Laupäev, 29. juuni 2024
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Tere, mina kirjutan täna Narva Transi ja Tallinna Levadia mängust.

Levadia peatreener Curro Torres on algkoosseisuga natuke roteerinud. Kõige märkimisväärsem on tänases koosseisus see, et karjääri jooksul esmakordselt alustab Premium liiga kohtumist 16-aastane ründav poolkaitsja Maksimilian Skvortsov. Teist korda on Premium liigas põhikoosseisus Alexandre Lopes Gomes. Kuuajase pausi järel on seal tagasi Bourama Fomba. Pingile on jäetud tavapärastest põhimeestest näiteks Til Mavretic ja Richie Musaba. Edgar Turi pole täna üldse koosseisus. Pika vigastuspausi järel on teist korda järjest algkoosseisus Henri Järvelaid.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Trans on teinud eelmise vooruga võrreldes algkoosseisus kolm muudatust: meeskonna parim väravakütt Sergo Kuhhianidze puudub täna kaartide tõttu, teda asendab Taaniel Usta. Keskväljal asendab Mark Maksimkinit Bi Sehi Elysee Irie, keskkaitses on Kelsey Egwult saanud koha endale Šalva Burjanadze.
14:25
Kristjan Remmelkoor: Leonardo Rolon peab teist mängu järjest võistluskeelu tõttu puuduma.
14:28
Siim Pulst: Tere ka minu poolt, jälgin siin Unitedi ja Flora kohtumist.

United läheb pärast Levadialt saadud 0:6 kolakat tagasi neljamehelise kaitseliini ja kolmemehelise keskvälja peale. Kevin Mätas ja Mihkel Järviste on vigastustest taastumise järel uuesti stardivalmis, Jevgeni Demidov on aga pingile jäänud. Teist mängu järjest on mängupäeva koosseisus ka Egert Õunapuu, aga eelmises voorus Levadia vastu jäigi ta pingile.

Flora algkoosseis on igati ootuspärane. Laatsareti tühjenemise järel on ka valitseva meistri varumeestepink igati esinduslik.
14:30
Kristjan Remmelkoor: Narvas pandi pall mängu.
14:30
Siim Pulst: Kristjan-Eric Lääne andis avavile ja United pani palli mängu!
14:32
Külastaja Deivid kommentaar
Kas Schjönning-Larsen on vigastatute nimekirjas et pole peale koondise pausi mänginud?
14:32
Siim Pulst:  Lepik oli 94 sekundi möödudes juba lähedal! Kreidalt püstsööt ette ja Lepik vajutas kasti tagant ühe puutega - napilt postist mööda.
14:34
Kristjan Remmelkoor:  Levadiast öeldi viimati Schjönning-Larseni kohta, et talle anti lihtsalt puhkust, ta on täna pingil olemas. Aga Tur ja Kirss puuduvad täna kuuldavasti pisivigastuste tõttu.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on esimese nelja minuti jooksul domineerinud ja mitmeid palle Transi karistusalasse tsenderdanud. Felicio oli võitluses kaitsjaga lähedal värava alt löögile pääsemisele, aga olukord blokeeriti viimasel hetkel ära.
14:36
Siim Pulst:  Pallivaldamine kuulub esimesel viiel minutil isegi Unitedile, aga pole kindel, kas nad sellega korrakski Flora kasti on jõudnud.
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Kabore teenis Transile esimese nurgalöögi, selle järgnes kohe teine. See mängiti lahti ja siis Žuravljovi tsenderduse Vallner püüdis.
14:38
Siim Pulst: 7. minutil mängu esimene nurgalöök Floralt. Mihhailovi pall kukkus ohtlikult viiekasti maha, aga põrkas sealt uueks nurgalöögiks. Seekord oli Kuraksin jalaga löögile pääsemas, aga kaitsja blokeeris.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Skvortsov pani madala palli värava ette, Matrossov püüdis selle kinni.
14:42
Siim Pulst:  Flora haaras viieminutilise mängu järel initsiatiivi enda kätte. Erinevalt Unitedi algperioodist jõutakse pidevalt ka vastaste trahvikasti ning tehtud on ka mõned löögiüritused. Midagi tõsiselt ohtlikku seni siiski veel toimunud ei ole.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili tsenderduse klaaris Peetson peaga ära.
14:44
Siim Pulst: Leoke pääses 13. minuti vasturünnakul paremalt äärelt jooksu ning lükkas teisest lainest Mätase löögile, aga löök kastijoonelt sihtmärki ei leidnud.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro kauglöögi Irie blokeeris.
14:45
Siim Pulst:  Kreida pommlöök 20 meetrilt suundus lati alla, kuid Meerits oli valvel ja tõrjus üle lati!
14:46
Siim Pulst:  Järgnenud Flora kolmas nurgalöök langes Meeritsa saagiks.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Levadia kahest järjestikusest nurgalöögist asja ei saanud.
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Värav Ainsalu madal kauglöök võttis Škinjovi jalast Transi jaoks õnnetu rikošeti ja viis 19. minutil Levadia 1:0 juhtima! Väravasöödu saab kirja Roosnupp.
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 23. minutil sai Žuravljov äärel tehtud vea eest mängu esimese kollase kaardi.
14:56
Siim Pulst: Velijev tekitas Flora trahvikasti vasakus küljes ärevust, aga lõpuks teenis vaid nurgalöögi. Unitedi esimene.
14:56
Kristjan Remmelkoor:  Transil oli kaks järjestikust nurgalööki, neist teisele pani Vallner rusikad vahele.
14:57
Siim Pulst:  Järviste otsis nurgalöögist Plohhotnjukki, aga Flora kaitsjad klaarisid ukrainlase pea eest.
14:59
Siim Pulst: FLORA LÄHEDAL! 29. minutil mängu esimene üliohtlik olukord. Zenjov ja Hussar tegid eeltöö, aga viimase sööt tabas Varjundit värava ees kõhtu, kust pall põrkas küll värava suunas, aga Meeritsa saagiks.
15:02
Kristjan Remmelkoor:  Matrossov on maha istuma, köhima ja jalga venitama jäänud. Füsioterapeut sekkus.
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Aga Matrossov saab nüüd jätkata.
15:04
Siim Pulst:  Velijevi tsenderdus vasakult maandus väravalatile. Ohtu väravale see tegelikult küll ei kujutanud. Ohtu tekkis vaid Velijevi tervisele, kuna ta lendas reklaamplakati otsa.
15:05
Siim Pulst:  Flora neljas nurgalöök 35. minutil. Kreida andis vasakult ja Meerits püüdis probleemideta.
15:06
Siim Pulst: Värav  36. minutil saab Flora esimese kätte!
15:06
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus 36. minutil libistas Nemsadze keskväljal Peetsonile, kes triblas, sisse ja sai Transi teise kollase kaardi. Järgmine mäng (Paide vastu) jääb Nemsadzel vahele.
15:07
Siim Pulst:  Mihhailov tsenderdas vasakult, Meerits jäi väljatulekul ebalevaks ja pall jõudis värava ette, kus see Zenjovi reiest sisse põrkas.
15:08
Kristjan Remmelkoor: Ainsalu andis kõrge söödu ette ja Matrossov tõmbas oma karistusalas Roosnupu maha! Levadiale penalti!
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Värav 39. minutil realiseeris Joao Pedro penalti, viies Levadia 2:0 juhtima! Matrossov sai õrnalt käed vahele, aga ei suutnud posti äärest ära tuua. Roosnupul nüüd Fantasys täna kahed söödupunktid kirjas.
15:11
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on nüüd tänavu Premium liigas juba 11 penaltit teeninud.
15:12
Kristjan Remmelkoor:  Skvortsov sai Roosnupult söödu ja läks 20 meetrilt löögile, kuid oli ebatäpne.
15:13
Siim Pulst:  Flora viies nurgalöök 42. minutil. Kreida tsenderdus leidis Tõugja peanupu, aga sealt lendas pall nurgalipu suunas tagasi.
15:15
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati Narvas 2 minutit.
15:15
Siim Pulst: Poolaja viimasel sekundil veel üks Flora nurgalöök. Meerits klaaris.
15:15
Siim Pulst:  Poolaeg Männikul! United 0, Flora 1. Suhteliselt võimalustevaene avapoolaeg, kuid Flora napp edu on siiski teenitud. Neil oli kaks väga head võimalust, millest teine sündis väravavahi eksimuse kaasabil.
15:16
Kristjan Remmelkoor:  Felicio lükkas palli värava eest läbi, aga Skvortsov ega keegi teine sinna ei jõudnud.
15:17
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd lõppes Narvaski esimene poolaeg. Trans 0, Levadia 2.
15:18
Kristjan Remmelkoor:  Levadia oli avapoolajal selgelt domineerivam meeskond (eriti teravad olid esimestel minutitel), aga Trans jõudis ka aeg-ajalt vastaste värava lähistele ja teenis koguni seitse nurgalööki.
15:19
Kristjan Remmelkoor:  Ühtegi väga head võimalust aga Transil ei tekkinud.
15:32
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Narvas algas.
15:32
Siim Pulst: Teine poolaeg Männikul läks!
15:32
Siim Pulst: Vahetus  Rauno Alliku tuli vaheajal Tony Varjundi asemele.
15:33
Siim Pulst:  Flora teenis kiiresti nurgalöögi. Mihhailovi tsenderdus lendas napilt üle kõigi meeste.
15:34
Siim Pulst:  Alliku võttis koha sisse ründaja all. Varjund on samuti pigem tegutsenud Lepiku taga, mitte kõrval, kuigi kohati muidugi võib rääkida ka ründepaarist.
15:37
Siim Pulst: Veel üks nurgalöök Florale, ühtekokku kaheksas. Seekord jäi tsenderdus madalaks.
15:39
Kristjan Remmelkoor:  Kabore sai Nemsadze söödu korraks Levadia kastis maha võtta, aga siis sai Heitor palli kätte. Kui Kabore oleks kohe suutnud selja taha Ustale lükata, saanuks viimane lähedalt kenasti löögile.
15:40
Siim Pulst: Flora üheksas nurgalöök 53. minutil. Mängutempo ei ole teab mis kõrge, palju seisakuid teise poolaja alguses, aga kui pall mängus, siis ikka Unitedi väljakupoolel. Seekord jäi Mihhailovi nurgalöök aga jällegi liiga kõrgeks.
15:42
Siim Pulst: Kuraksini tsenderdus oli 55. minutil tagumisse ristnurka kukkumas, aga Meerits jõudis jaole ja lükkas palli minema.
15:43
Siim Pulst:  Flora kontrollib teist poolaega pea täielikult. United otsib vahetustega muutust.
VahetusVahetus Leoke ja Velijev lähevad 56. minutil välja, Egert Õunapuu ja Jevgeni Demidov tulevad sisse.
15:43
Siim Pulst:  Õunapuu esimesed mänguminutid pärast märtsikuud.
15:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav Usta lõi 56. minutil 1:2! Nemsadze tegi vägeva eeltöö, võitis palli ja tõstis selle Levadia kaitseliini taha, kuhu jooksis Usta. Vallner tuli väravast välja. Usta tahtis vist üle Vallneri tõsta ja puude natuke ebaõnnestus, aga pall veeres ikkagi alla nurka, väravasse.
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Felicio pääses kastis üsna terava nurga alt lööma, lõi mööda.
15:46
Siim Pulst:  Järjekordne mänguseisak, Kreida verise näo tõttu. Samal ajal valmistab Flora oma vahetusi ette.
15:47
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  61. minutil Transi esimene vahetus: Žuravljov välja, Poljakov sisse.
15:48
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Markus Soomets ja Konstantin Vassiljev 61. minutil sisse, Kreida ja Kuraksin välja.
15:49
Kristjan Remmelkoor:  Transi hea söödukombinatsiooni järel lõi Usta üle värava ja oli ka suluseisus.
15:50
Kristjan Remmelkoor:  Heitor lõi oma karistusalas pallist mööda, aga tema õnneks oli selja taga olemas Peetson, kes olukorra klaaris.
15:50
Siim Pulst:  Alliku läks vasakule äärele, Vassiljev tegutseb ründaja all. Unitedi ründekolmikus tuli Õunapuu tippu, Plohhotnjuk liikus tipust paremale äärele ja Demidov tuli vasakule.
15:52
Kristjan Remmelkoor:  Irie tegi keskväljal Skvortsovile vea ja sai ise haiget. Ajas end aeglaselt grimasside saatel püsti.
15:54
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 67. minutil sai Järvelaid kollase kaardi, kuna tegi äärel vea Nemsadzele.
15:56
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 69. minutil Levadia topeltvahetus: algkoosseisudebütant Skvortsov välja, Liivak sisse; Järvelaid välja, Schjönning-Larsen sisse.
15:57
Siim Pulst: Männikul on pallivaldamine vahetuste järel võrdsustunud, kuid mäng on väga võimalustevaene. Aga! 70. minutil pääses Plohhotnjuk kastist löögile, kuid Kolobov blokeeris.
15:59
Siim Pulst: Vahetus  Karl Gustav Kokka 72. minutil sisse, Mätas välja.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 73. minutil sai kollase kaardi Heitor, kuna läks keskväljal Beglarišvilile valusalt selga.
16:01
Siim Pulst: Värav  EGERT ÕUNAPUU 1:1!!!
16:02
Siim Pulst:  Kokkalt paremalt äärelt läbisööt ja kaitse seljataha jõudnud Õunapuu lükkas ühe puutega palli Grünvaldist mööda.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 75. minutil Transilt huvitav vahetus: teisel poolajal väga silmapaistvalt mänginud Nemsadze välja, kaitsja Egwu sisse.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Heitor on pikali maas ja vajab arstiabi.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 78. minutil Levadia topeltvahetus: vigastada saanud Heitor välja, Roosnupp ka välja, Musaba ja Yakovlev sisse.
16:05
Siim Pulst: Alliku kukkus kastis ja nõuti elavalt penaltit, kuid määrati hoopis suluseis. Mängus on igatahes elu tagasi!
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Peetson läks keskkaitsesse Heitori kohapeale ja Peetsoni senisel kohal paremkaitses mängib nüüd Liivak.
16:06
Siim Pulst: Vahetus Oliver Nikola Cekredzi tuli 80. minutil Mihhailovi asemele.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Heitoril on platsi ääres jääkott põlvele pandud.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Schjönning-Larsen on nüüd pikali maas ja hoiab õlast kinni.
16:08
Siim Pulst: Hoiatus  Bergman teenis 82. minutil mängu esimese kaardi. Võttis Lepiku rünnakualge maha.
16:09
Külastaja Ss kommentaar
kõik on kadki
16:10
Siim Pulst:  Flora kümnes nurgalöök 83. minutil ei tekitanud ohtu. Floral on aeg hakata kruvi peale keerama.
16:10
Külastaja Saarevana kommentaar
Meistrite liigas mängiv Flora ei süsti optimismi..
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 84. minutil Levadialt teine sunnitud (kokku viimane, viies) vahetus: Schjönning-Larsen välja, Kallaste sisse.
16:12
Siim Pulst: Hoiatus  Kokka niitis Vassiljevi ja sai 85. minutil samuti kaardi kirja.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlev tegi vasakul äärel hea eeltöö ja söötis Musabale, kes pääses täiesti vabalt karistusala keskelt löögile! Aga löök ebaõnnestus täielikult.
16:13
Siim Pulst:  86. minutil pääses Lepik Hussari tsenderduse järel peaga löögile, aga pall jäi pisut seljataha ja löök lendas tagumisest postist mööda.
16:13
Külastaja Hei kommentaar
Kus Lipp on? Täna pole koosseisus, kuid eelmises mängus ju mängis.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Peetson oli ka korraks murul pikali, aga kolmandat kaitsjat (lisaks Heitorile ja Larsenile) Levadia täna siiski rivist ei kaota. Peetson mängib edasi.
16:14
Siim Pulst: Ei oska kahjuks öelda, mis Marko Lipu hetkeolukord on. Hooaja hakul oli info, et temaga ei arvestata.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro andis karistuslöögist tsenderduse, Kallaste suunas peaga palli ohtlikult värava ette, kus Musaba ei pääsenud napilt löögile.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 88. minutil võttis Šlein kollase kaardi, tehes konkreetse vea Yakovlevile.
16:16
Siim Pulst:
16:16
Siim Pulst:  Vassiljevi pealöök maandus 89. minutil värava katusele! Zenjoviga kombineerisid hästi.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlev on teravust platsile juurde toonud, ta läks karistusala vasakust äärest löögile, aga ei saanud raamidele pihta.
16:16
Siim Pulst: Vahetus  90. minutil Plohhotnjuk puhkama, Markus Riisenberg sisse.
16:17
Siim Pulst:  7 lisaminutit Männikul!
16:18
Siim Pulst:  90+1. minutil pääses Demidov Kokka söödust penaltipunkti juures löögile, aga suunas palli napilt tagapostist mööda!
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Egwu tegi Liivakule vea. Curro Torres nõudis vist kaarti, aga sai igatahes 90. minutil ise kollase kaardi.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90+1. minutil võttis Felipe Felicio Transi karistusalas tehtud vea eest kollase kaardi.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Schjönning-Larsenil on vist rangluu katki läinud ja talle kutsutakse kiirabi. Kehvad uudised Levadiale enne Tallinna derbit ja euromänge.
16:19
Siim Pulst:  Flora 90+3. minuti nurgalöök ... Vassiljevi tsenderdus lendas kõrge kaarega üle kõigi.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90+3. minutil sai kollase kaardi Kabore. Õhuvõitluses läksid tal Liivakuga pead korralikult kokku. Liivak mängis palli ja siis Kabore Liivaku pead.
16:21
Siim Pulst: Vassiljev liikus palliga kasti ja virutas peale, aga pall vihises esipostist mööda! 90+4. minutil.
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Liivak jäi üsna pikalt pikali, aga on nüüd püsti. Kabore polnud samas kaardiga rahul ja kaaslased pidid teda rahustama.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Mul jäi mainimata, et mängule lisati 6 minutit. Nendest 5 on mängitud, aga ilmselt tuleb natuke veel mängupauside eest lisa.
16:22
Siim Pulst:  Riisenberg vajutas Õunapuu eeltöö järel 15 meetrilt peale, aga kõrgelt üle värava.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90+5. minutil said kaardi nii Peetson (vea eest) kui ka Vallner (protesteerimise eest). Transile väga ohtlikust kohast karistuslöök.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili on palli taga.
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili lõi 90+7. minutil karistuslöögi posti! Transi 2:2 viigivärav oli väga lähedal.
16:24
Siim Pulst: 90+6. minutil Meerits päästis Unitedi! Vassiljev kõmmutas kasti tagant peale, aga Meerits tõi posti kõrvalt ära. Sama mänguminuti lõpus jäi Zenjovil vähe puudu, et tsenderdus tagapostist võrku suunata.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile Narvas! Levadia sai raske 2:1 võidu.
16:26
Siim Pulst:  KÕIK! United 1, Flora 1! Uustulnuk hammustas tiitlikaitsjat ja taastas eelmise nädala musta päeva järel oma näo. Flora jaoks aga paras ehmatus enne suurt derbit ja euromänge. Liiga rahulikuks jäädi napis eduseisus ja viigivärava järel ei jõutud enam võiduväravat ära lüüa.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Trans tegi väga hea teise poolaja. Võitis palle agressiivselt keskväljal tagasi, jõudis söötudega korduvalt Levadia värava lähistele. Lõi ka ühe värava tagasi ning lisaminutitel lahutasid vaid loetud sentimeetrid narvalasi viigiväravast, kui Beglarišvili tabas posti.
16:27
Kristjan Remmelkoor: Liider Levadia saab võidupunktid juurde, aga kaotas vigastuste tõttu Narvas kaks kaitsjat (Heitor, Schjönning-Larsen).
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Lõpp oli tuline, kaartide- ja mängupausiderohke.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Aga sellega mina siit ka lõpetan, head päeva ja EM-finaalturniiri jätku!