Pühapäev, 21. juuli 2024
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Levadia ja Kuressaare hakkavad peagi mängima. Kuressaarel on eelmise vooruga võrreldes algkoosseisus 10 meest samad. Ainsaks erinevuseks on see, et eelmise mängu vahele jätnud Liit on ajateenijalt Paltsilt koha tagasi saanud.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pole euromängude vahel põhikoosseisuga väga palju roteerinud. Neljapäevaga võrreldes alustavad täna Schjönning-Larsen, Roosnupp ja Lopes Gomes; pingile on esialgu jäänud Fomba, Yakovlev ja Musaba.
16:59
Külastaja Skeptik kommentaar
Eurosarjade 3. eelringid loositakse homme jah?
16:59
Kristjan Remmelkoor:  Homme on kolmanda eelringi loos, jah.
17:00
Kristjan Remmelkoor: Kuressaare pani palli mängu.
17:03
Külastaja Oooo kommentaar
Küllap see rotatsioon osati ka sellest, et eurokatel tohib rohkem välismaalasi platsil olla
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare pika audi järel 4. minutil pääses Pajunurm kastist löögile! Lõi parema jalaga üle.
17:05
Külastaja N kommentaar
Arena on piisavalt suur, et Kure ei jõua 90 min ülal pressingut teha. Tahest tahtmata tuleb millalgi lagunemine
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Levadial oli kaks järjestikust nurgalööki, Kure klaaris ära.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Mavretic vedas end palliga karistusala jooneni ja lõi siis välisküljega mööda.
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Felicio tsenderdus läks Roosnupu pea juurde, aga Roosnupp millegipärast ei tabanud peaga palli hästi.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Mavretic pääses Ainsalu söödu järel 14 meetrilt löögile ja oli ebatäpne.
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Tur lõi vasakuga kaugelt üle.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedrolt suurepärane pikk diagonaalsööt ette Roosnupule, kellel aga Orren püsis hästi ees ja ei lasknud löögile.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Männilaan lõi Rassi tsenderdusest peaga mööda ja tõstis pöidla püsti, näidates, et oli hea tsenderdus.
17:24
Külastaja . kommentaar
Kure!
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Peetson kaotas keskkaitses palli Õigusele, aga Heitor tormas kiirelt Peetsonile appi ja lahendas olukorra Levadia jaoks edukalt.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedrolt söödu saanud Felicio pääses karistusalast mugavalt löögile! Löök oli tugev, aga läks Kivila peale ja viimane tõrjus. Roosnupu jätkulöök blokeeriti.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  28. minutil senise mängu parim võimalus! Mavretic andis keskelt läbisöödu Roosnupule, kes pääses Kivilaga puhtalt üks-ühele. Roosnupp püüdis puurivahist mööda mängida, aga Kivila tegutses hästi ja sai käe vahele.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Felicio konksutas end kastis löögile, Kivila püüdis.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro ja Turi söödumängu järel pääses Ainsalu 33. minutil kastis väga heast kohast löögile! Kuid lõi üle.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro mängis Pajunurmest mööda, aga siis karistusalas libastus ja kukkus.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Tur läks karistusalas vasakuga löögile, Pajunurm sai jala löögile ette ja sealt põrkas pall kaarega värava peale.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro andis kanna tagant osava söödu Turile, kes lõi jälle mingi väikese rikošetiga üle.
17:38
Külastaja Hmm kommentaar
Pajunurmel ei tule täna üldse midagi välja.
17:40
Külastaja Mart kommentaar
Täna mängib esimeses voorus Häberli Servette Luzerniga.
17:40
Külastaja Terv kommentaar
Häberli sats läks ka kiirelt juhtima Šveitsis
17:40
Statistika päris hull ühelepoole. Mis mängupilt? Miks 0:0
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Mängupildi järgi Levadia keerutab, aga realiseerimine on jätnud seni soovida.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Felicio pääses kastis üsna terava nurga alt löögile, Kivila tõrjus.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Juba 43. minutil sai Kivila viivitamise eest kollase kaardi.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Liidu pika audi klaaris Levadia ära.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 1 minut.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Kivila hüppas Levadia nurgalöögi olukorras palli alt läbi, aga tema õnneks seal tagumises tsoonis, kus pall langema hakkas, Levadia mehi polnud.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, Kuressaare pidas selle vastu, seis on 0:0.
17:51
Kristjan Remmelkoor: Kui Levadia oma värava alt tulema hakkas, siis püüdis Kure kõrgelt pressida, aga pärast kui Levadia selle surve alt läbi sai, siis vajus Kuressaare 11 mehega väga madalale kaitsesse. Levadia jõudis löökideni palju kordi, oli ka paar supervõimalust, kuid Roosnupp ega Ainsalu neid ei realiseerinud.

Kuressaare käis rünnakul harva, kuid pääses paar korda karistusalas löögile, neid lööke siiski raamide vahele saata ei õnnestunud.
17:58
Külastaja mc kommentaar
Kristjan, miks Curro ei taha proovida mängitada platsil korraga Feliciot ja Kirssi?
17:59
Kristjan Remmelkoor:  Ma pakun, et Curro hinnangul ei kuulu Kirss Levadia 11 parima mängija hulka.
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Levadia tegi enne teise poolaja algust vahetuse: Heitor välja, Fomba sisse.
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
18:03
Kui Levadia ei peaks täna võitma, kas võib öelda, et see oleks neile katastroof?
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Tulemus oleks pettumus, aga tabelisse vaadates oleks olukord katastroofist ikka väga kaugel.
18:04
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Mavretic libistas Suvinõmmele valusalt jalgadesse ja sai 47. minutil kollase kaardi.
18:06
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on A. Le Coq Arenal 355.
18:08
Kristjan Remmelkoor:   Schjönning-Larsen lõi karistusala tagant, löök takerdus Orreni jalgadesse.
18:08
Külastaja lhv kommentaar
kohtunik juba tagasi, alles tegi jama, kas käis esiliigas ka vahepeal või millal viimati vilistas, teised ikka 3 punni kaotasid
18:09
Kristjan Remmelkoor:  Felicio kõksis end viiekasti nurga juurest löögile, Pajunurm blokeeris.
18:11
Kristjan Remmelkoor:  Schjönning-Larsen pani madala ohtliku palli värava eest läbi, Orren klaaris selle napilt posti kõrvalt mööda, vedas, et omaväravat ei löönud.
18:13
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro kõmmutas kasti joone pealt üle värava.
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 58. minutil võttis Suvinõmm kollase kaardi.
18:16
Kristjan Remmelkoor:  59. minutil tabas Fomba pealöök Turi tsenderdusest latti!
18:17
Levadia vahetusi ei ole valmis panemas?
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Veel mitte, Kuressaare on panemas vahetusi valmis.
18:18
Kristjan Remmelkoor:  Schjönning-Larsen pani jälle ohtliku madala palli värava eest läbi, selleni keegi ei ulatanud.
18:20
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 63. minutil Kuressaare esimene topeltvahetus: Pevtsov ja Suvinõmm välja, Kivi ja Iljin sisse.
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 65. minutil peatas Rass lubava rünnaku, hoides kätega Mavreticit kinni, ja sai kollase kaardi.
18:24
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus  68. minutil Levadia topeltvahetus: Roosnupp ja Mavretic välja, Yakovlev ja Musaba sisse.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Orren tegi Feliciole vea, sai 69. minutil kollase kaardi ja peab järgmise mängu Vaprusega vahele jätma.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlevi kauglöök läks kõvasti mööda.
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlev triblas end vasakult äärelt sissepoole ja läks löögile, Kivila püüdis.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Musaba pööras end kastis osavalt löögile, Kivila tõrjus lati alt.
18:32
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  75. minutil Kuressaare kolmas vahetus: Rass välja, Grün sisse.
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Schjönning-Larsen pani madala palli esiposti juurde, Kivila püüdis selle kinni.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 81. minutil Levadia neljas vahetus: Schjönning-Larsen välja, Kirss sisse.
18:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 83. minutil Kuressaare viimane vahetus: Aer välja, Saar sisse.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Grün tegi Feliciole vea ja sai 85. minutil kollase kaardi.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Iljin lõi kaugelt rikošetiga, Vallner püüdis.
18:44
Külastaja Kx kommentaar
Kas soccernet näitab teisipäeval flora euromängu ka?
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Jah, teisipäevast mängu näeb Soccernetist.
18:45
Külastaja Jaan kommentaar
Kas levadia uus ründaja vigastatud?
18:46
Kristjan Remmelkoor: Bah ei tohiks vigastatud olla, ta debüteeris eile Levadia duubli eest.
18:46
Külastaja Reff kommentaar
kas Kirsist üldse tömbimat ründajat on? viimase 33 liiga mänguga 1 värav ja vend julgeb ennast ründajaks nimetada
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Levadia nurgalöök, Fomba sai pea vahele, aga seekord ohtlikku lööki välja ei tulnud.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 4 minutit.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Ainsalule 90+2. minutil karistusalas sukeldumise eest kollane kaart.
18:50
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu peab järgmise liigamängu Nõmme Unitediga vahele jätma.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  VAR kontrollis tükk aega seda olukorda üle, aga ei leidnud põhjust Maalinna ekraani juurde kutsuda.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  90+4 minutit on nüüd täis, aga natuke lastakse veel VAR-i kontrollimise pärast mängida.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Kirss lõi teravama nurga alt, Kivila püüdis.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Kuressaare pidas Levadia surve all vastu ja teenis 0:0 viigi.
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Levadial oli võimalusi päris palju, teisel poolajal tabati ka latti, aga Kure innukas kaitsetöö sai punktiga premeeritud.
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Kolm meeskonda - Kalev, Kuressaare, Vaprus - on nüüd kogunud 20 mänguga täpselt 20 punkti. Nad jagavad ära kohad seitsmendast üheksandani. Ja tabeli kuuendal Transil on ainult 1 punkt rohkem.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Levadial on Kalju ees ikkagi päris turvaline, 12-punktiline edumaa.