Esmaspäev, 19. august 2024
18:54
Laura Jaansen: Tervitus! Täna on see ajalooline päev, kui Karl Jakob Hein teeb debüüdi Hispaania kõrgliigas!
18:57
Laura Jaansen: Numbri all 13 mängiv Hein kuulub matšis Espanyoliga põhikoosseisu.
Real Valladolidi koosseis on järgnev: Karl Hein, L. Perez, Javi Sanchez, Boyomo, L. Rosa, Kike Perez, Cömert, Amallah, Amath, M. Sylla ja Moro.
19:01
Laura Jaansen:
19:02
Külastaja juss kommentaar
Klavan võttis Saksamaa, Inglismaa ja Itaalia skalbid, Hein Hispaania oma, Prantsusmaa on nende kõrval juba väiksem tegija. Kui Hein ennast tõetada suudab siis on kõik teed tippu valla.
19:17
Laura Jaansen: Ehk siis kes pole veel kursis - Go3-st saab tõesti mängu otse vaadata!
19:22
Külastaja Rainer kommentaar
Ajalooline ülekanne on varsti algamas. Tunduks aus, kui Hein saaks umbes pooled mängud, sest ei usu et portugali poisile nad niisama raha maksavad ja nr1-e lasevad särgil kanda.
19:33
Külastaja Arsenal kommentaar
Liigas mängib kõik mängud, kui ise ei korralda midagi. A ei saada laenule istuma, V ei maksa istumise eest A palka.
19:33
Juunikuus öösel peale Balti turna võitu joovastav olekus käis Heinalt küsitud kaua plaanis veel Londonis pinki nühkida-vastas veel kaua,hea et eksis ja laenule sai.Nüüd ainult VAMOS
19:40
Külastaja Kalevipoeg kommentaar
2 peamist asja on nüüd 1) terve püsida 2) enesekindlalt tegutseda (vältida eksimusi, mis võiksid ta pingile kukutada), kui need 2 eeldust täidetud on 30+ mängu hooaja kohta täitsa reaalne
19:46
Kasper Elissaar: Tere õhtust! Alla 15 minuti on jäänud avavileni. Suur asi on õhus. Mina olen igatahes põnevil!
19:49
Kasper Elissaar: Mida tähele panna? La Liga esimeses voorus on seni kõik võistkonnad värava löönud ehk Heinast võiks saada näiteks hooaja esimene nullimängu teinud väravavaht. Ka on võimalik Valladolidil 2:0 võiduga Hispaania kõrgliiga liidriks tõusta.
19:50
Kasper Elissaar: Valladolidi võidutõenäosuseks hinnatakse 40,4%, Espanyoli omaks 30% ja viigi tõenäosus on 29,6% Opta hinnangul.
19:51
Mart läks täitsa meelest :( Kui hea hooaja teeb, siis võtab Arsenal tagasi. Arsenal ma arvan vaatab teda kui võimalikku esinumbrit, kas esinumber või müüki või laenule. Nii noort meest ilma mängupraktikata hoida ei ole mõtekas.
19:51
Külastaja .. kommentaar
Tere! Mul on hetkel ainult Extra sport, milline pakett on mõistlik juurde võtta, kas setanta sports või see tavaline spordi oma?
19:52
Kasper Elissaar: Setanta Sportsist näed nii Hispaania kui Saksamaa kõrgliigat ehk nii Heina kui Metsa. Tavalise spordipaketiga Bundesligat ei näe, aga näeb nipet-näpet muid asju.
19:54
Kasper Elissaar: Hein tuleb täna väljakule neoonrohelises vormis, kui kaadrid riietusruumist ei petnud!
19:54
Kasper Elissaar: La Liga eksponeeris täna päeval ka juba Valladolidi tänast esinumbrit.
19:56
Kasper Elissaar: Kes pole veel Hispaania liiga hooaja eelvaadet sirvinud, siis tasub sedagi teha.
19:59
Kasper Elissaar: Valladolidi kodustaadion on täna üsna viisakalt täis topitud. Vast ca 25 000 pealtvaatajat on täna kohal.
20:00
Kasper Elissaar: Valladolidi mehed toimetavad täna siis endale omastes lilla-valge-triibulistes särkides ja valgetes pükstes-põlvikutes. Hein on üleni neoonrohelises vormis. Espanyoli mehed, kes tulevad samuti esiliigast, on tumesinises.
20:02
Kasper Elissaar: LÄKS! Karl Jakob Hein on Hispaania kõrgliigas väljakul käinud jalgpallur!
20:02
Külastaja Sein kommentaar
Setanta tavakanal näitab reali mängu kordust selle asemel??
20:03
Kasper Elissaar: Pole Setanta kavaga peensusteni tutvunud. Nende äpist või kodukalt saab pea kõiki mänge vaadata, millele neil õigused on. Nädalavahetusel on mängud igatahes kenasti kavas.
20:05
Kasper Elissaar: Kolm minutit ja üheksa sekundit kulus, et Hein saaks oma esimese pallipuute. Korjas audist palli ja pani jalaga mängu.
20:05
Külastaja uudu kommentaar
ahsoo , #1 VV on punase väljas viimasest liiga mängust , karlil make it or break it mäng .... poleks punast olnud oleks siis pingilt alustanud
20:05
Kui suur tõenäosus on ,et Hein saab Real Valladolidi esiväravahiks?? Kasper mis sa arvad?
20:06
Kasper Elissaar: Heinal kirjas ka teine täpne sööt! Jäi surve all rahulikuks. Palliga mäng on esimestel minutitel Valladolidi käes olnud.
20:12
Kasper Elissaar: Reaalne seis on see, et Valladolidil polnud enne tänast selget esinumbrit. Portugallane Andre Ferreira laenati möödunud talvel esiliigasse kõrgliigast Granadast, kus ta oli väljalangemisheitluses oleva satsi esinumber. Granada proovis püsima jääda ja tegi lükkeid.

Ferreira tuli esiliigasse Valladolidi ja jäi Jordi Masipi selja taga selgeks varumeheks: ta istus kõik 18 matši pingil.

Suvel Masip lahkus ja Ferreira sõlmis laenulepingu järel püsiva lepingu. Aga ta ei ole imemees. Punase kaardi, mille tõttu ta täna eemal on, hankis ta eelviimases voorus pingilt. Suvises ettevalmistuses mängis üsna palju noor hispaanlane Arnau Rafus, kes oli mullu kolmas number.

Ehk lühidalt: mängi täna hästi ja kõik võimalused on su enda käes. Valladolid otsis väga kindla tüpaažiga väravavahti ja leidsid selle Heina näol. See on positiivne märk.

20:13
Külastaja Jaan kommentaar
Oi kuidas Hein vajaks koduväljakul 0 mängu.
20:13
Külastaja ja kommentaar
Laske ja olge nüüd rahus, mees on mänginud alles 7 minutit…
20:13
ekraanilt vaadates on vormid liiga yhte värvi, raske jälgida.
20:13
Kasper Elissaar: Kõige mugavam ei ole - püksid õnneks aitavad vahet teha.
20:14
Kasper Elissaar: Mäng on esimese 12 minuti põhjal täielikult Valladolidi käes. Heinale pole vahepeal pallipuuteid lisandunud.
20:14
Kasper Elissaar: Tellimise peale: nüüd kohe tagasisööt Heinale ja kaks täpset söötu juures. Neli on neid kokku.
20:16
Kasper Elissaar: Espanyoli ründaja klaaris Valladolidi nurgalöögi järel joone eest peaga!
20:18
Külastaja uv kommentaar
Mingit pilti ka jagada Karlist?
20:18
Kasper Elissaar: Ametlikku ja värsket veel mitte. Aga sellises vormis ja sel staadionil täna toimetab:

20:20
Kasper Elissaar: Heinalt veel kaks täpset söötu, aga viimase järel pani keskpoolkaitsja seejärel söödu võssa, kui jäi kerge surve alla.
20:21
Kasper Elissaar: Espanyol tahtis nurgalööki saada, aga ei saanud ja Hein avas kiirelt.
20:21
Paar küsimust, et kas Go3 näitab ta mänge üle? Ja kas on teada, et kas ka iganädalaselt või rohkem juhuslikult?
20:22
Kasper Elissaar: Täna Go3 näitab. Eeldaks, et nad üritavad võimalusel ikka igat mängu näidata, aga ei tööta seal majas ja ei tea nende põhimõtteid. Järgmises voorus on vastas Real Madrid, neljandas voorus Barcelona - neid mänge näeb ikka.
20:22
Kasper Elissaar: 20. minutil Heinalt esimene sekkumine! Püüdis Velizi pehme ja pigem väravast mööda minemas olnud pealöögi.
20:24
Kasper Elissaar: Värav Raul Moro viib 23. minutil Valladolidi 1:0 juhtima! Tugev rikošett, aga pall on väravas!
20:25
Kasper Elissaar: Moro murdis ise vasakult keskele ja lõi kasti tagant peale. Rikošett suunas palli esimesse tsooni, väravavaht vajus teisele poole.
20:27
Kasper Elissaar: 25. minutil püüdis Hein vasakult äärelt tulnud madala tsenderduse.
20:27
Külastaja teet kommentaar
Soovitan Setanta Sports subscriptioni nende lehelt osta. Maksab 5 eurot kuus, nii et odavam kui Go3 Sport pakett ja näeb La Liga, Bundesliga, Serie A ja Ligue 1 kõiki mänge.
20:27
võitvat meeskonda reeglina ei vahetada (usume valladolidi võitu siis) , aga vallodi järgmine on real ... oh jeesus
20:27
Külastaja Heix kommentaar
Vähemalt ei pea kuulama Elissaare häält ja önneks näeb mängu kus toesti kuuleb ka asjakohast juttu
20:28
Kasper Elissaar: Mul on hea meel su üle, Heix! Naudi! Sinu rõõmuks pääsed õigepea minust.
20:29
Kasper Elissaar: Hein vahepeal veel ühe täpse söödu kirja saanud. Jalaga mäng on seni olnud korralik ja pigem lühikese sööduga.
20:29
Setanta kommentaator mainis, et peatreenerilt on antud mingi suunis fännidele, et Heina toetataks, iga püüdmise peale on ka fännid häält teinud
20:31
Kasper Elissaar: Igati mõistetav olukorras, kus Heinal on käsil oma profikarjääri esimesed ametlikud klubimängud. Arsenali särgis sai kirja ühe, Readingu eest viis.
20:32
Kasper Elissaar: Pooletunnise mängu järel on Valladolidis joogipaus, sest sooja on 32 kraadi.
20:33
Mis mängus Hein ametlikult esindas Arsenali?
20:33
Kasper Elissaar: Liigakarikas Brightoni vastu.
20:36
Teeb ikka sydame soojaks, kui eestlane platsil.
20:37
Kasper, vastulauseks Heixile, kahju, et lahkud, mingil määral võiksid ikka jätkata, Vahel podcastis, Kure mängu kommeteerides.
20:37
Aga kuhu sind siis Kasper tuuled viivad, kui see saladus ei ole?
20:37
Kasper Elissaar: Aus vastus on see, et tänase seisuga ei tea, mis edasi saab. Kuu lõpuni olen veel Soccernetis.
20:38
Külastaja heix ei tea kommentaar
kasper, ära pane neid heixe tähele, minu meelest oled igati tip-top kommentaator
20:38
Kasper Elissaar: Mõistan väga hästi, et igaühel on oma maitse ja see on täiesti okei. Mõnele üks, mõnele teine.
20:39
Kasper Elissaar: Hein sai kastis lahtise palli kätte. Jalaga pole ta jätkuvalt veel eksinud. Espanyol on praegu ärganud.
20:41
Pikk ette podcasti parim trio on Kasper, Markus ja Jaak
20:44
Kasper Elissaar: Täna olime koosseisus Raul, Markus ja mina. Soovitan ka kuulata! Ja ka uuel nädalal, kui on uued teemad ja uued mehed.
20:44
Kasper Elissaar: Valladolid proovis praegu keskringist peale lüüa. Amallahi katse lendas paar meetrit üle värava.
20:47
Kasper Elissaar: Avapoolajale lisati neli üleminutit ja need on käimas. Hein püüdis pika palli!
20:49
Wikipedias on Heinal juba 1 mäng Valladolidi eest kirjas.
20:50
Kasper Elissaar: Kolmandal üleminutil Ndiayelt pealöök latti! Valladolid valitseb mängu.
20:50
Külastaja Trk kommentaar
Maroko mees jätab viimase söõdu tegemata. Muidu oleks seis 2 või 3 juba. Heina väljalöögid super!
20:50
Tundub, et Heinal päris korralikud kaitsemehed ees. Muidugi Espanyol ilmselt kõige kergem vastane ka.
20:52
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Valladolidi 1:0 eduseisuga ja Karl Jakob Hein on hetkel Hispaania kõrgliigas ainus väljakul käinud väravavaht, kellele sel hooajal väravat pole löödud!
20:53
Kasper Elissaar: Avapoolaja statistika (Valladolid:Espanyol):

Pealelöögid 7:3
Löögid raamide vahele 1:1
Pallivaldamine 46,2:53,8

20:54
Kasper Elissaar: Mäng oli Valladolidi käes. Hein on hetkel jaganud sööte 100-protsendilise täpsusega. Tegi ühe lihtsa pealöögi püüdmise ja ühe korralikuma madala tsenderduse püüdmise. Rohkem spetsiifilist tööd pole olnud. Jalaga on mänginud pigem lühikeselt.
20:54
ronaldo lakub riietusruumis juba õlut ja tuleb meestele motivatsiooni andma :o
20:54
Külastaja tt kommentaar
Kena poolaeg kogu tiimilt ja Heinalt ka. Sisse elamiseks täitsa hea.
20:54
Külastaja M kommentaar
Kaitsemehed lendavad mõnusalt olukordadesse, seni hästi aga kui peaks eksima on kohe 1-1 minek Heina vastu :D
20:55
@Heix eat my shorts, Kasper on üks legendaarne vutikommentaator. Isegi, kui ta mulle vanasti ka ei istunud siis ilma temata tundub kogu Soccernet võõras ja imelik ning tema hääl annab eesti vutis selle sooja koha südames.
20:55
Kasper Elissaar: Aitäh lahkete sõnade eest!
20:59
Kasper Elissaar: Eelmisel nädalal ilmus meil hea ülevaade Eesti jalgpalluritest kõrgliigades. Kaege üle!
21:01
Külastaja Kx kommentaar
Kasper sa edaspidi ei kommenteeri enam soccernetis mänge?
21:02
Kasper Elissaar: Praeguse seisuga jäi minu viimaseks kommenteerimiseks Flora - Vikingur lahing UEFA Konverentsiliigas. Aga ei ole välistatud, et äkki millalgi tulevikus ikkagi kommenteerin midagi veel. Eks elu näitab.
21:02
Kasper, paku üks nimi kes võiks olla esimene eesti meesjalgpallur Ligue 1-s?
21:03
Kasper Elissaar: Geograafilist lähedust arvestades pakuks praegu Šveitsis palliva Maksim Paskotši.
21:04
1 naismängija hispaanias olnud artiklki järgi aga karl on meeste jalgpallis teinud ikka ajalugu , 45 minutit maailma tugevaimas liigas juba kirjas
21:07
Keegi soovitas mull shortse suua ...hahaha.....ega Eestis jalka kommentaatoritel ei saagi olla körgemat taset kui on kogu Eesti jalka tase. Soccernetil on vähemalt Kangur ja Jurgenson
21:09
Kasper Elissaar: Selline põnev lugu ka Valladolidist. Lisaks Puidetile on klubis mänginud ka teine Eesti kossumees Martin Paasoja.
21:09
Mina pakuksin Alex Tamme Ligue 1
21:09
Kasper Elissaar: Teine poolaeg käib!
21:10
Kasper Elissaar: Valladolid lootis juba Carlos Romero käega mängu järel penaltit saada, aga kohtunik praegu ei andnud, kuigi puude oli. Puude oli suhteliselt sarnane nädalavahetusel Narvas nähtud Teevälja käele, mida ka Eestis penaltivääriliseks ei peetud.
21:12
Käis ju A.M.Tamm Ligue 1 meeskonna juures testimisel. Ehk võiks praeguste heade esituste juures mingeid variante tal tekkida. Aga pigem vast seda Ligue 1 järgneva 5. aasta jooksul ei teki, hea isegi et toradooride meistriliigas kaane maha saime
21:14
Passa ka ju Hiiumaa poiss, kas Kasper tead teda varasemast? Lisaks vist ka ju Mario Paiste, kes oli abitreener U16 poistel, kes tulid EM meistriks B-divisionis.
21:15
Kasper Elissaar: Siin sa tegid praegu ühe saareliku kuriteo! Mario Paiste on Saaremaalt ... Aga Valladolidis mänginud Paasoja on tõesti hiidlane ja ma julgeks teda nimetada isegi oma sõbraks, kuigi allolevat võib pidada ka fännipildiks.

21:17
Kasper Elissaar: Hein sekkus 53. minutil, kui püüdis lähilöögi ja avas seejärel mängu kiirelt. Tundub, et suunis on Espanyoli katsetuste järel väga kiirelt nende tagaliini nõelata.
21:17
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Kasper, kas sind enam Pikk ette podis ka ei näe? :(
21:17
Kasper Elissaar: Äkki teeme Jürgensoniga selle erisaate veel ära? Vaatame!
21:17
Otse Eestist tippliigasse saab noortemeeskondadesse, nagu mitmed juba teinud. Ükski Euroopa tippmeeskond ei hakka palkama Premium liigast. Eestis on hea mängu korral võimalik saada maksimaalselt Hollandisse, äkki ka Türgi kõrgliigasse. Ja sealt edasi. Tamm kindasti ei saa otse Prantsusmaa kõrgliigasse.
21:20
Kasper Elissaar: VahetusVahetus 57. minutil teeb Espanyol esimesed vahetused: Lozano ja Milla ära, Cardona ja Kral sisse.
21:22
Mäng hakkab vist Espanyoli kätte rohkem sattuma.
21:22
Külastaja A. Pohlak kommentaar
Kas Sport Extra paketi juurde La Ligat pole plaanis lisada?
21:22
Kasper Elissaar: Sport Extra on vana Viaplay ja selles õiguste paketis ei ole La Ligat ehk see sinna ei liigu. Go3-l ja Setantal on La Liga õigused.
21:23
Külastaja asd kommentaar
Kasper, suvel seostati alex tamme india liigaga. oli seal mingit tõepõhja all?
21:25
Kasper Elissaar: Jalgpallimaailmas on see huvide tase väga erinev. Näiteks olukorras, kus klubi kedagi väidetavalt tahab, võib konkreetne mängija olla klubi jaoks konkreetsele positsioonile nii esimene, teine kui ka näiteks viies või kuues valik. Ehk "huvi" võib tähendada paljut. Mulle teadaolevalt pole kuigi lähedal selline üleminek olnud.
21:25
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil Javi Sanchez välja ja Stanko Juric sisse. Valladolidi esimene vangerdus. Juhitakse jätkuvalt 1:0.
21:25
Noo India Liigasse minna poleks vist väga normaalne olnud :D
21:26
Kasper Elissaar: Sylla ei ulatunud tsenderduseni. Pealelööke on mängus vähe olnud.
21:26
Soovitan homme heita pilk Marcale.Kas vöi google translate abil...Hispaania suurim jalkast kirjutav väljaanne
21:27
Kasper Elissaar: Marca on hästi Madridi-keskne, aga kindlasti pühendatakse ka Valladolidile seal mõned read, jah.
21:27
Külastaja Reff kommentaar
Vaadates mis teekonna tegi just endine paidekas Simon, no üldse ei saa aru miks Tamm, Soomets, Saarma jne endiselt meie premium liigas kükitavad, on meie agendid siis nii saamatud?
21:29
Kasper Elissaar: Eesti agendid on pigem imemehed, kes on teinud korduvalt aidanud üleminekuteni, mis on kõrgemad kui mängijate tase. Sellele viitab tõsiasi, et nende ägedate tehingute järel pole mängijad kohtades läbi löönud. Lõpuks mees peab ikka mängija olema. Tänapäeval kui sa oled teiselt planeedilt, siis sa ei jää Eesti liigasse pidama. Kui palju on täna Premium liigas pallureid, kes võidab enamiku oma duellidest jne? Vähe.
21:29
Külastaja njaa kommentaar
Eesti pass ei ole välismaal väga hinnas jalgpallis.
21:30
Kasper Elissaar: Hein jooksis vahepeal väravast välja ja klaaris hästi! Hiljem oli ka kastis oma kohal. Seni on kulgenud kõik hästi.
21:30
Külastaja Saarmas kommentaar
Väga tahaks, et Heinal hästi läheks. Juba mõtlen siin Madriidi Atletico vs Valladolid mängu vaatama minna kevadel. Pikaaegse Atleti fännina annaks isegi andeks kui näeks oma silmaga, kuidas Ateltico kuival hoiaks Metropolitanol. Alex Mattias võiks kuskile Rootsi, Taani või Madalmaade kõrgliigasse saada esialgu. Tüpaažilt tundub selline, et järgmiseks sammuks võiks istuda küll.
21:30
Kasper Elissaar: Pallivaldamine hetkel 51:49 Valladolidile.
21:31
Tamm lööb see hooaeg oma 30 väravat ära ja siis on mineka ka
21:32
Kasper Elissaar: Loodame!
21:33
Kasper Elissaar: Vahetus Vahetus70. minutil Valladolidi järgmised vahetused: Amallah ja Ndiaye ära, Meseguer ja Sanchez sisse.
21:34
Kasper Elissaar: VahetusKa Espanyol teeb vahetused: Tejero ära, Carreras sisse. Lisaks Veliz ära ja Roca sisse. Mõlemad satsid on kasutanud kaks vahetuspausi.
21:34
Viktoria Plzen hoiab tal silma peal, kellega Kaljul on koostöö
21:34
Skandinaavia liigad peaksid olema meie meestele prioriteet nr1. Lausa kurb, et meil kedagi Norras, Rootsis, Taanis pole. Seal ei tohiks meie pass võõrkehana tunduda. Aga Heinale palju edu, ja huvitav kes võiks meile prantsusmaa liiga avada. Kunagi oli vist Teet Allas suht lähedal?
21:34
See, et eestlane saaks välismaale edasi on suuresti sõltuv euroedust ning kui seda pole, siis pole ka väga võimalust. Cramost ei läinud keegi väga edasi kuniks Europe Cupis tehti nime ning seejärel olid Hispaania ja Leedu kõrgliigad avatud neile. Ma usun, et kui Paide oleks saanud Konverentsi siis Robi Saarma oleks ntks väga hästi silma jäänud agentidele.
21:35
@ ja, Cekulajevs pani 30+ kolli ja liikus vist Malta kõrgliigasse edasi nii, et ma ei tea palju see väravate arv Tamme aitab. Rohkem see, mis Kuno oma tutvustega teha saab
21:35
Kasper Elissaar: HoiatusMängu esimese kollase saab 72. minutil Espanyoli mees Roca.
21:37
Salvestage ära mehed Tamm ca 3-4 a veel Ligue 1 klubi nimega Brest
21:37
Kasper Elissaar: Hein tuleb 74. minutil väravast välja ja klaarib olukorra peaga!
21:37
Kasper Elissaar: Muljeid Inglismaa jalgpallitegelastelt:

21:38
Külastaja Mart kommentaar
@Reff. Kui vaadata Eesti mängijate viimaseid reise Poola, Ungarisse, Soome, siis need ei ole just väga edukad olnud. Simon mängis kevadel väga paljudes mängudes 90 minut. Ega välismaa Nõmme United või Harju vastu ei tule. Tamm on jalgpall.ee andmetel sellel hooajal löönud Florale, Levadiale ja Paidele kokku ühe värava.
21:38
Külastaja Graham Poll kommentaar
Elissaar kommentaatorin on igati tipp-topp. Erinevalt Jürgensonist. Keegi võiks mehele selgeks teha, et kui sa pole natuurilt naljavend, siis pole mõtet üritada otseülekandes kildu rebida, tobe kukub välja. Ja siis on Go3 peal mingi uus vend, kel iga kolmas lause on parasiitfraasina "pole midagi öelda". Jube, äkki siis polegi midagi öelda. Puudust tunnen Kristjan-Jaagust ja Dannarist. Õnneks on Taavi Pailk tagasi. Tüüp on üsna kuiv, aga see eest on kodutöö haigelt hästi tehtud. Aga Elissaar võiks ikka jätkata. Elurõõmsat kommentaari ei olegi ülearu palju.
21:39
Kasper Elissaar: Cardona tulistas 76. minutil Heina väravale, aga posti kõrvalt mööda ja Hein oli maas sirutamas ka.
21:39
Kasper Elissaar: Joogipaus taas!
21:40
Kasper Elissaar: Väravavahtide treener suhtleb Heinaga aktiivselt.
21:42
Võib olla teised treenerid ei oska inglise keelt.
21:43
Kasper Elissaar: See on tavapärane, et väravavahtide treenerid oma hoolealustega võimaluste tekkides suhtlevad. Need läbisaamised ja juhendamised on natuke spetsiifilisemad ja tihedamad. Kuigi idee poolest võiks ju iga positsiooni meestele omaette eraldi treener olla, kes positsioonispetsiifilisi asju õpetab. Mõnelpool ka on.
21:45
Kasper Elissaar: Vahetus  Vahetus 82. minutil Valladolidi viimased vahetused: Perez ja Cömert välja, Chuki ja Torres sisse.

Kaitsvad vahetused. Vahetult nende eel sai Espanyol löögile, aga udjas mööda.

Veidi varem oli ka Espanyol viimase vahetuse teinud, kui Aguado tuli Gragera asemele.
21:46
Kasper Elissaar: Valladolid võiks nüüd ühe veel lüüa, sest siis nad tõuseksid tabeliliidriks.
21:48
Kasper Elissaar: Hein kamandas nüüd oma mehed ette, et mäng pikalt avada. Pikk sööt jõudis kenasti kohale ja lõpuks võistkond ka vastase värava alla.
21:49
Kuna ise visuaali ja seega Heina tegutsemist vaadata ei saa, siis aitäh detailsete kirjelduste eest :) Ühinen ka siin eelkõnelejatega, et Kasperit tahaks kindlasti edaspidi ka mingil määral jalka juures näha, kui endal ikka huvi ja motti jätkub. Kommentaatorina meeldib kuulata ja saatejuhina ka vahva. Ja kui kõik ajakirjanikud, fännid jms sporditegelased oleksid ühesuguste arvamustega, veel jubedam kui need kattuks ka minu omadega, siis oleks ikka väga igav sporti jälgida. Erinevus rikastab.
21:49
Kasper Elissaar: Neli minutit normaalaega ja siis vähemalt sama palju lisa veel ees ootamas. Valladolid liigub hetkel 1:0 võidu suunas.
21:50
Kasper Elissaar: Hoiatus  Cardona oli 87. minutil keskväljal liiga jõuline ja Espanyoli mees sai tasuks kollase kaardi.
21:50
espanyol kukub tagasi esiliigasse, selles pole küsimustki.
21:51
Kasper Elissaar: Aus tõdemus on ka see, et ega Valladolidi püsimajäämist samuti liiga tõenäoliseks ei peeta. Aga kui õnnestuks hooaega alustada vajaliku võiduta, annaks see kindlasti ülejäänud 37 vooruks hea hoo ja hingamise.
21:51
Külastaja tuisk kommentaar
Väga äge tunne on vaadata. Nagu Eesti koondisele elaks kaasa :)
21:52
Kasper Elissaar: Oh juudas! Avavärava autor Raul Moro jooksis Joan Garciaga vastamisi ja lõpuks ka täitsa otsa! Oli suurepärane variant 2:0 lüüa.
21:53
Kasper Elissaar: Espanyoli tsenderdus läks pikaks ja lõpuks jäi pall kastis lahti: Hein viskus sellele ja ei kiirusta mängu avamisega. Eesti koondisega võetud kogemused tulevad kasuks!
21:54
Kasper Elissaar: Oi! Hein on maas ja sellise näoga, nagu oleks liigesele või lihasele liiga teinud!
21:55
Kasper Elissaar: Mängib edasi ja loodetavasti oli see lihtsalt tark eduseisus oleva mängija käitumine. Väravavaht võib teatavasti ka arsti väljakule kutsuda, ilma et tuleks platsilt ära minna.
21:55
Külastaja graf1x kommentaar
MEIE KARL MEIE SANGAR
21:55
Madridi vastu võimalus mängida läks praegu
21:56
Kasper Elissaar: Kuuest üleminutist (!) pool on järel veel.
21:56
Külastaja Raul kommentaar
Hein tegi grimassi juba eelmise püüdmise ajal. Vaevalt et see teeseldud oli.
21:57
Kasper Elissaar: Hein praegu igatahes väljalöögiga hätta ei jäänud: ligi 70 meetrit pikk pall oma ründajale.
21:57
Kurat loodetavasti mees vigastusega oudis pole nüüd.
21:58
Kasper Elissaar: Espanyoli nurgalöök läks pikaks, aga selle järel käis Valladolidi vahetusmehe Ivan Sancheze jalg vastase näos. Karistuslöök ca 25 meetri pealt Espanyolile. Viimane minut käib.
21:59
Kasper Elissaar: Hein sätib müüri. Mängu viimane moment.
21:59
Kasper Elissaar: Viis meest müüris, üks maas pikali ka veel.
22:00
Kasper Elissaar: Hein sättis ülipikalt müüri ja löök sellesse ka raksatab! Kaitsja suunab palli veel taevasse, Hein püüab selle ja langeb võidukalt maha.
22:00
Kasper Elissaar: LÕPUVILE JA VALLADOLIDILE 1:0 VÕIT!
22:02
Kasper Elissaar: Karl Jakob Hein on Hispaania kõrgliigas hetkel ainus väljakul käinud väravavaht, kes hoidnud taga nulli. Kõikidele teistele mänginud võistkondadele on värav löödud. Vooru lõpetavad poole tunni pärast algavas mängus Villarreal ja Atletico Madrid.
22:02
Jess!!!
22:02
Külastaja Lambine kommentaar
mega uhke tunne
22:02
Mehed väga ei kuulanud Heini. Ei müür ega viimane kaitsja enne Heini püüdmist.
22:02
hein ruttu espanjoli õppima , keelebarjääri ei saa nr 1 VV-l olla!
22:02
Külastaja Hüva kommentaar
Loodame, et Hein teenis võimaluse ka Real Madridi vastu võimeid proovida
22:03
Kasper Elissaar: Idee poolest võiduka nullimängu järel ei ole põhjust väravavahti vahetada. Pühapäeval kell 18 meie aja järgi ootab tõesti Santiago Bernabeu ja valitsev meister Real Madrid, kes kaotas eile punkte.
22:04
Külastaja Hidalgo kommentaar
Kommunikatsioon müüriga vajab veel kõvasti lihvimist
22:04
Lõpp läks natuke närviliseks aga loodetavasti vigastus polnud tõsine ja säilitab esikinda koha
22:05
Jeesss, ülitähtis igasugu tähelepanu nüüd saada ja jääks ta nüüd ainsa vv-na 0 peale see voor siis võiks sümboolne koosseis tulla
22:06
Külastaja Ole kommentaar
Hispaania kommentaatorid tõid kohe välja , et Heina ja mängijate vahel oli kommunikatsiooni probleemid viimase müüri sättimisel ja selle järgsel palli püüdmisel

22:09
Kasper Elissaar: Real Valladolid tõusis võiduga tabelis NELJANDAKS. Ilus algus. Heinalt siis täismäng ja nullimäng.
22:09
Kasper Elissaar: Vägev jalgpalliõhtu oli. Pole midagi paha öelda. Tõesti siiralt hea meel on Karl Jakob Heina ja antud hetkel Eesti jalgpalli üle.
22:09
Vähemalt treener oli enne mängu väga toetav ja vast klaaritakse see lõpuhetkede kommunikatsioonihäire riietusruumis nii ära et keegi Heina maha ei hakka tegema
22:10
Kasper Elissaar: Eestlased vaatavad selliseid hetki luubiga, aga lõpuks oli see üks müüri sättimine ja üks palli peale minek. Olukorras, kus koos on treenitud alla nädala.
22:10
Eesti on nii väike maa, et stalinistlik “asendamatuid inimesi ei ole olemas” ei kehti. Kasperi jalgpallimeediast lahkumisega võib eesti jalgpall või vähemasti selle kajastus muutuda sarnaseks Infoneti euromänguga;) Kui muud ei saa, siiis podcasti ja kommenteerimisega ehk jätkad?
22:11
Kasper Elissaar: Eks elu ja uus boss näitavad, mis tulevik toob.
22:11
Pisut highjackimine Heina debüüdil aga Kasper, see on sinu viimane LIVE-ülekanne ka siis?
22:12
Kasper Elissaar: Ilmselt mitte. Arvatavasti kohtume pühapäeval Real Madrid - Real Valladolid mängul taas.
22:12
Nii, et sul ikkagist on siis uus boss Kasper? :D
22:12
Kasper Elissaar: Viitasin praegu Raulile, kes on Soccerneti uus peatoimetaja. Tema suunab ja juhib nüüdsest portaali kajastust.
22:12
Vv treener ja peatreener vaatavad selliseid asju ka luubiga aga noor mees ja uus mees ja ilmselt klaaritakse asi ära
22:27
Hein läks minumeelest närvi seetõttu, et mehed ei vaadanud tema poole kui nad ennast sättisid.
22:27
Kasper Elissaar: Minu poolt igatahes suur aitäh, et Heina tegemistele Soccernet.ee vahendusel kaasa elasite! See kõik oli vägev. Kaunist õhtu jätku ja kohtumiseni!