Neljapäev, 19. september 2024
21:41
Kristjan Remmelkoor: Tere, Meistrite liiga eksklusiivse nädala (Euroopa liigat ega Konverentsiliigat veel sel nädalal ei mängita ning Meistrite liiga on jaotatud tavapärase kahe asemel kolmele võistluspäevale) viimane, kolmas võistluspäev on jõudnud nii kaugele, et 20 minuti pärast algavad avavooru viimased neli mängu: Atalanta - Arsenal, Monaco - Barcelona, Atletico - Leipzig, Brest - Sturm.
21:44
Kristjan Remmelkoor: Kaks tänast mängu äsja lõppesid. Leverkuseni Bayer lõi juba avapoolajal neli väravat ja alistas Rotterdami Feyenoordi 4:0. Florian Wirtz säras kahe väravaga, Jeremie Frimpong kahe väravasööduga.
Lissaboni Belfica juhtis Belgradi Crvena zvezda vastu pikalt kahe väravaga ning võitis lõpuks 2:1.
21:46
Kristjan Remmelkoor: Meistrite liiga üldtabelis on Leverkusen (väravate vahe 4:0) nüüd Müncheni Bayerni (9:2) ja Glasgow' Celticu (5:1) järel kolmandal kohal.
21:47
Kristjan Remmelkoor:
21:47
21:47
21:52
Kristjan Remmelkoor:  Pühapäevase Põhja-Londoni derbi kaartidega vahele jätnud Rice on täna tagasi Arsenali põhikoosseisus. Tottenhami vastu haiget saanud Saka on ka ikkagi kenasti põhis olemas.

Atalantal ennustati põhikoosseisu ka Pašalicit, aga tema asemel alustab ikkagi De Ketelaere.

21:52
Külastaja kusti kommentaar
heiheihei Kristjan Remmelkoor, mis ennustad tulemuteks?
21:55
Kristjan Remmelkoor: Kõige loogilisem tunduks Arsenali, Barcelona, Atletico ja Bresti võit.
22:00
Kristjan Remmelkoor:  Peatreenerid Gasperini (Atalanta) ja Arteta (Arsenal) tegid omavahel pinkide juures tavapärasest veidi pikema jutuajamise, mõlemal nägu naerul.
22:01
Kristjan Remmelkoor: Neljas mängus pannakse järjest pallid mängu.
22:06
Kristjan Remmelkoor:  Bergamos on Arsenal esimestel minutitel rohkem palli vallanud. Rice'i esimene nurgalöök klaariti ära.
22:07
Kristjan Remmelkoor:  Värav Leipzig läks 4. minutil Atletico vastu juhtima!
22:09
Kristjan Remmelkoor:  Benjamin Šeško vedas Leipzigi kontrarünnakul pikalt palli ja söötis siis paremale Opendale, kelle löögi Oblak ühe käega tõrjus. Aga tagasipõrganud palli lõi Šeško peaga võrku.
22:12
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine Barcelona jäi Monaco vastu 10. minutil vähemusse! Eric Garcia sai punase kaardi.
22:14
Kristjan Remmelkoor: Puurivaht Ter Stegen eksis madala sööduga ja Eric Garcia võttis selja tagant enne karistusala joont viimase lootuse veaga Minamino maha.
22:18
Kristjan Remmelkoor:  Värav Arvulises ülekaalus Monaco läks 16. minutil juhtima!
22:19
Kristjan Remmelkoor:  Akliouche murdis palliga karistusalasse ja lõi terava löögi esiposti juurde.
22:20
Külastaja ?? kommentaar
kes tanakommivad barcas ja arsenalis
22:22
Kristjan Remmelkoor:  Arsenali mängu kommenteerib Kermo Nava.
22:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav Brest läks oma ajaloo esimest eurosarjamängu Magnetti väravast 23. minutil Sturmi vastu juhtima!
22:26
Kristjan Remmelkoor: Bresti pika audiviske järel sai Sturm oma kastist palli küll veidi eemale suunatud, aga kasti tagant vajutas Magnetti ülepuusalöögi alla nurka.
22:26
Külastaja Tiit Marvel kommentaar
Kes see on? Viimasel ajal meed uued nimed. Kust tulevad??
22:28
Kristjan Remmelkoor: Ju Kalev Kruus leiab kuskilt neid jalgpallihuvilisi kommenteerima. Nava on mänginud madalamates liigades väravavahina.
22:30
Kristjan Remmelkoor:  Värav Lamine Yamal lõi 28. minutil Barcelona viigivärava! Monaco vastu 1:1.
22:32
Kristjan Remmelkoor:  Yamal mängis end kasti joonelt löögile ja lõi etta alla nurka.
22:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav 28. minutil lõi ka Griezmann Atletico viigivärava! Leipzigi vastu 1:1.
22:34
Kristjan Remmelkoor:  Llorente andis paremalt äärelt tsenderduse ja Griezmann lõi jalaga õhust maapõrkega ristnurka.
22:34
Külastaja I kommentaar
Yamali esimene Meistrite liiga värav
22:37
Kristjan Remmelkoor:  Barcelona mängu kommenteerib Kaspar Kotter.
22:40
Kristjan Remmelkoor:  Singo (Monaco) lõi karistuslöögi järel palli Barcelona väravasse, aga oli selges suluseisus.
22:46
Kristjan Remmelkoor:  Salisu (Monaco) ei ulatanud oma jalasirutusega värava ees napilt karistuslöögi-tsenderduseni.
22:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav 45+1. minutil Grazi Sturm viigistas Bresti vastu! 1:1.
22:49
Kristjan Remmelkoor: Bovingi tõste järel lõi Edimilson Fermandes (Brest) rinnaga palli omaväravaks,
22:50
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajad lõppesid kõikides mängudes viigiga! Atalanta - Arsenal 0:0, Atletico - Leipzig 1:1, Monaco - Barcelona 1:1 (Barca vähemuses), Brest - Sturm 1:1.
22:56
Kristjan Remmelkoor:  Pallivaldamisprotsent on kõikides mängudes avapoolaja järel väga napilt kodumeeskonna kasuks. Monaco 54:46 Barcelona, Atalanta 53:47 Arsenal, Brest 52:48 Sturm, Atletico 51:49 Leipzig.
22:57
Kristjan Remmelkoor: Pealelöögid:

Atalanta 2:5 Arsenal, Atletico 13:3 Leipzig, Monaco 10:2 Barcelona, Brest 4:3 Sturm.
22:59
23:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on sõltuvalt mängust kohe algamas või just alanud.
23:06
Kristjan Remmelkoor:  Penalti Atalantale!
23:08
Kristjan Remmelkoor:  Partey võttis karistusalas veaga Edersoni maha.
23:08
Kristjan Remmelkoor:  VAR kontrollis päris pikalt, aga penalti jääb kehtima. Retegui läheb lööma.
23:10
Kristjan Remmelkoor:  Rayalt imeline topelttõrje! Kõigepealt tõrjus altnurgast Retegui penalti ja kohe seejärel tõi õhe käega välja ka Retegui peaga sooritatud jätkulöögi.
23:10
Külastaja arsenal kommentaar
David Raya❤️❤️❤️
23:15
Külastaja OhhjaAhh kommentaar
Arsenali mängu kohtunik on ju Trossardi kaksikvend :)
23:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav Abdallah Sima taastas 56. minutil Bresti eduseisu! 2:1 Sturmi vastu.
23:19
Kristjan Remmelkoor: Lala saatis pika palli Sturmi kasti, Ajorque võitis seal esmase peapalli ning teise palli sai Sima, kes hoidis keha tugevana, pööras ja lõi alla nurka.
23:23
Kristjan Remmelkoor:  Raphinha madalast tsenderdusest pääses Yamal löögikatseni, kuid pall jäi Yamali jaoks õigepisut selja taha ja löögiüritus ei läinud värava poole.
23:25
Kristjan Remmelkoor: Vahetusmehe Cuadrado (Atalanta) kauglöök lendas tagumisest ristnurgast üle.
23:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav Monaco läks 71. minutil Barcelona vastu 2:1 juhtima!
23:33
Kristjan Remmelkoor:  Ilenikhena pääses pika palli järel Ter Stegeniga silmitsi ja realiseeris üks-üks olukorra, kuigi Ter Stegen sai löögile käe vahele. Söödu andis kaitsest Vanderson.
23:36
Kristjan Remmelkoor:  Inigo Martinez (Barcelona) läks närvi ja lükkas täiesti pallivälises olukorras agressiivselt Singo pikali. Selle eest sai Martinez kollase kaardi.
23:41
Kristjan Remmelkoor:  Balogun (Monaco) pääses karistusalast löögile, Ter Stegen tõrjus ühe käega esiposti juurest.
23:44
Kristjan Remmelkoor:  Monaco teenis 85. minutil penalti!
23:45
Kristjan Remmelkoor:  Martinez tegi Balogunile oma karistusalas vea.
23:46
Kristjan Remmelkoor:  Või ikkagi ei teeni? VAR kutsus kohtuniku ekraani juurde.
23:47
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Lindhout muutis otsuse ära - viga ja penaltit ikkagi polnud.
23:48
Kristjan Remmelkoor:  Atalanta - Arsenal mängus algasid 4 lisaminutit, seis endiselt 0:0.
23:49
Kristjan Remmelkoor:  Monaco - Barcelona (2:1) mängus 6 lisaminutit.
23:50
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine Sturm jäi 89. minutil vähemusse, kuna oma teise kollase kaardi sai Dimitri Lavalee.
23:51
Kristjan Remmelkoor: Värav  Atletico läks viimasel minutil Leipzigi vastu 2:1 juhtima!
23:53
Kristjan Remmelkoor:  Griezmann tsenderdas ja Gimenez lõi peaga värava. Peatreener Simeone tormas mängijate juurde tähistama.
23:53
Kristjan Remmelkoor:  Atalanta - Arsenal lõppeski 0:0 viigiga.
23:55
Kristjan Remmelkoor:  Brest - Grazi Sturm lõppes 2:1.
23:55
Kristjan Remmelkoor:  Monaco - Barcelona lõppes 2:1.
23:58
Kristjan Remmelkoor:  Atletico - Leipzig lõppes samuti 2:1.
23:59
Kristjan Remmelkoor:  Täna hilisõhtul seega kolm kodumeeskonda neljast said 2:1 võidu. Neljas kodutiim Atalanta oli samuti minimaalsele võidule lähedal, kuid Raya tõrjus Retegui penalti (pluss jätkulöögi).

00:08
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd siis Meistrite liiga esimene täisvoor peetud, 15 meeskonda said võidupunktid.
00:09
Kristjan Remmelkoor:  Tabeli esikuuik on tänu väravate vahele selline: Müncheni Bayern (9:2), Glasgow' Celtic (5:1), Leverkuseni Bayer (4:0), Aston Villa, Dortmundi Borussia ja Praha Sparta (kõik 3:0).