Teisipäev, 17. september 2024
17:18
Siim Pulst: Tere õhtust! Premium liiga tihedad nädalad jätkuvad täna 28. vooru kohtumistega. Kohe pannakse pall mängu Kuressaares ja Narvas ning mina hoian siin silma peal FC Kuressaare ja FCI Levadia mängul.
17:18
Siim Pulst:

Kuressaare: Kaur Kivila, Siim Aer, Sander Alex Liit, Marko Lipp, Karl Orren, Oliver Rass, Pavel Dõmov, Joonas Soomre, Artjom Jermatšenko, Rasmus Saar, Mattias Männilaan.
Varus: Magnus Karofeld, Aleksander Iljin, Joosep Kobin, Gleb Pevtsov, Anton Volossatov, Ralf-Sander Suvinõmm, Joonas Vahermägi, Andero Kivi.

Levadia: Karl Andre Vallner, Frank Liivak, Rasmus Peetson, Bourama Fomba, Michael Schjönning-Larsen, Mihkel Ainsalu, Alexandre Lopes Gomes, Mark Oliver Roosnupp, Richie Musaba, Ioan Yakovlev, Robert Kirss.
Varus: Oliver Ani, Mousta Bah, Aleksandr Zakarljuka, Ken Kallaste, Brent Lepistu, Joao Pedro, Maksimilian Skvortsov, Henri Järvelaid, Maksim Gussev.

17:19
Siim Pulst:  Ainsaks üllatuseks algkoosseisudes on Karl Rudolf Õiguse puudumine. Ilmselt tegutseb vasakul äärel Rasmus Saar, mis lubab Siim Aerul pingilt paremale äärele naasta.
17:23
Kristjan Jaak Kangur: Tere minugi poolt! Toon teieni selle, mis Narvas sealse Transi ja Flora mängus toimub.
17:24
Külastaja Keenjus kommentaar
Kui Zenjov nüüd skoorib siis ma võin talle isiklikult õlle välja teha.
17:24
Kristjan Jaak Kangur: Koosseisud on seesugused:

Trans: Aleksei Matrossov, Artjom Škinjov, Šalva Burjanadze, Eriks Santos, Aleksandr Ivanjušin, Leonardo Rolon, German Šlein, Deniss Poljakov, Sergo Kuhhianidze, Zakaria Beglarišvili, Pierre Kabore.

Flora: Evert Grünvald, Kristo Hussar, Andreas Vaher, Mihhail Kolobov, Robert Veering, Nikita Mihhailov, Vladislav Kreida, Sergei Zenjov, Rauno Alliku, Daniil Kuraksin, Tony Varjund.
17:25
Siim Pulst: Selgituseks siis siia juurde, et Zenjovi värava korral võidab Keenius foorumis korraldatud Premium liiga bingomängu.
17:27
Siim Pulst: KUR-LEV: Kuressaares marsivad meeskonnad väljakule päikese ja tuulevaikuse saatel.
17:28
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Üllatusi? Transil täpselt null, sest see on sama XI, mis alustas laupäeval mängu Levadia vastu.

Floral on seekord keskkaitsepaariks Vaher-Kolobov, kes varem koos pole alustanud. Koondiseakna ajal haigusega hädas Tõugjas on seekord pingil. Soometsa mängukeelu tõttu on Kreida kõrvale keskväljale nihutatud Mihhailov, aga see ei ole talle tänavu võõras koht. Tagasi algkoosseisus on eelmise mängu kaartide tõttu vahele jätnud Zenjov. Ründes alustab Varjund, endiselt on tervisega kimpus Sappinen, keda koosseisus ei ole.
17:29
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Visuaalsed uudised Narvast on samuti suurepärased, sest päikesepaiste annab lootust, et seekord õnnestub Transil mäng algusest lõpuni ära pidada!
17:30
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Pall Narvas mängus!
17:30
Siim Pulst: KUR-LEV: Kuressaare pani palli mängu!
17:32
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Mihhailov teeb keskväljal Rolonile korraliku "puki" ja argentiinlane maandub kõrgelt üsna lapiti. Ošomkov annab talle kogumiseks hetke, siis läheb mäng edasi.
17:32
Külastaja Juss kommentaar
Kas Levadial ongi nüüd talvel duubli juurde toodud Roch esinduse abi ja duublis tema asemel Mošnikov täiskohaga? Ja Elhi nüüd püsivalt kahes satsis selle Araabiasse läinud fitnessi asemel?
17:32
Külastaja Legend kommentaar
Mis Kostjaga? Oli juba terve ja otsustas derbi.
17:32
Kristjan Jaak Kangur: Florast saadud info põhjal on Vassiljev vigastatud. Mis täpsemalt probleemiks, pole täpsustatud.
17:32
Siim Pulst: KUR-LEV: Ei ole Levadia siseeluga nii täpselt kursis, aga tundub huvitav teema küll.
17:32
Külastaja suurmeister kommentaar
CL - ennustust ei ole soccernetis ?
17:33
Kristjan Jaak Kangur: Sel hooajal tõepoolest mitte.
17:33
Siim Pulst: KUR-LEV: Yakovlev sai kaks korda nurgalööki proovida, aga mõlemad sooritused jäid nõrgaks.
17:34
Siim Pulst: KUR-LEV: Ai-ai! Roosnupp on väljakule lamama jäänud ja kaaslased näitasid juba, et mees vajab vahetust.
17:34
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Flora teenib neljandal minutil esimese nurgalöögi. Eelmise mängu kangelane Kuraksin proovib, seekord veel raamidest mööda.
17:35
Siim Pulst: KUR-LEV: Tegi ise Rassile seljatagant vea ja jalad takerdusid kuidagi niimoodi, et ta ise sai viga. Zakarljuka on valmis sekkuma.
17:35
Siim Pulst: KUR-LEVVahetus Zakarljuka tulebki juba 5. minutil Roosnupu asemele.
17:35
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: VAR kontrollis selle Kuraksini löögi järel korraks mingit penaltit ka, aga läheme edasi.
17:38
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Initsiatiiv ja pall on Flora käes, aga otsitakse rahulikult. Teine nurgalöök, see mängitakse lühidalt lahti, aga kiiret lahendust kohe ei tule. Siis tsenderdab Varjund hästi taha posti ja Kuraksin saab peaga löögile, aga Matrossov püüab teisel katsel!
17:38
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia üritab tempot üles kruvida. Territoriaalne ülekaal on ka saavutatud, kuid Kuressaare karistusalasse on pall väga harva sattunud.
17:39
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Seitse minutit läks seega aega, et midagi ohtlikku sünniks. Poolteist minutit keerutamist Floralt veel ja siis lööb uuesti Kuraksin - eest postist mööda. Kõige aktiivsema mängija tiitli võib senise põhjal väga kindlalt välja anda.
17:42
Siim Pulst: KUR-LEV: Yakovlevi tsenderdus ebaõnnestus ja 11 minutit on täitunud ilma ainsatki väravaohtlikku olukorda nägemata.
17:44
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Narvas on samuti mäng märkimisväärselt rahunenud. Flora keerutab, Trans seisab kaitses.
17:44
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia kolmas nurgalöök 14. minutil. Yakovlevi pall oli päris hea, aga Larsen ei pääsenud peaga löögile ning Liivaku üritus teisest lainest ei leidnud väravaraame.
17:45
Siim Pulst: KUR-LEV: Liivak sai veelkord kasti tagant proovida. Kui enne lõi mööda, siis nüüd üle.
17:46
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Santos teeb vea Allikule, kes on natuke aega pikali, aga ajab end siis püsti. Flora pingile teeb asi pigem nalja, kohalik nooremapoolne publik tituleerib Alliku aga simulandiks. Viga tegelikult siiski oli.
17:48
Siim Pulst: KUR-LEV: Yakovlevi karistuslöök langes otse Kivila kinnaste vahele. Standardolukordi on Levadial olnud küllaga, aga nende kvaliteet jätab soovida.
17:49
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Üle päris pika aja tuleb 19. minutil ka Trans rünnakule, Kabore saab karistusala joonel palli ja üritab kohe lüüa, aga see blokeeritakse.
17:50
Külastaja mc kommentaar
Kui Yakovlev ei oska standardolukordi anda, siis võibolla võiks proovida Zakarljukal lasta neid anda
17:50
Siim Pulst: KUR-LEV: Soomre sai 20. minutil kirja Kuressaare esimese pealelöögi. Raskest positsioonist, nõrk ja ebatäpne, aga sellegipoolest löök kirjas.
17:54
Siim Pulst: KUR-LEV: KIRSS LÄHEDAL 23. minutil! Levadia ründaja pääses Yakovlevi söödust viiekastinurgast löögile, veeretades palli õige napilt tagapostist mööda.
17:54
Külastaja Andreas kommentaar
Kui on infot siis, kas Lepik - kaua tema eemaoleku ajaks praegu hinnatakse? Ja Sappinen - eelmine voor haige, kas see on viirushaigus või midagi tõsisemat?
17:55
Siim Pulst: KUR-LEV: POST! Musaba pääses kümnelt meetrilt vabalt jalaga löögile, aga Kivilal õnnestus pall posti tõrjuda. Sööt taaskord Yakovlevilt.
17:55
Kristjan Jaak Kangur: Jällegi - ei ole täpsustatud. Aga ei tohiks kuuldavasti midagi väga tõsist olla. Lepiku puhul sama, eks püüame millalgi uurida, millised prognoosid on.
17:56
Siim, kui Levadia ei peaks täna punktilisa teenima, kas siis võib Levadial tiitli võitmine keerulisemaks muutuda?
17:56
Siim Pulst: Puhtmatemaatiliselt muutuks see kindlasti keerulisemaks. Aga pigem mitte keeruliseks.
17:56
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Flora rünnakud on kuidagi väga hambutuks muutunud. Hoopis Trans tuleb hästi vastu, kuid Škinjovi viimane sööt äärelt keskele jääb nõrgaks ja Flora korjab palli. Kohe saab Trans uuesti üritada - ja jälle ei jõua Beglarišvili sööt Kuhhianidzele.
17:58
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia neljas nurgalöök 28. minutil. Yakovlevi kross jäi justkui madalaks, aga leidis samas täpselt Larseni jala üles. Ühepuutelöök lendas kõrgelt üle värava.
17:58
Tänud!
18:00
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Hussar tsenderdab hästi, Alliku üritab pallini ulatuda ja puute vist isegi saab, aga löögiks oli seda palju nimetada. Kui siit oleks pall väravasse läinud, oleks olnud huvitav, sest mõni hetk varem tundus, et pall käis keskjoone juures küljeaudis. Esimene kordus täit tõde ei näidanud, aga õnneks pole see enam ka tähtis.
18:01
Külastaja Facepalm kommentaar
Vaadake seda narva vs flora, kas selline asi on nagu üldse normaalne v? Kas see on üldse jalgpall mida ma praegu vaatan?
18:02
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: 30 minutit mängitud ja tõepoolest on kuidagi eriti nüri mäng. Natuke toob teravust Vaher, kes peatab Flora pingi ees rünnakule tormava Kuhhianidze vea hinnaga. Taavi Viik ja ülejäänud florakad selle otsusega üleliia rahule ei jäänud.
18:02
Siim Pulst: KUR-LEVHoiatus Saar takistas 32. minutil Liivaku audisisseviset.
18:05
Siim Pulst: KUR-LEV: 34. minutil blokeeriti Kuressaare kastis järjest Liivaku ja Musaba üritused ning lõpuks pidi Kivila Yakovlevi löögi tõrjuma.
18:06
See on ju puhas 0-0 mäng, mu elutoas on vaip ka parem mänguväljak
18:06
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Hussar annab 35. minutil veel ühe päris korraliku madala tsenderduse, aga kastis vabaks unustatud Alliku löök ebaõnnestub täielikult.
18:06
Siim Pulst: KUR-LEV: Yakovlevi kauglöök pööras paar meetrit tagumisest ristnurgast mööda.
18:08
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Varjund tõstab palli osavalt Zenjovile, kes proovib üle puusa lüüa, aga tabab rohkem Burjanadzet kui palli.
18:08
Siim Pulst: KUR-LEV: Ainsalu ülikauglöök lendas kõrgelt üle värava.
18:08
Tundub, et Kirss peale poolaega välja ja Bah sisse
18:10
Siim Pulst: KUR-LEV: Zakarljuka ja Larseni järjestikused üritused blokeeriti. Lõpuks läks Zakarljuka uus üritus üle jala ja lendas üle.
18:11
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Kabore konksutab tribüüni ees väga ilusti ühele ja teisele poole, petab kaks Flora meest korraga ära, aga isegi ei otsi võimalikku käiku ettepoole ja kokkuvõttes on see kõik ilus, ent täiesti mõttetu tegevus.
18:11
Siim Pulst: KUR-LEV: Ainsalu andis hea palli tagaposti, Yakovlev avanes sinna ja libistas, kuid ei ulatunud napilt pallini.
18:12
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Zenjov saab vähe pikema soolo teha, kuid Burjanadze valvab teda hästi ja pall läheb Flora ründajast üle otsajoone. Paar minutit veel avapoolaja lõpuni.
18:13
Siim Pulst: KUR-LEV: Männilaan sai audisisseviske järel kastist löögile, kuid pall takerdus meestesumma.
18:14
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Nüüd tuleb Trans hästi vastu! Kabore ootab Beglarišvili järele ja lükkab söödu kõrvale, Kolobov saab löögile jala ette ja Trans teenib 44. minutil oma esimese nurgalöögi.
18:14
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Santos on täiesti vaba ja saab Roloni nurgalööki peaga rünnata, aga lööb üle! Transi ilmselt parim võimalus senises mängus.
18:14
Kuna see NAR-FLO mäng on ikka nii kuradima aeglane, tekib hulk muid küsimusi :) Flora uus peatreener, kas seal on juba teada (väidetavalt pidi nimi klubi sees teada olema)? Ja Transil, mis plaanid peatreeneri osas?
18:15
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia viies nurgalöök 45. minutil. Yakovlevi kross jäi taas madalaks ja klaariti lihtsa vaevaga Jermatšenko poolt.
18:15
Siim Pulst: KUR-LEV: 2 lisaminutit.
18:16
Siim Pulst: KUR-LEVHoiatus Gomes võttis 45+1. minutil Männilaane vasturünnaku seljatagant maha.
18:16
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Üks üleminut, mille jooksul pääseb jälle löögile Kuraksin, aga kõmmutab üle!
18:16
Külastaja Mart kommentaar
@Andreas. Kui ma ei eksi siis ühes PEIJ saates räägiti sellest natukene. Üks võimalik treener teeb hetkel litsentsi.
18:16
Eeldan, et Curro ei ole kohe üldse rahul oma meeskonna mänguga
18:17
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Sellega on avapoolaeg ka läbi! Kui emb-kumb meeskond siit väravat tahab, siis tuleb kõvasti juurde panna. Väga kõvasti.
18:17
Külastaja Lolus kommentaar
Tahaks kiita Kangurit, kes suudab sellisest jalgpallist mingid glamuursed kommentaarid välja mōelda 😄
18:17
Gomes siis Vapruse vastu ei mängi
18:18
Kristjan Jaak Kangur: Eks ajakirjaniku elu koosnebki väljakutsetest :) Raske on küll olnud seda mängu ilusaks rääkida - üks ilmetumaid poolaegu, mida olen sel hooajal ise seni näinud.
18:18
Siim Pulst: KUR-LEV: Poolaeg 0:0! Levadia domineeris, jõudis poolaja keskpaigas kaks korda väga lähedale ja tekitas veel hulganisti poolvõimalusi. Kuressaarele ei ole jagunud ühtegi võimalust. Seis püsib aga viigis ja see sobib saarlastele palju paremini.
18:18
Külastaja 7 kommentaar
MIKS MÄNGITAKSE NARVAS KUNSTMURUL??
18:20
Kristjan Jaak Kangur: Trans on minu mäletamist mööda juba väga mitu aastat kolinud viimaseks ringiks Famale. Ja see viimane ring tänase-homsega ehk 28. vooruga ka algas. Põhjused on vist peamiselt nende enda jaoks selles, et Kreenholm on kesklinnast üsna kaugel ja kodust tunnet ei ole neil seal kunagi tekkinud ka.
18:21
Levadial oleks vaja 5.oktoobriks 15 punktilist edu, siis saab peale koondise mänge vabamalt võtta. Peale koondist on veel 5 mängu.
18:31
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Pall Narvas jälle mängus!
18:31
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Trans tegi ka vahetuse - Poljakovi asemele tuli Irie.
18:32
Siim Pulst:  KUR-LEVVahetus Joao Pedro tuleb Musaba asemele.
Vahetus Iljin sekkub Dõmovi asemele.
18:32
Siim Pulst:

KUR-LEV: Teine poolaeg algas!

18:33
Siim Pulst: KUR-LEV: Dõmovil oli ilmselt küsimus tervislikku laadi. Musaba esimese poolaja esitus jättis soovida ja Joao Pedro võtab ilmselt tema koha ründaja all.
18:34
Kristjan Jaak Kangur: Värav HUSSAR VIIB 48. MINUTIL FLORA JUHTIMA!!!!
18:34
Kristjan Jaak Kangur: Kreida tõstab palli liini taha, Hussar läheb välisküljega lööma ja ainult Matrossov teab, kuidas see pall tema külje alt võrku lipsab.
18:35
Kristjan Jaak Kangur: VAR siiski kontrollib ka mingit eelnevat olukorda.
18:35
Kristjan Jaak Kangur: Enam ei kontrolli ka. Värav loeb!
18:36
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia kuues nurgalöök, Joao Pedro annab nüüd. Hea pall, aga Liit klaaris. Jätkuolukorras lendas Yakovlevi kauglöök ohutult üle.
18:36
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLOHoiatus 51. minutil saab Škinjov mängu esimese kollase kaardi, sest tabas korkidega Varjundi jalga.
18:38
Siim Pulst: KUR-LEV: Seitsmes Levadia nurgalöök. Joao Pedro madal tsenderdus leidis Liivaku, aga jätku ei tulnud.
18:38
Külastaja Teadja kommentaar
Matrossov on Narvas ikka harjutanud aastatega, kuidas selliseid asju sisse lasta
18:39
Siim Pulst: KUR-LEVVahetus Bah sisse, Gomes välja. 52. minutil. Ilmselgelt ründav vahetus.
18:40
Siim Pulst: KUR-LEVHoiatus Aer võttis 53. minutil Larseni rünnakualge maha.
18:40
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Flora kaotab oma poolel palli, Trans kombineerib hästi ja Veering lükkab Škinjovi tsenderduse Transi teiseks nurgalöögiks.
18:41
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Nurgalöök mängitakse lahti, Rolon tõstab palli värava ette ja Burjanadze saab mõnelt meetrilt suunata, aga täpselt Grünvaldile sülle!
18:41
Siim Pulst: KUR-LEV: Kuressaare esimene nurgalöök 55. minutil. Aeru tsenderdus jäi madalaks ja klaariti Ainsalu poolt. Soomre ülikauge üritus lendas seejärel üle värava.
18:43
Siim Pulst: KUR-LEV: Joao Pedro karistuslöök klaariti Rassi poolt. Levadia mäng on muutunud selgelt intensiivsemaks, aeg tiksub.
18:44
Siim Pulst: KUR-LEV: Penaltihõnguline kontakt Kuressaare kastis, aga abikohtuniku lipp oli juba suluseisu märgiks üleval, nii et Kirsi kukkumine ei saanud kuidagi penaltit teenida.
18:46
Siim Pulst: KUR-LEV: Zakarljuka on vahetuste järel oma vanale positsioonile pääsenud, keskväljal ei olegi ta naljalt Levadia eest mängida saanud. Joao Pedro ja Yakovlev on äärtel ning Bah ründaja all.
18:47
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Beglarišvili saadab sööduga Kuhhianidze jooksu, aga nurk läheb teravaks ja Grünvald tõrjub. Transi mäng on selgelt elavnenud ja Flora kaitsjad on nende kiirete ründemängijatega kohati päris hädas.
18:47
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia kaheksas nurgalöök. Joao Pedro kross jäi taas madalaks, nagu need täna jääma kipuvad, ja Liit klaaris jalad maas rahulikult.
18:48
See flora kaitseliin on küll alla igasugust arvestust, okei ma saan aru kui kusagil teisel satsil oleks sellised aeglased kaikad taga kes ei saa miskit aru, aga no flora sugusel satsil…
18:49
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Irie vastu tehakse keskväljal viga, aga pall jääb Transile ja Ošomkov laseb mängida. Kuraksini valearvestuse tõttu pääseb Škinjov paremalt jooksu ja tsenderdama, kuid pall on liiga terav ja lendab kõigi eest läbi.
18:49
Siim Pulst: KUR-LEV: Larsenilt 62. minutil hea tsenderdus ja Lipult värava ees veel parem klaarimine.
18:50
Siim Pulst: KUR-LEVVärav JOAO PEDRO viib 63. minutil Levadia ette!
18:50
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Irie pannakse jälle pikali, poolkaitsja reageerib vihaselt ja vile tulebki. Sellega ei ole omakorda üldse rahul Alliku, kellele antakse Flora pingilt viisakas, aga konkreetne korraldus vait olla.
18:51
Siim Pulst: KUR-LEV: Yakovlev saatis poolkõrge palli vasakult keskele, Joao Pedro võttis selle penaltipunkti juures ühega endale ette ja saatis teisega posti kõrvale. Meisterlik töö!
18:53
Siim Pulst: KUR-LEVHoiatus Iljin trampis Bah' jala peal. 67. minutil.
18:55
Siim Pulst: KUR-LEV: Karhu ekraani juurde! Punane kaart õhus!
18:56
Siim Pulst: KUR-LEVEemaldamine Nii on, Iljin saadetakse minema! Kontakt oli tugev ja hüppeliigesesse, nii et punane kaart on arusaadav. Veider ainult, et viga sündis otse Karhu nina all ja tema seda kohe ei näinud.
18:57
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Millega tegelevad Kolobov ja Grünvald?! Kaitsja hakkab kõrge põrkega palli peaga tagasi väravavahile lükkama, aga lükkab temast mööda ning Kabore pääseb löögile! Aga kuna ta on sisuliselt otsajoonel, siis pall läheb küll tühja värava ette, aga mitte üle joone - enne lööb tagasi jõudnud Hussar selle minema!
18:58
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLOVahetus 71. minutil tuleb Usta Kuhhianidzet asendama.
18:58
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Ja Ustal kohe ka šanss, kui nügib Kolobovi palli pealt minema ning murrab otsajoont mööda värava ette. Saadab söödu Kabore suunas, aga ühegi Transi meheni see ei jõua ....
19:00
Siim Pulst: KUR-LEVVahetus Kuressaare vahetab: Suvinõmm tuleb Rassi asemele 73. minutil.
19:02
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLOVahetus Flora vahetus 76. minutil, Alliku ära ja Kalimullin sisse. Hetk varem oli Alliku valusalt kokku põrganud Burjanadzega, aga endale tegi rohkem liiga vist isegi grusiin.
19:02
Siim Pulst: KUR-LEV: 75. minutil pääses Soomre Levadia kaitsjate vahel pusima, kuniks rohesärgid palli üle otsajoone klaarisid. Aeru kross ebaõnnestus, aga Kure teisele nurgalöögile järgnes kohe ka kolmas - see oli juba palju parem tsenderdus, kuid Levadia sai palli ikkagi klaariks.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Värav  ZAKARIA BEGLARIŠVILI JA 1:1!!!!!!!!!!!!!!!
19:04
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia üheksas nurgalöök 77. minutil. Joao Pedro madal tsenderdus leidis küll Bah', kuid jättis ründaja liiga raskesse olukorda.
19:04
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Sai Kaborelt palli, konksutas Vaheri karistusala joonel ära ja lõi paremaga alla nurka! Aga muidugi ei tähistanud!
19:04
Siim Pulst: KUR-LEVVahetus Vahetus Kuressaare vahetab 77. minutil: Pevtsov ja Kivi sisse, Jermatšenko ja Aer välja.
19:04
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Kabore on kohe 2:1 väravale lähedal, aga Grünvald päästab nüüd Flora tõrjega!
19:06
Siim Pulst: KUR-LEV: Yakovlev konksutas Liidu murule pikali ja lõi terava nurga alt peale, Kivila tõrjus esipostist nurgalöögiks.
19:06
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia kümnes korner oli lõpuks ka üliohtlik! Peetson pääses Joao Pedro tsenderdust koksama, aga Kivila suutis lähilöögi tõrjuda.
19:08
Siim Pulst: KUR-LEV: Liivak saatis terava nurga alt palli võrku, aga suluseis! Joao Pedro sööt oli täpne, aga ajastus pisut paigast ära.
19:08
Külastaja Kiilaneb kommentaar
Mida ***** vaher tegi??!?
19:08
Külastaja Trk kommentaar
Flora keskkaitsjate valik pole hetkel kiita, küll aga päris niimoodi nagu Vaher ka mängida ei saa. Jätad kaitsmise pooleli ja jäed vastase ja enda julgestaja vahele tolknema. Ehk siis ise ei kaitse ja teistel ka ei lase. Päris arusaamatu.
19:09
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLOHoiatus Šlein saab 84. minutil kaardi. Suu käis Ošomkovi maitse jaoks natuke liiga palju.
19:10
Siim Pulst: KUR-LEV: Ainsalu tugev kauglöök vihises 83. minutil paar meetrit väravast mööda. Löögiruumi on nüüd oluliselt rohkem kui mängu alguses.
19:11
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Nüüd Flora surub ja 85. minutil tõrjub Matrossov Kalimullini pealöögi!
19:12
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLOHoiatus Flora nurgalöök tekitab omajagu segadust, Kabore pääseb siiski jooksu, aga jõuab palliga lõpuks küljeauti. Uhab palli minema ja saab kollase, mis jätab ta järgmises voorus pealtvaatajaks! Mitte just kõige mõistlikum kaart.
19:12
Siim Pulst: KUR-LEV: Levadia kiirustab ruumi kasutamisel, suur hulk suluseise jätavad Kuressaarele veel võimaluse.
19:13
Siim Pulst: KUR-LEV: Kirss läks trahvikasti paremast nurgast löögile. Löök oli lubav, aga siiski ebatäpne.
19:13
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Transi pikk sööt ette on väga ohtlik, ent Grünvald tuleb väga hästi välja ja klaarib võimsa löögiga, otse Matrossovile sülle.
19:14
Siim Pulst: KUR-LEVVahetus Värske isa Brent Lepistu tuleb 88. minutil Kirsi asemele.
19:14
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLOVahetus Trans läheb kindlustama. 89. minutil Rolon välja ja keskkaitsja Egwu sisse.
19:16
Siim Pulst: KUR-LEV: Männilaan teenis otsajoone juurest Kuressaarele karistuslöögi. 89. minutil Kivila vastaste kastis!
19:16
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Narvas kolm lisaminutit.
19:16
Siim Pulst: KUR-LEV: Saare tsenderdus klaariti aga Ainsalu poolt ning Kivila pidi tegema pika spurdi, et Levadial väravalöömist takistada. Järjekordne suluseis kinkis palli tagasi Kuressaarele.
19:17
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Nüüd lööb Vaher hästi Transi nurgalöögi klaariks. Aga kohe tuleb üks veel, seda ei suuda Škinjov siiski eesmisest postist edasi lükata.
19:17
Siim Pulst: KUR-LEV: Pevtsovi 90. minuti kauglöök oli ebatäpne, mis võimaldab Levadial hetkeks pinged maha saada.
19:17
Siim Pulst:  KUR-LEV: Viis lisaminutit.
19:17
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLOVahetus Žuravljov saab ka veel mängu, tuleb 90+2. minutil Beglarišvili asemele.
19:18
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Kreida tõstab kaarpalli Hussarile - liiga pikk. Floral hakkab aeg otsa saama, aga teist poolaega vaadates ei ole neile viik tegelikult isegi kõige hullem tulemus.
19:19
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLOHoiatus Egwu sätib end 90+4. minutil Kreida lahtimängule ette. Päevselge kollane.
19:20
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Juba neljas lisaminut saab täis, aga lastakse Floral veel viimane nurgalöök ära mängida! Üleminutite jooksul oli ka vahetus ja muid seisakuid.
19:21
Siim Pulst: KUR-LEV: Lepistu 90+5. minuti löök ei kujutanud väravale ohtu.
19:22
Kristjan Jaak Kangur: NAR-FLO: Suur segadus veel Transi kastis, mille käigus Zenjov kukub. Ošomkov vilistab esmalt mängu seisma, kuid siiski mitte lõppenuks. Ilmselt VAR seda kukkumist korra veel vaatas, aga siis on ikkagi kõik! Trans saab 1:1 viigi kätte ja mehed tähistavad päris vägevalt!
19:22
Siim Pulst: KUR-LEVLõpuvile! Levadia sõidab koju igati teenitud võidupunktidega. Kuressaare kaitses küll ennastsalgavalt, kuid Joao Pedro meisterlikkus tegi teisel poolajal vahe sisse. Vallner külaliste väravas ei pidanud terve mängu jooksul ainsatki korda tõrjetööd tegema.
19:27
Kristjan Jaak Kangur: Pealinnas läheb kohe käima Kalevi ja Paide mäng, mida saab vaadata Soccernet TV-st. Selles aknas tõmbame aga juttudele joone alla, mõlema mängu ülevaadet ja järelkaja saate portaalist juba õige pea lugeda!