Paistab, et sa tead jah ainult “nats”, pigem ei ole siis ikka mõtet kommenteerida. Tee midagi targemat pühapäeva õhtul, pane saun hakkama vms
Marko Susi: Saab Larsen püsti ja mäng jätkub.
Marko Susi: Kõrre ja Larsen põrkavad jalgupidi keskväljal kokku. Esimene jääb püsti, teine langeb murule ning hoiab hüppeliigesest kinni.
20:29
Marko Susi: Vahetus Levadia vahetab 73. minutil: Kirss välja, Bah sisse.
20:29
Külastaja Pärnu fänn kommentaar
Tean nats Pärnu sisekliimat. Need, kes pingil istuvad, need möllavad, krutivad õhku. Samas nad 90 minti vasu ei pea. Kellel on kehakaal suur, reaktsiooni kiirus nõrk, mängu lugemine olematu jne. Aga tahtmine on suur, eriti vanemal.
20:26
Marko Susi: Pedro korner tuli viiekasti otsa, kust kaitsja põrke järel sai proovida Kirss, aga löök lendas selgelt mööda.
20:25
Marko Susi: Musaba lööb 68. minutil, pall lendab kaitsja rikošeti järel lati põrkest üle.
20:24
Külastaja a. kommentaar
Huvitav, kas Torres kõige rohkem kaarte korjanud treeneritest see hooaeg? Tunduks nagu küll
20:24
Marko Susi: Vahetus Vahetus Vahetus Vaprus teeb 67. minutil kolm vahetust: Välja, Paalberg ja Veensalu välja, Villota, Pajo ja Madissoo sisse.
20:23
Marko Susi: Siiski polnud Pedro, aga Levadia kornerist asja ei saanud.
20:22
Marko Susi: Levadiale veel üks korner, Pedro taas palli taha ...
20:22
Nüüd on ju näha seisukorda. Kaotame. Mõned vanemad pahurad, et mängivad, mitte kasvandikud. Täna on nn sisseostetud eemal. Ega 30 minti veel minna. Head see ei too.
20:21
Marko Susi: Pedro lennutab sissekeriva palli kesktsooni, aga Vainu klaarib rusikaga.
20:20
Marko Susi: Levadia teenib 64. minutil nurgalöögi ...
20:20
Marko Susi: Mees sai püsti ning jätkab mänguga.
20:19
Marko Susi: Liivak on murul. Levadia pink nõuab Vapruse mängijale kollast kaarti, aga Jaanovits ei anna.
20:18
Marko Susi: Liivak tsenderdas värava eest läbi tagumisse posti, kust üksi jäetud Yakovlev lükkas palli tühja. Vainu oli mängust väljas, sest läks tsenderduse peale, kuid ei ulatanud selleni.
20:17
Marko Susi: Värav LEVADIA PÖÖRAB 61. MINUTIL KAOTUSSEISU ÜMBER!
20:16
Pärnu kogukonnajuht teinud kunagi mingit saadet kellegi striimis - ilmselt sealt ta jäi Paide fännidest vaatajate hambusse vms.
20:16
Pärnu fänn, kui sa ei tea, kuidas olukord tegelikult meeskonnas on, siis ole hea ja hoia enda suu kinni. Netihero võib igaüks olla!
20:15
Marko Susi: Hoiatus Torres hakkas kaardi pärast jaurama ja sai ka ühe kollase.
20:14
Marko Susi: Hoiatus Zakarljuka võtab 57. minutil Kase maha ja saab kollase.
20:13
Noh nii, nii kaua peamegi vastu st 55 minti.
20:13
Marko Susi: Levadia jätkab surumist. Nüüd sunniti Vainu eksima, kes söötis lihtsalt küljeauti.
20:11
Marko Susi: Yakovlev söötis värava ette, kust Musaba lõi, aga kaitsja blokeeris. Seejärel lõi Peetson kaugelt, aga Vainu tõrjus. Jätkuolukorras oli õigel ajal õiges kohas Yakovlev, kes lõi Villota põrkest ära.
20:10
Marko Susi: Värav LEVADIA LÖÖB LÕPUKS ÄRA, SEDA 53. MINUTIL!
20:10
Jah, mida kitkume?
20:09
Külastaja jj kommentaar
mis kana parnul ja paidel
20:09
Kindlasti Paide ei lähe Pärnuga vastamisi.
20:09
Marko Susi: LEVADIA JÄLLE OHTLIK! Zakarljuka lõi 52. minutil peale, aga Vainu tõrjus palli värava ette, kust proovis Kirss, aga pärnakas pareeris taas!
20:05
Vaatasin, et Pärnu ja Paide lähevad umbes kuu aja pärast vastamisi seega nende omavaheline matš tuleb ilmselt taaskord huvitav seda enam, et Paide fännidel on endiselt Pärnu kogukonnajuhiga kana kitkuda irw.
20:05
Marko Susi: Kirss üritas käega suunata, seega värav poleks lugenud, aga ikkagi - ideaalne viigišanss!
20:05
Marko Susi: KUIDAS LEVADIA NÜÜD ÄRA EI LÖÖNUD?!?! Pedro tsenderdas 47. minutil tagumisse posti, kust Fomba lõi peaga. Pall oli teel posti kõrval seisnud Kirsi poole, kes ei suutnud poolelt meetrilt sisse suunata. Jätkuolukorras oli pall lahti, kuniks Villota puhastas väravajoone lähedalt.
20:03
Marko Susi: Levadia ründab kohe ning Yakovlev tsenderdab vasakult äärelt, aga kaitsjad klaarivad korneriks.
20:02
Treeneri, meeskonna poolt pandi Nõmm paika. Nõmm on teinud häid, kuid viimasel ajal s... mänge. Õige, istugu Nõmm nüüd hooaja lõpuni pingil.
20:02
Marko Susi: Läksime taas!
20:02
Marko Susi: Meeskonnad on väljakul tagasi ning kohe-kohe algab teine poolaeg.
19:57
Külastaja mc kommentaar
See näitab ilusti Eesti liiga taseme ära, et võid ju Eestis profisats olla aga sisuliselt amatöörtiimi vastu ei saa
19:51
Levadia mängupilt on üldse viimasel ajal mannetu olnud, palli võid vallata, aga kui ise ees ära ei löö, siis tuleb hoopis Kalju ise meistriks ning saadab Curro tagasi Hispaaniasse

Pallivaldamine: 80:20

Levadia dominants on jõhker, aga sellest pole tolku, kui ise ei löö ja vastane kasutab ainsa võimaluse ära.
19:47
Täna siis Levadia selle hooaja kolmas kaotus
19:47
Marko Susi: Ei, penaltit ei tule ning sellega on avapoolaeg lõppenud - Vaprus juhib Veensalu väravast 1:0! Kuigi Levadia domineeris, siis Vaprusele piisas ühest rünnakust, mis lõpetati osavalt.
19:46
Marko Susi: Yakovlev virutas 45. minutil peale, aga kollasärgid olid ees. Hetk hiljem lõi Yakovlev taas ning siis pidi Vainu juba tõrjuma - korner. Tsenderdus jäi värava ette lahtiseks ning Levadia teenis uue nurgalöögi, aga ... VAR vaatab olukorda üle - kas penalti Levadiale?
19:42
Marko Susi: Vapruse värava all tekkis 41. minutil segadus, kui kollasärkide puhastamine põrkas meestest värava ette, aga lõpuks tuli Levadiale vaid nurglaöök, mis polnud ohtlik.
19:39
Marko Susi: Larsen murdis 38. minutil ohtlikult keskele ja lõi, aga pall lendas kaitsja rikošetist küljevõrku. Nurgalöök polnud ohtlik.
19:36
Marko Susi: Levadiale 30 meetrilt karistuslöök, Pedro palli taga ... Mängib lühidalt Larsenile, aga äärekaitsja saadab palli jalkaliidu kontori poole.
19:36
Marko Susi: Puhas spekulatsioon, aga Nõmm on väga pikalt olnud ebakindel - asja iva on vast seal.
19:35
Mis selle Nõmm-Vainu vahetuse taga võib olla?
19:35
Marko Susi: Eks spordimees tahab kõik mängud võita ja küllap ei meeldinud talle see, et peasööt lendas Kõrre jalale ning mehed ei suutnud piisavalt tagasi töötada, et Vapruse rünnakut peatada.
19:34
Külastaja huviline kommentaar
Miks Levadia treener selle väravaga nii närvi läks ja asju loopis? Levadial nii suur edumaa,et need väravad siin rolli ei mängi.
19:33
Marko Susi: Ei usu, alles ta sõlmis ju uue lepingu. Kui Levadia tuleb meistriks, on tal päris kindel seis. Kui aga mängivad edu käest, läheb raskeks.
19:32
Marko, kas Curro aeg hakkab läbi saama?
19:31
Marko Susi: Nagu kommentaator mainis, siis Levadia toetajad tegid alles poole tunni möödudes esimest korda korralikku lärmi. Nii Vapruse meeskond kui fännid on seni olnud vastasest edukamad.
19:30
Marko Susi: Kirss tsenderdab 30. minutil, aga ei leia omasid. Levadia pole pärast avaväravat ohtu tekitanud.
19:28
Marko Susi: Mitte ainult kümnendi, vaid sajandi käkk, sest sel sajandil pole keegi viimaste mängudega nii suurt vahet käest mänginud. Kogu ajaloo osas ei oska öelda.
19:28
Külastaja Mkm kommentaar
Kui levadia tiitlit ei võidaks oleks koduse liiga bottling of the decade vist olemas
19:26
Läheb mänguks.
19:25
Levadial tiitel läinud ka nüüd
19:25
Marko Susi: Kõrre lõikas peasöödu vahelt ja viis palli paremale äärele Tiismaale, kes andis suurepärase passi liini taha sööstnud PAALBERGILE, kes söötis värava ette, kust VEENSALU lõi kahelt meetrilt tühja! 15-aastane poiss pääses esimest korda algkoosseisu ja kohe andis väravasöödu - müts maha! Levadia peatreener Curro Torres on kuri ja põhjusega!
19:22
Marko Susi: Värav VAPRUS LÄHEB 22. MINUTIL JUHTIMA!!!
19:22
Vaptuse mäng on hambutu. Söõdud on ebatäpsed.
19:21
Marko Susi: Vaprus jõudis 20. minutil esimest korda vastase karistusalasse, aga pealelööki ei tulnud, sest Veenslau proovis teisest äärest leida Paalbergi, kuid sööt ei jõudnud kohale. Seni on Vaprus olnud minu maitse jaoks liiga passiivne - veidi rohkem oleks vaja intensiivsust.
19:19
Marko Susi: Liivak sai karistusalasse püstsöödu, võttis selle maha ja jätkas keskele, aga pärnakad klaarisid.
19:16
Marko Susi: Levadia oli 16. minutil ohtlik, kui Yakovlev andis madala söödu värava eest läbi. Aga kui oleks tulnud värav, siis see poleks lugenud, sest Eesti koondise ääreründaja oli suluseisus.
19:16
Külastaja :) kommentaar
Jalkavend ära vingu :)
19:14
Marko Susi: Yakovlev lööb 13. minutil peale, aga üsna ebaõnnestunud üritus on Vainu jaoks kerge saak.
19:13
Marko Susi: Fomba leidis osavalt liini taha liikunud Musaba, kelle madala söödu Vaprus klaaris. Aga pall jäi Levadiale ning nende rünnak jätkus, kuid tulu see ei toonud.
19:12
Marko Susi: Kask võitis 12. minutil keskväljal palli ning proovis Vaprust viia rünnakule, aga sööt Veensalu suunas oli ebatäpne.
19:11
Külastaja Jalkavend kommentaar
Tänapäeva kaitsmed vastavad nõuetele vist ka siis kui need väiksesest joogi kohvitopsist lõigata, tops pooleks pikki pidi
19:10
Marko Susi: Kümme minutit mängitud, Levadia on lõviosa ajast vallanud palli. Aga seni on Vaprus suutnud seista piisavalt kompaktselt, seega kodumeeskond pole eriti ohtu tekitanud.
19:08
Marko Susi: Pedro tegi vingelt! Levadia mängumees puges 7. minutil karistusala vasakus ääres kahe vastase vahelt läbi ning tõstis palli värava ette, kuid seal polnud ühtegi oma.
19:06
Marko Susi: Pedro lööb peale, aga Vainu püüab. See tuleb mehe enesekindlusele kasuks, sest tänane on tema selle hooaja esimene mäng Premium liigas.
19:05
Marko Susi: Levadia teenib 5. minutil heast kohast karistuslöögi.
19:05
Täna tuleb imeline mäng. Kôik põhimehed on väljas. Kes kaartidega, kes vigased. Aloe ja tundub, et Käos ka pikemalt ei mängi. Viimane lasi ju suure kaarega spreid eelmises mängus. Omad poisid saavad end näidata.Vainust on kahju, peab tassima ja Ott, kes on sigadusi teinud, istub pingil, kui koosseis on suht nigel
19:05
Ok. Tüütu. Ei viitsi. Pidid selle vooru ennustused peale eelmist tegema, stuudios tegid ainult tuleva
19:03
Marko Susi: Kirjapildis ei ole. Tõenäoliselt pead lihtsalt taskuhäälingu lõppu kerima ja vaatama, mida mehed rääkisid.
19:02
Kuna ja kuidas te sellevooru ennustused tegite? Mingis kirjapildis kuskil nende kahevooru stuudio ennustusi on näha?
19:00
Marko Susi: Ja läksime!
19:00
Marko Susi: Kolmapäeval Tammekaga 2:2 viiki mänginud Vaprus on seevastu teinud lausa kuus muudatust:

Ott Nõmm → Hendrik Vainu
Martin Käos → Markkus Seppik
Reimo Madissoo → Kristjan Kask
Tristan Pajo → Marten-Chris Paalberg
Virgo Vallik → Henri Välja
Kevin Kauber → Enrico Veensalu

Kapper, Vallik ja Kauber kannavad mängukeeldu, Käos on vigastatud ning väravavaht Nõmm, Madissoo ja Pajo on pingil. Paalberg teeb täna Premium liiga algkoosseisu debüüdi. Kõrre mängib täna paremkaitses, mis pole kuigi tavaline nähtus.

Vapruse algkoosseisHendrik Vainu, Uku Kõrre, Magnus Villota, Markkus Seppik, Joonas Sild, Marten-Chris Paalberg, Silver Alex Kelder, Kristjan Kask, Enrico Veensalu, Henri Välja, Ronaldo Tiismaa.
18:57
Marko Susi: Kodumeeskond Levadia on võrreldes 1:0 võidumänguga Kuerssaare üle teinud algkoosseisus kaks vahetust:

Alexandre Lopes Gomes → Aleksandr Zakarljuka
Mark Oliver Roosnupp → Joao Pedro

Lopes Gomesil on mängukeeld ning Roosnupp vahetati viiendal minutil vigastuse tõttu välja. Kuigi hooaja lõpp pole kaugel, siis ääreründaja ütles, et jõuab viimasteks mängudeks tagasi.

Levadia algkoosseis: Karl Andre Vallner, Frank Liivak, Rasmus Peetson, Bourama Fomba, Michael Schjönning-Larsen, Mihkel Ainsalu, Aleksandr Zakarljuka, Richie Musaba, Joao Pedro, Ioan Yakovlev, Robert Kirss.
18:54
Marko Susi: Tere õhtust, vutisõbrad! Loetud minutite pärast algab Premium liiga vastasseis Levadia ja Vapruse vahel.