Pühapäev, 4. august 2024
16:52
Heiti Heli: Tere, head vutisõbrad! Premium liiga 22. voor jätkub, kui kaheksandal kohal paiknev Kuressaare võõrustab neljandal real asetsevat Paide Linnameeskonda. Tänavu on need tiimid kohtunud omavahel kolm korda ja kõik matšid on lõppenud Paide võiduga - liigas 3:1 ja 2:0, karikas 2:0.
16:55
Heiti Heli: Konverentsiliigas kolmandasse eelringi jõudnud Paide on roteerinud omajagu. Võrreldes neljapäevase kodumänguga Stjarnani vastu on nende algrivistuses seitse muudatust. Kuressaare põhikoosseis on ootuspärane.

Kuressaare: Kaur Kivila, Siim Aer, Sander Alex Liit, Karl Orren, Märten Pajunurm, Karl Rudolf Õigus, Oliver Rass, Aleksander Iljin, Artjom Jermatšenko, Mattias Männilaan, Gleb Pevtsov.
Paide: Ebrima Jarju, Michael Lilander, Milan Delevic, Gerdo Juhkam, Hindrek Ojamaa, Andre Frolov, Oskar Hõim, Daniel Luts, Muhammed Suso, Dimitri Jepihhin, Mechini Gomis.
16:55
Heiti Heli: Mehed sammuvad Kuressaares platsile.
16:57
Heiti Heli: Sander Alex Liit valiti Kuressaare juulikuu parimaks mängijaks, kaitsja sai pingutuse eest ka väikese preemia.
16:58
Külastaja Norm kommentaar
Kuressaare andis 100€ kinkekaardi mängijale. Alliku sai eile 75€…. Prioriteedid
17:00
Heiti Heli: Peakohtunik Grigori Ošomkov puhus vilet, sõidame!
17:01
Kes see valges särgis TiitTeet neljanda kohtuniku kõrval on?
17:01
Heiti Heli: Korraldusjuht Tarmo Tõnismann ikkagi.
17:02
Maru kuri ja ohtlik nägi välja🤣✌️
17:03
Heiti Heli: Mäng on alanud päris uniselt. Pall on kolme minuti jooksul olnud rohkem Paide jaoks, aga midagi märkimisväärset juhtunud pole.
17:04
Heiti Heli: Pikalt palliga purjetanud Suso otsis sööduga kastis olnud Gomist, aga tähelepanelik Orren lõi palli vastase nina eest ära.
17:05
Külastaja KoefiJüri kommentaar
Heiti. Viktoriini küsimus. Kes on kuulsaim mängija Euroopas kes Eesti kõrgliigas mäningud?
17:05
Heiti Heli: Mis on mõõdupuuks?
17:06
Ma ei oska mõõdupuud anda. Mis nimi pähe tuli?
17:07
Heiti Heli: Ragnar Klavan.
17:07
Heiti Heli: Delevic murdis Jermatšenko keskväljal maha, aga Ošomkovil jäi kaart taskusse. Täna mängib Paide keskkaitsja särgiga, mille seljal on number 63.
17:08
Me ise mõtlesime Klavan. Lindpere tegi ka tegusi. Aga vist siinpool nii tuntuks ei saanud
17:08
Heiti Heli: Jermatšenko andis kaugelt kuuma, aga Ojamaa kuklast põrkas pall Jarjule.
17:12
Heiti Heli: Kuressaares on mängitud üle kümne minuti, mõlemal väravavahil on seni olnud rahulik tööpäev.
17:12
Külastaja Hacken out kommentaar
Kas Soccernet saab edastada sõnumit klubile, et kui paide saab korraldada kalli paketi Rootsi 1200€ fännid kaasa. Kas nad ei saaks teha korraldada eribusse erinevatest linnadest Tallinna, et saaks fännid kaasaelajad mugavalt sinna ja pärast tagasi? Tartu, Pärnu, Haapsalu, Saared, Narva, Rakvere, Võru, Põlva jne suunad? Bussisõit pluss pilet maksta. Tuleks rohkem fänne kui et jääks fännid tööinimesed koju, sest ei jaksa viitsi sõita ja pärast tagasi kuna asi nädalasees
17:14
Heiti Heli: Jarju otsis pika sööduga Lutsu, aga kastist väljunud Kivila lükkas palli üle küljejoone. Tark tegutsemine Kuressaare väravavahi poolt.
17:15
Heiti Heli: Sarnane olukord saabus minut hiljem, kui Jarju otsis Gomist, aga vastase ründajale lähedale jõudnud Kivila puhastas palli auti.
17:18
Heiti Heli: PAIDE TAHTIS OMALE KÜPSETADA! 17. minutil andis Paide kastis olnud Frolov valesöödu Õigusele, kes jättis palli Männilaanele, kellelt järgnes löök, aga Frolov jõudis õigel ajal hetke. Minut hiljem otsis Iljin kauglöögiga paremat ristnurka, aga pantrihüppe teinud Jarju tõrjus.
17:19
Heiti Heli: Stojkovic pole küljejoone taga nähtuga rahul.
17:20
Külastaja BetiJürka kommentaar
Jonatan Johansson poleks olnud kehv variant
17:20
Heiti Heli: Jepihhin sai söödu kaitseliini taha, aga Kivila jõudis jälle esimesena pallini ja klaaris.
17:21
Heiti Heli:  Värav JEPIHHIN VIIS PAIDE 21. MINUTIL JUHTIMA!
17:21
Heiti Heli: Ojamaalt söödu saanud Jepihhin keeras Liidu pealt maha, möödus Orrenist ja lõi palli võrku. Kaunis soolo!
17:24
Heiti Heli: Lilander otsis tsenderdusega kaaslasi, aga Kivila puhastas rusikatega. Kuressaare vasturünnak ei kestnud kaua, sest Männilaan kaotas Frolovile palli.
17:26
Heiti Heli: Kuressaare vastu on Delevici roll natukene teistsugusem kui tavapärase algrivistuse puhul - tavaliselt tõuseb Delevic ründefaasis keskväljale Medici kõrvale, praegu püsib ta kaitseliinis.
17:27
Heiti Heli: Iljinilt pika söödu saanud Pevtsov jõudis palliga Paide karistusalasse, aga Juhkam lõikas selle vahelt ja seejärel sai ta klaarides haiget.
17:27
Külastaja Mõte kommentaar
Pange Hi Ojamaa rohkem algkoosseisu! Mees mõistab mida teeb rohkem kui mõni teine
17:29
Heiti Heli: 28. minutil läksid Jepihhin ja Kivila palli peale, mõlemad mehed said kokku põrgates haiget, viga määrati Kuressaare kasuks.
17:30
Heiti Heli: Iljinilt pika söödu saanud Männilaan möödus Juhkamist, aga välejalg Ojamaa röövis palli Kuressaare ründaja jalalt. Pikk sööt on tänases mängus teemas.
17:31
Heiti Heli: Kuressaare vastus oli 32. minutil lähedal! Aeru nurgalöök põrkas Pajunurme kehast Orrenile, kes kõmmutas palli mõnelt meetrilt üle Jarju värava.
17:32
Heiti Heli: Ja nüüd ei õnnestunud Männilaanel Jarjuga silmitsi minnes palli võrku lüüa. Jermatšenko viis kavala söödu Paide kaitseliini taha ründajale, kes veeretas kera posti kõrvalt mööda. Ohtlik!
17:34
Heiti Heli: Hoiatus Aer kukutas 34. minutil Jepihhini ja sai mängu esimese kollase kaardi.
17:34
Heiti Heli: Värav MIDA KORRALDAB LILANDER?!?! KARISTUSLÖÖGIST OTSE RISTI!!!
17:35
Heiti Heli: Lilander on hoos! Neljapäeval lõi ta Stjarnani vastu karistuslöögi sisse, täna sahistas Kuressaare võrku. Karistuslöök oli Kure karistusala nurgas, kust Lilander keerutas parema jalaga ristnurka. Kivila püüdis tõrjuda, aga ei ulatunud.
17:42
Heiti Heli: Kui Paide avavärava järel jahtis Kuressaare väga aktiivselt oma kolli, siis hetkel seda hoogu neil ei jagu.
17:46
Heiti Heli: Orren jättis Paide kasti jõudnud audi Iljinile, kes lõi peale, ent Pevtsov jäi sellele üritusele ette. Üleminuteid ei antud ja Ošomkov vilistas avapoolaja lõppenuks. Paide juhib tänu Jepihhini kaunile soolole ja Lilanderi osavale karistuslöögile.
18:00
Heiti Heli: Algas teine poolaegVahetus Paide tegi esimese vahetuse, kui Lutsu asemele saabus Ceesay.
18:03
Heiti Heli: Vasakul äärel olnud Õigus tsenderdas, aga Jarju sai selle omale, kui Ojamaa jättis talle palli rinnaga.
18:06
Heiti Heli: Paide karistusalasse saabus järgmine tsenderdus, aga vaid Pevtsov oli vastase kastis. Külaliste vasturünnakul sai Suso palliga pikalt joosta, jõudis Kuressaare karistusalasse ja saatis värava suunas nõrga löögi, mille Kivila tõrjus. Suso tuleku puhul tuleb kiita Aeru, kes takistas vastast piisavalt palju, et ta ei sooritaks korralikku virutust.
18:07
Heiti Heli: Sarnaselt avapoolajale andis Iljin jälle kaugelt kuuma, aga sel korral lendas pall napilt üle värava ja tabas selle taga olnud kaamerat. Minut hiljem õnnestus Pevtsovil karistusala joonelt lüüa, aga tolle ürituse Jarju püüdis.
18:08
Heiti Heli: Pajunurm andis Kivilale lohaka läbisöödu, kuid saarlaste õnneks jõudis väravavaht pallini enne kui vastased.
18:09
Heiti Heli: Hõimult söödu saanud Suso liikus Kuressaare karistusalasse ja vajutas palli üle Kivila puuri. Oivaline võimalus Paide jaoks eduseis suuremaks muuta.
18:12
Heiti Heli: Gomis sai haiget ja vajas füsioterapeutide sekkumist, aga nüüd on Paide ründaja tagasi platsil.
18:12
Heiti Heli:  Delevic pääses nurgalöögist peaga löögile, aga Kivila jaoks oli see võrdlemisi kerge saak.
18:14
Heiti Heli: Vahetus Paide vahetus: Gomis välja, Piht sisse.
Vahetus Kuressaare vahetus: Aer välja, Saar sisse.
18:15
Heiti Heli: Kuressaare pöidlahoidjad tervitavad Saart lõbusa lauluga "Rasmus Saar on tolmuimeja".
18:16
Heiti Heli: Hoiatus Delevic rääkis omale 61. minutil kollase kaardi välja.
18:18
Heiti Heli:  Hoiatus Delevici kukutanud Männilaan sai 64. minutil kollase.
18:19
Heiti Heli: Grün ja Kivi sekkuvad lähiajal pingilt.
18:20
Heiti Heli: Hoiatus Saab ka teine Kuressaare ründaja Pevtsov 66. minutil kollase, mistõttu jääb tal järgmine mäng Kalevi vastu vahele.
18:21
Heiti Heli: Vahetus Vahetus Pevtsovi ja Jermatšenko mäng sai 67. minutil läbi, Grün ja Kivi saabusid.
18:23
Heiti Heli: Vastase surve alla jäänud Jarju loovutas palli Õigusele, kes karistusalasse saabudes otsis paremat alumist nurka, aga pall vuhises posti kõrvalt mööda.
18:23
Heiti Heli: Hoiatus Õhuvõitluses küünarnukiga Liidu pead tabanud Suso sai 69. minutil kollase.
18:25
Heiti Heli: Paidelt ohtlik tulek 70. minutil: Lilander tsenderdas, Ceesay jätkas kannaga Susole, kes tahtis võrku sahisema panna, aga Liit jõudis ette.
18:25
Heiti Heli: Vahetus 71. minutil lahkus väljakult Rass, saabus Suvinõmm.
18:29
Heiti Heli: Hetkel käib Paide periood, mille käigus on pall rohkem külaliste käes.
18:30
Heiti Heli: Vahetus Vahetus Paidelt 76. minutil topeltvahetus: Lilander ja Delevic välja, Gueye ning Baranov sisse.
18:32
Heiti Heli: Hoiatus Küljejoone taga natukene tsirkust teinud (loe: palli enda käes hoidnud ja hiljem selle vastasest eemale visanud) Stojkovic sai kollase kaardi.
18:32
Heiti Heli:  Kuressaare linnastaadionil on 208 pealtvaatajat.
18:33
Külastaja Varba Tomm kommentaar
Hea,et Paide omadele ka ikka võimalust ei anna.Äkki oskavadki mängida
18:34
Heiti Heli: Suso tegi vasakul äärel pahandust, aga tema tsenderdusele jõudis Saar ette. Paide nurgalöök läks Baranovile, kes jättis rinnaga Jepihhinile ning temalt järgnes löök, mis ohtu ei kujutanud.
18:36
Heiti Heli: Piht viis Ceesay'le söödu kaitseliini taha ning Paide leegionär läks Kivilaga silmitsi, kuid Kuressaare kindamees säras tõrjega. Sekund hiljem kerkis küljekohtuniku lipp suluseisu märgiks.
18:38
Heiti Heli: Kuressaare nurgalöök tekitas Paide kastis tohuvabohu, aga Jarju seljatagune on siiani tühi.
18:40
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Kas palli eemale viskamise eest punast ei peaks andma?
18:41
Külastaja To varba tomm kommentaar
Kes seal mängida ei saa siis?
18:41
Heiti Heli: Endalegi jäi natukene mulje, et Ošomkov halastas. Saarma saabub õige pea väljakule.
18:41
Heiti Heli:  Suso hoiab sääremarjast kinni, tundub, et mehel on kramp.
18:42
Heiti Heli:  Vahetus 88. minutil tuleb Jepihhini asemele Saarma. Suso jätkab mängimist.
18:42
Külastaja Xd kommentaar
Kas saarma ninanokkimisest juba meemid ringi ei liigu? :D
18:42
Heiti Heli:  Jepihhini puhul vajab märkimist fakt, et mees on Premium liigas löönud neli väravat, neist kolm Kuressaare vastu.
18:44
Heiti Heli:  Pajunurme jalast läks Kivila suunas jälle üks lohakas tagasisööt, mida soovis omale napsata Saarma, aga lõpuks jõudis väravavaht vahele.
18:45
Heiti Heli: Kolm minutit lisati teisele poolajale juurde.
18:45
Paide omad kasvandikud!
18:47
Heiti Heli:  Iljin lõi karistusala joonelt peale, aga Baranov sai jala vahele. Nurgalöögist midagi märkimisväärset ei juhtunudki.
18:50
Heiti Heli:  Ošomkov vilistas mängu lõppenuks. Paide alistas Jepihhini ja Lilanderi avapoolajal löödud väravatest Kuressaare 2:0. Kõik läks Paide jaoks plaanipäraselt: põhimehed said puhata, tabelisse kirjutati võit ning Rootsi tippklubi Häckeni vastu minnakse positiivse emotsiooni pealt. Kuulake, mida on mängijatel kosta, samuti ei tasu unustada, et kümne minuti pärast heitlevad Soccernet TV-s Nõmme United ja Tallinna Levadia.

Mina tänan, et jälgisite seda matši siin. Head õhtut!