Kolmapäev, 10. juuli 2024
18:09
Marko Susi: Tere ja ilusat õhtut, kallid vutisõbrad! Täna läheb käima Eesti klubijalgpalli tähtsaim periood, kui Tallinna Flora võõrustab Meistrite liiga esimeses eelringis Sloveenia meistrit Celjet.
18:11
Marko Susi: Flora põhikoosseisus on debütant Andreas Vaher, kes liitus rohevalgetega juulikuu üleminekuakna alguses HJK-st. Celje poolel on algrivis Sloveenia koondisega korraliku EM-i teinud Žan Karnicnik.

Head lugejad ja vaatajad, millist mängu ootate ning millist seisu ennustate?
18:17
Külastaja M kommentaar
1-2
18:18
Marko Susi: Ise kardan, et Flora kaotab 0:2, aga loodan, et Norbert Hurda seeria kestab - mees on seni peatreenerina võitnud mõlemad eurosarja kodumängud.
18:19
Külastaja Oooo kommentaar
Oo kas see koosseisude asi siin lehel mingi uus lahendus, mis jääb ka edaspidi?
18:20
Marko Susi: Jah, koosseisude kast on uuendus, mis tuli, et jääda. Tulevikus näeb ka põhiportaal välja sarnane, nagu EM-i erileht.
18:20
Külastaja hommik kommentaar
Keegi õhtul insglismaa hollandi mängu ka plaanib vaadata?
18:20
Külastaja Heix kommentaar
Loodetavast keegigi pääseb teisi ringi Eesti klubidest.Aga Flora ja Pohlaku klann hävigu
Külastaja Skeptik kommentaar
Vaatasin eile, et see Virtus vms kaotas kodus Steauale 1:7 - mingi vend olla seal juba avapoolajal 5 väravat löönud seega nende vastu Flora vast ei koperda ja siis ehk saadakse kolmandas ringis ka mingi lambisats (a la HJK) kes samuti CL eelringis piirdus ühe vastasega.
18:32
Marko Susi: Huvitav saab näha olema, kuidas Flora noor tagaliin hakkama saab. Nimelt kaitsjate ja väravavahi peale on kõige vanem mees Grünvald, kes on 23-aastane. Hussar on 22, Tõugjas 21, Vaher 20 ja Veering 18.
18:34
Marko Susi: Flora noortel tuleb raske tööpäev, sest Celje ründekolmik on tasemel. Tõenäoliselt ohtlikuim mees on number seitse Aljoša Matko, kes oli eelmisel hooajal Sloveenia kõrgliiga parim väravakütt, kui lõi 26 mänguga 18 väravat. Lisaks andis ta kuus resultatiivset söötu.
18:38
Külastaja Mkm kommentaar
See koosseisu asi küll väga tervitatav, tänud uuenduse eest ja edu florale täna
18:38
Kas Seppik oli nii kehva, et saadeti Pärnusse? Emotsiooni pealt ütleks, et ta oli parem kõigist praegustest Flora kaitsjatest, seal hakkab täna veel kärisema.
Külastaja Trk kommentaar
Tanel, sa ei ole siis Flora mänge vaadanud. Mitte et kaitses probleeme poleks (olnud), aga Seppik oma tänase vormiga polnud. Loodetavasti saab Pärnus hoo üles uuesti.
18:46
Marko Susi: Celje fänne on tribüünil umbes kümne kandis. Neil on kaasas bänner, millel on foto fännist, kes eelmisel aastal elavate seast lahkus - ilus žest.
18:53
Külastaja Sten Seinkort kommentaar
mis siis saab kui mäng viiki jääb?
18:54
Marko Susi: Siis algab järgmise nädala korduskohtumine nullist.
18:55
Marko Susi: MEESKONNAD SAMMUVAD VÄLJAKULE!
18:57
Marko Susi: Kaptenid Alliku ja Rozman loosivad.
18:58
Marko Susi: Tundub, et Alliku valis poole. Flora ründab avapoolajal oma fännide poole, kuigi harilikult on nad tahtnud seda teha teisel poolajal.
18:58
Hurt on väga halb treener. Saadeti Indermitte ja Henn minema ja imestavad et pole kusagil konkurentsis
18:59
Marko Susi: Mehed on juba valmis mängima, aga kohtunik käseb oodata, sest avavile peab kõlama kell 19.
18:59
Marko Susi: MEISTRITE LIIGA ESIMESE EELRINGI AVAMATŠ LÄKS KÄIMA!
19:01
Marko Susi: Vaher teeb 2. minutil oma debüütmängus vea ja kingib Celjele heast kohast karistuslöögi.
19:01
Marko Susi: Florakad klaarivad Boblcaneci madala tsenderduse.
19:03
Marko Susi: Celje jõudis 3. minutil ohtlikult Flora kasti, kui madal sööt jõudis tagumisse posti Menalole. Mees võttis palli omaks, aga ei saanud sellega midagi teha, sest Hussar tegutses hästi ning Grünvald korjas lahtise palli üles.
19:03
Külastaja asd kommentaar
Huvitav milline Eesti klubi või koondise vastane toob sel aastal kõige rohkem oma poolehoidjad siia? Ise pakuks Rootsit aga mine tea kui näiteks Flora saab konverentsi 3. eelringis eeldatava publikumagneti (HJK?) siis ...
19:03
Marko Susi: Celjele 5. minutil esimene korner.
19:04
Marko Susi: Boblcanec palli taga ... Madal tsenderdus ebaõnnestub, Grünvald saab väravast alustada.
19:04
Esimesed minutid keerulised.
19:06
Marko Susi: Flora jõudis 6. minutil kaks korda Celje kasti, aga midagi suurt sealt ei tulnud.
19:06
Marko Susi: Värav CELJE LÄHEB 7. MINUTIL JUHTIMA ...
19:07
Marko Susi: Krefl tsenderdas vasakult äärelt värava ette, kus Veeringu poolt täiesti üksi jäetud Matko toksas palli võrku. Veering jättis mehe maha ja läks palli peale, aga hüppas selle alt läbi.
19:09
Floras kaitses liiga vähe mehi. Vaatad EM-i, siis meeste müür kogu aeg ees. Praegu Floral sisuliselt kaitses mehi vastasega võrdselt.
19:10
Marko Susi: Boblcaneci tsenderdus lendas viiekasti, kus Alliku võitles vastasega. Pall kukkus florakate vaatest õnnetult ette Vukliševicile, kes skooris.
Külastaja Lambine kommentaar
Mida loota võistkonnalt, kes teeb 0 üleminekut ja ainult suvakate noortega üritab midagi saavutada
19:10
Kaitse puudub vol2
19:10
Florast või üldse Eestist välismaale saamiseks peab ikka väga hea mängija olema. Selline Eesti meister siis, kahjuks külasatsi tasemel sloveenlaste jaoks.
19:11
Marko Susi: Celje kolmas oli lähedal juba 12. minutil, aga Grünvald lükkas jala ette. Õnneks oli ka suluseis.
19:12
Mis Eesti klubide Euro antirekord on? 5:0 on vist küll kotte saadud.
19:15
Marko Susi: FLORA TEGI 15. MINUTIL ESIMESE PEALELÖÖGI! Soomets leidis diagonaaliga paremal äärel Zenjovi, kes jätkas Lepikule. Paar söötu hiljem põrkas pall kasti otsas talle ette ning Flora ründaja lõi üle puusa peale, aga suhteliselt ebaõnnestunud üritus oli Rozmani jaoks lihtne saak.
19:17
Marko Susi: Celjele 17. minutil korner, palli taga Boblcanec ... Tsenderdus lendab esimesse posti, kust Lepik klaarib.
19:17
Külastaja eks jah kommentaar
Eestikatel ja kohtunike abiga võib ju tunduda, et saab ka nii, et Hurt on treener ja meeskonda süsteemselt ei komplekteerita ja võetakse lihtsalt kes ette juhtub ning äkki isegi tuleb medal aga eurosarja mängud panevad asjad kiirelt paika - kaugel on see pakutav etendus jalgpallist.
19:18
Marko Susi: Kuigi Flora fännisektoris on Celje omaga võrreldes mitu korda rohkem inimesi, siis kõvemat lärmi teevad ikkagi sloveenid.
19:18
Teoorias võib ju õige olla, et mängitakse kaitses üks-ühele, aga kui hispaanlased eile julgestasid, kannataks ka Floral julgestada.
19:18
Marko Susi:
19:19
Marko Susi: Vaher võtab 20. minutil Menalo murule ja kingib Celjele penalti ... Masendav algus, väga masendav.
19:19
Enne kui Floral peatreenerit pole siis nad Euroopas kui Eesti liigas midagi ei saavuta, 2-3 koht ei ole saavutus.
19:19
Külastaja vladimir kommentaar
0-10>või ohkem?ilma katse,kuidas tahavad mängita.seeon flora lõpp.
19:20
Marko Susi: MATKO LAJATAB PENALTI LATTI!
19:20
Külastaja Njaa kommentaar
Vaher ei suutnud ühes läbi aegade kehvemas HJK meeskonnas lãbi lüüa kuiid kohe Floras alg 11. Ei ole siin midagi imestada.
19:21
Marko Susi: Vaheri omavärav on 21. minutil lähedal, kui Krefli sööt põrkab tema jalast Flora värava poole. Õnneks on Grünvald valmis ja teeb hea tõrje.
19:22
Külastaja Deivid kommentaar
Antirekorditest rääkida, siis FC Flora rekord kaotused on 0:6 võõrsil Partizanile 1999, 0:6 kodus Esbjergile 2005, 0:5 võõrsil APOELile 2018.
19:22
Kangur sa oled uks väheseid kommentaatoreid keda vöib kuulata aga mis on vöimalik????....Flora on SUUR SUUR NULL
19:22
Külastaja raimps kommentaar
täielikud amatöörid... õnneks saab õhtul vaadata kuidas inglismaa hollandit võidab
19:23
Marko Susi: Üle poole Celje fännidest on särgid seljast kiskunud ning naudivad seda sauna täielikult.
19:23
Marko Susi: Svetlin lõi 24. minutil kasti otsast, pall põrkas Vaheri jalast nurgalöögiks.
19:24
Marko Susi: Korneri järel lõi kaugelt Karnicnik, aga Grünvald võttis paremast alanurgast ära.
19:24
Marko Susi: Nüüd kaotasid florakad oma kastis palli ning see lõpetas taas Grünvaldi süles.
19:24
Minuarust panna Vaher esimeseks mänguks kohe põhisse on teiste suhtes inetu ja nagu me näeme mängupraktika ju puudub.
19:24
Vaheri mäng meenutab Salistet, kui Flora Iisraeli klubiga mängis. Mees oli sellise voolu all, et tegi üksi mängu 20 minutiga ära. Täna suht sama seis. Suur eksimus treeneritelt.
19:24
Külastaja Mm kommentaar
Kui puudub peatreener, siis puuduvad ka tulemused
19:24
Külastaja Jss kommentaar
14 celje fänni laulavad flora fännid üle: väljakul nõrgad, väljaku kõrval nõrgad ... ei ole heas seisus me jalka ja selle kultuur
19:25
Marko Susi: Vahelduseks midagi toredat ka: Zabukovnik lajatas 26. minutil kaugelt kõrge kaarega üle.
19:27
Marko Susi: Lepik tuli 27. minutil keskväljale pallile vastu ja proovis seejärel mitme Celje mehe vahelt läbi suruda, aga kaotas palli. Veidi aega hiljem pääses värava eest löögile Kucys, kelle sihik oli Flora õnneks paigast.
19:28
Külastaja Vutionu kommentaar
Daamid ja härrad. Tõstkem klaasid meie jalgpallikultuuri ja -loogikate terviseks. Kõik toimib ja siit on hea edasi minna. Proosit!
19:29
Marko Susi: Flora on paar minutit saanud palli hoida, aga midagi ohtlikku pole sellega tehtud, sest Celje istub kompaktselt kaitses.
19:30
Marko Susi: Lõpuks võitsid rohesärgid vasakul äärel palli. Hetk hiljem tsenderdas Kuraksin, aga kaitsjad klaarisid. Flora proovis uuesti ning jõudis läbi Alliku karistusalasse, aga lõpuks teenisid võõrustajad vaid küljeaudi.
19:30
Hetkel pallivaldamine 31 -69 Celjele
19:32
Külastaja Huviline. kommentaar
Esimene värav oli kaitse komöödia. Veering oli õige koha peal, tsenderduse ajal tuli aga mingi mõte ja jooksis nagu peata kana minema.
19:33
Marko Susi: Kui mäng on Flora vaatest kole, siis vähemalt Jana Pipra pildid on ilusad. Nautigem!

19:35
Marko Susi: Kuraksin murdis 35. minutil vasakult äärelt karistusalasse ja otsis madala sööduga Lepikut, aga Celje mehed olid vahel. Küljeaut Florale.
19:35
Marko Susi: ZENJOV MURDIS 36. MINUTIL KASTI, TÕMBAS PALLI VASAKU JALA PEALE JA LÕI ... pooleteise meetri jagu üle.
19:36
Marko Susi: Hoiatus Hussar tegi 37. minutil Menalole jõuliselt kalli ning sai selle eest kollase.
19:37
Marko Susi: Flora on viimastel minutitel olnud mängus sees. Nüüd läks Lepik üksi mitme mehe vahelt läbi, võttis siis hoo maha ja mängis tagasi. Seejärel virutas Soomets kaugelt, üritus läks napilt vasaku posti kõrvalt mööda.
19:38
Marko Susi: Karnicniki kauglöök läheb väga üle.
19:38
> 0:10 Norma (1994) 0:7 Levadia (2014) 0:7 Tartu Santos (2014) 0:6 Flora (1999, 2005) 0:6 Narva Trans (2007) 1:6 Tulevik (1998) 1:6 Pärnu Tervis (1995) 0:5 Kalju (2019) 0:5 Sillamäe Kalev (2010, 2014) 0:5 TVMK (2008) 0:5 Lantana (1998, 1999) 1:4 Tallinna Sadam (1997) 0:3 Paide (2022) 2:4 Infonet (2016) Loodan, et mõnda klubi ära ei unustanud. Kalev võib sattuda siia listi lähiajal, aga debüüt tegemata veel.
19:39
Marko Susi: Kucys leidis 40. minutil läbisööduga Matko, kes lõi, aga Grünvald tõrjus.
19:41
Marko Susi: 0:3 ON 41. MINUTIL LÄHEDAL, AGA GRÜNVALD PÄÄSTAB! Svetlin pääses karistusalas väga hea koha pealt löögile, aga Flora väravavaht tegutses meisterlikult.
19:41
Marko Susi: On näha, et Celje hooaeg on alles alguses - osad mehed käivad iga pausi ajal pingi juures vett joomas.
19:43
Marko Susi: Sama pausi ajal oli seik, kus Flora väravavahtide treener Aiko Orgla jagas Zenjovile ja Lepikule juhtnööre. Pealtnäha polnud mängijad õpetussõnadega rahul. Lepik tõmbas end tikk-sirgeks ja küsis, kas peaks siis sedasi seisma ja ootama.
19:43
Külastaja Reff kommentaar
Kas Sappinenil muidu variante peale flora polnud? Eesti koondise fännina teeb tema tagasitulek kurede ja tammekate vastu kurvaks, sest seda mängu vaadates on nii selge et meie mehed ei saa selle tempoga hakkama
19:43
Flora uuel mehel ikka väga halb mäng käsil.
19:44
Marko Susi: Boblcaneci tsenderdus vuhises 45. minutil värava eest läbi.
19:44
Marko Susi: Avapoolajale on lisatud üks üleminut.
19:45
Marko Susi: Värav ZABUKOVNIK LÖÖB 45+1. MINUTIL CELJE KOLMANDA ...
19:46
Marko Susi: Hussar klaaris paremalt äärelt tulnud tsenderduse kasti otsa, kust Celje mees kõmmuta palli latist sisse.
19:46
No vaatame kas tehakse poolajal vahetus ära. Noormees on nii pinges, et sealt mängu jooksul ei tõuse.
19:49
Marko Susi: Avapoolaeg läbi! Flora läks selgelt taktikaga alt, sest taga oli liiga palju ruumi ning Celje kasutas selle esimese 10 minutiga rahumeeli ära. Avavärav läks Veeringu kapsaaeda, kes jooksis mehe pealt ära ja hüppas palli alt läbi. Teise puhul oli ebaõnne, kui nurgalöögi järel kukkus pall ideaalselt Celje mehele ette.

Üldplaanis on seis kohutav, aga võiks olla hullemgi, sest Matko eksis penaltiga.

19:49
Kui halb spetsialist peab olema, et selline koosseisuvalik teha???
19:49
​​ma olene küll sellle podcasti pealkirjaga ( euroopasse tala saama?) nõus
19:49
Naljaga küsides kas Flora järgmise nädala mängust saaks ka loobuda ja tehniline kaotus, hoiaks reisi pealt kokku
19:50
Sellise mänguga teeb virtus ka säru neile
19:52
Külastaja Asd kommentaar
No mida on oodata klubilt, kes järgib oma põhimõtteid ja läheb uuele hooajale vastu täiesti komplekteerimata. Eesti rikkam klubi ja sa lihtsalt paned sõna otseses mõttes juuti, nagu ei tahetagi Euroopas tegusid teha, peamine et koduliigas selle võidu kätte saaks aga see hooaeg on näha, kes komplekteeris korrektselt ja sai mitu korda tugevamaks.
19:57
Külastaja Gamardzjoba kommentaar
No klassika.Paraku tabab ilmselt kõiki meie klubisid sama saatus.Kalev ilmselt saab veel korralikumad triibulised ristsetel
19:57
Külastaja Asjatundja kommentaar
Mis rikkaim klubi? Papp läks Saaremaale aivari naaberkinnistute ostmiseks ja nüüd pidi lausa kulukamad pingipoisid Pärnusse saatma, et palgafondi vähendada. Üks klubi üks pere üks äri
20:02
Marko Susi: Meeskonnad on väljakul valmis jätkama.
20:02
Marko Susi: Ja läksime taas!
20:03
Marko Susi: Zenjov andis madala tsenderduse värava ette, Celje mehed klaarisid.
20:05
Marko Susi: Matko sai 48. minutil Flora viikasti juures palli. Hoidis seda mitu sekundit kolme rohesärgi vahel ning lõpuks ikkagi kaotas selle.
20:07
Marko Susi: Boblcanec lennutas 50. minutil korneri ohtlikult värava ette, kust Vukliševic sai peaga löögile, aga Grünvald püüdis. Grünvald on ainus florakas, kes täna teinud okei / hea mängu.
20:08
Marko Susi: Grünvald põrkas Menaloga kokku, viimane jäi murule ning hoidis peast kinni. Kohtunik lasi mängul jätkuda, aga siis läks Soomets tema juurde ja näitas agressiivse liigutusega, et mehel on peavigastus. Seepeale otsustas hispaanlane mängu seisma panna.
20:09
Marko Susi: Menalo on püsti ja platsi ääres.
20:09
Külastaja vello kommentaar
kas Flora mängul VAR ka on?
20:09
Marko Susi: Jah, lausa uhke VAR-buss on kohal.
20:10
Marko Susi: FLORA OLI 53. MINUTIL OHTLIK. Hussar leidis Zenjovi, kes jätkas Lepikule. Viimane söötis liini taha spurtinud Hussarile, kes lõi, aga Rozman jäi üks-ühele olukorras peale.
20:10
Marko Susi: Minut hiljem oli Zenjov lähedal, et võita vastase viiekasti ääres pall, aga pisut jäi puudu.
20:12
Marko Susi: Kucys pääses 56. minutil Matko tsenderdusest peaga löögile, aga üritus oli ebatäpne.
20:14
Marko Susi: Celje neljas on 57. minutil juba mitmendat korda lähedal, aga Kucys lajatab penaltipunkti juurest üle.
20:14
Külastaja Hm kommentaar
Peapallid probleemiks kaitses nagu ikka eestlastel. Alliku välja vahetada, ei jõua pressi teha. Soometsale jõudu samamoodi edasi võidelda ja juhendada. Fännid võiks taset tõsta ja lõpetada kriminaalide nime hüüdmise.
20:15
Marko Susi: Matko lööb 59. minutil kasti otsast, Grünvald püüab.
20:16
Marko Susi: Menalo sai palli, lükkas selle ühelt poolt Kreidat, jooksis ise teiselt poolt ja lõi seejärel 25 meetrilt üle.
20:18
Marko Susi: Celje nurgalöök on 61. minutil ohtlik, kui Zec lööb peaga maa põrkest üle.
20:19
Marko Susi: Flora vasakkaitsja Veering on juba mõnda aega olnud täiesti läbi. Jooksusamm on mehel tönts, aga midagi pole teha, sest pingil pole ühtegi korralikku vasakkaitsjat.
20:20
Marko Susi: Karnicnik leidis 62. minutil püstsööduga liini taha jooksnud Kucyse, kes ei lahendanud üks-ühele olukorda ära. Järgnenud korner ohtlik polnud.
20:21
Marko Susi: Lepik võidab keskväljal palli ja söödab Zenjovile, kes proovib vastast ette võtta, aga ebaõnnestub.
20:22
Marko Susi: Matko murdis kasti ja lõi, aga Grünvald tõrjus taas.
20:23
Marko Susi: Vahetus Flora teeb 65. minutil esimese vahetuse: välja Kuraksin, sisse eurosarja debütant Rõivassepp.
20:27
Marko Susi: Vahetus Vahetus Celje teeb 70. minutil kaks vahetust: välja Matko ja Boblcanec, sisse Kvesic ja karjääri jooksul Inglismaa Premier League'is 18 mänguga kaks väravat löönud endine Newcastle Unitedi pallur Aarons.
20:27
Külastaja Juhan kommentaar
nüüd tõmmatakse mingid esiliiga vennad peale siis saab öelda, et "noored tõstavad pead"
20:28
Marko Susi: Värav AARONS TULEB JA LÖÖB KOHE 4:0!
20:28
Marko Susi: Jamaikalane mängis paremal äärel Veeringust mööda, murdis viiekasti ja lõi Grünvaldi alt ära.
20:28
Külastaja Õiguseeest kommentaar
Kuni Eesti kohtunikud võimaldavad Premium Liigas suurtele teha kõik, mis nad soovivad aga väiksed kannatavad ja karistatakse, siis on euroopamängud Eesti klubidele puhas formaalsus.
20:29
Mehed longivad tagasi ja appi ei lähe. Tõugjas, keskkaitsja, kus sa olid???
20:30
Marko Susi: Staadionil on haudvaikus. See võtab väga hästi Flora esituse kokku.
20:31
Marko Susi: Vahetus Vahetus Celje teeb 74. minutil kaks vahetust: Menalo ja Karnicnik välja, Popovic ja Kouter sisse.
20:31
Marko Susi: Vahetus Flora vahetab 75. minutil: Zenjov välja, Varjund sisse.
20:32
Marko Susi: Hussar söötis Varjundile, kes jätkas Lepikule, kes kaotas palli.
20:32
Külastaja Nunes kommentaar
Skoor ei peegelda tegelikku taset. Flora on haledalt halb. Tunnistage oma läbikukkumist pikaajalisel meeskonna ehitamisel. Häbi, saamatud.
20:33
Külastaja muigega kommentaar
Kuidas Floral on minemas näeme.hetkel. Sisuliselt see sari on läbi. Isegi pole tähtis, kes Konverentsliigas vastu tuleb, paremaks enam ei lähe. Kirss tordile kui Leva samuti lati alt läbi jookseks
20:33
Marko Susi: Aaronsi teine on 77. minutil lähedal, aga Grünvald püüab pealöögi.
20:35
Marko Susi: Alliku söödab Hussarile, kes võtab kasti otsas palli ette ja lööb ... mitu-mitu meetrit mööda, sest pall läks üle jala.
20:35
Homme ootamas Eesti klubi sama saun, niiet hyva leili.
20:35
Mängu lõpus intervjuud ka?
20:35
Marko Susi: Jah, intervjuud on.
20:35
Pull on see, et Nopi on kogu selle gemüüse endale ise kokku keetnud. Kogu see olukord on nii halb, et üks silm nutab ja teine naerab.
20:38
Marko Susi: Celje on mõne minuti jagu lihtsalt söötu lükanud - neile sobib seis väga hästi.
20:39
Kommentaatorid lõpetasid ka mängu kommenteerimise, muud jutud hoopis.
20:39
Marko Susi: Peab tõdema, et pole mängu, mida kommenteerida.
20:39
Marko Susi: Vahetus Celje teeb viimase vahetuse: Kucys välja, Edmilson sisse.
20:42
Marko Susi: Svetlin lööb 85. minutil kasti otsast veidi mööda.
20:42
Marko Susi: Vahetus Flora teeb viimase vahetuse: Soomets välja, Cekredzi sisse.
20:43
Mis allergia eesti treeneritel vahetuste tegemisega on? Elueest vaja 0:4 seisu hoida?
20:44
Marko Susi: Flora pinki vaadates pole lihtsalt kedagi tuua. Võistkond on väga õhuke.
20:46
Marko Susi: Hoiatus Zabukovnik kaotas 89. minutil Varjundile palli ning tiris teda seejärel tagant - tasuks kollane.
20:46
Marko Susi: Värav Celje läheb 90. minutil 5:0 juhtima.
20:48
Marko Susi: Svetlin sai Kreida puute järel kastis palli ja veeretas selle rahulikult ära. Seepeale laulis Flora fännisektor "Aeg on lahkuda".
20:48
Marko Susi: Kohtumisele on lisatud kolm üleminutit.