Laupäev, 13. juuli 2024
16:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga 19. vooru mäng Narva Transi ja Nõmme Kalju vahel on mõne minuti pärast algamas.
16:55
Kristjan Remmelkoor:  Võrreldes eelmise vooruga, on mõlemal meeskonnal põhikoosseisus 10 meest samad. Transil alustab seekord Kabore asemel Irie, kes on mängukeelu alt tagasi. Kaljul alustab täna mängukeeldu kandva Tamme asemel Marin.
16:57
Kristjan Remmelkoor:  Kolmapäeval Esiliiga B-s debüütmängus neli väravat löönud brasiillane Serravalle alustab täna pingilt. Nagu ka Transi mängukeelu alt naasnud poolkaitsja Nemsadze.
16:57
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on kaotanud sel liigahooajal ainult ühe võõrsilmängu ja see juhtus just Narvas Transi vastu, tulemusega 1:4.
17:00
Kristjan Remmelkoor:  Kalju pani palli mängu.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Kuhhianidze sai juba 1. minutil kollase kaardi, kuna tegi äärel Nikolajevile haiget.
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Transil oli 5. minutil esimene nurgalöök, mis mängiti lahti, ja Šlein läks kasti tagant löögile, lõi mööda. Kuhhianidze üritas veel seda lööki kannaga värava poole suunata, kuid ei saanud pihta.
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul tekkis 7. minutil standardolukorrast päris hea võimalus. Tarassenkovi madala löögi Matrossov esiposti juurest tõrjus ja Marin kõmmutas jätkulöögi üle värava.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Marin oli Transi karistusalas pikali ja hoidis lõuast kinni ja apelleeris, et keegi narvalastest oli teda küünarnukiga tabanud. VAR kontrollis olukorda keskmisest pikemalt, aga penaltiks siiski põhjust ei leidnud.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Tarassenkov proovis äärel Ivanjušinist mööda mängida, aga Transi paremkaitsja seda ei lubanud.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Marini lähilöök blokeeriti ja Podholjuzini kauglöök Matrossovile probleeme ei valmistanud.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav Marin tsenderdas 16. minutil ja Komissarov lõi peaga Kalju 1:0 juhtima!
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Rolon oli see, kelle pealt Komissarov väravat lüües ära jooksis.
17:17
Külastaja Priit kommentaar
Nõmme peaks oma pearrreneri välja vahetama. Ma ei te mis seal trennis toimub aga platsil ei saa nad kohe ültse üksteusest aru.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Roloni tsenderduse Nikolajev peaga klaaris.
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 20. minutil sai kollase kaardi Burjanadze. Ta tõukas Ivanovi, kes oli talle vea teinud. Burjanadze peab nüüd järgmise mängu Vaprusega vahele jätma.
17:22
Külastaja Mikk kommentaar
To Priit: Tõsiselt? Meeskond areneb ja tegutseb hästi
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav 22. minutil Usta standardolukorras viigistas! 1:1!
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili tsenderdas karistuslöögi kasti, Burjanadze lõi peaga posti, sealt põrkas pall Pergi pihta ja siis lõi Usta lahtise palli lähedalt võrku.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Narvas tehti joogipaus.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Väljakul pikutav Ivanov vajab füsioterapeudi abi.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili proovis keskringist pealelööki, kuid lõi veidi mättasse ning pall veeres õrnalt ja ebatäpselt.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Irie astus Sihile varba peale, aga kaardist pääses.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Paur võttis paremal äärel kõrge palli üliosavalt jalaga maha, mängides selle liigutusega ühtlasi Rolonist mööda.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Nikolajev astus Kuhhianidzele kannale, kuid ka tema pääses kaardist.
17:37
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Tarassenkov libistas Kuhhianidzele jalgadesse ja sai 37. minutil Kalju esimese kaardi.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Šleini kauglöögi tõrjus Perk rusikatega lati alt.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Irie kauglöögile hüppas Nikolajev peaga ette ja blokeeris ennastsalgavalt.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Värav Šlein virutas kauglöögi 40. minutil postist sisse ja viis Transi oma endise koduklubi vastu 2:1 juhtima!
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili andis söödu ja Šlein kõmmutas ühe puutega nii võimsalt, et Perk väravas ei liigutanudki.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 4 minutit.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Paur pääses 45+2. minutil kastist kõrget palli lööma, kuid vajutas üle värava!
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Komissarovi tsenderduse Ivanjušin klaaris ja kõlas poolajavile, Trans juhib Kalju vastu 2:1.
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Kalju valdas palli rohkem, aga Trans lõi oma võimalused standardolukordade järel edukalt ära. Mõlemale narvalaste tabamusele eelnes ka postipõrge. Šleini värav oli eriti ilus ja kandideerib kindlasti Premium liiga kuu väravale. Ega Kaljul ka avapoolajal eriti palju väravavõimalusi ei tekkinud.
17:54
Kristjan Remmelkoor:  Kui tihti oma eelmise koduklubi vastu löödud väravaid ei tähistata, siis Šlein tähistas täna mõnuga.
18:02
Jalgpalliväline käitumine Šleini poolt
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
18:07
Kristjan Remmelkoor:  Roloni tsenderduse Perk püüdis.
18:13
Kristjan Remmelkoor:  Marin läks kaugelt löögile, Matrossov püüdis esiposti juurest.
18:16
Kristjan Remmelkoor: Väravavaht Matrossov lõi palli vastu oma kaitsjat Burjanadzet, aga Transi õnneks ei põrganud pall sealt nõmmekatele.
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Kalju nurgalöök jõudis Podholjuzinile, aga tema peapuude lennutas palli nii kõrge kaarega õhku, et Matrossovil oli seda lihtne kätega endale noppida.
18:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 62. minutil Kalju esimene topeltvahetus: Siht ja Ivanov välja, Premium liiga debütant Serravalle ja Orlov sisse.
18:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 62. minutil võttis Rolon äärel veaga kollase kaardi ning ka tema (lisaks Burjanadzele) peab järgmise mängu Vaprusega vahele jätma.
18:21
Külastaja Trans kommentaar
Kas Kabore on sooja tegemas või istub praegu pingil? Oskab kommentaator äkki öelda?
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Kabore on jah varsti platsile tulemas.
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Eemaldamine 64. minutil sai Kuhhianidze oma teise kollase ja kokku punase kaardi! Trans vähemuses!
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Tegi äärel vea Nikolajevile nagu oma esimese kollasegi puhul 1. minutil.
18:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 65. minutil vahetas Trans Usta välja ja Kabore sisse.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav 68. minutil lööb vahetusmees Orlov peaga 2:2! Kalju kasutas kiirelt arvulise ülekaalu ära. Tarassenkov andis vasakult äärelt tsenderduse ja Škinjov ei suutnud Orlovi takistada.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Viigivärava järel tehti teise poolaja joogipaus.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov blokeeris Komissarovi löögi käega ja Kaljule väga heast kohast karistuslöök.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 73. minutil Transi teine vahetus: Poljakov välja, Nemsadze sisse.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Komissarov mängis karistuslöögi hoopis kiire seinasööduga lahti ja siis Kabore blokeeris.
18:32
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Narva kohta päris palju, 302.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Kuhhianidze punane kaart tähendas ka seda, et lausa kolm meest (Kuhhianidze, Burjanadze, Rolon) kannavad järgmises kohtumises Vapruse vastu mängukeeldu.
18:35
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 77. minutil Transi topeltvahetus: Škinjov ja Rolon välja, Žuravljov ja Egwu sisse.
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Serravalle ennetas karistuslöögijärgses olukorras Matrossovit, aga tema pealöök mõnelt meetrilt läks mööda!
18:39
Kristjan Remmelkoor:  Šlein kukkus Kalju kastis valulikult maha ja sai seal seejärel tiimikaaslase Egwu löögiga pihta. Aga midagi suurt viga tal polnud.
18:41
Kristjan Remmelkoor:  Kalju otsib võiduväravat, kuigi pole viimastel minutitel ohtlik olnud. Trans kaitseb 5-2-2 formatsioonis madalal.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 84. minutil Kaborele kollane kaart ja lausa neli Transi mängijat on nüüd järgmiseks kohtumiseks Vapruse vastu mängukeelu all!
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 84. minutil Kalju vahetus: Marin välja, Hayashi sisse.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Hayashi võttis kiirelt kohe kollase kaardi ka.
18:44
Külastaja tabloo kommentaar
vaprusek 3 keeldu vastu pakkuda
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Serravalle kauglöök ebaõnnestus - läks taevasse.
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 88. minutil kasutab mängu viimase vahetuspausi ära Kalju: Paur välja, Šarnin sisse.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Šarnin andis kohe karistusalas söödu Hayashile, kelle madal löök tabas lähimat posti!
18:48
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Nemsadze võttis 89. minutil kollase, aga tema polnudki mängukeelu ohus.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 6 minutit.
18:50
Kristjan Remmelkoor:  Reginaldi tsenderdusele ei saanud Orlov korralikult peaga pihta.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Vahetusmehel Nemsadzel on 90+3. minutil krambid. Kümnemehelisel Transil on aga vahetuspausid kasutatud.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Trans oli korraks üheksakesi, aga nüüd sai Nemsadze platsile tagasi.
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Matrossovile ei antud Narva pallipoiste poolt ühtegi palli ja puurivaht pidi käima nurgalipu juurest ühte palli ära toomas, et saaks selle mängu panna. Aeg tiksub praegu vähemuses Transi kasuks.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Trans ja Kalju tegid 2:2 viigi.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg kuulus mänguliselt selgelt Kaljule, kes sai rohkem kui poole sellest mängida arvulises ülekaalus. Kaotusseisust tuli Kalju välja, aga ei suutnud piisavalt palju häid olukordi tekitada, et võitu võtta. Trans võtab siit Pärnusse kaasa neli mängukeeldu.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Kuulake ülekandest ka mängujärgseid intervjuusid, head õhtut!