Pühapäev, 29. september 2024
16:20
Siim Pulst: Lõpuvile, 3:0! Flora pani teisel poolajal oma paremuse veenvalt maksvusele. Kuigi avapoolajal löödi rohkem väravaid, püsis teine poolaeg palju paremini Flora kontrolli all. Teismelistega mehitatud keskkaitse sai kirja nullimängu, mille eest tuleb neil paljuski tänada väravavaht Evert Grünvaldi.
16:20
Siim Pulst: Kreida otsis karistuslöögist kavala löögiga esiposti, aga Nõmm oli valvel.
16:19
Siim Pulst: Hoiatus Mathias Villota kukutas Kalimullini, enne kui too kasti jõudis.
16:17
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
16:16
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Reimo Madissoo ja Sander Kõlvart 81. minutil Kauberi ja Kapperi asemele.
16:12
Siim Pulst: VahetusVahetusVahetus Flora kolmikvahetus 85. minutil: Maksim Kalimullin, Roland Lukas ja Andero Kaares sisse, Mihhailov, Varjund ja Soomets välja.
16:12
Siim Pulst: Kauberil on jääkott pea peal ja küsitakse vahetust. Jäi nägemata, mis seal täpselt juhtus.
16:09
Siim Pulst: Grünvald särab! Välja pääses Vapruse kiirrünnaku lõpetuseks keskelt löögile, aga väravavaht hoidis nullimängust meisterliku tõrjega kinni.
16:08
Siim Pulst:  Järgnenud nurgalöögist ohtu ei sündinud.
16:08
Siim Pulst: Varjund pääses Kreida läbisöödu järel jooksu ja isegi väljarutanud väravavahist mööda, aga nurk jäi liiga teravaks ja lõpuks blokeeriti tema löögiüritus esiposti kõrvalt Seppiku poolt.
16:05
Siim Pulst: Vahetuste järel tipuründajaks hakanud Kauber pääses 78. minutil terava nurga alt löögile ja tabas värava taguseid konstruktsioone.
16:04
Siim Pulst: Kõrre pääses kastis löögile, aga pall lendas kõrgelt üle värava ja kuigi Alamaa näis talle seejärel jala peale astuvat, ei huvitanud see kohtunikke. Lööki see igatahes ei seganud.
16:02
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Sander Alamaa ja Daniil Kuraksin 75. minutil sisse, Alliku ja Zenjovi asemele.
15:58
Siim Pulst: Vahetus Vahetus Vahetus  Mathias Villota, Enrico Veensalu ja Henri Välja sisse, Kelder, Tiismaa ja Pajo välja. 71. minutil.
15:57
Siim Pulst:  Flora neljas nurgalöök 69. minutil. Kreida tsenderdus kukkus ohtlikult viiekastijoonele, aga ründajad ei jõudnud jaole.
15:54
Siim Pulst: Mihhailov jättis löömata! Kiirrünnakul sai ta Allikult ideaalse söödu 12 meetri peale, aga saatis sealt palli väravatagustesse võrgukonstruktsioonidesse.
15:52
Siim Pulst: Hoiatus  Soomets tabas Kaske käega näopiirkonda.
15:49
Siim Pulst:  417 pealtvaatajat on kokku loetud.
15:47
Siim Pulst: Hoiatus  Alliku tegi omakorda Kapperile haiget. Mängukeeld Nõmme Unitedi vastu on tulemuseks.
15:46
Siim Pulst: Hoiatus  Pajo kukutas keskväljal Alliku.
15:45
Siim Pulst: Kolmanda värava järel püsib mäng Flora kindla kontrolli all. Kipub sinnapoole, et see mäng sai tehtud juba teise poolaja esimesel minutil.
15:44
Külastaja X kommentaar
Olen külastaja A kommentaariga nõus. Tegelege parem oma kompleksidega, fatfobicud, mitte ärge vaadake diivanil jalgpalli. Võib-olla lähete põletate natuke kaloreid hoopis, lähete veel liiga paksuks muidu.
15:39
Külastaja Pärnu fänn kommentaar
Piinlik on, kuid oma Pärnakad ei vea välja. Võtku paar välismaalast juurde. Ja ärgu teistelt klubidelt paksukesi võtku.
15:39
Siim Pulst:  Silla üritus ei valmistanud Grünvaldile probleeme. Ennist oli Floral kasutada kolmas nurgalöök, aga sealtki ei sündinud ohtu.
15:37
Siim Pulst:

Fotod: Katariina Peetson / jalgpall.ee

15:36
Külastaja A. kommentaar
Valus värav. Ma julgesin enne mängu veel arvata et Pärnul täna vähemalt viik soolas kui mitte võit arvestades Flora seisu. Aga tundub et Pärnu ei ole ennast ikka veel üles leidnud ning kokku võtnud. Ja sellest on kahju
15:36
Ott on mõttetu. Treeneri poolt loll otsus, Flora parimaid ju ka ei ole.
15:34
Siim Pulst:  Varjund söötis trahvikasti vasakust küljest paremasse, kuhu Zenjov jõudis teisest lainest ihuüksinda ja lahendas olukorra täpse ühepuutelöögiga.
15:33
Siim Pulst:  Värav 47 sekundit ja Zenjov pani palli väravalakke!
15:32
Siim Pulst: Teine poolaeg!
15:20
Siim Pulst: Aiko Orgla ETV2 stuudios: "Annan Evertile komplimendi edasi. Mõlemad on 2001 poisid, teavad üksteist hästi ja ma arvan, et Evert teadis, kuhu ta lööb." Millegi muuga Flora treeneri sõnul avapoolajal aga rahule jääda ei saanud.

Vapruse abitreener Henri Rüütli: "Väga palju juurde keerama ei peagi, tuleb lihtsalt sellised võimalused Flora vastu ära lüüa. Kogu mängupilt oleks siis teine. Kui me samamoodi jätkame, võib võimalusi veel tekkida."
15:18
Külastaja K kommentaar
Kuulge netihiirod, teie olete küll viimased inimesed siin teiste kaalu kommenteerima. Minge peske silmad ära ja minge õue ilusat ilma nautima.
15:18
Olen ka Vainu poolt.
15:18
Siim Pulst: FlashScore'i statistika: pallivaldamine 50-50, löögid kokku 4:5, löögid väravale 2:1, nurgalöögid 2:1.
15:17
Siim Pulst: Poolaeg 2:0! Üldjoontes võrdne mängupilt, aga Flora ründeteravus on olnud natuke parem ja otsustavad lahendused meisterlikumad.
15:16
Külastaja Spetsialist kommentaar
Paistab, et Paide läheb Narvas väljakule väga ebamugava enesetundega.
15:16
Siim Pulst: Floral oli kasutada nurgalöök, mis mängiti lahti ja misjärel Soomets pääses 22 meetri pealt keskelt löögile. Selgelt üle.
15:15
Siim Pulst: 2 lisaminutit.
15:15
Sepikut peaks dieedile panema. Kahju, et Aloe ja Käos on väljas.Tundub, et mehed on väljas hooaja lõpuni. Saage terveks.
15:14
Külastaja Iff kommentaar
Oi see realiseerimata penalti jääb nüüd kripeldama
15:14
Külastaja dzeimz kommentaar
Minu päeva tegi ilusaks K.Kalkuni kommentaar "Kask keeras nüüd nii ilusasti Kreidale ära."
15:13
Tundub et Vainu oleks võinud väravas jätkata
15:13
Siim Pulst: Vaprus valdas palli võrdlemisi ümmarguselt, Flora vastab pallivõitmise järel palju teravamate kiirrünnakutega. Nii sündis ka teine värav - Alliku läbisööt saatis Varjundi vasakult jooksma, too suundus keskele, pani Kõrre pikali ja paigutas palli täpselt lähema posti kõrvale.
15:12
Siim Pulst: Värav TONY VARJUND 42. minutil 2:0!
15:09
Sepik ongi paks. Aga oma mees Tiisma, tegi käki. Piinlik. Tavaliselt lööb Kauber
15:08
Palju õnne Tiismale. Miks tema pidi lööma? Ha, ha
15:07
Siim Pulst:  Järgnenud nurgalöögi järel pääses Seppik kuuelt meetrilt peaga löögile ja saatis palli napilt-napilt postist mööda.
15:06
Siim Pulst: GRÜNVALD TÕRJUS POSTI! Normaalne löök, aga väga hea tõrje.
15:06
Siim Pulst:  Alliku jäi murdosasekundi jagu hiljaks ja tabas Pajot kannapiirkonda. Kohtunik ei kõhelnud ja Tiismaa on palli taga.
15:05
Siim Pulst:  PENALTI VAPRUSELE! Alliku jäi Pajo vastu hiljaks!
15:04
Siim Pulst:  Zenjov survestas Vapruse kaitsjat nii ohtlikult, et Silla klaarimisüritus põrkas ründaja kaudu ohtlikult, aga siiski üle otsajoone.
15:03
Sellised hetked tekitavad mõtteid, et Alliku on liiga kergekäeliselt koondisest kõrvale jäetud. Mitte ainult praegu, vaid ka varasemate peatreenerite poolt.
14:59
No midagi pole öeldud - mega ilus värav
14:59
Siim Pulst:  Kreida pani kiirrünnakul diagonaali vasakule, Alliku liikus palliga keskele, möödus Kõrrest ja saatis palli kaare pealt ristnurka. Võimas löök!
14:58
Siim Pulst:  Värav RAUNO ALLIKU!
14:58
Siim Pulst: Pajo mängis pääses trahvikasti paremas küljes Veeringu üle ja saatis terava nurga alt löök-söödu värava ette, kus Tiismaa selleni ei ulatunud.
14:53
Siim Pulst: Ei saanud päris täpselt aru, kas küsimus oli väändumises või tabas Vapruse kaitsja löök teda põlvepiirkonda.
14:52
Siim Pulst: Soometsa põlv valmistab muret. Kas Flora laatsaret saab veel täiendust?
14:51
Siim Pulst:  Kohe kui olin eelmise kommentaari teele saatnud, järgnes mitu minutit Vapruse pallivaldamist. Ohtlikku tsooni sellega siiski ei jõutud.
14:48
Siim Pulst:  Flora on palli enda kontrolli alla saanud ja nüüd on Vaprus see, kes kiireid vasturünnakuid noolib.
14:47
Siim Pulst: Kreida nurgalöök oli kukkumas Zenjovi peale, aga ründaja ei pääsenud kaitsjaga võideldes löögile.
14:46
Siim Pulst:  Zenjovi kauglöök lendas rikošeti kaudu mängu esimeseks nurgalöögiks.
14:44
Külastaja Jah kommentaar
Kas mulle tundub või Seppik ongi paks?
14:42
Siim Pulst:  Flora ähvardas kaks korda kiirete üleminekutega. Vaprus sai mõlemal korral viimasel hetkel olukorrad klaariks, aga oht oli üleval.
14:40
Siim Pulst:  Tiismaa pääses paremalt jooksu ja jõudis ka löögini, aga väga terava nurga alt ei valmistanud see Grünvaldile probleeme.
14:39
Siim Pulst:  Järgnes Pajo karistuslöök, misjärel pealelöögile küll ei jõutud, aga mängupilt püsib siiamaani täiesti tasakaalus - Flora ei ole suutnud tiitlikaitsja seisusele vastavalt domineerida.
14:37
Siim Pulst: Hoiatus  Veering võttis 7. minutil Pajo maha.
14:37
Siim Pulst:  Ohtlik olukord ka Flora kastis, aga kui Pajo lõpuks löögile pääses, siis blokeeris Kreida palli ennastsalgavalt hella kohaga.
14:33
Siim Pulst: Soomets pääses Hussari tsenderduse järel penaltipunkti juurest jalaga löögile, aga ei tabanud palli otse õhust piisavalt hästi.
14:32
Vaatame siis kuidas areneb VAR rubriik "Kristo Külljastinen tegutseb jälle". Eelmine sügis sai kõvasti nalja.
14:31
Siim Pulst:  Näeme, et Prunn alustab ikkagi vasakkaitses ja Soomets keskväljal. Alliku vasakul äärel.
14:30
Siim Pulst: Tanel Ürpuse avavile! Flora pani palli mängu.
14:25
Siim Pulst: Vapruse väravasse naaseb Ott Nõmm ja ründaja all alustab Henri Välja asemel Tristan Pajo. Nagu nädala eest Levadia vastu, nii paigutas Igor Prins ka täna äärekaitsesse Joonas Silla ja Uku Kõrre. Põhjuseks äärekaitsjate nappus - Kevin Aloe ja Martin Käos on vigastatud, Ranet Ristikivi lõpetas aga karjääri.
14:24
Vainu saigi vaid mängu teha, kui Nõmm juba tagasi. Päris põnev
14:23
Siim Pulst: Nagu näeme, on Flora peatreener Taavi Viik otsustanud keskkaitsjate puuduse tõttu Robert Veeringu ja Oscar Pihela paari kasuks. Üks on 18- ja teine 17-aastane. Seejuures ei ole Pihela kunagi varem Premium liiga mängus algkoosseisu kuulunud. Vasakkaitsesse on paberil paigutatud Markus Soomets ning eelmist mängu seal alustanud Sten Patrick Prunn alustab vasakul äärel, kust on Daniil Kuraksin pingile jäänud.
14:21
Siim Pulst:

Flora: Evert Grünvald, Kristo Hussar, Oscar Pihela, Robert Veering, Markus Soomets, Nikita Mihhailov, Vladislav Kreida, Rauno Alliku, Sergei Zenjov, Sten Patrick Prunn, Tony Varjund.
Varus: Kristen Lapa, Daniil Kuraksin, Sander Alamaa, Andero Kaares, Sander Tovstik, Gregor Rõivassepp, Roland Lukas, Richard Priimann, Maksim Kalimullin.

Vaprus: Ott Nõmm, Uku Kõrre, Magnus Villota, Markkus Seppik, Joonas Sild, Silver Alex Kelder, Kristjan Kask, Tristan Pajo, Sander Kapper, Kevin Kauber, Ronaldo Tiismaa.
Varus: Hendrik Vainu, Karl Tristan Rand, Enrico Veensalu, Henri Välja, Reimo Madissoo, Mathias Villota, Sander Kõlvart.

14:21
Siim Pulst: Tere päevast! Premium liiga septembrikuine ülitihe mängudegraafik jätkub ka täna. FC Flora ja Pärnu Vaprus panevad kümne minuti pärast palli mängu.