Pühapäev, 28. juuli 2024
18:40
Kristjan Remmelkoor: Tere, Premium liiga 21. vooru lõpetuseks hakkame nägema tabelinaabrite FC Kuressaare (8.) ja Pärnu Vapruse (9.) duelli. Üks neist meeskondadest tõuseb täna kindlasti seitsmendaks.
18:45
Kristjan Remmelkoor: Kuressaare on täna esmakordselt pärast märtsikuud paremkaitsja Siim Aeru mängu alguses pingile jätnud. Tema koha sai Rasmus Saar, kes kuulub sel Premium liiga hooajal algrivistusse alles teist korda.

Nagu teada oli, siis saarlaste senise hooaja suurim mänguminutite koguja, kindel põhimees keskkaitses Karl Orren puudub täna kaartide tõttu.
18:45
Külastaja Poiss kommentaar
Ikka kena koerailm on, kahju et see pühapäevane mäng päeval polnud, paar tundi varem sadu alles algas
18:50
Kristjan Remmelkoor:  Vaprusel on põhikoosseisus märkimisväärseimateks nimedeks 18-aastane Tristan Pajo ja 17-aastane Matthias Limberg.

Suvel meeskonnaga liitunud Pajo sekkus kahte eelmisesse mängu vahetusest ja on täna elus esimest korda Premium liigas põhikoosseisus. Limberg on kõrgliigas põhis senise karjääri jooksul teist, aga tänavu samuti esimest korda.

Üle-eelmises voorus Nõmme Unitedi vastu, kui mõlemad vahetusest sekkusid, andis Limberg 90+2. minutil 2:0 väravale resultatiivse söödu ja Pajo lõi värava.
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Pingile on täna jäänud näiteks Enrico Veensalu ja Henri Välja.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi vihmases Kuressaares mängu!
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare käib pärnakatele väga kõrgelt peale. Midagi ohtlikku esimese viie minuti jooksul pole kummalgi meeskonnal tekkinud, Kivila on käinud paar korda oma kastist väljas Vapruse pikki sööte vahelt lõikamas.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Vaprusel oli üks nurgalöök ja kornerijärgses olukorras sooritati kauglöök, mille Kivila püüdis.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Limberg tsenderdas paremalt äärelt ja Kapper hüppas õhku selliselt, et tahtis kääre lüüa, aga saarlased said tsenderdusele pea vahele.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Limberg pani palli Kuressaare värava ette, Pajunurme puute järel proovis Kelder palli sealt võrku lükata, aga Kivila jõudis Kelderi löögile täpselt ette ja püüdis.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Villota pääses Pajo kornerist peaga löögile, lõi mööda.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare viigistas nurgalöökide seisu 2:2-le. Iljini madalale tsenderdusele libistas Kauber edukalt vahele.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Limbergilt paremalt äärelt madal tsenderdus, Pajunurm libistades klaaris.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Kasega söötu mänginud Pajo pääses 26. minutil karistusalast korralikult löögile! Senise mängu ilmselt parim võimalus. Aga Pajo lõi mööda.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  31. minutil supermoment Pajol! Kauber lükkas talle paremalt äärelt söödu keskele, Pajo pääses puhtalt üks-ühele, tal oli aega ka sättida, aga Kivila tõrjus tema löögi näoga ära.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme kauglöök lendas üle värava.
19:37
Kristjan Remmelkoor: Limbergi tsenderduseni Kask värava ees ei küündinud.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Õigus proovis kaugelt ja löök ebaõnnestus täiesti.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 39. minutil tegi Pajo keskväljal vea, võttes Kuressaare rünnakualge maha ja saades mängu esimese kaardi.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Pajo nurgalöögi Kivila püüdis.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Käos tsenderdas ja Kauber lõi peaga värava, mis aga tühistati suluseisu tõttu.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, seis on 0:0.
19:46
Külastaja stranglers kommentaar
Kus Seppik siis kadus, jõudis ikka Pärnusse?
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Jõudis Pärnusse, aga vigastuse tõttu pole veel mänginud.
19:50
Kristjan Remmelkoor: Esimesel poolajal kontrollis mängu rohkem Vaprus. Pärnakad ründasid tihtipeale läbi paremäär Limbergi, kellel oli palju tühja ruumi, kuna Kuressaare vasak wing back Õigus oli kõrgel. Limberg sai anda palju madalaid tsenderdusi, mida Pajunurm ja Suvinõmm libistades klaarisid.

Poolaja kaks parimat momenti tekkis Pajol, neist üks oli põhimõtteliselt sajaprotsendiline, kui pääses Kivilaga üks-ühele, aga puurivaht tõrjus näoga. Pajo seega väravat kirja ei saanud, sai vaid ühe kollase kaardi.
19:54
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare hoidis kuuendat ja Vaprus viiendat poolaega järjest oma värava puhtana.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Mõlemad meeskonnad vahetavad enne teise poolaja algust.
Kuressaarel Pevtsov välja, Kivi sisse.
Vaprusel Käos välja, Sild sisse.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Jermatšenko kauglöök läks tiimikaaslase Kivi jala pihta ja sealtkaudu väravast väga mööda.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 53. minutil sai Kauber karistusalas sukeldumise eest kollase kaardi.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Pajolt kastis söödu saanud Kauber jäi liiga kauaks lööki ette valmistama ja Pajunurm jõudis libistades blokeerida.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse nurgalöögi ajal tegid pärnakad Suvinõmmele vea.
20:18
Kristjan Remmelkoor: Värav  Männilaan viis 61. minutil Kuressaare 1:0 juhtima! Iljinilt hea tugev ülepuusalöök kasti nurgast, Nõmm tõrjus käega, aga Männilaan libistas tagasipõrganud palli viiekastist võrku.
20:18
Külastaja Saarlane kommentaar
Kureeee!!!!!!
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme karistuslöögi Nõmm püüdis.
20:19
Külastaja nigul kommentaar
kas vest kommib muid mänge ka peale flora ja kure?
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Aivar Pohlak elab Saaremaal ja kommenteerib seetõttu üldiselt Kuressaare kodumänge.
20:21
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Kuressaares 213.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare alustas teist poolaega paremini, aga pärast kaotusseisu jäämist on Vaprus surunud.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Aloe lõi kasti nurga juurest üle värava.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Värav 69. minutil Limbergilt paremal äärel hea eeltöö ja tsenderdus, Kapper lõi jalaga, ühe puutega palli alla nurka. Vaprus viigistas, 1:1!
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus jätkas pärast viigiväravat ründamist, aga nüüd on mõneks minutiks kontrolli endale saanud Kuressaare. Midagi ohtlikku pole kummaski väljaku otsas tükk aega toimunud.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Pajo tõstis palli Kuressaare karistusalasse, see langes seal Kivila saagiks.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  84. minutil Saarel hea võimalus! Õigus andis madala palli värava ette ja Saar jõudis tagumise posti lähistel libistades selleni, aga ei suutnud palli raamide vahele suunata.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Rassi kauglöögi Nõmm püüdis.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Liit andis Kapperile nii kõvasti keha, et Kapper jäi natukeseks ajaks väljakule lamama. Aga Tohver viga ei fikseerinud.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus 87. minutil Vapruse kolmikvahetus: Pajo, Kauber ja Limberg välja; Veensalu, Välja ja Vallik sisse.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati ainult 1 minut!
20:46
Kristjan Remmelkoor: Kask pääses peaga löögile, aga Kivila püüdis.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Rassil on krambid.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  90+1 minutit sai mängitud ja kõlas lõpuvile! Kuressaare ja Vaprus tegid teise poolaja väravatest 1:1 viigi.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare jaoks on see neljas järjestikune ja terve liigahooaja üheksas viik.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus ja Kuressaare tõusid mõlemad 21 punkti peale ning tabelis Kalevist mööda, Kalev langes üheksandaks.
20:49
Külastaja Lihtsalt kommentaar
no see mis tohver koraldab on puhas nali
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus oli terve mängu kokkuvõttes ründavam meeskond, aga teisel poolajal - kui värav välja arvata - pärnakad midagi väga ohtlikku ei loonud.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Kuulake ülekandest mängujärgseid intervjuusid, head õhtut!