Neljapäev, 8. august 2024
20:46
Kris Ilves: Tere õhtust! FC Flora eurohooaeg jätkub Konverentsiliiga kolmandas eelringis, kui avamängus minnakse võõrsil vastamisi Islandi meistri Reykjaviki Vikinguriga.
20:46
Kris Ilves: Flora poolkaitsja Konstantin Vassiljev kuulub tänavu esmakordselt eurosarjas algkoosseisu. Varem on Vassiljev sel hooajal alustanud kaks korda Premium liigas, viimati eelmisel laupäeval 3:1 võidumängus Narva Transi vastu.

Flora: Evert Grünvald, Kristo Hussar, Andreas Vaher, Erko Jonne Tõugjas, Robert Veering, Vladislav Kreida, Markus Soomets, Sergei Zenjov, Konstantin Vassiljev, Daniil Kuraksin, Mark Anders Lepik.
Varus: Silver Rebane, Kristen Lapa, Mihhail Kolobov, Oscar Pihela, Sten Patrick Prunn, Nikita Mihhailov, Sander Alamaa, Gregor Rõivassepp, Tony Varjund, Rauno Alliku, Rauno Sappinen, Maksim Kalimullin.
Külastaja Tere kommentaar
Kas Islandi staadionid ei pea 6500 mahutama 3.eelringis? See ju isegi Pärnu omast väiksem
20:58
Kris Ilves: See on päris hea küsimus! Üritasin natuke uurida ja leida vastust sellele, aga eriti ei leidnud ... Kuigi Islandil on üks staadion, mis mahutab rohkem kui 6500 pealtvaatajat, siis seal ei mängita. Ma arvan, et küsimus on mingites UEFA staadionite kategooriates ja see suurem miskipärast ei kvalifitseeru selleks mänguks. Aga ma ei ole praegu päris kindel selles. Põnev teema kahtlemata.
21:03
Külastaja Fänn kommentaar
Oleks küll hull värk kui peale sellist hooaja esimest poolt Fora jälle alagruppi välja purjetaks :D
21:06
Külastaja Maku kommentaar
Levadia sai sama meeskonna käest sauna?
21:07
Kris Ilves: Jah, Levadia kaotas kaks aastat tagasi samale klubile samal staadionil 1:6, kümme päeva hiljem ei olnud Marko Savic ja Vladimir Vassiljev enam Levadia treenerid. Vikinguri meeskond on mõistagi natuke muutunud pärast seda.
21:08
Põhi vennad kes sauna kütsid vast alles. See taanlane.
21:08
Külastaja SP kommentaar
miks paide kordusmängu pärnus ei mängi? ja kas paide mängu ajad muutusid viimasel hetkel?
21:09
Kris Ilves: Eesti klubid peavad alates kolmandast eelringist staadioninõuete tõttu kodumängud pidama A. Le Coq Arenal. Mänguaja muutuste kohta ei oska praegu midagi öelda.
21:09
Külastaja Saunavihad kommentaar
Saab suuska see tallinna punt täna 0:10
21:11
Flora saab korraliku tala täna, arvestades San Mariino mängijate taset. Islandil nalja ei mõisteta. Koskor saadeti kunagi koju sealt ja öeldi, et neil koolipoisid samal tasemel.
21:12
staadioninõuded? vikinguri staadion näeb välja nagu sportland arena :D
21:12
Kris Ilves: Jah. Sellest oli siin põgusalt juttu juba.
21:12
No siit tuleb midagi eilse sarnast Paidega
21:13
Sauna korral floral hea vabandused staadioni kaela ajada🤣 ei tea kas kasteti ka?
21:15
Külastaja Mkm kommentaar
Islandi saunaõhtu lets go flora
21:16
Kris Ilves: Pall on mängus!
21:17
Kris Ilves: Vassiljev sai juba 2. minutil kasti lähistelt Kuraksini söödust löögile, aga see blokeeriti.
21:19
Kris Ilves: Korraks oli segadus Flora karistusalas, aga florakad said selle edukalt klaaritud.
21:21
Kris Ilves: Flora teenis Kuraksini tsenderdusest mängu esimene nurgalöögi. Sellest aga 5. minutil asja ei saanud.
21:23
Kris Ilves: Zenjov mängis ilusti Vassiljeviga seina ja otsis värava eest Lepikut, aga Vikinguri kaitsja sai söödule jala vahele.
21:24
Kris Ilves: Vikingur jõudis samuti ohtlikult Flora karistusalasse, Ingimundarson kukkus ja küsis penaltit, aga pigem oli see sukeldumine.
21:27
Külastaja Mart kommentaar
Staadionist- UEFA reeglites on kolmanda ja järgmise ringi jaoks saab teha UEFA erandi. category 3 for the third qualifying round and play-offs; UEFA may exceptionally approve a category 2 stadium for the third qualifying round and play-offs provided that all public entrances are equipped with an electronic ticket control system designed to prevent the use of counterfeit tickets and deliver real-time flow rates and entrance numbers to a central point with a view to preventing overcrowding in the stadium as a whole or in individual sectors;
21:30
Kris Ilves: Vikingur domineerib palliga ja ründab peamiselt enda parema ääre kaudu, kus Floral kaitsevad Veering ja Kuraksin.
21:30
Kris Ilves: Zenjov sai 14. minutil kastist löögile, aga Fjoluson blokeeris.
21:32
Kris Ilves: Ingimundarson ainult tsenderdab ja tsenderdab paremalt äärelt. Vikingur teenis oma esimese nurgalöögi, mille järel tekkis suur segadus ja Zenjov klaaris väravajoonelt!
21:32
Ääres juba põlevad Floral.
21:33
Kris Ilves: Vikinguri teine nurgalöök ohtu ei kujutanud, sest Zenjov sai selle kindlalt klaaritud. Vikingur on surve peale saanud.
21:34
Kris Ilves: Thordarsoni kauglöök pärast Flora pallikaotust lendas umbes kolme-nelja meetri jagu postist mööda.
21:35
Kris Ilves: Thordarson sai päris lähedalt peaga löögile, aga Grünvald oli selleks valmis ja püüdis kindlalt.
21:35
Kris Ilves: PENALTI FLORALE!
21:36
Kris Ilves: Hoiatus Vikinguri väravavaht Jonsson sai Lepiku kukutamise või suupruukimise eest kollase kaardi.
21:36
Kris Ilves: Fjoluson andis lohaka söödu, Lepik lõikas selle vahelt ja kukkus pärast väga-väga väikest kontakti Jonssoniga. Kohtunik andis penalti.
21:37
Kris Ilves: Lepik ise läheb penaltit lööma.
21:37
Kris Ilves: Värav LEPIK REALISEERIS ENDA TEENITUD PENALTI KINDLALT!
21:38
ROHE-VALGE VÕIM ON TAGASI!!!!
21:38
Külastaja lol kommentaar
Joppas Lepikul, et selle penalti sai, muidu täis amatöör ikka
21:38
Kris Ilves: Õnne oli kõvasti, aga väike kontakt oli ja lõpuks targalt välja teenitud penalti.
21:40
Kris Ilves: Lepik sai veel kastist löögile ja see blokeeriti.
21:41
Kris Ilves: Hoiatus Thrandarsonile 25. minutil kollane kaart.
21:42
Kris Ilves: Floral oli järjest kasutada karistuslöök ja nurgalöök, aga mõlemad ebaõnnestusid.
21:45
Külastaja Vaataja kommentaar
hoidke parem omadele pöialt, et õnnestuks. Koguaeg mingi vingumine käib nagu naised koos.
21:47
Kris Ilves: Vassiljev ja Zenjov teenisid Florale järjekordse nurgalöögi, aga Vikingur klaaris selle kindlalt. Flora standardolukorrad pole eriti ohtlikud olnud.
21:48
Külastaja ellu kommentaar
ma mõtlen ka et hoidkem ühte, kui lepik oleks amatöör siis ilmselt tal poleks 15 PL väravat kirjas. kogu aeg mingi viha teiste klubide vastu ja see võiks veits ära lõppeda, kui me niigi saame nii vähe euroopas mängida. lõi penalti, TORE! milleks viriseda ja maha teha? kadeduse uss?
21:48
Kris Ilves: Flora mäng on pärast realiseeritud penaltit märksa paremaks läinud ja Vikinguril ei ole viimasel ajal nii palju asja Flora karistusalasse olnud.
21:50
Kris Ilves: Djuric sai Atlasoni tsenderdusest mõnelt meetrilt peaga löögile, aga pall põrkas kõigepealt maha ja siis üle värava!
21:50
Vikingur liigutab palli kiiremini, kuid Floral rohkem kvaliteeti. Nii paistab vähemalt hetkel
21:52
Kris Ilves: Sigurpalsson sai pärast nurgalööki kastist vabalt löögile, aga see ebaõnnestus täielikult.
21:53
Kris Ilves: Atlason andis järjekordse hea tsenderduse värava ette, kuid Djurici pealöök lendas üle värava!
21:55
Kris Ilves: Veek üks tsenderdus Atlasonilt, aga seekord Thrandarson ei saanud pallile korralikult pihta.
21:55
Kris Ilves: Värav VIKINGUR LÕI 40. MINUTIL 1:1 VIIGIVÄRAVA!
21:56
Kris Ilves: Vikinguri surve kandis lõpuks vilja, kui Thrandarsoni sööt lendas Tõugjase puutest värava ette Ingimundarsonile, kellel oli mõnelt meetrilt vaid vormistamise vaev.
21:57
Kris Ilves: Kuraksin murdis vasakult äärelt kasti ja andis hea söödu värava ette, kuid Zenjovi lähilöögi tõrjus Jonsson! Supervõimalus Floral!
21:58
Flora ammu mähkis, aga veel pole läbi midagi, ärge vinguge, nalja võib teha, aga floral tegelt šansid olemas ja toetage omasid ikka
22:00
Kris Ilves: Grünvald on kaks olulist sekkumist järjest teinud, kui püüdnud ühe kõrge ja ühe madala tsenderduse.
22:01
õige suhtumine! Kõik on võimalik. Vastane tundub, et üritavad väsitada Florat
22:01
Külastaja Oeh kommentaar
Tõugjas ja Vaher paaris on kohutav rakend..
22:04
Kris Ilves: Kaks üleminutit on täis tiksunud ja esimene poolaeg lõppenud. Seis on 1:1. Vikingur küll ründas rohkem ja peamiselt parema ääre kaudu, aga lõpuks võib öelda, et üpris õiglane tulemus, sest mõlemad on jätnud ka realiseerimata. Võib-olla natuke Vikinguril kripeldab rohkem, et praegu minnakse vaheajale viigiseisul.
22:18
Kris Ilves: Mäng jätkub! Kumbki meeskond vahetusi ei teinud.
22:19
Kris Ilves: Hoiatus Kreidale kohe 46. minutil kollane kaart.
22:20
Kris Ilves: Djuric pääses 47. minutil terava nurga alt ohtlikult löögile ja Grünvald tõrjus!
22:21
Kris Ilves: Thrandarson pääses järgmises olukorras viielt meetrilt väga vabalt löögile, aga lõpuks ikkagi üpris selgelt üle värava!
22:22
Kris Ilves: Lepik võttis pika söödu rinnaga maha ja jätkas palli edasi Vassiljevile, kelle kauglöök aga ebaõnnestus.
22:25
Kris Ilves: Hoiatus Gunnarson sai 52. minutil Soometsa vastu tehtud vea eest kollase kaardi.
22:27
Kris Ilves: Djurici kauglöök lendas kergest rikošetist napilt üle värava.
22:28
Kris Ilves: Sellele järgnenud nurgalöögi klaaris ei keegi muu kui Zenjov, kes on seda selles mängus juba korduvalt teinud.
22:29
Kris Ilves: Vassiljev proovis keskjoone lähistelt Jonssoni üllatada, aga sihik oli natuke paigast ära.
22:30
Kris Ilves: Hoiatus Vassiljev võttis 57. minutil Vikinguri kontrarünnaku maha.
22:33
Kris Ilves: Vikingur ei ole teisel poolajal paremat äärt nii palju kasutanud kui avapoolajal. Tsenderdusi on palju vähemaks jäänud.
22:36
Külastaja Vurr kommentaar
Alliku ja Sapi võiks mängu panna
22:36
Kris Ilves: Palliga mäng on selgelt Vikinguri käes, aga ülemäära ohtlik ei ole kodumeeskond pärast teise poolaja algust olnud.
22:39
Kris Ilves: Vahetus Vikinguri vahetused 65. minutil: Sigurpalsson ja Djuric välja ning Agnarsson ja Ibrahimagic sisse.
22:40
Kris Ilves:  Vahetus Flora vahetused samuti 66. minutil: Lepik ja Vassiljev välja, Sappinen ja Varjund sisse.
22:41
Kris Ilves: Kuraksin proovis kaugelt paremaga, aga löök ebaõnnestus.
22:42
Kris Ilves: Grünvald tõrjus Andrasoni kauglöögi! Korralik hüpe ja korralik tõrje posti kõrvalt!
22:42
Grünvaldi super tõrje
22:43
Kris Ilves: Hoiatus Andrasonile 70. minutil kollane kaart.
22:44
Kris Ilves: Thrandarson sai viielt meetrilt kastist löögile, aga ei tabanud palli korralikult ja napilt üle värava!
22:45
Kris Ilves: Agnarsson sai nüüd peaga tsenderdusest löögile, aga Flora õnneks suunas viielt meetrilt viis meetrit mööda.
22:47
Kris Ilves: Vahetus Vikinguri vahetus 74. minutil: Thrandarson välja ja Gudjonsson sisse.
22:48
Kris Ilves: Vahetus Flora vahetus 75. minutil: Kuraksin välja, Alliku sisse.
22:51
Kris Ilves: Hoiatus Thordarsonile 78. minutil kollane kaart.
22:54
Kris Ilves: Korraks oli Flora kastis suur segadus ja palju mängijaid tihedal maaalal koos, aga florakad said klaaritud.
22:54
Külastaja Km kommentaar
ma ütleks küll, et täiesti võidetav vastane. Aleqal peaks veel Floral eelis olema- murul saab mängida. Vikingur harjunud kunstmurul mängima.
22:55
Kris Ilves: Vahetus Vikinguri vahetus 82. minutil Fjoluson välja ja Thorkelsson sisse.
22:57
Kris Ilves: Sappinen teenis Florale nurgalöögi, misjärel sai Zenjov kaugelt löögile, aga selgelt väravast mööda.
22:59
Kris Ilves: Vaher kukkus Vikinguri nurgalöögi olukorras Hussarile jalgadesse, aga õnneks mõlemad jäid terveks.
22:59
Kris Ilves: Vahetus Flora vahetus 86. minutil: Zenjov välja ja Mihhailov sisse.
23:00
Kris Ilves: Ingimundarson sai mõnelt meetrilt löögile ja Grünvald tegi suurepärase reaktsioonitõrje! Jätkuolukorras lendas Sigurpalssoni kauglöök napilt üle!
23:01
Kris Ilves: Mihhailov ja Thorkelsson põrkasid peadpidi kokku, mõlemad mehed vajavad arstiabi.
23:02
Kris Ilves: Õnneks mõlemad mehed terved ja saavad mänguga jätkata.
23:04
Kris Ilves: Teisele poolajale lisati viis minutit juurde! Vikingur surub.
23:05
Kris Ilves: Hoiatus Soomets võttis 90+2. minutil kollase kaardi.
23:08
Kris Ilves: Veering on teisel poolajal vaat et igat õnnestumist tähistanud. See on äge!
23:08
Külastaja Ajee kommentaar
Väga hästi Veering!
23:08
Kris Ilves: Sappinen sai 90+5. minutil terava nurga alt löögile, aga lõi palli värava eest läbi!
23:09
Kris Ilves: Mäng on lõppenud 1:1 viigiga! Flora jaoks pigem positiivne tulemus!
23:09
Kris Ilves: Flora pidas teisel poolajal ikkagi Vikinguri rünnakutele vastu, mõned ohtlikud olukorrad tekkisid, aga suures plaanis saadi korralikult hakkama. Edasipääseja selgub nädala pärast Tallinnas!
23:10
Kris Ilves: Minu poolt aitäh! Esimesel võimalused saame ka Flora peatreeneri Taavi Viigi esimesed muljed portaali lugemiseks!