Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Uutmoodi Meistrite liiga alustab!
21:40
Kristjan Jaak Kangur: Kelle jaoks on siiski veel natuke segane, kuidas see asi tänavusest käib, see jõuab selle artikli läbi lugeda.
21:44
Kristjan Jaak Kangur: Kaks mängu on tegelikult just äsja juba lõpuvile saanud. Juventus võitis kodus 3:1 PSV-d ja Aston Villa oli võõrsil 3:0 parem Young Boysist. Põhiturniiri esimese värava lõi 19-aastane Juventuse türklasest ründaja Kenan Yildiz.

21:49
Kristjan Jaak Kangur: Aga rääkige kaasa - mida Meistrite liiga uuest süsteemist arvate? Teeb see asja igavamaks või põnevamaks? Paar sõna selgituseks ei tee ka halba.
21:55
Kristjan Jaak Kangur: Enne avavilesid tuju tõstmiseks üks video väga julgest mehest Mike Grellast, kes heitis kinda Thierry Henryle:
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Aga meie tänane fookus on mõistagi Milani ja Liverpooli kohtumisel, sest, noh, need on Milan ja Liverpool. Koosseisud sellised:
21:58
Kristjan Jaak Kangur: Liverpoolil on täna ka ühtlasi kurb päev, sest leinatakse ühte poolehoidjat, kes kahjuks veidi enne mängu meie seast lahkus. Mees sattus mängule liikudes liiklusõnnetusse:
22:01
Kristjan Jaak Kangur: JA LÄKSIMEGI! Pall neljal staadionil mängus!
22:03
Kes kommentaatorid on? kas pole Gert Kams ja teist kommentaatorit enam?? Ehk Gert Kams duo?
22:03
Kristjan Jaak Kangur: Kamsil vast oli Paide mänguga just tegemist. Milan-Liverpooli kommentaator on igatahes Joel Indermitte.
22:05
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Milan alustab väga teravalt ja van Dijk päästab kohe joonelt! Aga tullakse uuesti ja Pulisic vajutab tagumise posti kõrvale, kui ainult 2 minutit ja 48 sekundit on mängitud - Milan 1:0 ees!!!
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Real Madridile külla sõitnud Stuttgart mängis Meistrite liigas viimati üle 14 aasta tagasi. Saksa klubide suurim paus kahe osalemise vahel. Ei ole paha koht, kus uuesti alustada!
22:10
Kristjan Jaak Kangur: Allianz Arena jõuab ka korraks rõõmustada, kuid palli võrku pannud Jamal Musialale võetakse suluseis. Napp, aga oli.
22:12
Külastaja I kommentaar
Huvitav jah, et go3 appis mingisugust infot pole kommentaatorite kohta, Viaplays oli kenasti olemas.
22:12
Kristjan Jaak Kangur: Nii palju võin praegu kiire klõpsimise põhjal öelda, et Bayern-Dinamot teeb Moorits Veering ja Real-Stuttgarti Kermo Nava.
22:14
Kristjan Jaak Kangur: Milani ja Liverpooli mängus oli pärast väravat väike paus, sest Mike Maignan vajas tohterdamist. Liverpooli jaoks hea hetk, et end veidi koguda. Kas nende mesinädalad ongi nüüd juba läbi? Koondisepausi eel võideti ju liigas kõik kolm mängu, aga nädalavahetusel kaotati kodus Nottingham Forestile ja nüüd ka selline algus.

22:14
Külastaja Jalkavend kommentaar
Öelge ja olgu ta mis äss iganes see vin jr, aga täiesti ebasümpaatne ja ebameeldiv mängija. Keegi siin ütles, et eks fännid ole selle korraldanud, aga noo ta pole ainus mustanahaline. Teistega selliseid probleeme pole
22:14
Külastaja madis kommentaar
kas GO3 sport extra ostmiseks peab tõesti nüüd võtma mingi suvalise põhipaketi ka ja nii maksab sealtkaudu üle 20€ kuus meistrite liiga vaatamine?
22:16
Kristjan Jaak Kangur: Nii on tõesti. Reklaami ei tee, aga mina näiteks võtsin spordikanalite paketi, sest tahtsin niikuinii lisaks Sport Extrale niikuinii ka Go3 Sport kanaleid vaadata.
22:16
No aga kuidas jalgpallurid muidu on miljonilisef palgad välja teenivad:)
22:16
Ootaks et Kruus ja Kink ning Kams ja kes teine hea kommentaator on? Kristjan kas on Võimalus neid kuulda ka meistrite liiga mängudes?
22:17
Kristjan Jaak Kangur: Aus vastus on, et täpselt ei tea, kuidas mänge jagatakse, aga oleksin väga üllatunud, kui Kruusi ja Kinki sel hooajal ei kuuleks. Kamsiga samamoodi.
22:19
Kristjan Jaak Kangur: Gnabry saab palli väravasse, aga suluseisu tõttu võetakse Bayernilt jälle värav väga õigesti ära.

AGA - kohtunik läheb ekraani juurde ja kuna Gnabryle söödu andnud Pavlovicile tehti kastis viga, siis saab Bayern hoopis penalti!

22:20
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Kane petab väravavahi pikali ja lööb kindlalt ära - 1:0!!!
22:20
Külastaja Kx kommentaar
Kruus enam Varaga ei kommenteeri v?
22:20
Ma fantaseerin, et huvitav duo oleks Vara-KJK
22:20
Kristjan ega sa ei tahaks minna meistrite liigat kommenteerima? :) :)
22:22
Kristjan Jaak Kangur: Minu teed on praegu Go3-st eemale viinud, aga eks näis, mida tulevik toob. Kruus-Vara paar ei tule seetõttu kõne alla, et Vara töötab teises meediamajas.
22:22
Külastaja Tv kommentaar
Kui ainult Spordikanalite pakett. Ehk telekas üks operaator ja arvutist sporti? Või ei vaata telekat
22:22
Külastaja Skeptik kommentaar
Need detsembri-jaanuarikuised matšid nn "talveriikides" saavad küll üsna huvitavad olema. Nt nii RFSil kui ka Bodo/Glimtil olla sel ajal korralikke vastasseise kodus. Malmöst, HJKst ja Astanast rääkimata.
22:25
Kristjan Jaak Kangur: Värav  KONATE KÕIGE KÕRGEMAL JA VIIK MAJAS!!! Trent Alexander-Arnold tõstab karistusala servast karistuslöögi värava ette ja Konate lööb Liverpoolile 1:1 viigi.
22:25
Keegi Real Stuttgart mängu vaatab? Statistika väga Stuttgarti poole!?
22:27
Kristjan Jaak Kangur: 25 minutit Madridis mängitud, kui Mbappe esimest korda sähvatab! Tuleb vasakult kasti ja lööb, aga Nübel teeb Stuttgarti väravas hea tõrje.
22:31
Kristjan Jaak Kangur: Salah lõi natuke enne Liverpooli väravat latti ja lööb ka nüüd natuke pärast Liverpooli väravat latti! Aga raamid on täna Milani omad ja palli sisse ei põrgata.
22:31
kas eestis peale go3 mingeid muid legaalseid viise meistrite liigat vaadata ka on? või on seal mingid geoblokeeringud, et siin regioonis ei saa mõne muu riigi platvorme või kanaleid vaadata, isegi kui maksad?
22:32
Kristjan Jaak Kangur: Legaalseid viise ei ole. Teistsuguste kohta ei oska öelda.
22:35
Kristjan Jaak Kangur: Värav BAYERN LÖÖB 2:0!!! Musiala jätab üliefektselt rinnaga Guerreirole, kes vajutab mõnuga esimese puute pealt! Küljekohtunik tahab küll jälle kiusata ja tõstab lipu, aga VAR lööb korra majja - värav loeb!
22:39
Kristjan Jaak Kangur: Värav Milleks ainult kaks, kui võib ka kolm?! MICHAEL OLISE TEEB 3:0!!! Bayern mängis nurgalöögi kiirelt lahti ja Dinamo ei olnud Kimmichi tsenderduseks üldse valmis.
22:41
Kristjan Jaak Kangur: Värav Tuleb ka mujalt ja seda meest me kahjuks teame!!! Äsja Eesti vastu mänginud rootslane Viktor Gyökeres keerutab kastis väga ilusti ja vajutab siis pöördelt alla nurka - Sporting 1:0 Lille'i vastu ees.
22:43
Kristjan Jaak Kangur: Hooaeg alles algas, aga Gyökeres on juba löönud klubi ja koondise eest 12 väravat. Kaksteist!
22:43
Kristjan Jaak Kangur: Eemaldamine Läheb veel minut ja Gyökeres teenib Angel Gomesile teise kollase kaardi! Kokku punane ja Lille jääb juba esimesel poolajal kümnekesi!
22:45
Kristjan Jaak Kangur: Värav  VAN DIJK TEEB KONATE KOMBEL!!! Liverpoolil 41. minutil nurgalöök, van Dijk teeb endale värava ees platsi puhtaks ja lükkab peaga ära. Liverpool 2:1 ees!
22:50
Kristjan Jaak Kangur: Bayern saab esimesena puhkama ja on selle samas skoori põhjal ka kõige rohkem ära teeninud. Pealelöögid 10:1, raamilöögid 5:0, väravad 3:0. Pole vist vaja pikemalt seletada, et Dinamost ollakse võimsalt üle.
22:53
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on kõigis mängudes avapoolaeg läbi! Bayern on ettearvatult ees, Sportingu edu pole ka mingi üllatus. Milan-Liverpool oli niikuinii kõige võrdsem mäng ja ainus väike üllatus on see, et Real Madrid ajas küll poolaja lõpuks pealelöökide statistika Stuttgarti vastu üsna võrdseks, aga pole veel palli võrku saanud.
23:09
Kristjan Jaak Kangur: Värav Real Madrid paneb teise poolaja 22 sekundiga käima, kui Mbappe teeb 1:0!!!

23:10
Kristjan Jaak Kangur: Esimese poolaja kohta jäi mainimata veel nii palju, et 34. minutil anti Realile penalti, aga VAR pööras otsuse ümber.
23:12
Kristjan Jaak Kangur: Värav Värav MIS TOIMUB MÜNCHENIS?!?!?! Vaheajal toodi Neueri asemele väravasse Ullreich, kes võtab esimese viie minutiga kaks tükki välja ja Zagrebi Dinamo on jälle mängus!!! 3:2!!!!

23:16
Kristjan Jaak Kangur: Täpsemalt siis tuli esimene Bruno Petkovicilt, kui kellal oli täpselt 48:00, ja teine Takuya Ogiwaralt, kui kellal oli 49:40. Vähem kui kahe minuti sees!
23:16
Külastaja Remo kommentaar
Münchenis kohapeal olduna - Neuer naitas 43 minutil pingi poole vahetust..
23:16
Kristjan Jaak Kangur: Vigastus on põhjuseks, jah. Aga ikkagi - kuidas see Bayern nüüd niimoodi lagunes?
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Väravavahtide vigastused on üldse teema, sest ka Milani elu läks veel raskemaks - Maignan ei saa jätkata. Asemele tuleb 19-aastane Lorenzo Torriani, kes pealtnäha veel habet ei ole elus ajanud. Päris tummine koht, kus esindusmeeskonna debüüt teha!
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Värav HARRY KANE JA RAHU MAA PEAL. 4:2 Bayernile.
23:19
Kristjan Jaak Kangur: Värav UUESTI KANE!!! 5:2.
23:23
Kristjan Jaak Kangur:
VäravSee teine ehk Kane'i kolmas võetakse siiski ära - suluseis! Aga mis halvasti, see uuesti, Olise lööb kohe ikkagi 5:2!

23:27
Kristjan Jaak Kangur: Kane teeb sellegipoolest siin nagu muuseas rahvusrekordeid. Rohkem pole Meistrite liigas ükski inglane löönud.
23:31
Kristjan Jaak Kangur: Värav  LIVERPOOL LÖÖB 67. MINUTIL KOLMANDA!!! Gakpot ei suudeta vasturünnakul kuidagi kinni ega maha võtta, jõuab kasti välja, sööt keskele ja Szoboszlai vormistab. 3:1.
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Värav ZENO DEBAST, MISASI SEE OLI?!?!?!?!

Sportingu 20-aastane äärekaitsja (!) mängib esimest hooaega Sportingu eest, on esimest korda Meistrite liigas platsil, aga kui palli saab, siis vajutab 30 meetrilt esimese puutega sellise kuuli ristnurka, et võtab esimese rõõmustamise järel mehel endale ka pisara silma! 2:0.
23:36
Kristjan Jaak Kangur: Värav Igavamad teated Münchenist räägivad, et Kane lööb penaltist oma kübara ikkagi ära. 6:2.
23:38
Kristjan Jaak Kangur: Värav STUTTGART!!!! Deniz Undav lööb 68. minutil peaga viigi majja!
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Värav Kane lööb kiiremini kui ma kirjutada jõuan. Nüüd tegi penaltikübaratriki ka. 7:2 ja Kane'il kokku neli kirjas.
23:44
Kristjan Jaak Kangur: Enam-vähem rahuldav nädal on mehel olnud.
23:45
Kristjan Jaak Kangur: Värav  MODRIC LEIAB NURGALÖÖGIGA RÜDIGERI JA REAL MADRID JÄLLE 2:1 EES!!! Kes see muu ikka sakslastele lööb kui sakslane, kes ise Stuttgartist kunagi alustas.
23:47
Kristjan Jaak Kangur: Värav Bayern nüüd natuke varieerib. 8:2 ei löö Kane, vaid Sane!
23:53
Kristjan Jaak Kangur: Värav ÜHEKSA. Seekord Goretzka!
23:56
Kristjan Jaak Kangur: Münchenis kõik. 9:2 on võimas skoor hoolimata teise poolaja alguse ehmatusest.
23:58
Kristjan Jaak Kangur: Värav Mis sa teed, kui oled 18-aastane, mängid Real Madridis, Meistrite liiga mäng on lõppemas ja lähete kuulsate sõpradega VIIEKESI KAHE VASTU rünnakule? Muidugi lööd ise nagu Endrick! 3:1 ja see mäng on tehtud.
00:00
Kristjan Jaak Kangur: Realile lõpuks 3:1 võit, Sporting vormistab kümnemehelise Lille'i vastu 2:0 võidu ja Liverpool sõidab San Sirolt tagasi koju samuti 3:1 võiduga.
00:00
Kristjan Jaak Kangur: Aitäh tänaseks, uued mängud juba homme (ja viimased ülehomme!) õhtul.