Neljapäev, 1. august 2024
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Tere, paarikümne minuti pärast hakkab ülikeerulises seisus (1:5) Levadia pidama UEFA Konverentsiliiga teise eelringi kordusmängu kodus Osijeki (Horvaatia) vastu.
18:39
Kristjan Remmelkoor:  Avamänguga võrreldes on Levadia teinud põhikoosseisus kolm muudatust: pingile on jäetud Karl Andre Vallner, Bourama Fomba ja Felipe Felicio; algrivistusse on pääsenud Oliver Ani, Michael Schjönning-Larsen ja Robert Kirss.
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Esiründaja Felicio on pingil avamängus saadud hüppeliigesetrauma tõttu.
18:41
Kristjan Remmelkoor:  Väravavaht Vallneri ja keskkaitsja Fomba pingilejäämise põhjuseid tuleb ilmselt otsida nende eelmise mängu esitusest, mis polnud hea.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Osijekil on samuti põhikoosseisus kolm muudatust: Mkrtšjan, Jugovic ja Matkovic on täna pingil; Duarte, Lima ja Bukvic aga põhis.
18:43
Külastaja . kommentaar
Mõnus pakk tuleb
18:43
18:50
Külastaja R kommentaar
Kahju küll, et Kasper lahkub, aga samas ülihea meel on ka, et Raul on Soccernetis tagasi mänge kommenteerimas! Üks mu lemmikkommentaatoreid Eestis.
18:51
Kas Raul hakkab podcastis ka figureerima muidu?
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Hakkab ikka.
18:52
Selle üle on ka väga hea meel sel juhul.
18:52
Külastaja Teemu kommentaar
Vallner ei olnud avamängus hea, aga see küll pingile jätmise põhjus pole
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad kõnnivad tunnelist A. Le Coq Arena väljakule.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pani palli mängu.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Levadia käib vastastele kõrgel peale. 3. minutil sai oma esimese rünnaku teha Osijek ja pall pandi ohtlikult värava ette, kus Peetson sai jala vahele ja klaaris.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Kirss pääses Osijeki karistusalas mitme vastase vahelt löögile, löök takerdus aga kaitsja jalgadesse.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  7. minutil esimene hea variant! Levadia nurgalöögi järel suunas Heitor palli peaga värava ette ja seal põrkas Kirsi jalgadest pall väravast mööda.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Osijek paneb muidugi väga rahulikult ja aeglaselt igat palli mängu.
19:12
Külastaja Heix kommentaar
Et Osijeki fännid on kohal on kuulda.Levadia omad vaatavad nagu baletti
19:13
Kristjan Remmelkoor: Osijek mängis karistuslöögi lühidalt lahti ja Pusic saatis kauglöögi kõrgelt üle värava.
19:15
Kristjan Remmelkoor: Külaliste peatreener Coppitelli karjus väljaku ääres väga närviliselt vehkides.
19:15
Heiti Heli: PLM-STJ: Tere õhtust, head vutisõbrad! Õige pea kõlab avavile ka Pärnu Rannastaadionil, kus Paide Linnameeskond madistab Islandi klubi Stjarnaniga. Avamäng lõppes teatavasti islandlaste napi 2:1 võiduga, mis tähendab, et eestlaste jaoks pole kadunud veel midagi.
19:17
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Ainsalult hea läbisööt karistusalasse Yakovlevile, kelle löögi suutis Duarte üle otsajoone blokeerida.
19:18
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Peetson sai nurgalöögi järel jalaga kuuelt meetrilt virutada! Aga ka see blokeeriti.
19:19
Heiti Heli: PLM-STJ: Paide on võrreldes võõrsilmatšiga teinud algkoosseisus ühe vangerduse - Siim Lutsu asemel stardib Daniel Luts. Stjarnanil on uute nägudena põhirivistuses Thorarinn Valdimarsson ja Hilmar Arni Halldorsson.

Paide: Ebrima Jarju, Joseph Saliste, Nikita Baranov, Milan Delevic, Michael Lilander, Predrag Medic, Patrik Kristal, Henrik Ojamaa, Daniel Luts, Robi Saarma, Abdoulie Ceesay.
Stjarnan: Mathias Rosenörn, Örvar Logi Örvarsson, Thorarinn Valdimarsson, Sindri Thor Ingimarsson, Gudmundur Kristjansson, Kjartan Mar Kjartansson, Robert Frosti Thorkelsson, Hilmar Arni Halldorsson, Helgi Frodi Ingason, Örvar Eggertsson, Emil Atlason.
19:19
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Nurgalöögid on nüüd 4:0 Levadia kasuks.
19:21
Külastaja njaa kommentaar
Levadia mängib hästi. Kahju, et Horvaatias läks nii nagu läks.
19:21
Loodetavasti võetakse täna võidu punktid Eestile vähemalt ära.
19:23
Heiti Heli: Nagu Marko Susi eelvaates kirjutab, peab Paide tegema Stjarnani vastu midagi enneolematut - võitma koduplatsil. Kui nii peaks minema, siis on suure tõenäosusega preemiaks Rootsi tippklubi Häcken.
19:24
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Yakovlev teenis Levadiale viienda nurgalöögi. Levadia mängis selle lühidalt lahti ja Mavretici madal pall takerdus kastis meestesumma.
19:24
Külastaja Huvitav valik kommentaar
On n2ha Ani v2ravas. Samas Vallner oli ikka t2ielik katastroof missugune eelmine pela v2ravas. Pigem v6tta keegi muu jah
19:24
Külastaja Reff kommentaar
Vallner oli kehva esimeses mängus, aga pigem usun on see vahetus et anda ka teisele kiiprile hea kogemus, edasipääsu lootust erilist pole enam, huvitav käik igaljuhul, keegi noor oleks võinud veel saada võimaluse
19:26
Heiti Heli: PLM-STJ: Pärnus sammutakse murule!
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus LEV-OSI 27. minutil sikutas Mavretic Osijeki väljakupoolel vastase nahaalselt pikali ja sai mängu esimese kaardi.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus LEV-OSI 30. minutil sai peatreener Curro Torres kollase kaardi. Ta protesteeris pärast seda, kui Osijek sai küsitava otsuse järel üliohtlikust kohast karistuslöögi, Peetsoni kahjuks fikseeriti viga.
19:30
Külastaja ennustaja kommentaar
Suhteliselt sümpaatselt levadia pelab.Kirss pole küll suuremasi ees,aga nauditav mäng.
19:31
Heiti Heli: PLM-STJ: Andorra peakohtunik Antoine Chiaramonti puhus vilet, sõidame!
19:31
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Pusici karistuslöök läks üle müüri, aga jäi väga pehmeks ja Ani püüdis rahulikult.
19:32
Heiti Heli: PLM-STJ: Ceesay kukutati karistusala nurga juures, aga kohtuniku vile vaikis. Paide rünnak päädis sellega, et saadi mängu esimene nurgalöök, mille Saarma toimetas Medicile, kes suunas palli väravast mööda.
19:33
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Joao Pedo lõi madalalt kaugelt, Cavlina püüdis probleemideta.
19:34
Heiti Heli: PLM-STJ: Halldorsson pääses Jarjuga silmitsi, aga Baranov saabus viimasel hetkel päästma! Sekund hiljem kõlas kohtuniku vile, sest islandlane oli suluseisus.
19:34
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Heitor klaaris jalaga Lima tsenderduse.
19:34
54% Ball Possession 46% 8 Goal Attempts 3 Levadiale
19:35
Heiti Heli: PLM-STJ: Arusaamatu otsus kohtunikult teisel pool! Stjarnani kaitsja söötis tagasi väravavahile, Kristal lõikas selle vahelt, kindamees kukutas Paide mängija, aga vea asemel määras kohtunik suluseisu...
19:38
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Hoiatus 39. minutil sai kollase kaardi Joao Pedro, kes võttis veaga Jurišici maha.
19:38
Heiti Heli: PLM-STJ: Stjarnani äärevahetus ebaõnnestus ja pall lendas Jarju värava suunas, aga õnneks sai Paide esikinnas käe vahele ja külalistele määrati nurgalöök, mis ohtu ei kujutanud.
19:39
Heiti Heli: PLM-STJ: Paremal äärel purjetanud Luts viis söödu kasti, kust järgnes Delevici nõrk löök, mis blokeeriti.
19:40
Heiti Heli: PLM-STJ: Pärnu Rannastaadionil viibib muuhulgas endine Eesti Vabariigi peaminister Kaja Kallas, kes kannab Paide mängusärki.
19:41
Heiti Heli: PLM-STJHoiatus Kümnendal minutil läks jutustamise eest kollane kaart Stjarnani pingile.
19:43
Heiti Heli: PLM-STJ: Stjarnan liikus osava söödumänguga Paide värava suunas, aga viimane otsustav pass läks Lilanderi jalale. Senise 12 minuti jooksul on mäng olnud võrdne.
19:44
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Esimesele poolajale lisati 1 minut.
19:45
Heiti Heli: PLM-STJ: Vasakult äärelt jõudis tsenderdus Paide karistusalasse, aga õigel ajal õiges kohas olnud Delevic klaaris.
19:46
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Avapoolaeg lõppes seisuga 0:0 (kahe mängu kokkuvõttes Osijek endiselt 5:1 ees).
19:47
Heiti Heli: PLM-STJ: Lilander kinkis palli Atlasonile, kes proovis 25 meetri pealt õnne, aga pall keris raamist mööda. Minut hiljem tegi Egertsson Salistele atškoo ja andis kaugelt kuuma, ent see ei tabanud samuti sihtmärki.
19:47
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Levadia oli esimesel poolajal natuke ohtlikum meeskond, olid mõned elevusttekitanud nurgalöögid ja blokeeritud lähilöögid. Aga enamasti oli intensiivsus madal, nii et kahe mängu kokkuvõttes Levadia imelist tagasitulekut paista ei olnud.
19:51
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Avapoolajal olid pealelöögid Levadia poolt vaadates 8:3, löögid raamide vahele 1:1 (mõlemad olid löögid väljastpoolt kasti, mille puurivahid püüdsid), nurgalöögid 6:0.
19:51
Heiti Heli: PLM-STJ: Paide hoidis palli oma poolel pikalt, kuniks Ceesay andis kera vastastele ja põhjustas käemänguga veel karistuslöögi, mis toimetati võõrustajate kasti, aga Jarju püüdis selle omale.
19:55
Heiti Heli: PLM-STJ: 23. minutil oli Stjarnani esimene lähedal! Vasakult äärelt saabus tsenderdus Paide kasti, kus Delevici klaarimine ebaõnnestus ja 18-aastane Ingason sai peale lüüa, aga pall vuhises posti kõrvalt mööda. Minut hiljem lasi Saarma Ojamaa söödu Kristalile, kes pääses kõmmutama, aga vastase rikošetist läks pall üle otsajoone.
19:57
Heiti Heli: PLM-STJ: Stjarnani karistusalasse jõudnud Saarma tabas löögiga küljevõrku.
19:58
Heiti Heli: PLM-STJHoiatus Stojkovicile 28. minutil kollane kaart. Kohtunik vilistas Medicile olematu vea ja Paide treener ägestus.
19:58
Külastaja jah kommentaar
See andorra kohtunik ei saa midagi aru ju
19:59
Heiti Heli: PLM-STJ: Värav HENRIK OJAMAA VIIS PAIDE JUHTIMA!!!!!!!!!!!!!!
20:00
Heiti Heli: PLM-STJ: Luts tegi vastase äärekaitsjale paremal äärel uut ja vana, toimetas palli värava ette ja Ojamaa lõi selle tühja võrku. Kaunis, väga kaunis eeltöö Lutsult!!!
20:02
Heiti Heli: PLM-STJHoiatus 31. minutil sai Paide väravavahtide treener Jüris Sahkur kollase kaardi. Väga helde käega kohtunik on täna...
20:02
Mingi kloun on määratud vilistama
20:03
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Vahetus Vahetus Enne teise poolaja algust tegid mõlemad meeskonnad ühe vahetuse: Levadial Musaba välja, Lopes Gomes välja; Osijekil Nejašmic välja, Jugovic sisse.
20:04
Heiti Heli: PLM-STJ: Ojamaalt söödu saanud Ceesay tegi karistusala joonel konksu ja lõi vasakuga peale, aga vastaste kaitsja jäi ette.
20:04
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Teine poolaeg algas.
20:04
Külastaja stranglers kommentaar
See krdi kohtunik tuleb maha joosta, selgelt Paide vastu töötab.
20:05
Heiti Heli: PLM-STJ: Saarma pääses 34. minutil karistusala joonelt löögile, aga võrdlemisi nõrga ürituse Rosenörn püüdis.
20:06
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Pealtvaatajaid on A. Le Coq Arenal 896.
20:08
Heiti Heli: PLM-STJ: JARJU!!! Thorkelsson murdis kasti ja tsenderdas, misjärel läks pall Delevici jalast vastu Jarju nägu. Stjarnani rünnak lõppes Valdimarssoni kuuliga, millele Paide väravavaht käed vahele sai. Jarjut tohterdatakse, Aksalu teeb sooja.
20:08
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Vahetus 51. minutil Osijeki teine vahetus: Bukvic välja, Matkovic sisse.
20:09
Heiti Heli: PLM-STJ: Õnneks saab Jarju mängimist jätkata!
20:10
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI 52. minutil Anilt supertõrje! Jugovic tegi lähedalt pealöögi, mille Ani tõrjus hüppelt ühe käega üle lati.
20:13
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Lopes Gomes andis väga kehva tagasisöödu! Mierez tegi seejärel viimase kaitsja Peetsoni vastu konksu ja läks 15 meetrilt vabalt löögile, kuid lõi mööda.
20:13
Heiti Heli: PLM-STJ: Karistusala nurka söödu saanud Ceesay keerutas Stjarnani värava suunas, aga Rosenörn püüdis. Väga optimistlik üritus.
20:15
Heiti Heli: PLM-STJ: Karistuslööki toimetanud Halldorsson otsis tsenderdusega kaaslasi, aga Jarju püüdis selle. Avapoolaja lõpp on jälle võrdne, aga Paide juhib 1:0, koondskooriks on 2:2 viik.
20:17
Heiti Heli: PLM-STJ: Pärnus lisati avapoolajale kaks minutit.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  LEV-OSI Hoiatus 59. minutil sai Renan Guedes kollase kaardi, kuna tegi oma nurgalipu lähistel vea Schjönning-Larsenile, kes muutus väga kurjaks.
20:19
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Vahetus 61. minutil Osijeki kolmas vahetus: Soldo välja, Mikolcic sisse.
20:20
Heiti Heli: PLM-STJ: Avapoolaeg on läbi. Paide juhib Stjarnani vastu 1:0 (üldseis 2:2), kui 29. minutil lõi Ojamaa Lutsu kauni eeltöö järel palli tühja võrku. Esimesed 45 minutit oli väljakul kõva andmine, mille käigus tekkis võimalusi mõlemale poole. Suures plaanis ei tasu Paidel väga palju mänguplaani muuta, sest hetkel kõik toimib.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  LEV-OSI Värav 66. minutil viis Pusic Osijeki 1:0 juhtima!
20:20
Heiti Heli: Suure tõenäosusega Rootsi tippklubi Häckeniga, kes võitis Luksemburgi tiimi Dudelange'i avamängus 6:1.
20:22
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Tur andis väravaolukorras valesöödu keskväljale ja Osijek leidis paari kiire sööduga üles Pusici, kellel oli palju jooksuruumi. Ta sisenes karistusalasse ja lõi palli tagumisse alanurka.
20:23
Kõik Osijeki 6 väravat on Levadia enda küpsetised, kahju
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Levadia vahetas 65. minutil Mavretici ja Yakovlevi välja; Roosnupu ja Liivaku sisse.
20:25
Külastaja Kx kommentaar
Häcken mängis juba eile korduskohtumise ja võitis 6:1
20:25
Heiti Heli:  Tõsi jah, avamäng 6:2 ja kordusmäng 6:1 Häckenile.
20:25
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Kirss sai hüppeliigesele haiget, jäi natukeseks murule ja siis korraks platsi kõrvale.
20:25
Külastaja Mart kommentaar
@Reff. Eesti liigas Levadia ei küpseta nii. Seega on need väravad tulnud tänu Osijeki heale survele.
20:27
Külastaja Pärnus kommentaar
Saarma võiks välja vahetada, seisab suht tühja
20:27
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Ani hakkas oma karistusalas ohtlikult palli vedama, aga säilitas palli.
20:27
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Schjönning-Larsen pani madala palli värava ette, Cavlina püüdis esiposti juurest.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  LEV-OSI Vahetus 72. minutil Levadia neljas vahetus: Kirss välja, Skvortsov sisse.
20:33
kas on lootust, et Kirss see aasta värava lööb?
20:33
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Levadia ründas päris pikalt, lõpuks jäi Roosnupp suluseisu.
20:34
Heiti Heli: PLM-STJ: Sõidame Pärnus edasi, tablool 1:0, üldseis 2:2!
20:34
Heiti Heli: PLM-STJ: Värav ROBI SAARMA SUURENDAS PAIDE EDUSEISU!!!
20:34
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Vahetus Vahetus 76. minutil Osijeki topeltvahetus: värava autor Pusic ja väravasöödu andnud Mierez välja, Omerovic ja Ademi sisse.
20:35
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Vahetus 78. minutil Levadia viimane vahetus: Joao Pedro välja, Bah sisse.
20:36
Heiti Heli: PLM-STJ: Juba hakkasin kiruma, millega Ceesay tegeleb, aga lõpp hea, kõik hea. Ceesay lõikas vastaste ülilohaka tagasisöödu vahelt ja pääses väravavahiga silmitsi, misjärel ei õnnestunud Paide leegionäril peale lüüa, aga õnneks sai ta sööta Saarmale, kelle löök lõpetas võrgus.
20:36
Külastaja Pes kommentaar
Paide vamooooos
20:37
Heiti Heli: PLM-STJ: Nüüd siis üldseisu vaadates on Paide 3:2 ees!
20:40
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Ainsalu kauglöök võttis rikošeti, mis võttis pallist hoo maha, ning Cavlina püüdis probleemideta.
20:40
Kas Paide alustaks võōrsilt Hackeni vastu?
20:40
Heiti Heli: PLM-STJ: Paide alustaks võõrsil, jah.
20:42
Heiti Heli: PLM-STJ: Ceesay tabas vastaste nurgalööki klaarides Atlasoni, kes vajas arstide tähelepanu.
20:45
Heiti Heli: PLM-STJVärav KUI LAHKED ON STJARNANI MEHED!!! CEESAY LÕI PAIDE KOLMANDA!!!
20:47
Heiti Heli: PLM-STJ: See on juba koomiline, millega Stjarnani kaitsjad tegelevad. Valdimarsson pani kaaslase õhust ebamugava söödu, mille Ceesay tänulikult omale võttis ja toimetas Rosenörni selja taha. Vägev, Paidel on nüüd kaheväravaline edu sees!
20:47
krt see Ceesay tundub mega ost! Väga hea mulje, võitleb, möllab, skoorib, võtke välja!
20:47
Külastaja pes kommentaar
paide on eesti suurim linn järsku
20:48
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Külalised oleksid peaaegu läbi pääsenud, aga Ani oli valvel ja tormas väravast õigel ajal välja ja lükkas palli minema.
20:48
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Mängule lisati 2 minutit.
20:48
Heiti Heli: PLM-STJVahetus Vahetus  Stjarnani treeneril sai nähtust villand: Halldorsson ja Kjartansson välja; Brink ja Gunnarsson sisse.
20:49
Pls dont bottle it paide
20:49
Külastaja JuriM kommentaar
Millal see Betsafe podcast puhkuselt tagasi tuleb :D?
20:50
Kristjan Remmelkoor:  LEV-OSI Lõpuvile kõlas, Levadia kaotas täna Osijekile 0:1 ja kahe mängu kokkuvõttes 1:6.
20:50
@JuriM. Endine Eesti Telefoni mängija on olümpia ülekannetega seotud ja on praegu Pariisis.
20:52
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Levadia poolt vaadates olid täna pealelöögid 11:9, löögid raamide vahele 3:3, nurgalöögid 8:2. Aga teisel poolajal olid parimad võimalused Osijekil, kes realiseeris ühe ära. Lõpus läks mäng pigem rahulikuks lükkamiseks, kuna edasipääseja osas oli kõik selge.
20:52
Palju Paidele raha kukub?
20:52
Heiti Heli: PLM-STJ: Ceesay tegi vahepeal rahvale, kui Paide leegionär proovis palli käärlöögiga oma kasti juurest eemale lüüa, aga kera lendas rohkem võõrustajate värava suunas. Õnneks midagi hullu ei juhtunud.
20:53
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Kolmandas eelringis kohtub Osijek arvatavasti Ziraga (Aserbaidžaan), kes alistas oma avamängus Dunajska Streda DAC-i 4:0.
20:53
Külastaja Rahulik mees kommentaar
Paide varavad on Tarmo Kingi hea treeneritöö tulemused! Milline legend!
20:53
Heiti Heli: PLM-STJVahetus Vahetus Veel kaks vahetust Stjarnani poolt: Thorkelsson ja Ingimarsson välja; Birgisson ja Laxdal sisse.
20:53
Kristjan Remmelkoor: LEV-OSI Minu poolt täna kõik, nägemist!
20:55
Heiti Heli: Ohtlik! Valdimarsson viis tsenderduse värava ette ja Birgisson sai peaga suunata, aga Paide õnneks läks pall väravast mööda.
20:56
Külastaja 213a kommentaar
300k euri ütles jürgenson
20:56
Heiti Heli: Vahetus Vahetab ka Paide, kui 68. minutil saabus kolmanda värava löönud Ceesay asemele Gomis, kes oli vahepeal Paidest Kataris laenul.
20:58
Heiti Heli: Ojamaa koksas Saarma tsenderduse kuklaga (!) väravasse, aga kerkis küljekohtuniku lipp suluseisu märgiks.
20:58
Paide parim mäng see hooaeg?
20:58
Heiti Heli: Kahtlemata.
20:59
Heiti Heli: Saarma vajab vahetust! Paide ründaja istus murule pikali ja hoidis reiest kinni.
20:59
jälle saarma vigastatud :(
21:00
Heiti Heli: Saarma jõudis väljakule tagasi ja samm kõige kehvem polegi. Eks ole näha, mis saab.
21:01
Heiti Heli: Ka Paide meestele meeldib kingitusi teha, aga õnneks on kodumeeskonna kaitsjad tähelepanelikud.
21:01
mis Gomisi statistika Kataris oli? kuidas seal läks? Teoorias igaljuhul võimas esiliin nüüd Paidel
21:02
Heiti Heli: Vahetus Vahetus Saarma ja Medici mäng sai 74. minutil otsa, Jepihhin ja Hõim saabusid nende asemele.
21:04
Heiti Heli: JARJU ON EES, KAS NÄED SA? 75. minutil sai Birgisson hea läbisöödu Paide kasti ning lõi peale, aga Gambia kindamees pani viimasel hetkel jala vahele.
21:05
Heiti Heli: Hoiatus 77. minutil tegi Ingason Kristalile haiget ja sai kollase kaardi.
21:05
Külastaja Küsimus kommentaar
Miks Hi. Ojamaa mängu ei panda?
21:06
Külastaja Aksalu kommentaar
Saan õigesti aru, et Stjarnan on 3 eesti klubi varasemalt välja löönud euromängudest ja Paide on ses osas tegemas ajalugu?
21:06
Heiti Heli: Hoiatus Gomis sai 78. minutil kollase kaardi.
21:07
@Reff. Premium liigas 27 mänguga üheksa väravat löönud Gomis siirdus eelmise suvel Katari meeskonda Al-Sailiya SC, kuid klubipoolsete finantsreeglite rikkumiste tõttu ei saanud mängijat meistrivõistlustele registreerida. Tänavuse aasta esimeses pooles esindas Gomis sama riigi esiliigaklubi Lusail.
21:08
2018 võitis Stjarnan Kaljut ja 2019 Levadiat.
21:08
Heiti Heli: Paremal äärel palliga tuuseldanud Kristal meelitas audi välja. Rõõm on näha, kuidas Kristal naudib seda euromängu. 80 minutit on mängitud!
21:09
Mis ta seal esiliiga tegi siis ka
21:10
Heiti Heli: Hoiatus 82. minutil sai Kristal Egertssonile tehtud vea eest. Kohtunik esialgu hoidis kaardi taskus, aga siis otsustas ikka ära anda.
21:11
Heiti Heli: Vahetus Stjarnani vahetus: Valdimarsson välja, Barkarson sisse.
Vahetus Paide vahetus: Luts välja, Juhkam sisse.
21:12
Heiti Heli: Hoiatus 83. minutil kukutas Kristjansson Jepihhini kasti taga ja sai kollase kaardi.
21:12
Heiti Heli: Värav LILANDER KEERUTAS KARISTUSLÖÖGI SISSE!!!
21:13
Külastaja Vaataja kommentaar
Väga uhke Paide üle!!!!!
21:13
Külastaja nojah kommentaar
Suudaks Paide sellist stabiilsust ka premium liigas näidat, oleks väga potensiaalne võitja, aga tore on näha, et eesti klubi suudab ka väravaid lüüa!
21:14
See on küll vist läbi ajaloo parim tulemus eurosarjas Eesti klubidel?
21:14
Võimas! Edasi Paide!
21:14
Uhke! Eriti Levadia käki kõrval.
21:14
Heiti Heli: See on vägev, mida Paide korraldab. Avamängust saadi napi kaotusega tulema, aga kodus tehakse vastane pihuks ja põrmuks. Ajaloo esimene koduvõit eurosarjas on lähedal ja edasipääs kolmandasse ringi samamoodi!
21:15
Külastaja to stranglers kommentaar
Levadia oli tubli, väga suur vahe siiski kas mängid Islandi klubi või horvaatia meistriga.
21:15
Külastaja Paavo kommentaar
Kas Kristal jätab järgmise mängu vahele?
21:16
Tarmo Kink on yhtteist meestele õpetanud ja serblane on hea motivaator. Legendaarne euromäng.