Laupäev, 24. august 2024
18:38
Raul Ojassaar: Tere õhtust! Premium liiga 25. vooru kolmas kohtumine toimub Tamme staadionil, kus uhke Roosa Jalgpalli päeva lõpetuseks lähevad vastamisi Tammeka ja Paide meeskonnad. Täna on Roosa Jalgpalli raames juba Tartu publikut pisut kurvastatud - Viimsi JK naiskond alistas Tammeka naiskonna 2:1.
18:40
Raul Ojassaar:  Algkoosseisudes kumbki peatreener suuri üllatusi ei ole pakkunud. Tammeka alustab 4-2-3-1 asetusega, kus Ahmed Adebayo Basheri puudumisel alustab tipuründes täna Priit Peedo. Paide on suures plaanis väljakul 4-4-2 formatsiooniga, kus rivis nende hetke kõige tugevam rivistus. Eelmises mängus Pärnuga pingile jäänud Ebrima Jarju on taas väravasuul.
19:00
Raul Ojassaar: Läksime!
19:01
Raul Ojassaar: Roosa Jalgpall küll, aga Tammeka meeskond pole erinevalt naiskonnast söandanud kunagi mängus roosasid särke selga panna. Vähemalt on varumeestel pingi peal roosad vestid peal!
19:02
Raul Ojassaar: Juba esimese minuti lõpetuseks pääseb Tammeka palliga Paide kasti, kuid Tanimowo löök kaitsjate tagant jääb pehmeks ja ohutuks. Statistikasse võis siit küll löök raamide vahele kirja minna.
19:03
Raul Ojassaar: Jepihhin tekitas peaaegu kohe teisel pool platsi teravust, aga Ojamaa tema madala krossini ei ulatunud.
19:04
Raul Ojassaar: Nüüd on Tammeka kord! Küljesisseviske järel tekib Paide karistusalas segadus ning Baranov klaarib Uggeri löögi väravajoonelt! Milline tempokas algus mängule!
19:05
Raul Ojassaar:  Pingpong kõige paremas mõttes jätkub - nüüd peab Aland tõsiselt sekkuma ja Paide teenib jätkuolukorras karistuslöögi karistusala küljelt.
19:09
Raul Ojassaar: Hoiatus 8. minutil võtab Medic karistusalas sukeldumise eest kollase kaardi. Enne seda oli pall mitu sekundit järjest Tammeka karistusalas lahtiselt. Korduse pealt tundus kohtunikult pigem õige otsus - kontakt võis olla, aga see tundus nii minimaalne, et Medici dramaatiline kukkumine oli selgelt sohitegemise sihiga.
19:14
Raul Ojassaar:  Avaminutite jookse-viska on nüüd pisut rahunenud. Paide üritab tasapisi kontrolli enda kätte saada.
19:21
Raul Ojassaar: Värav PAIDE JUHIB! 21. Henrik OJAMAA!
19:22
Raul Ojassaar:  Jepihhin on paremal äärel olnud mängu alguses mõnusalt terav ning sealt tuleb ka esimene värav - just tema murrab Rasmus Kallasest mööda ning saadab madala palli väravaesisele, kust Ojamaa selle sisse kõksab. Jalgpall on lihtne mäng!
19:23
Raul Ojassaar:  Ojamaalt alles selle hooaja teine värav. Jepihhinile igati teenitud väravasööt.
19:27
Raul Ojassaar:  Paide ei ole eduseisu kätte saamise järel loorberitele puhkama jäänud. Tammekal oli esimese viie minuti jooksul rohkem häid rünnakuid kui sellest ajast saati kokku.
19:28
Raul Ojassaar: Kohe selle peale jõuab Tammeka üle tüki aja Paide kasti, kuid Peedo jalg jääb tsenderduseni jõudmise jaoks liiga lühikeseks.
19:29
Raul Ojassaar: Kodumeeskond saab nüüd oma esimese nurgalöögi.
19:33
Raul Ojassaar: Tammeka pisut parem periood jätkub. Tanimowo teeb vasakul äärel teravust, aga järgnenud sööt oli Jarjule lihtne saak.
19:36
Raul Ojassaar: Ceesay saab suurepärase võimaluse, kui Saarma talle hea eeltöö järel palli karistusala keskele ette mängib, kuid paar ebamugavat sammu ajasid ründaja pisut tasakaalust välja ning pall põrkas mitte kõige puhtama tabamise järel väravast pisut mööda.
19:39
Raul Ojassaar:  Salistel on täna Tanimowo vastu kõva tööpäev olnud - seekord jääb ta kehavõitluses peale.
19:40
Külastaja jah kommentaar
Minumeelest on tegu ühe igavaima Premium liiga hooajaga.
19:43
Raul Ojassaar: Hoiatus Keskväljal läheb pall pisut pikaks, Lang tundus küll selleni esimesena jõudvat, kuid Kevin Kaivoja annab talle siiski ohtliku sekkumise eest 42. minuti kollase kaardi.
19:45
Raul Ojassaar:  Veelma teeb mitme valge särgi vahel häid liigutusi ja pääseb karistusala joone juurest löögile, kuid Jarju püüab võrdlemisi lihtsalt.
19:45
Külastaja to jah kommentaar
mille alusel igavaima.. minuarust on lõpuks hooaeg kus pole selge et kuld läheb nagunii jälle ja jälle florale
19:46
Kuna 6-0 võite vähe?
19:46
Raul Ojassaar: Esimene poolaeg on lõppenud! Esimesed viis minutit olid küll paljulubavad, aga ülejäänud 40 üsna sündmustevaesed. Ei imestaks, kui selle mängu väravad oleksidki juba löödud.
19:52
Külastaja nonoh kommentaar
Kas karistuslöögi lööjat võib vahetada nii, et hakkab vv lööma, tuleb keskaitsja, et lööb ise ja siis ikkagi otsustavad, et vv lööb? Audiviskega igastahes niimoodi kaks korda sama viskajat tagasi ei tohi vahetada, sai ju keegi a-koondise vastu teise kollase nii (küpros vms) üleminekumängudel.
19:54
Raul Ojassaar: Tammeka andis täna teada uuest sponsorist.
19:56
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Tammeka ja teised noorte treenerid, PALUN rääkige oma noorte ja laste meeskondadega. Väga jube esimese poolaja elamus, kus noored kutid kõva häälega arutavad Basheri suguelundi pikkusest ja mis tundeid see neis tekitab ning N tähega mängijaid kutsuda ja lisada lõppu inglise keeles, et nad pole siia teretulnud. Te küll võite arvata, et mängijad väljakul nagunii ei kuule teie arutelusid aga neil võivad lähedased tribüünil istuda kuskil teie läheduses...
20:00
Raul Ojassaar:  Teine poolaeg algas!
20:01
Raul Ojassaar:  Värav Vaid 21 sekundit teist poolaega mängitud ja seis on 0:2! 46. Abdoulie Ceesay!
20:02
Raul Ojassaar: Väravasöödu eest punkt taas Jepihhinile, kes keeras Kallase ja Veelma paremal äärel totaalselt sõlme ja leidis seejärel Ceesay, kelle löögile sai Aland küll käe vahele, aga mitte piisavalt, et seda väravast mööda suunata.
20:04
Külastaja rallikas kommentaar
Ekraanigraafika vendadel seis 1:1
20:06
Raul Ojassaar: Värav Paide 3:0! 50. Milan Delevic!
20:07
Raul Ojassaar: Mäng on nüüd vist küll tehtud. Kristali teenitud nurgalöögist saadab Saarma palli väravaesisele ja Delevic jääb seal Tammeka kaitsjate vahele piisavalt vabaks, et pall peaga võrku suunata.
20:07
Külastaja uv kommentaar
Kellele annad hetkel parima noormängija tiitli Raul?
20:08
Raul Ojassaar:  Patrik Kristali vastu on vist hetkel küll teistel raske saada, kui kogu senist hooaega vaadata.
20:08
Raul Ojassaar:  LATT! Ceesay veab palli ning virutab 18 meetrilt peale, aga pall põrkab latist maha ja väljakule tagasi.
20:09
Raul Ojassaar: Vahelduseks ka pealelöök teisel pool platsi, aga Kallase kauglöök ei tee Jarjule tüli.
20:11
Raul Ojassaar:  Paide kiirrünnakut takistanud Uggeri saab oma väravaesisel haiget ja on juba päris tükk aega valudes väänelnud. Tema sekkumine oli päris oluline, sest Jepihhin oli lähedal oma kolmandale väravasöödule ja Ceesay teisele kollile.
20:12
Mis Kristali ja Jepihhini väravad, rsid on see hooaeg muidu?
20:12
Raul Ojassaar:  Kristalil 3+2, Jepihhinil koos tänasega 5+3.
20:13
Külastaja mc kommentaar
Pole küll selle mängu kontekstis, kuid kuna see mäng on nagunii juba tehtud, siis Raul mis sa arvad, kas Levadial läheb nüüd tiitli võitmine raskemaks kui Heitor Ungarisse müüdi?
20:14
Raul Ojassaar: Natuke ikka, sest sügavust on tiimis vähem, aga Peetson ja Fomba on neil ju endiselt põhikoosseisu panna.
20:14
Raul Ojassaar: Hoiatus Pedmanson 59. minutil, keskväljavea eest.
20:15
Raul Ojassaar:  Ojamaa tiksutab ja keerutab ning võidabki Õunpuu vastu vasakul äärel vea.
20:16
Raul Ojassaar:  Vahetus 61. minutil Paide vahetus: Medic välja, Hõim sisse.
20:17
Minus vanus sinna noormängija alla kuulub?
20:17
Raul Ojassaar: Vähemalt Soccerneti auhindade osas on seal tänavu 2006. aastal ja hiljem sündinud.
20:19
Raul Ojassaar: PENALTI TAMMEKALE!
20:20
Raul Ojassaar:  Pedmanson purjetas palliga kasti ja väike kontakt Deleviciga paneb kohtuniku vilistama! Tanimowo läheb lööma.
20:20
On kuulda olnud, kas peale Heitori on veel keegi lähiajal Eestist välismaale siirdumas, eelkõige mõtlen Paidest ja Levadiast ning miks mitte ka Basher Tammekast?
20:21
Raul Ojassaar: JARJU TÕRJUB! Tanimowo löök on väravavahi poolt vaadatuna vasakule poole kõrguse mõttes värava keskele, aga Jarju teeb suurepärase ühekäetõrje!
20:21
Kams rääkis ühes podcastis, et augusti jooksul võib paar meest veel minna
20:21
Külastaja betoonpörsas kommentaar
Super törje
20:21
mis pehme vile, Kaivoja oleks pidanud vähemalt seda nägema et Tartu mängija tegi veel kena sammu edasi ja siis vajus lihtsalt kokku
20:21
Täitsa kino pennal
20:22
Raul Ojassaar:  Vahetus Tammeka vahetab 67. minutil: Burov ja Gvineria sisse, Peedo ja Pedmanson välja.
20:23
Ball don't lie
20:24
Kas VAR ei vaata pennalt yle?
20:24
Raul Ojassaar:  Vaatas ikka. Kontakt oli olemas, aga ilmselt paljude maitse jaoks pigem väike. Põhjust otsust ümber vaadata aga otseselt ei olnud.
20:27
Raul Ojassaar: Värav TAMMEKA SAAB ÜHE KÄTTE! 72. Akaki Gvineria!
20:28
Raul Ojassaar: Vahetus Paide teeb värava järel kolmikvahetuse: Ceesay, Saarma ja Kristal välja, sisse Frolov, Siim Luts ja Gomis.
20:29
Raul Ojassaar:  Tammeka värav oli aga päris kena: penaltil eksinud Tanimowo keerutas karistusala vasakus pooles ning leidis pöördelt antud tsenderdusega väravaesisel täiesti üksi jäetud Gvineria, kes pani palli peaga võrku.
20:30
Raul Ojassaar:  Gomis saab üsna akrobaatiliselt löögile, kuid suunab palli napilt mööda.
20:30
Raul Ojassaar: Hoiatus Ojamaale 75. minutil kollane kaart keskväljal tehtud vea eest.
20:32
Külastaja ? kommentaar
Millal koondise nimekiri tuleb?
20:32
Raul Ojassaar: Teisipäeval.
20:33
Raul Ojassaar: Hoiatus Tanimowo jääb 78. minutil Lilanderi vastu täiesti ebavajalikus kohas hiljaks ning korjab sellega endale järgmiseks mänguks Narva Transi vastu mängukeelu.
20:37
Raul Ojassaar: Kümmekond minutit on veel lõpuni jäänud ja erinevalt vahepeal tundunust ei saa seda mängu päris tehtuks kuulutada - on näha, et Tammeka mehed veel usuvad. Tanimowo teeb vasakul äärel asju, aga ei leia head jätku.
20:40
Raul Ojassaar: Vahetus Vahetus 85. minutil: mängu parim mees Jepihhin välja, Herol sisse.
20:40
Paidest on üks eestlane minemas Rootsi.
20:43
Häcken võtab Saarma endale v
20:44
Raul Ojassaar: Gvineria ähvardab löögile minna ja keegi Paide kaitsjatest saab jala niimoodi vahele, et see näeb peaaegu et pealelöögina välja - natuke väravast mööda. Nurgalöögist kedagi sinisärkidest üles ei leita.
20:45
Raul Ojassaar: Viis üleminutit.
20:45
Kas Daniel Luts ei võiks liikuda?
20:46
Raul Ojassaar: Vahetus Tammeka viimased vahetused: Veelma, Lang ja Tanimowo välja, Miil, Müür ja Karis sisse.
20:47
Raul Ojassaar: Tammik jätkab Tammeka karistuslöögi väga ohtlikult väravaesisele, ent talle vilistatakse ka suluseis.
20:47
Jepihhin, Luts, Saarma, Hõim. Kõik võiksid liikuda
20:48
Raul Ojassaar: Tammeka saab Lilanderi libastumise järel palli ründetsoonis kätte, kuid ei suuda loogilist jätku leida. Mängu lõpp on selgelt Tammekale kuulunud.
20:49
Raul Ojassaar: Gomis poolelt platsilt, aga natuke väravast mööda! Aland oleks olnud siin täielik pealtvaataja.
20:52
Raul Ojassaar: Lõpuvile! Paide naaseb Tartust 3:1 võidu ja kolme punktiga, mis jätab nad endiselt neljandale kohale, FC Florast vaid punkti kaugusele.