Teisipäev, 16. juuli 2024
18:56
Kris Ilves: Tere õhtust! Meistrite liiga korduskohtumine Celje ja Flora vahel algab kell 19.00. Koosseisud on uudises olemas, aga lisan siia eraldi Flora algkoosseisu, kus on toimunud avamänguga võrreldes üks muudatus. Varjund on põhis ja Alliku alustab pingilt. Tegu on uue peatreeneri Taavi Viigi debüütmänguga Flora esindusmeeskonnas.

Flora: Evert Grünvald, Robert Veering, Erko Jonne Tõugjas, Andreas Vaher, Kristo Hussar, Daniil Kuraksin, Markus Soomets, Vladislav Kreida, Sergei Zenjov, Mark Anders Lepik, Tony Varjund.
19:02
Kris Ilves: Celje peatreener Damir Krznar on avamänguga võrreldes teinud ühe muudatuse kaitses, kaks poolkaitses ja ühe ründes ehk kokku neli vahetust. Teiste seas on pingile jäänud EM-il mänginud paremkaitsja Karnicnik.
19:07
Kahjuks tuleb siit taas suur pakk
19:07
Külastaja tanel kommentaar
Ei usu, et Viik suudab sauna ära hoida, 5-0 minimaalselt.
19:08
Kris Ilves: Mulle meeldiks, kui Viik alustaks viigiga, aga jah, väga-väga raske on praegu positiivset tulemust Florale ennustada.
19:17
Külastaja Huvitav kommentaar
Et ainult üks muudatus, Veering, Vaher, Kreida, Hussar ja ehk ka Soomets oleks kindlasti pidanud seekord pingilt alustama
19:59
Kris Ilves: Meeskonnad on Sloveenias väljakul ja kohe läheb mänguks!
20:02
Kris Ilves: Pall mängus!
20:05
Kris Ilves: Vaher pani Celje rünnaku kinni, aga võõrustajad said seejärel mängu esimese nurgalöögi, mis põrkas lõpuks Lepikust õnnelikult Grünvaldile.
20:07
Kris Ilves: Lepik teenis küljesisseviske järel karistuslöögi ja sai ise seejärel kastist peaga löögile, aga suunas palli selgelt väravast mööda.
20:10
Kris Ilves: Celjel oli ohtlik tsenderdus, aga Hussar sai ründajate vahelt pea vastu ja lükkas palli üle otsajoone.
20:10
Kris Ilves: Celje nurgalöögist asja ei saanud, sest Lepik klaaris palli kastist minema.
20:11
Kris Ilves: Dulca sai kasti tagant ohtlikult löögile, aga ei tabanud palli korralikult ja virutas palli tribüünidele.
20:11
Külastaja Jürgen kommentaar
Kas on teada, miks ükski Eesti klubi Euroopa liiga eelringis ei mängi?
20:13
Kris Ilves: Sest pärast Konverentsiliiga loomist muudeti eurosarjade süsteemi ja Eesti klubidele ei ole Euroopa liigas kohta tagatud. Eesti klubi võib sinna sattuda vaid siis, kui Meistrite liigast minnakse edasi ja kuskil ringis kaotatakse, siis kukutakse Euroopa liiga eelringi.
20:14
Kris Ilves: Tony Varjund lõi palli võrku, aga kas suluseis!?
20:15
Kris Ilves: Värav EI OLE MINGIT SULUSEISU! VÄRAV LOEB! Kuraksin andis suurepärase äärevahetuse ja pall Zenjovile, kes jättis esimese puutega palli karistusala joone juurde, kust Varjund lõi selle 12. minutil võrku!
20:16
Külastaja Trk kommentaar
No nii, läheb-läheb!
20:17
Kris Ilves: Tõugjas pani Matko mineku kinni ja Celje nurgalöögist asja ei saanud.
20:18
Kris Ilves: Matko pääses nüüd päris ohtlikult värava eest peaga löögile, aga ei saanud pallile hästi pihta ja mõned meetrid väravast mööda.
20:18
Külastaja Fänn kommentaar
4 väravat veel vähemalt vaja
20:19
Kris Ilves: Bobicanek proovis kaugelt, aga lõi mõne meetri jagu posti kõrvalt mööda.
20:22
Külastaja Airbag kommentaar
Comeback?
20:25
Kris Ilves: Floral 23. minutil väga lubav kontrarünnak ja Kuraksin leidis soolo järel Lepiku, kelle löök kastist ebaõnnestus täielikult.
20:25
Kris Ilves: Joogipaus.
20:25
Külastaja Optibet kommentaar
Miks särgil ees optibeti logo puudub?
20:26
Kris Ilves: Ei oska öelda, aga arvan, et mingite Sloveenia reeglite-seaduste tõttu.
20:27
Päris pahasti Lepik raiskas, super variant oli ära lüüa, nii Varjund kui Zenjov vabad.
20:27
Külastaja Reff kommentaar
loodetavasti Celje ei viitsi täna pingutada, isegi viigi punktid oleks meie liigale ilmselt hea, palju euro punkte võit ja viik annavad muidu?
20:27
Külastaja cartoon kommentaar
Kas löödud väravate eest antakse ka koefi punkte?
20:27
Kris Ilves: Võit annab 1 punkti ja viik 0,5 punkti. Löödud väravad punkte ei anna.
20:33
Kris Ilves: Celje parim võimalus 30. minutil, aga Kvesic ei suutnud mõnelt meetrilt Brnici tsenderdust peaga raamidesse lüüa!
20:33
Samas vastases on 5-0 ees väljas kuum ka.Ei saa päris nii võtta, et Flora on nüüd nii tuhhi täis, pigem lasevad vastased mängida lihtsalt.
20:36
Aga mainin lihtsalt, et Flora koef poolajaks oli 13 :D
20:36
Kris Ilves: Soomets kinkis Celjele karistuslöögi, aga Veering klaaris Bobicaneki tsenderduse kindlalt kastist minema.
20:36
Vaher kaks korda järjest otse vastase jalale… ja pikk surve vastastel. Õnneks lahenes.
20:36
Kris Ilves: Hoiatus Bobicanek sai 34. minutil Soometsa tehtud vea eest mängu esimese kollase kaardi.
20:39
Kris Ilves: Celje on päris korraliku surve peale saanud, aga Flora on siiamaani enam-vähem edukalt kaitsetööga hakkama saanud.
20:40
Kris Ilves: Celje järjekordne nurgalöök mängiti kavalalt lahti ja Bobicanek sai kastist ohtlikult löögile, aga sihik oli selgelt paigast ära.
20:40
Külastaja Jaan kommentaar
Vahepeal oli Flora fännide laulu ka kuulda.
20:44
Kris Ilves: Kuraksin tegi vasakult äärel pika soolo ja jõudis palliga kasti välja, aga viimane puude läks liiga pikaks ja löögile ei saanud.
20:45
Kris Ilves: Hoiatus Veering näitas oma tehnikat ja teenis Kouterile 42. minutil kollase kaardi.
20:47
Sloveenid on miskipärast närvis.
20:48
Kris Ilves: Esimesele poolajale lisati 3 minutit juurde.
20:49
Kris Ilves: Celje nurgalöögi järel oli pall korraks Flora värava juures lahtiselt, aga florakad said lõpuks ohu klaaritud.
20:51
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud. Flora juhib 1:0 ehk kahe mängu kokkuvõttes on seis 1:5.
20:52
Kris Ilves: Celje ei ole pannud sellist turmtuld peale nagu avamängus Tallinnas. Flora kasutas ühe oma võimaluse ära, kui skooris Varjund. Väravale oli lähedal ka Lepik, kelle löök paraku ebaõnnestus. Suures plaanis on aga ründavam meeskond olnud Celje, kes on mõned korrad ka ohtlikult löögile pääsenud, aga Grünvald pole pidanud eriti tõrjetööd tegema.
20:54
Kris Ilves: UEFA kodulehe andmetel pealelöögid Celje kasuks 6:3 (raamidesse 0:1), nurgalöögid 5:0, suluseisud 1:1. Pallivaldamist UEFA koduleht ei näita, aga Flashscore'i andmetel on see Celje kasuks 63%.
21:06
Külastaja Narty kommentaar
UEFA koefitsienditabel: Võit annab 1 punkti ja viik 0,5 punkt.Summa jagatakse konkreetset riiki esindanud klubide arvuga.Praegu Eestil on 0,5 punkti (neli klubi ja kaks võitu - see on 2 punkti; 2:4= 0,5 punkti)
21:07
Kris Ilves: Vahetus Celje tegi vaheajal koguni kolm vahetust: Kouter, Kvesic, Bobicanek välja ja Karnicnik, Popovic, Svetlin sisse.
21:07
Kris Ilves: Mäng jätkub!
21:08
Kris Ilves: Seega Celje peatreener võttis mõlemad mängijad välja, kes said avapoolajal kollase kaardi.
21:11
Kris Ilves: Zenjov pikendas Hussari küljesisseviske edasi, Lepik proovis ebaõnnestunult kääre ja Tõugjas sai seejärel pöörde pealt löögile, aga täpselt väravavahile sülle.
21:13
Kris Ilves: Kucys sai Svetlini söödust karistusala joone juurest löögile, aga lõi palli kõrge kaarega üle värava.
21:14
Kris Ilves: Celje sai 52. minutil esimese löögi raamidesse! Karnicnik virutas kastist peale, aga Grünvald püüdis probleemideta!
21:15
Kris Ilves: Matko sai 53. minutil Karnicniku tsenderdusest peaga löögile, aga see jäi pehmeks ja Grünvald püüdis posti kõrvalt.
21:15
Kris Ilves: Vaher on värava ette maha istunud ja vajab arstiabi. Loodetavasti pole midagi hullu ja saab jätkata. Celje surve oli juba päris suur.
21:17
Kris Ilves: Veering magas läbisöödu Matkole maha, aga Flora õnneks Tõugjas jõudis appi ja klaaris olukorra.
21:17
Kris Ilves: Vaher on nüüd tagasi väljakul.
21:18
Kris Ilves: Kucys sai 56. minutil värava eest ohtlikult löögile, aga Tõugjas blokeeris!
21:18
Kris Ilves: Vahetus Vaheri mäng sai siiski 57. minutil läbi ja Kolobov läks Tõugjase kõrvale keskkaitsesse.
21:19
Ilmselt lõpuks ikka kaotatakse, aga Viigi jaoks debüüt ikka heal tasemel. Löödud värav, vastatast kaua nullil hoitud...Hurda latt oli kõrgel, Viik võib ennast selles osas vabamalt tunda ja pingevabamalt asja võtta. Ei usu, et ta pandi selle pärast peatreeneriks, et kedagi muud võtta ei olnud. Mehel tõestamise koht järgmised kuud. Kui Flora see hooaeg pronksi kätte saab, siis juba okei tulemus.
21:21
Kris Ilves: Celje väga hea võimalus 60. minutil, kui Kucys sai umbes seitsmelt meetrilt Matko söödust löögile, aga ülinapilt posti kõrvalt mööda!
21:23
Külastaja raimps kommentaar
kes on siis nüüd soccerneti peatoimetaja?
21:23
Kris Ilves: Praegu on veel Kasper Elissaar.
21:23
Kris Ilves: Hoiatus Krefl sai 61. minutil mängu kolmanda kollase kaardi.
21:24
Kris Ilves: Flora sai oma esimese nurgalöögi, aga Celje väravavaht Rozman klaaris selle kastist minema.
21:25
Kris Ilves: Grünvald sai Karnicniku üritusele sõrmed vahele ja Krefli kauglöök lendas rikošetist üle otsajoone.
21:29
Kris Ilves: Hoiatus Dulca võttis 67. minutil Varjundi maha ja mängu kollane kaart juba Celjele.
21:33
Külastaja Heix kommentaar
Kogu Eesti ja Flora jalgpall on folkloor
21:34
Kris Ilves: PENALTI CELJELE!
21:34
Kris Ilves: Karnicnik leidis hea sööduga kastist Matko, kes kukkus pärast kontakti Kreidaga.
21:35
Kris Ilves: Värav CELJE VIIGISTAS! Matko lõi 73. minutil penalti keskele lati alla, Grünvald hüppas enda poolt vaadates paremale!
21:36
Nüüd läheb perse ka….
21:36
Kris Ilves: Vahetus Celje vahetus 74. minutil: Matko välja, Aaron sisse. Vahetus Flora topeltvahetus: Lepik ja Kuraksin välja, Alliku ja Vassiljev sisse.
21:38
Kris Ilves: Värav CELJE TEINE 76. MINUTIL! Karnicnik keerutas kasti tagant Grünvaldi näppudest palli peaaegu ristnurka!
21:39
“Pantheri liin” ei pidanud lõpuni vastu….
21:39
Kris Ilves: Celje väravavaht oli väravast väljas ja Alliku proovis väga kaugelt, aga Rozman jõudis joonele ja tõrjus!
21:40
Kris Ilves: Vassiljevi löök 78. minutil karistusala joonelt ebaõnnestus ... Olukord oli hästi välja mängitud.
21:41
Kris Ilves: Vahetus Celje viimane vahetus 79. minutil: Krefl välja ja Kavcic sisse.
21:41
Floral on ohtlikke olukordi olnud seni rohkem kui vastastel. Aga nadid lahendused, nagu ka see Alliku löök.
21:48
Kris Ilves: Brnic sai kaks korda kaugelt proovida, aga liiga palju mängijaid oli kastis ees ja mõlemad löögid blokeeriti.
21:50
Kris Ilves: Vahetus Flora topeltvahetus 88. minutil: Kreida ja Veering välja ning Rõivassepp ja Lukka sisse.
21:54
Kris Ilves: Flora pääses päris lubavalt kontrasse, aga Allikut vedas söödutäpsus alt.
21:54
Kris Ilves: Hussar leidis hea tsenderdusega Varjundi, kes aga ei saanud mõnelt meetrilt korralikult pallile pihta!
21:54
Nii halb kui Alliku ei saa ikka olla.
21:55
Külastaja Vutionu kommentaar
Siin ei ole enam midagi arutada. Kas keegi teab, mis Sorgast vahepeal saanud on?
21:55
Kris Ilves: Peaks olema vabaagent endiselt.
21:55
Kris Ilves: Teisele poolajale lisati 4 minutit juurde ja need on juba peaaegu täis tiksunud.
21:56
Kris Ilves: Lukka keerutas 20 meetrilt palli üle ristnurga!
21:57
Kris Ilves: Sellega on ka mäng lõppenud. Flora ei suutnud eduseisust kinni hoida ja kaotas lõpuks 1:2. Ehk kahe mängu kokkuvõttes 1:7.
21:57
Kris Ilves: Flora eurohooaeg jätkub Konverentsiliiga teises eelringis, kus minnakse vastamisi San Marino klubi Virtusega.
21:57
Korralik mäng! Kui juba on noorte peale mindud, siis peab nii edasi minema ja küll tuleb!
21:57
Külastaja muigega kommentaar
Võrreldes esimese mänguga on pilt muidugi parem.
21:57
Kris Ilves: Nõus! Minu poolt aitäh! Kindlasti saab peagi portaalist lugeda ka florakate mängujärgseid mõtteid!