Laupäev, 14. september 2024
16:44
Siim Pulst: Tere õhtust! Premium liiga kolmanda ringi viimane voor jätkub Paides, kus kohalik Linnameeskond võtab vastu Nõmme Unitedit.
16:45
Siim Pulst:  Ühel on käsil viiemänguline võiduseeria ja teisel 12-mänguline võidupõud. Punkte vajavad hädasti mõlemad, üks eurosarjapääsme lunastamiseks ja teine püsimajäämiseks.
16:45
Siim Pulst:

Paide: Ebrima Jarju, Michael Lilander, Nikita Baranov, Milan Delevic, Joseph Saliste, Patrik Kristal, Predrag Medic, Siim Luts, Robi Saarma, Dimitri Jepihhin, Abdoulie Ceesay.
Varus: Mihkel Aksalu, Gerdo Juhkam, Herol Riiberg, Kristofer Piht, Andre Frolov, Mechini Gomis, Hindrek Ojamaa, Oskar Hõim, Daniel Luts.

United: Georg Mattias Lagus, Samuel Merilai, Ismael Garcia, Aleksandr Alteberg, Sacha Martinez, Oleksandr Musolitin, Martin Adamec, Murad Velijev, Mihkel Järviste, Facundo Stefanazzi, Karl Gustav Kokka.
Varus: Marko Meerits, Kaarel Leppsalu, Alexander Kapitan Bergman, Bruno Vain, Egert Õunapuu, Nikita Kalmõkov, Ousman Ceesay, Alfred Adomah, Karl Läänelaid.

16:47
Siim Pulst: Nagu näeme, on Marko Meerits eelmise vooru kohutavate eksimuste järel pingile jäetud. Unitedil on palju puudujaid ka tervise ja mängukeeldude tõttu, kuid Egert Õunapuu naaseb meeskonna pingile. Paide poolelt on ootamatu Henrik Ojamaa puudumine väiksemat sorti tervisemure tõttu.
16:51
Siim Pulst: Ukraina keskväljamees Oleksand Musolitin alustab kirjade järgi Unitedi vasakäärena. Huvitav käik, sest kuigi mitmed tavapärased ääred on eemal, leidunuks siiski ka teisi variante.
16:59
Külastaja Jalkavend kommentaar
Üliilus ja tuua ikka see sisenemine kõik. Kõik see staadion, aiad, parkla, autod, need kortermajad seal taga. Tõmbab judinad sisse nagu CLi hümni kuulmine staadionil
17:02
Siim Pulst: United lükkas palli mängu!
17:05
Siim Pulst: Musolitin mängibki Unitedi vasakul äärel. Ning Paide on oma viimase aja tavapärases asetuses, kus Delevic liigub keskvälja ja keskkaitse vahet.
17:05
Siim Pulst: Värav  CEESAY! Fantastilises väravahoos Paide ründaja lööb viimase kolme mängu jooksul oma neljanda värava!
17:06
Siim Pulst:  Saarma tsenderdas vasakult ja Gambia ründaja koksas palli viielt meetrilt võrku.
17:11
Siim Pulst:  Unitedi pallivaldamine ei kasva ohtlikuks, Paide tuleb pallivõitmise järel palju teravamalt vastu.
17:14
Siim Pulst:  Paide kontrollib mängu seni väga kindlalt. Võiduseerial meeskonna enesekindlus paistab välja.
17:14
Siim Pulst: Hoiatus  Delevic võttis 12. minutil esimese kaardi, võttes vastase kasti juures Adameci maha.
17:15
Siim Pulst:  Saarma kauglöök vihises üle värava.
17:19
Siim Pulst:  Saarma kauglöök suundus nüüd pommina otse Laguse suunas ning Lagus ei hakanud seda püüdmagi, vaid tõrjus üle otsajoone. Esimene nurgalöök tulekul.
17:19
Külastaja V kommentaar
Jarju jalaga mäng on ikka täielik maailmaklass. Suudab nii lühikest liinide vahele mängida kui ka poolpikka ja pikka diagonaalipassi ründajale täpselt jalapelae panna. Imestan, et teda pole veel suudetud maha müüa kuskile euroopa vähemalt hulka euroopas.
17:20
Siim Pulst:  Garcia klaaris Saarma nurgalöögi. Kohe tuli teine korner veel, sest lõpuks põrkas Ceesay rabona-tsenderdus kaitsja kaudu üle otsajoone. Ohtu sellest nurgalöögist aga ei sündinud.
17:21
Siim Pulst: Värav  19. minutil 2:0! Ceesay, kes muu!
17:21
Siim Pulst:  Seekord tsenderdas vasakult Luts ning Gambia mees koksas taaskord viiekastijoonelt palli võrku.
17:22
Külastaja ss kommentaar
yanited ööklubid ootavad teid,noobid
17:23
Siim Pulst:  Kristal lõi 21. minutil kolmanda palli Unitedi võrku, aga seekord määrati esimese hooga suluseis. Läheb mõõtmiseks ...
17:24
Siim Pulst:  Suluseisu ümberlükkamiseks tõendeid ei leitud, nii et jätkame 2:0 seisult.
17:26
Siim Pulst: United tuli 23. minutil esimest korda ohtlikult vastu! Musolitin pääses vasakult kasti ja lõi terava nurga alt peale - Jarju tõrjus. Tagasipõrkunud palli jahtinud Kokka jäi aga napilt hiljaks ja tabas kaitsjat, Hoiatus teenides selle eest kollase kaardi.
17:27
Siim Pulst: Paide jätkab samas lustimist. Lagus tõrjus 24. minutil Jepihhini löögi ning Luts üritas jätkuolukorras käärlööki, aga ei saanud palli postide vahele.
17:28
Siim Pulst:  Paidel oli kasutada ka nurgalöök, millest midagi ei sündinud. United vastas kohe samaga teises väljakuotsas. Nurgalöögid 3:1 Paide kasuks.
17:30
Külastaja xd kommentaar
pull fakt, et delevic premium liigas viie mänguga saanud neli kollast + euromängudes alustas kollastega bala vastu võõrsil ja pärast seda bala vastu ka kodus, aga siis rahunes maha, sest kolmas oleks mängukeelu toonud :D
17:31
Siim Pulst:  Delevici kauglöök ei leidnud raame üles. United on aga juba vahetamas.
17:32
Siim Pulst: Vahetus  30. minutil tuleb Bergman Altebergi asemele. Keskkaitsja vahetus ja ei paista välja, et tegu oleks vigastusega.
17:32
Siim Pulst:  Penalti Paidele!
17:33
Siim Pulst:  Martinez jäi Medici takistamisel hiljaks ning penalti on tõsiasi, aga lööma ei lähegi Ceesay, vaid hoopis Kristal.
17:34
Siim Pulst:  Värav Kristal veeretas palli püüdmatult posti kõrvale! 3:0!
17:36
Siim Pulst:  Stefanazzi löök kasti tagant nõudis Jarjult hüpet, aga ei kujutanud Paide väravale siiski väga suurt ohtu.
17:38
Siim Pulst: Hoiatus  Ceesay läks Bergmanile tagasi tegema, olles eelnevalt tema vastu tulemusetult viga nõudnud.
17:40
Nende Kristalite ja Saarmatega liiale ei lähe? Haalandile kohe järgmine kübar premmis me siin kõvatame eesti liiga üle. Ootaks ära kaua üldse seal saksamaal üks mees vastupeab kui peab
17:43
Siim Pulst:  Ceesay luhtas kübaravõimaluse, aga oli ühtlasi ka suluseisus, nii et see poleks lugenud.
17:43
Külastaja õuna endel kommentaar
marko kristal käis ka vist 19 aastasena saksas mängimas, 3 kuud
17:44
Ma oleks järgmisena küsinud üks ründaja kes püsima kuhugi jäänud suure laulu saatel minnes. Ootaks ära ja rahuneks maha
17:44
Siim Pulst: Värav  KÜBAR OLEMAS! 4:0! Fantastiline eeltöö Kristalilt!
17:45
Siim Pulst: Kristal tõstis palli ühe puutega üle Garcia ja pani seejärel mõõdetud söödu viiekasti taha, kust Ceesay palli värava lakke kõmmutas.
17:46
Eestis loputamine peaks olema proff jalgpalluri jaoks tavaline
17:47
Külastaja ZX kommentaar
Jalkavend miks sa seda eesti liigat üldse jälgid, kui sinu arust see nii sitt ja kõik on valesti? Järelikult läheb ikka korda see kodune asi, kui siin jorised. Toodad ainult negatiivsust, lihtsalt vaja kõike ja kõiki maha teha
17:47
Siim Pulst: Värav Viies ka! Delevic!
17:48
Siim Pulst: Saarma nurgalöök leidis värava eest Lutsu, kelle kõksu järel viis olukorra lõpule Delevici suunamine.
17:49
Siim Pulst:  Saarma pääses Laguse eksimuse järel kastijoonelt löögile, aga seejärel suutis Unitedi väravavaht olukorra tõrjega paigata.
17:49
Siim Pulst:  Poolaeg 5:0!
17:49
Külastaja männik kommentaar
Nõmme treeneri viimane tööpäev.
17:51
Siim Pulst:  Parandus: Delevici väravale andis söödu siiski tema kaasmaalane Medic.
17:51
Külastaja hehheh kommentaar
United pidi karika asemel liigale keskenduma - näha on :)))
17:52
Siim Pulst:  Ega poolaja kokkuvõtteks polegi vaja suurt muud teha kui tabloole viidata. Üks meeskond valitses mängu pea täielikult, Unitedil oli ainult paar ohtlikumat rünnakut, samas kui iga Paide ületuleku korral süttis Unitedi kaitseliin jälle ja jälle.
17:52
Külastaja R. kommentaar
Kas nõmme Ceesay ja Paide Ceesay on omavatel sugulased?
17:52
Siim Pulst:  Ei tohiks olla.
18:02
Külastaja FIX Tsirkus kommentaar
Lapsed kardavad palliga saada, et kiivritega väljakuääres?
18:03
Siim Pulst: Teine poolaeg!
18:03
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Veel kaks käiku Unitedilt: Bruno Vain ja Alfred Adomah sisse, Murad Velijev ja Sacha Martinez välja.
18:06
Siim Pulst: Jepihhin möödus Adomah'st nagu slaalomipostist ning teine poolaeg näib jätkuvat samast kohast, kus avapoolaeg pooleli jäi ... paras õnn Unitedi jaoks, et Paidele sealt penaltit ei antud.
18:06
Siim Pulst: Värav  6:0, Ceesay neljas!
18:07
Siim Pulst:  Delevic liikus palliga kastijoonele ja söötis sealt tagaposti suunas, kus Ceesay õigel ajal jaol oli.
18:07
Kas tuleb kuiva kaotuse rekord liigas?
18:09
Siim Pulst:  Stefanazzi lahendas 51. minutil üks-üks olukorra kauni tõstega, aga selge suluseisu tõttu see värav ei loe.
18:09
Nii hull mäng, et olybetis seda polegi
18:10
Siim Pulst: Unitedi ründemäng on nüüd justkui ärganud, aga eks küsimus on ka Paide keskendatuses.
18:13
Siim Pulst: Vahetus Vahetus Daniel Luts ja Mechini Gomis sisse, Jepihhin ja Ceesay teenitult puhkama 56. minutil.
18:14
18:15
Siim Pulst:  Luts murdis vasakult kasti ja möödus Järvistest, enne kui viimane talle valusalt jalale astus.
18:15
Hästi kappavad need arstid
18:16
Siim Pulst: Kristal pani sama posti kõrvale, kuhu eelminegi kord, aga seekord mitte nii täpselt, ja Lagus ulatus tõrjuma!
18:18
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Herol Riiberg ja Oskar Hõim sisse, Luts ja Medic välja. 60. minutil.
18:19
Noh ZX???? Vend ei suuda ise penaltit siin liigas realiseerida viimase vastu. Millest me räägime🙂
18:21
Siim Pulst: Hoiatus  Lilander tegi 63. minutil Vainile haiget.
18:21
Siim Pulst:  Omapärane, et 6:0 eduseisus on Paide meestel kolm kaarti ja Unitedil ainult üks.
18:22
6:0 seisul kollane võtta🙂
18:23
Siim Pulst: Lagus vastas Heroli kahele üritusele tõrjetega.
18:24
Siim Pulst:  Vahetus Vahetus Unitedi viimased vahetused 66. minutil: Egert Õunapuu ja Ousman Ceesay sisse, Kokka ja Stefanazzi välja.
18:28
Siim Pulst:  Unitedi nurgalöök, need peaks olema 5:2 Paide kasuks vist. Musolitini tsenderdus langes Delevicile lihtsaks saagiks.
18:30
Siim Pulst: Hoiatus  Järviste niitis 72. minutil keskväljal Hõimu maha.
18:31
Siim sa saad aru misasi see seal Nõmme värava pool taga valgetest tellistest garaazi seina vastu on püsti pandud?🧐
18:31
Siim Pulst:  Ei tea ja ausalt öeldes ei paku huvi ka. Paide teeb väga kõva tööd oma infra arendamisel, pole mingit põhjust nokkida.
18:32
Külastaja lhv kommentaar
Kas Kristali väravad on kõik penaltist või mõni mängulisest olukorrast ka.
18:32
Külastaja Triinu kommentaar
Issand. Miks nr 10 mängija rinnahoidjaid kasutab?
18:32
Siim Pulst:  Need on andmekogujad, salvestades liikumist ja muud taolist.
18:32
Kas Nõmme on väljaku kastmise raha leidnud juba või ikka seis hapu
18:33
Siim Pulst:  Unitedile järjestikused karistus- ja nurgalöök. Lõpplahenduseni need siiski ei jõudnud.
18:33
Ma saan aru jah, et kõva tööd. Tassivad sodi eemale. Aga kuna see jäi pilti mõtlesin midagi huvitavat, mis neil ülejäänud infrat arendades
18:34
Siim Pulst: Vahetus  Andre Frolov tuleb 76. minutil Kristali asemele. Andrei Kalimullini mängude rekord Eesti kõrgliigas on nüüd viigistatud!
18:35
Siim Pulst:  Õunapuu kauglöök oli tugev, aga pisut ebatäpne. United jahib auväravat päris isukalt.
18:35
Kas Paidest saab siis päriselt Paide võistkond varsti?
18:35
Siim Pulst:  Kuuldavasti uuest hooajast juba.
18:36
Vau. Lahe. Ja Kuressaare kuna kodulinna saab?
18:36
Siim Pulst:  Mitte lähiajal.
18:37
Siim Pulst:  Frischer läheb penalti kontrollimiseks VAR-ekraani juurde!
18:38
Siim Pulst: Videopilt näitab, et Baranov astus täpselt trahvikastinurgas Ceesayle kanna peale.
18:38
Siim Pulst:  Nii on, penalti Unitedile!
18:39
Siim Pulst: Õunpuu lõi keskele ja Jarju tõrjus jalgadega!
18:40
Siim Pulst:  Ent kas Jarju väljus joonelt liiga kiiresti? Kontrollitakse.
18:40
Siim Pulst:  Lähebki kordamisele! Õunapuu saab uue võimaluse!
18:41
Siim Pulst:  Värav Seekord realiseeris Õunapuu kindlalt, saates palli ühte ja Jarju teise nurka.
18:44
Siim Pulst: Värav 87. minutil sai Gomis ka oma kirja - 7:1!
18:46
Siim Pulst:  Väravasööt Daniel Lutsule, enne kui ründaja palli Bergmanist mööda tõmbas ja väravavahiga silmitsi pääsedes tugeva löögi sooritas.
18:48
Siim Pulst:  4 lisaminutit.
18:51
Külastaja Cr kommentaar
Mis selles kärus on seal Paide värava taga?
18:51
Siim Pulst:  Veel üks penalti Unitedile? Baranovi käe pihtas käis pall ära ja VAR uurib olukorda.
18:52
Siim Pulst:  Frischer lähebki taas ekraani juurde.
18:52
See Baranov nii sitt ikka 😀
18:52
Siim Pulst:  Penalti on tõsiasi!
18:53
Mõni on kärudele sauna ehitanud. Aga seal võivad olla pallid, uued ründajad, pirukad vms
18:53
Siim Pulst: Värav  Õunapuu saatis palli samasse nurka, kus enne, Jarju arvas seekord suuna ära, kuid lööki takistada ei suutnud.
18:53
Siim Pulst:  Sellega on mäng lõppenud Paide 7:2 võiduseisul.
18:54
Siim Pulst:  Hooaja suurim väravasadu sai teoks, aga suurim saun jäi kütmata, sest oleme näinud ka mitut kuueväravalist võitu.