst: Paide oli läbi kohtumise pisut ründavamaks pooleks, momente oli neil samuti õige pisut rohkem kui külalistel, kuid pärnakate meelestatus ja võitlusvaim olid nii tugevad, et patt oleks nende võitu teenimatuks nimetada.
19:53
Külastaja Lambine kommentaar
Tundus pigem penalti
19:53
Külastaja Jah kommentaar
No polegi midagi öelda, tuleb uskuda, aga treenerid... Võtke kokku selle hooaja mängud.. Voolaid mängis ju peaaegu sama mängu..
19:52
Siim Pulst:  Pärnu karu hammustab sel aastal endast tugevamaid. Levadia ja Flora olid juba valusalt pureda saanud, nüüd siis Paide kord.
19:52
Siim Pulst: Ei mingit penaltit! Nurgalöök, mis klaariti, ja KÕIK!
19:52
Kasper Elissaar: Pealtvaatajaid loeti Hiiul kokku 370.
19:51
Siim Pulst:  Äkki VAR näeb? Medic jäi seal pikali ja videomehed kontrollivad üle.
19:51
Kasper Elissaar: KÕIK! Kalju alistab kodus Promise Davidi värvast 2:0 Kalevi! Teenitud võit. Oli üpris võimalustevaene pusimine, aga Kalju vääris punkte. Kalevil oli väga vähe momente.
19:51
Siim Pulst:  Penaltihõng Vapruse kastis, aga Üprus seal viga ei näinud.
19:50
Kasper Elissaar: Forman püüab neljandal üleminutil Kalju pealelöögi.
19:50
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Vana hea Juhkam jälle selg palli poole jalgpalli mängimas :D Juba sai Maxi käest puid ühes ülekandes ja ei ole õppinud
19:49
Külastaja Oijah kommentaar
Aa okei, seda just rääkisin, kuidas sa saad nii euroopas.
19:49
Sõnatu....Millal mängima hakkame Paide?
19:49
No ega midagi, Paidel pole neid häid mehi sellise stiili jaoks nagu kaitsvad meeskonnad kasutavad. Kõik mis tekib, söödetakse mööda, otsust ei ole, mugavam tugi puudub, tempo madal, kaitse laiali, idee vähene jne
19:49
Siim Pulst: Aloe nurgalöök leidis kuuelt meetrilt kapteni, kelle peanupp kerkis kõige kõrgemale ja koksas palli vastuliikumist posti kõrvale. 90+1. minutil.
19:48
Siim Pulst: Värav  MAGNUS VILLOTA! VAPRUS ETTE!
19:48
Siim Pulst:  3 lisaminutit Paidele armuaega.
19:48
Kasper Elissaar: Neli üleminutit anti Hiiul.
19:47
Siim Pulst:  Matthias Limbergi soolokontra lõppes Vaprusele nurgalöögi teenimisega.
19:47
Kasper Elissaar: Kalev mängib esimesel üleminutil palli päris kavalalt Palutajale löögile, kes on mitmeid meetreid eemal ootamas, aga Perk tõrjub!
19:47
Paide on juba tubli mitu nädalat või kuud juba peaga vastu seina jooksnud, mitte ainult need 88 minutit :D
19:46
Siim Pulst:  Lõhnab väravateta viigi järele. Paide otsib küll, aga pärast 88 minutit peaga vastu seina jooksmist on eneseusk otsakorral.
19:45
Kasper Elissaar: Kalev saab 89. minutil 21 meetri pealt karistuslöögi. Nende võimalus!
19:44
Siim Pulst:  Kõik vahetuskorrad on kasutatud.
19:44
Külastaja To siim kommentaar
Mängu Viimane vahetus, kindel?
19:42
Siim Pulst: Vahetus 85. minutil mängu viimane vahetus: Matthias Limberg sisse, Kapper välja.
19:42
Kasper Elissaar: Perk püüab Kalevi standardi järel kõrge kaarega saabunud löögi. Palju tööd pole täna Pergil olnud. Ega Forsmanilgi olnud üks tõrje, kaks korjatud palli ning üks latt.
19:42
Siim Pulst: Hoiatus  Kapper võttis 85. minutil Henrik Ojamaa tuleku maha.
19:41
Kasper Elissaar: Nüüd on mõlemal vahetused tehtud ja ega tundub, et on tegelikult ka mäng tehtud.
19:40
Kasper Elissaar:  Vahetus Vahetus84. minutil Kalju topeltvahetus: Reginald ja Tamm ära, Hayashi ning Orlov sisse.
19:39
Külastaja Njaa kommentaar
Üldiselt ise ka mõtlen, et paide mänguplaan ei ole jätkusuutlik. Aga ei tahtnud esimesena öelda 🙂
19:39
Kasper Elissaar: Tamm võttis ise hea puutega end Kajarist mööda ja kasti sisse, aga löögitäpsusest jäi natuke vajaka.
19:39
Paide on vist Leverkuseni taktika võtnud, et alles viimastel minutitel või lisaminutitel plaanitakse võit võtta?
19:39
Siim Pulst:  Kauberi 81. minuti kauglöök põrkas ebamugavalt ja nõudis Jarjult püüdmise asemel tõrjet.
19:38
Kasper Elissaar: 82. minutil lööb Tamm Kalju poole pealt latti! Saab ca 13 meetri pealt virutada, aga natuke jääb puudu.
19:37
Siim Pulst:  Ristikivi kaval püstsööt leidis kastist Tiismaa, aga ründaja ühepuutelöök oli ebatäpne.
19:36
Kasper Elissaar: Vahetus80. minutil läheb Švedovski puhkama ja Ramon Smirnov lõpetab oma kolmekuise vigastuspausi, sekkudes Kalevi viimase vahetusmehena.
19:34
Siim Pulst:  Jepihhinil oli hea löögikoht, aga Ristikivi viskus kangelaslikult ette ja blokeeris.
19:33
Kasper Elissaar: 78. minutil lööb Sinilaid kasti tagant üle värava! Kalev pole veel alla andnud.
19:33
Siim Pulst: Vahetus Paide viimane käik: 76. minutil Oskar Hõim Kristali asemele.
19:33
Siim Pulst:  Ojamaa murdis vasakult sisse ja proovis kasti tagant lüüa, aga ebatäpselt. Pärast Pihti sekkumist mängib Ojamaa äärel.
19:30
Siim Pulst: Liisi Troska / jalgpall.ee pildid Paidest:

19:29
Kasper Elissaar: 73. minutil lööb Komissarov triblingu järel palli teravalt ja napilt tagumisest postist mööda!
19:29
Kasper Elissaar: 72. minutil söötis Kalju palli täiesti süütus olukorras peaaegu omaväravasse! Aga Perk jõudis päästma.
19:28
Siim Pulst:  Vahetus Ranet Ristikivi sekkus 71. minutil Madissoo asemele.
19:28
Ma ei saa aru, miks Paide surub neid äärtelt tsenderdusi sinna kasti, kui seal on enamasti 2 versus 6 olukord, ehk enamik Paide ründajad pole kastis kohalgi seda palli ründama, kui neid palle sinna pannakse. Kui on näha, et kast tühi, siis ära krt suru seda palli sinna ühe või kahe mehe peale, kes peavad 6 või 7 pärnu mehe vastu võitlema seal. Lükka see pall keskele ja keegi löögu kaugelt peale, äkki tuleb kellegi õnnetu puude jms.
19:27
Kasper Elissaar: Vahetus72. minutil saab Kalju tänane sangar David puhkama, tehes ruumi Komissarovile.
19:26
Siim Pulst:  Veel üks korner Paidelt, surve kasvab. Saarma tsenderduse klaaris Kask.
19:26
Kasper Elissaar: Vahetus70. minutil tuleb Kalevi neljanda vahetusena mängu Põder, kes vahetab välja Jürisoo.
19:25
Kasper Elissaar: Katariina Peetsoni (jalgpall.ee) fotod Hiiult:

19:25
Siim Pulst:  Medic pääses Saarma nurgalööki peaga suunama, kuid ei saanud palli raamide vahele.
19:24
Siim Pulst:  Vahetus Vahetus  68. minutil Ronaldo Tiismaa ja Joonas Sild sisse, Vallik ja Veensalu välja.
19:24
Siim Pulst: Ojamaa jõudis tagapostis Saarma tsenderdust värava suunas lükkama, aga Kask klaaris olukorra.
19:23
Siim Pulst: Vahetus 66. minutil Kristofer Piht sisse, Siim Luts välja.
19:21
Kasper Elissaar: Nurgalöök jõudis Pergi käte vahele.
19:20
Kasper Elissaar: Kalevi nurgalöögi eel on värava all väike pukslemine ja Perk kukub ja siis tõukab Suutarit.
19:20
Siim Pulst: Teise poolaja võrdsete avaminutite järel on Paide initsiatiivi enda kätte saanud ja suurem osa mänguajast möödub Vapruse väljakupoolel.
19:19
Siim Pulst: Hoiatus Vallik võttis 62. minutil Mööli maha.
19:15
Siim Pulst:  Ojamaa pääses 58. minutil Saarma tsenderdusest peaga löögile, aga saatis palli napilt üle lati.
19:15
Kasper Elissaar: Ei ole. Ta ravib tervist veel. Nädalavahetusel küsisin talt, kuidas olukord on. Tervis elu mõttes hea, jalgpallilises mõttes vajab veel järeleaitamist. Küll ta euromängudeks tagasi on.
19:14
Külastaja hd kommentaar
kas klavan on karjääri de facto lõpetanud?
19:14
Siim Pulst: Vahetus Esimene vahetus 57. minutil: Dimitri Jepihhin sisse, Daniel Luts välja.
19:13
Kasper Elissaar: Ivanovi nurgalöök suunati kaljuka poolt peaga Davidini, aga kes see suunaja täpselt oli, polegi hetkel oluline, sest väravasöötu siit ei tule.
19:12
Kasper Elissaar: Värav55. minutil lööb Promise David Ivanovi nurgalöögi järel 2:0! Ivanovi esimene nurgalöök tõi teise. Teisest jõuab pall Davidini, kelle esimese löögi tõrjub Forsman, aga jätkupalli rammib Kanada ründaja meetri pealt sisse!
19:11
Siim Pulst: Kristal slalomeeris Vapruse kastis efektselt, aga lõpuks ikkagi tulutult, sest löögiüritus jäi kaitsjasse kinni.
19:11
Kasper Elissaar: Vahetus54. minutil lahkub Marin vigastuse tõttu ja Ivanov tema asemel väljakule.
19:10
Siim Pulst: Teine poolaeg jätkub võrdse heitlusega, Vaprus on täna väga hea suhtumisega. Küllap peeti eelmise mängu järel tõesti päris tõsised jutuajamised maha.
19:09
Kasper Elissaar: Kalevi puhul on huvitav, et Palutaja tuligi täpselt Ševjakovi kohale vasakkaitsesse, jättes Sõtšugovi paremale. Tavaliselt on nad korraga väljakul olles olnud vastupidi. Kajari mängib täna siis keskkaitses, mitte keskväljal. Sinilaid võttis Kaljumäe alumise poolkaitsja positsiooni.
19:05
Kasper Elissaar: VahetusKaljul tuli sisse Tarassenkov, vahetades välja Pauri.
VahetusVahetus VahetusKalevil tulid väljakule Sinilaid, Kajari ja Palutaja, saates puhkama Kaljumäe, Ševjakovi ja Teevälja.
19:04
Siim Pulst: Paistab, et vahetatud ongi, aga seda väljaku peal - Daniel Luts ja Saarma on kohad ära vahetanud. Saarma on vasakul äärel, Siim Luts nihkus sealt paremale äärele ning Daniel Luts läks keskele.
19:03
Ka paide oleks pidanud vahetuse tegema..
19:02
Siim Pulst:  Paides ka läks uuesti!
19:01
Kasper Elissaar: Hiiul teine poolaeg!
19:01
Kasper Elissaar: Hiiul tehakse vaheajal kokku NELI vahetust!
18:49
Siim Pulst: Poolaeg läbi, 0:0! Tempokas, võimalusterohke ja lahtine poolaeg. Mõlemad meeskonnad peaksid olema skoori teinud, aga vähemalt on seis viigis, mis on igati õiglane tulemus ning lubab head vaatemängu ka teiseks poolajaks.
18:47
Siim Pulst: Juhkam pääses värava ees Saarma karistuslööki ründama, aga Nõmm blokeeris lähilöögi!
18:47
Kasper Elissaar: Ühtlasi kõlab vile avapoolaja lõpu märgiks. Kalju juhib Davidi varajasest väravast. Nad väärivad seda, sest palliga on oldud rohkem, aga muus osas üpris unustamisväärne ja sündmustevaene matš.
18:46
Siim Pulst:  1 lisaminut Paides.
18:46
Kasper Elissaar: 45. minutil lööb Kalju palli väravasse, kui David söödab Tammele, kes lükkab tühja. Aga Davidile võeti viga, kuna käsi käis Teevälja näos. Seega seis jätkuvalt 1:0.
18:46
Külastaja Miks kommentaar
Ääre kohtunik ei fikseerinud suluseis õigel ajal? Miks algfaasis jala peale astumine ei olnud kollane? Veel mõni nüanss aga see selleks. Kohtunikel on raske kui on kaks koba meeskonda pusimas..
18:44
Kasper Elissaar: 44. minutil pöörab David end hästi atškooga löögile, aga löök ise ebaõnnestub täielikult.
18:42
Külastaja Eieiei kommentaar
Kui siit pennal, siis täis käkk, unustage ära haha. Normaalne nali, käsi sirge ju külje peal. Ma hindan Kasperit selle var jutu osas..
18:41
Siim Pulst:  Üprus kutsuti ekraani juurde olukorda üle vaatama ... EI OLE MIDAGI! SULUSEIS VÕETI ÄRA.
18:40
Siim Pulst: MIS TOIMUB?! Vallik pani palli võrku, aga vist enne seda oli kõlanud kohtuniku vile penalti märgiks, sest Kapperi tsenderdus tabas Frolovi kätt. Samas näis, et Vallik oli selle tsenderduse hetkel suluseisus.
18:39
Siim Pulst: Ojamaa löök kasti tagant ei valmistanud samuti Nõmmele probleeme.
18:39
Kasper Elissaar: 38. minutil läheb asjaks! Paur mängib mängleva kergusega Kalevi kaitsjatest läbi, annab söödu värava ette viiele meetrile Marinile, aga Forsman tassib ühe käega välja!
18:38
Tule taevas appi, nüüd saab nurgalöögi küsimise eest ka juba kollase...
18:37
Siim Pulst:  Saarma läks kasti tagant Daniel Lutsu söödust ühe puutega löögile, aga otse Nõmme suunas.
18:36
Siim Pulst: Hoiatus  Henrik Ojamaa nõudis häälekalt nurgalööki, aga sai selle asemel 35. minutil oma nime kohtuniku märkmikku.
18:33
Kasper Elissaar: Näide Kalju kornerist 32. minuti näitel: Sihilt tsenderdus, Vukusicilt pea vastu, sedasi et pall lendab taevasse ning kukub sealt alla Forsmani kätte.
18:32
Siim Pulst: 31. minutil külvas Henrik Ojamaa läbimurre ohtu, aga Siim Luts ei saanud tema söödust löögile ja Kristali üritus blokeeriti. Vapruse ülemineku järel sai omakorda Kapper kaks korda järjest proovida, aga esimene blokeeriti ja teine oli ebatäpne.
18:31
Kasper Elissaar: Kalju fännid laulavad "me oleme siin" ja see on tõesti tore. Mäng jätkuvalt selline, kus väravavahte vaja ei lähe.
18:28
Kasper Elissaar: Kalju on täna mitmeid nurgalööke teeninud, aga ükski ei kujuta ohtu.
18:27
Siim Pulst: Saarma jäi seal võileiva vahele ja korduse põhjal nägi see tõesti välja kui Madissoo viga, aga kaart läks vist ikkagi Käosele.
18:26
Külastaja ? kommentaar
Kas Käose kollase kaardi olukorras mitte Madissoo viga ei teinud?
18:26
Kasper Elissaar: HoiatusAleksandr Nikolajev sai ennist kollase kaardi ka. Tagasiulatuvalt eelneva eest ehk täpse minuti jään praegu võlgu.
18:25
Siim Pulst: Hoiatus  24. minutil võttis Käos maha Saarma vasturünnaku. Kõik kolm kaarti on teenitud kiirete üleminekute takistamisel.
18:24
Siim Pulst:  Veensalu murdis vasakult äärelt kasti, aga löögiüritus blokeeriti. Väga tempokas ja lahtine andmine käib.
18:23
Kasper Elissaar: Hiiul on täna selline klassikaline kuiva kunstmuru teisipäev. Võistkondadel on raskusi vastase kolmandikule jõudmise ja seal ohu tekitamisega.
18:23
Siim Pulst:  Saarma proovis seekord otse peale virutada, aga ei saanud palli üle müüri.
18:22
Siim Pulst:  Paide esimene nurgalöök oli ohtlikum, aga pealelöögini ei jõutud ka Saarma tsenderduse järel. Jätkuolukorras teenis Kristal 30 meetri pealt karistuslöögi, nii et veel üks ohtlik standardikoht.
18:21
Siim Pulst: Järgnes mängu esimene nurgalöök, aga Aloe tsenderdus ebaõnnestus. Paide on igatahes kaitses väga ebakindel olnud. Nädalavahetusel lasti Kalevil endale kaks lüüa ja tänagi ei lõhna see asi nullimängu järele.
18:20
Siim Pulst:  18. minutil söötis Mööl enda kasti taha otse Kauberile jalale, aga Vapruse ründaja pommlöök tõrjuti Jarju poolt üle lati!
18:19
Siim Pulst:  Hoiatus 18. minutil sikutas Siim Luts seljatagant maha Kase.
18:18
Siim Pulst:  16. minutil lõi Kauber Kase tsenderduse järel seitsmelt meetrilt mööda. 17. minutil vastas Mööl lubavast positsioonist nõrga löögiga otse Nõmme suunas.
18:18
Kasper Elissaar: David saadab 17. minutil kauglöögi Nõmme mändide vahele.
18:16
Kasper Elissaar: 16. minutil Kalev esimest korda ohtlikumalt pildis, aga Tombergi löök vasakult tulnud tsenderduse järel lendab mööda.
18:16
Siim Pulst:  Vaprus ei lepi kaitses istumisega, vaid korraldab ka ise pikemaid retki Paide väljakupoolele. Küllaltki võrdne esimene veerandtund.
18:15
Kasper Elissaar: Kalju on ikkagi kodus ohtlikum. Samas praegu on Kalev uued rünnakud suutnud tõrjuda.
18:14
Siim Pulst: Hoiatus  Madissoo võttis 13. minutil Henrik Ojamaa vasturünnaku maha.
18:13
Siim Pulst:  Daniel Luts pidanuks ära lööma! Saarma tsenderdus leidis ta 12. minutil suurepäraselt üles, aga Lutsu pealöök neljalt meetrilt põrkas üle värava.
18:12
Siim Pulst:  Kauber vastas teises väljakuotsas kauglöögiga, mis pani Jarju hüppesse, aga keeras siiski paar meetrit postist mööda.
18:12
Kasper Elissaar: Kalju - Kalev mängus on taktikaliselt kõik tavapärane. Kalju 4-4-2 ja Kalev 4-3-3 asetuses.
18:11
Siim Pulst: Paide on mängu tasapisi Vapruse väljakupoolele surunud. 10. minutil tuli ka esimene pealelöök Juhkamilt, kes pääses karistuslöögijärgselt peaga palli suunama, aga Nõmm noppis palli üsna mugavalt.
18:09
Kasper Elissaar: Hiiul ei olnud ka eelnevalt midagi märkmisväärset toimunud. Kalev proovib nüüd natuke kontrolli saavutada palli üle.
18:08
Kasper Elissaar: VäravSeitset minutit vajab Promise David, et Nõmme Kalju 1:0 juhtima viia!

Tamm tsenderdab paremalt äärelt palli kasti, David paneb pea vastu ja ongi olemas.
18:08
Siim Pulst: Koosseisu- ja asetusejuttide taustal on 7 minutit möödunud rahulikult ja ilma ainsagi väravavõimaluseta kummagi värava all.
18:07
Siim Pulst:  Vapruse asetus on tavapärane 4-2-3-1 ning nagu oodatud, mängib Vallik tipus ja Kauber tema all.
18:06
Siim Pulst:  Paide kaitseasetus on tõepoolest 4-4-2 ja Saarma on pressingut tehes ehk isegi tipmine mees, aga rünnates näeb see pigem välja kui 4-1-4-1, kus Medic on kaitseliini ees ning Saarma ja Kristal kaks number kümmet Ojamaa kummalgi käel.
18:04
Siim Pulst: Eks kuuleme pärast mängu, mida paidekad ise loosist arvavad, aga esmapilgul ei näe küll põhjust Walesi kolmandat klubi karta.
18:03
Kasper Elissaar: Vaatame koosseisud ka üle. Kaljul on põhisse tõusnud Kaspar Paur, kes jätab pingile Daniil Tarassenkovi.

Kalevil on Teeväli hüppeliiges alustamisvalmis, lisaks on keelu alt naasnud Aleksander Švedovski ja rünnakul stardib Onni Suutari. Kalevil on seega puudu Pank, pingile on jäänud Sinilaid ja Purje. Viimane on eriti üllatav, sest Paide vastu oli ründelegend väga särtsakas. Teisalt mäng kunstmurul ja eks seegi võib mõjutada.

Kalju: Henri Perk, Aleksandr Nikolajev, Maksim Podholjuzin, Roko Vukušic, Danõl Maštšenko, Reginald, Rommi Siht, Pavel Marin, Kaspar Paur, Alex Matthias Tamm, Promise David.
Varus: Maksim Pavlov, Alex Boronilštšikov, Daniil Tarassenkov, Koki Hayashi, Nikita Ivanov, Mihhail Orlov, Nikita Komissarov, Marlon Liivaru, Stanislav Agaptšev.

Kalev: Oskari Forsman, Daniil Ševjakov, Kaspar Laur, Tristan Toomas Teeväli, Daniil Sõtšugov, Marek Kaljumäe, Aleksander Švedovski, Martin Tomberg, Taavi Jürisoo, Vadim Mihhailov, Onni Suutari.
Varus: Sander Lepp, Airon Kollo, Hugo Palutaja, Sander Sinilaid, Ats Purje, Ramon Smirnov, Joosep Põder, Enriko Kajari.

18:03
Kas Paide sai omale tugevaima võimaliku eurovastase või oleks võinud ka hullemini minna? Reisi mõttes vist ebamugavalt kauge reis tulemas aga see, et teine mäng kodus, see vast sobib meie klubidele üldjuhul paremini. Tuleb lihtsalt esimene võõrsil ära kannatada ja siis kodus kodupubilku ees saab hullu panna, kui vaja.
18:01
Siim Pulst: Tanel Üprus puhus Paides avavilet!
18:00
Kasper Elissaar: Hiiul avavile!
18:00
Kasper Elissaar: Lisan Siimule, et oma eurovastase sai teada ka Kalev, keda ootab Armeenia klubi Urartu.
17:59
Kasper Elissaar: Kalju on võiduta kolm ja Kalev koguni neli mängu järjest. Tänane vast toob murrangu. Kalju on soosik nii tabeliseisu kui tänavuste seniste omavaheliste duellide pinnalt.
17:58
Kasper Elissaar: Tere-tere! Hiiul on Kalju ja Kalev väljakule tulnud. Kumbki ei saanud eelmises voorus soovitud tulemust, nii et nälga jagub mõlemale.
17:51
Siim Pulst: Igatahes hinnatakse Paidet täna suuremaks soosikuks kui ühtegi teist meeskonda selles voorus. Oma osa on selles kahtlemata Vapruse kesisel mänguvormil. Eelmise vooru 1:4 kaotuse järel Narva Transi vastu jagus kõvasti põhjust järelemõtlemiseks, kuid nagu näha, ei ole Igor Prins koosseisu raputama hakanud. Eks tõsi on ka see, et Vapruse koosseis ongi üsna õhuke ja vangerdusteks ruumi napib.
17:47
Siim Pulst: Nagu peatreener Ivan Stojkovic aga eelmise mängu järel ise tunnistas, on taktikamuudatuse taga ennekõike kaitsjate nappus. Muringen, Baranov, Yusif ja Saliste on kõik audis, mis ei jäta tagaliini kuigi palju valikuid. Nii alustab Hindrek Ojamaa jälle keskkaitses ning Mööl ja Frolov äärekaitses.
17:45
Siim Pulst: Paide näib jätkavat nädalavahetusel valitud asetusega, kus joonistub välja midagi 4-4-2 taolist ning Henrik Ojamaa alustab tipus. Kas Ojamaa võib olla püsiv vastus Paide ründajaküsimusele? Kalevi vastu tegutses ta igatahes silmapaistvalt.
17:42
Siim Pulst: Paide ja Kalju said vähem kui tunnike enne mängude algust teada oma vastased UEFA Konverentsiliiga esimeses eelringis.
17:41
Siim Pulst: Paide: Ebrima Jarju, Andre Frolov, Hindrek Ojamaa, Gerdo Juhkam, Karl Mööl, Predrag Medic, Patrik Kristal, Henrik Ojamaa, Daniel Luts, Siim Luts, Robi Saarma.
Vaprus: Ott Nõmm, Kevin Aloe, Uku Kõrre, Magnus Villota, Martin Käos, Reimo Madissoo, Kristjan Kask, Enrico Veensalu, Kevin Kauber, Sander Kapper, Virgo Vallik.

Võrreldes nädalavahetusega on mõlemad meeskonnad teinud oma koosseisus vaid ühe vahetuse ja seegi on sunnitud. Paidel on Thomas Agyepong rivist langenud, tema asemel alustab Daniel Luts. Vaprusel kannab aga Henri Välja mängukeeldu ning teda asendab Virgo Vallik.
17:38
Siim Pulst: Tere õhtust! Nädalavahetus alles lõppes ju, aga Premium liigas algab juba uus mängudevoor. Soccernet TV kannab üle Paide Linnameeskonna ja Pärnu Vapruse kohtumist, millel hoian mina ka siin silma peal. Samal ajal võõrustab Nõmme Kalju Tallinna Kalevit.