Reede, 11. oktoober 2019

Siim Pulst:
19:04
 Õhtust! Kümne minuti pärast jätkab Eesti U21 koondis EM-valiksarja Pärnus mänguga Läti vastu.
Siim Pulst:
19:06
Pärast 0:4 kaotuseid Bulgaariale ja Poolale loodavad Igor Prinsi hoolealused täna kindlasti punktiarve avada. Väravapostide vahelt leiame aga Karl Jakob Heina, kes on kõigest 17-aastasena U21 koondisse edutatud, nii et eelkõige on pilgud seatud tulevikku.
Siim Pulst:
19:16
Läks!
Külastaja Madis :
19:19
Järvelaiu puhul lootsin, et Valgevene vastu saab ta teha oma A-koondise debüüdi, aga kahjuks eelistati Kallaste.
Siim Pulst:
19:20
 Avaminutid on palliga väga rabedad olnud, aga kaitses on hakkama saadud.
Siim Pulst:
19:25
 Mitte kuidagi ei taha pall sinisärkide jalal püsida. Lätlased ründavad ja pall eksleb juba korduvalt meie kastis, aga vähemalt pealelöögile ei ole neid seni veel lastud.
Siim Pulst:
19:27
Värav 1:0!!!
Siim Pulst:
19:29
 Järvelaiu karistuslöök, väravavaht klaaris rusikatega kastist välja ja Soomets tulistas ühe puutega ca 20 meetri pealt väravale - tänu õnnelikule rikošetile leidis pall tee ristnurka.
Siim Pulst:
19:32
 Lätlane on Uljanovi tsenderduse järel lähedal ulmelisele omaväravale, aga tuleb siiski vaid nurgalöök. Eesti pallivaldamine on juhtvärava järel oluliselt enesekindlam kui enne.
Siim Pulst:
19:34
Värav 1:1!
Siim Pulst:
19:35
Hein tegi kõigepealt hea tõrje, aga veidi hiljem tõstis Regža palli üle Eesti väravavahi.
19:42
Uljanov andis vasakult terava tsenderduse värava ette, kus oli see vist Valge, kes meestesummas eespostist palli võrku surus!
Siim Pulst:
19:42
Hoiatus 26. minutil Välja.
Siim Pulst:
19:44
 Teise värava eel tsenderdajaks oli siiski Poom, kes oli ise Uljanovilt söödu saanud.
Siim Pulst:
19:45
 Välja võttis julgelt mehi ette ja lõi kaugelt ka peale, aga Läti väravavahile see löök probleeme ei valmistanud.
Siim Pulst:
19:51
Läti jõudis nurgalöögi järel lähedale, kui Veips pääses kuuelt meetrilt löögile, aga pealöök läks maapõrkest üle värava.
Siim Pulst:
19:56
 Heinalt hea tõrje Zelenkovsi karistuslöögile.
Siim Pulst:
20:00
Vahepeal olid lätlased survet peale saamas, aga poolaja viimastel minutitel püsib mäng kenasti kontrolli all.
Siim Pulst:
20:01
 Poolaeg 2:1!
Siim Pulst:
20:02
 Korralik esitus, ilus tulemus, ootame samaväärset teist poolaega.

20:21
 Ilus pildiseeria Brit Maria Taelalt avaväravast.
Siim Pulst:
20:23
 Lätlased on teist poolaega aktiivselt alustanud, aga esialgu püsib kõik kontrolli all.
Siim Pulst:
20:27
 Nüüd on lätlaste surve juba päris ähvardavaks kasvanud. Nii pikka pidu ei ole.
Siim Pulst:
20:32
Eesti teenis vahelduseks nurgalöögi, aga Välja tsenderdus oli nii nõrk, et see tekitas hoopis ohtliku vasturünnakuvõimaluse lätlastele.
Siim Pulst:
20:34
Grinbergs lõi kastijoonelt peale, aga Hein võttis kiire sukeldumisega eespostist ära.
Siim Pulst:
20:34
Vahetus  62. minutil Vaherna sisse, Usta välja.
Külastaja ants:
20:36
mängu küll. loodetavasti saadakse täna punktid kätte.
Siim Pulst:
20:37
Hoiatus  Veips.
Siim Pulst:
20:39
 Soomets proovis duublit kaks avapoolaja väravale, aga seekord lendas pall taevasse.
Siim Pulst:
20:41
Lätlaste nurgalöögi järel põrkab pall väga ohtlikult meie kastis, aga eduseis püsib. Pool teisest poolajast saab mängitud, aga kaua-kaua on veel vastu pidada.
Külastaja njaa:
20:41
Miks Heinil nii punakad püksid? Vormi järgi peaks samat värvi olema kui särk?
Külastaja x:
20:41
tehku see kaamera puhtaks
Siim Pulst:
20:42
 Vahetus Zelenkovs välja, Hvoinickis sisse.
Siim Pulst:
20:43
Hoiatus  Liepa.
Siim Pulst:
20:44
HoiatusEemaldamine Veipsile teine kollane.
20:46
Punase saand vend oli see sama kes uljanovi audis pikali lykkas? Ehk artur teenis samale tyybile molemad kaardid?
Siim Pulst:
20:47
 Nii oli tõesti. Teises olukorras sai ta ka pisut vigastada, nii et vahetusse läks mees longates.
Siim Pulst:
20:51
Vahetus  Emsis sisse, Jaunzems välja.
Siim Pulst:
20:53
 80 minutit mängitud. Läti valdab palli ka arvulises vähemuses.
Siim Pulst:
20:56
Eesti mängib päris targalt, keerutades kiirustamata palli ja jooksutades vastaseid.
Siim Pulst:
20:56
Vahetus  Kask sisse, Välja välja.
Siim Pulst:
20:57
 Poom pääses kastist löögile, aga ei saanud palli meeste vahelt läbi.