Pühapäev, 20. oktoober 2024
12:20
Laura Jaansen:  Tere-tere! Premium liiga pall pannakse jälle mängu ja üsna pea asuvad heitlusesse Kalju ja Trans.
12:23
Laura Jaansen: Koosseisud üllatusi ei paku. Kaljul suuri puudujaid pole - Nikita Komissarov on punasest kaardist tingitud keelu all. Transil on mängukeelu tõttu väljas Šalva Burjanadze.
12:24
Laura Jaansen: Kalju: Maksim Pavlov, Danõl Maštšenko, Maksim Podholjuzin, Aleksandr Nikolajev, Pavel Marin, Rommi Siht, Reginald, Ivans Patrikejevs, Daniil Tarassenkov, Guilherme Carvalho, Alex Matthias Tamm.
Trans: Aleksei Matrossov, Artjom Škinjov, Kelsey Egwu, Eriks Santos, Aleksandr Ivanjušin, German Šlein, Leonardo Rolon, Deniss Poljakov, Zakaria Beglarišvili, Pierre Kabore, Sergo Kuhhianidze.
12:27
Laura Jaansen:  Meeskonnad sammuvad Hiiu staadionile.
12:30
Laura Jaansen: Ja hakkamegi kohe-kohe minema. Soosik on täna Kalju, kes tegelikult on tänavu korra Transile kaotanud - lausa 1:4. Esimene mäng võideti 3:0. Viimati leppisid meeskonnad 2:2 viiki.
12:30
Laura Jaansen: Avavile on kõlanud!
12:33
Laura Jaansen: Esimesed minutid on pakkunud suures osas heitlust keskväljal. 2. minuti lõpus sai Trans korraks madala sööduga vastase kasti, aga Pavlovi jaoks argipäevane noppimine.
12:35
Laura Jaansen: 4. minutil sai peenelt löögile Patrikejevs - kuidagi välisküljega. Matrossov püüdis palli esmalt põrkega õhku, siis noppis selle palli ise.
12:36
Laura Jaansen: 5. minutil pääses väga ohtlikult löögile Marin! Patrikejevs keerutas palli karistuslöögist kasti, Siht sai ebatäpse peakõksu lisatud enne seda, kui Marin tagumise posti juurest rammida sai. Aga kõvasti üle.
12:36
Külastaja Espoo kommentaar
Kelle poolt olla,raske kyssa.Kalju poolt siiski,kuna tunnen Pauri ema ja synnilinn on Tartu.Nömme juhtkond on ka teinud tösist tööd,respect.
12:38
Laura Jaansen: Hoiatus  7. minutil tegi Kabore liiga jõuliselt pressi ja tabas Nikolajevit käega näkku.
12:39
Laura Jaansen:  Kabore jaoks juba hooaja 14. kaart. Ja nüüd on tal ka järgmiseks matšiks keeld - tal käivad need juba kahe mängu tagant.
12:40
Laura Jaansen:  Uhh! 10. minutil läks Matrossov reisima ja Kalju rünnakut vedanud Marin ei suutnud omasid leida, et tühjaks jäänud väravasse palli saata. Ahaa, aga suluseis leiti lõpuks.
12:41
Laura Jaansen: Värav  TRANS! KABORE!
12:43
Laura Jaansen: 11. minutil tõusis Trans mööda vasakut äärt rünnakule pika sööduga. Kalju kaitsjad ei suutnud piisavalt Transi mehi segada ning algselt justkui Kuhhiandizele läinud söödu lõi ühe puutega peenelt üle Pavlovi Kabore. Kalju väravavaht peab natuke ikka endale otsa vaatama, et nõnda palju väljas oli.
12:47
Laura Jaansen: Värav  KALJU VASTAB!
12:48
Laura Jaansen:  17. minutil Tarassenkovilt hea tõste tagumise posti suunas ja Rommi Siht kõksas peaga ära.
12:49
Pensionäärid vöiks kyll tasuta sisse saada,samuti noored.Ärgem mingem ahnex.Eile Kuopios statka pealtvaatajatest täis.
12:50
Laura Jaansen:  Tamm sai Marini tsenderduse järel suunata, aga Matrossov püüdis selle värava keskele läinud pehme löögi.
12:54
Laura Jaansen: Guilherme konksutas vasakul äärel hästi ja leidis pehme tõste järel Patrikejevsi. Väike rikošett enne lööki segas lätlase sooritust kergelt ja ta suunas palli postist pisut mööda.
12:57
Laura Jaansen:  Oioioioi, Kuhhianidze hüppas kõik korgid ees Sihi vastu duelli. Vaadati korraks punast, aga kontroll sai üsna kiire lõpu. Väga jabur üritus "palli mängida". Õnneks ei saanud Siht tõsiselt viga, lihtsalt kõva vopsu keresse.
13:00
Laura Jaansen:  30 minutit mängitud.
13:06
,Nömmekad,vötke see mäng ära ja höbe on ka suur asi.
13:06
Külastaja 7 kommentaar
tere! Täna sõidab paide teerulliga florast üle!
13:08
Laura Jaansen: Hoiatus  Maštšenko jooksis Kabore maha oma platsipoole keskel.
13:08
Laura Jaansen:  Beglarišvili lasi pehme palli Kalju kasti, aga kaitsjad klaarisid.
13:09
Mängu tempo lahja,natuke juurde panna ja ilme paraneb.Nii välisklubide vastu ei saa kuidagi.
13:10
Laura Jaansen:  Patrikejevs on pikali maas sellise hoiakuga, et tema vastu tehti penaltiviga ... Frischer ei näinud midagi ja korduse järgi tundub, et kõik õige.
13:11
nr.7,kust sa seda tead,tore olex.
13:13
Laura Jaansen: Kaljule paremalt äärelt karistuslöök. Patrikejevs, nagu ikka, palli taga.
13:13
Espoo, küll kink oskab
13:13
Laura Jaansen:  Pall kõrge kaarega Matrossovi tsooni - sealt rusikatega tõrje. Klaarimise järel Kaljule aut, mis mängiti juba kiirelt lahti ja tullakse uuesti.
13:14
Laura Jaansen:  Hoiatus 44. minutil tegi ka Poljakov vea. Ka paremal äärel, kui sakutas Guilherme kahe käega maha.
13:15
Laura Jaansen:  Nüüdki Matrossov rusikatega vahel. Trans pusib hästi vastu, aga initsiatiiv läinud Kaljule.
13:15
Laura Jaansen: Üks minut esimesele poolajale otsa.
13:16
Külastaja Curro Torres kommentaar
kas on teada ka mis klubid Alex Tamme tahaksid?
13:17
Laura Jaansen:  Aga! Samal ajal Kalju ja Transi mängu esimene poolaeg on lõppenud. Seis 1:1.
13:31
Laura Jaansen:  Vahetus Škinjov välja ja Žuravljov teiseks poolajaks mängu.
13:32
Laura Jaansen: Ja teine poolaeg läks käima!
13:34
Laura Jaansen:  48. minutil proovis Marin käärlööki! Kihvt üritus, aga paraku liialt värava keskele. Kusjuures moment tuli Transi enda kehvast klaarimisest, mitte Kalju otsesest tsenderdusest.
13:35
Laura Jaansen: Kabore sai vist võitluses põlvega natuke selga. Igatahes väike tohterduspaus.
13:36
Laura Jaansen:  Aga jätkame!
13:38
Laura Jaansen: Trans hääletas korraks kõvasti, et Kalju mängis kastis käega.
13:38
Laura Jaansen:  Ahaaa!!! Kabore pall lendas küll vastu Podholjuzini kätt. Aga kui loomulik või mitteloomulik see oli. Vaatame veel!
13:40
Laura Jaansen:  Juri Frischer vaatab ekraanilt üle, kas Trans saab penalti!
13:41
Külastaja Mikk kommentaar
Noh ei
13:41
Laura Jaansen: See vaatamine käib ikka väga-väga pikalt ...
13:41
Külastaja ei ole keeruline kommentaar
pennal ju, vaatame hooaega läbivalt, mida mõtleme..
13:42
Laura Jaansen: No ja nüüd see, kas Kabore tegi enne viga hoopis Nikolajevi vastu vea. See nulliks penalti (kui see muidu tuleks).
13:42
Laura Jaansen: Penalti Transile!
13:44
Laura Jaansen: Hoiatus 57. minutil Artjom Artjuninile liigse jutustamise eest hoiatus.
13:44
Külastaja Vuti-Heino kommentaar
Kangur, mis jama sa ajad seal ülekandes. Eelnevas olukorras astuti selgelt jalale ja see on viga. Täiesti ebareaalne penalti.
13:44
Laura Jaansen: Värav  BEGLARIŠVILI LAHENDAB ÄRA!
13:45
Laura Jaansen:  Beglarišvililt madal löök tema mõttes paremale alla nurka, Pavlov hüppas vastupidises suunas. Penalti teenis Kabore.
13:46
Pärast jälle vabandavad, et penalti ei peaks olema. Häbi Eesti kohtunikele
13:46
Külastaja xd kommentaar
Ei saa aru, miks nii kaua vaadati. Nii selge penalti kui üldse olla saab, sest pall muutis käest suunda ja Transi number 9 oleks ilma selle puuteta kastist löögile saanud ju. Ainus asi on jah see, et kas enne tehti Kalju mängijale viga või mitte
13:47
Laura Jaansen:  Normaalaja lõpuni 30 minutit. Lisa tuleb selle penaltiolukorra uudistamise pärast mitu-mitu minutit.
13:47
Sihtiga kollas polnudki, aga nüüd… Sellepärast ei vaata inimesed Eesti jalgpalli.
13:48
Laura Jaansen: Hoiatus  61. minutil on Andrejev ka pahane kohtuniku otsuse peale.
13:49
Laura Jaansen:  Aga noh, minu maitse järgi läks Podholjuzin rahulikult kõrget palli rinnaga maha võtma ja Kuhhianidze surus enda pea sinna momenti vahele, mistõttu saigi haiget. Ei tasu nagu ise ka totruspilli mängida. Ehk natuke olen Andrejevi paadis.
13:49
Täitsa rumalus
13:51
Külastaja q kommentaar
50:45 läks pall vastu kätt. 57:10 löödi penalti sisse.
13:52
Külastaja Trk kommentaar
Käepuute pikk vaatamine oli arusaamatu, mis siis veel käsi on, kui see ei ole?
13:54
Laura Jaansen:  Kalju on hea tempo üles võtnud ja proovib Transi kõvasti suruda. Aga praegu kohati rammitakse liigselt üle, surutakse palli kuhugi, kus pole ruumi.
13:55
Laura Jaansen: Guilherme üritas just näiteks kolmest mehest mööda konksutada. Ei õnnestunud.
13:55
Laura Jaansen: Vahetus Vahetus  69. minutil välja Patrikejevs ja Tarassenkov, mängu Orlov ja Serravalle Spinola.
13:57
Laura Jaansen: Värav  GUILHERME! 2:2!
13:58
Laura Jaansen: Kalju mängis ilusti kokku. Tamm leidis kasti süstinud Orlovi, sealt väike paus ning sööt värava alla, kust Guilherme lahendas tugeva lati alla läinud löögiga.
13:59
Laura Jaansen:  Rahvast Hiiul 209.
14:00
Laura Jaansen: Vahetus  74. minutil Poljakovi asemele Irie ehk kapteni asemele kapten.
14:01
Külastaja karma kommentaar
lausa 209 pv, ilmselt on jälle vilets mänguaeg?
14:03
Laura Jaansen: Tundub, et Marin tõmbas midagi reielihases ära.
14:04
Laura Jaansen: Vahetus  78. minutil Ivanov Marini asemele.
14:07
Laura Jaansen: Kabore mängis kastis väga hea tagasisöödu Rolonile, kuid Kalju jõudis sangarlikult blokki.
14:08
Laura Jaansen: 82. minuti alguses Kaljult hea terav madal katse, aga no nii napilt ikka väravast mööda.
14:13
Laura Jaansen:  Tamm teenis selline ca 25-30 meetrilt keskelt karistuslöögi. Ivanov palli taga.
14:13
Laura Jaansen:  Madal löök, aga liiga nõrk katse sellise distantsi jaoks.
14:14
Laura Jaansen: Hoiatus 88. minutil Beglarišvilile hoiatus.
14:15
Laura Jaansen: Ja selle olukorra järel Kaljule hea standardolukord. Ivanov lasi tsenderduse vasakult äärelt kasti, Tamm sai pisut peaga suunata, aga ikka üle.
14:15
Laura Jaansen: Vahetus  89. minutil Kuhhianidze asemele Usta.
14:17
Laura Jaansen: 11 üleminutit!
14:20
Laura Jaansen:  NONIII MIS NÜÜD TOIMUB?
14:20
Laura Jaansen: Eemaldamine  MAŠTŠENKO TEGI USTA VASTU VIIMASE KAITSJA VEA!
14:21
Laura Jaansen: Selge viga jah, ei mängi palli, aga hoopis vastase jalga. Aga viga kastist väljas!
14:22
Laura Jaansen:  Beglarišvili ülejooksu järel põrutas Šlein palli tugevalt müüri. 2:2 püsib.
14:23
,Kui vöitu ei tule,siis on kyll Kalju ise syydi.Teevad Florale kingi.Loodame ,et Kink seda ei lase.
14:24
Laura Jaansen: Vahetus  90+8. minutil võetakse Orlov välja, et Foubert tuua kaitsesse.
14:27
Laura Jaansen: Kalju poolelt pääses Serravalle Reginaldi tõste järel peaga löögile, aga jälle Matrossov kohal.
14:28
Külastaja Mkm kommentaar
Kalju bottlejob hooaja lõpus? Ma endiselt loodaks florat 4daks aga jah
14:28
Laura Jaansen:  Ma ausalt öeldes ei näe katastroofi selles tänases mängus.
14:29
Laura Jaansen: KÕIK! MÄNG ON LÕPPENUD 2:2 SEISUGA!
14:30
Laura Jaansen: Minu hinnangul arvestades mängu kulgu täiesti aus seis. Trans mängis väga hea energia ja tahtejõuga, Kalju oli enesele omaselt asjalik, aga mitte piisavalt.