Teisipäev, 5. märts 2024

Kristjan Jaak Kangur:
21:31
Tere õhtust! Meistrite liiga õhtu läheb poole tunni pärast käima, tõehetk on täna käes Müncheni Bayerni ja Lazio ning Real Sociedadi ja Paris Saint-Germaini jaoks.
21:32
Meeldetuletuseks - avamängu järel on peal kodus 1:0 võitnud Lazio ja võõrsil 2:0 võitnud PSG. Selgemast selge, et suurem intriig on õhus esimeses paaris. Kas Saksamaa meistritiitlist aina kaugemale libisev Bayern lendab ka Meistrite liigast ja kui see tõesti juhtub, siis kas Thomas Tuchel saab ikkagi juba kohe kinga, mitte alles hooaja lõppedes?
21:38
Algkoosseisud on täna sellised: esmalt Lazio vs Bayern. Sakslastel ei saa mängida keskkaitsja Kim ja teda asendab De Ligt, ka Teli asemel on algkoosseisus Sane. See tähendab, et 19-aastane Pavlovic alustab taas, Kimmich on paremkaitses. Itaallastel on pingile jäetud Hysaj ja algkoosseisus Pellegrini, võrreldes avamänguga jäävad pingile ka Cataldi ja Isaksen. Nende asemel alustavad Vecino ja Zaccagni.
21:44
Sociedad vs PSG puhul oli suurim küsimärk, kas Mbappe ikka alustab. No muidugi alustab. Nuno Mendes on tagasi ning kuna Danilo ja Marquinhos on endiselt tervisega hädas, on keskkaitses Beraldo kõrval Lucas Hernandez. Sociedad pelgas kõige rohkem Berrenetxea tervise pärast ja tema asemel ongi Becker. Aga mis tähtsam, üle kuu aja on jälle algkoosseisus Oyarzabal.
Külastaja Y:
21:44
Upemecano samuti mängukeelu all
21:45
Jah, avamängus punase saanud meest pole täna mõistagi ka. Keskkaitsepaar seega De Ligt ja Dier. Paberil pole nagu hull, aga kuidas tegelikult?
21:45
Täna loodaks er lazio läheb edasi ja real socidead suudaks vähemalt põnevust tuua ja kiirelt vähemalt 1 ära lüüa
21:55
Ajalugu Bayernile head ei ennusta - seitsmes viimases Meistrite liiga duellis, kus avamäng on kaotatud, on ka välja langetud. Enam-vähem ainus lootus on Harry Kane, kes on Meistrite liigas teinud kaasa 19 kodumängus ja olnud neis osaline 19 väravas - 15 ise löönud, neljale veel söödu andnud.
Külastaja Äss:
21:55
Täiesti debiilne et tele2 kliendid ei saa meistrite liiga mänge vaadata kuigi on tellitud go3
21:56
See peaks Telias samamoodi olema - Meistrite liiga ja üldse igasugune Viaplayst hangitud sisu on Extra Sport paketis ja harjumuspärastelt Go3 telekanalitelt seda ei näe.
22:00
Jah, aga tele2 vastati et eraldi extra sport kanaleid lisaks ei saagi tellida.
22:00
Tele2 klientidel puudub võimalus extrasporti lisana tellida
22:01
See peakski vist olema vaid Go3 kaudu kättesaadav tõesti.
22:01
Aga nüüd on kõik valmis - läksime!
22:03
Mõlemas paaris suhteliselt klassika ehk "kes esimese värava lööb..." Eriti tähtis on see muidugi Sociedadile.
22:04
Lazio päris umbkaitses istuma pole esialgu tulnud, aga kaitsest lähtuvalt alustatakse otse loomulikult.
Külastaja Hmm:
22:04
Olen ise Tele2 klient ka siis on suur pettumus et ei näe Meistrite liigat tele2 kaudu..
22:07
Viis minutit mängitud, kui Lazio tuleb esimest korda ja jõuab söötudega üllatavalt kergesti karistusala jooneni. Guendouzi proovib - mööda.
22:07
Teises otsas mängivad kokku Müller ja Sane, aga löök on pehme ja Provedel püüab muretult.
22:09
Musiala pääseb kastist löögile, blokk ees! Kuid enne seda käis Lazio taas ohtlikult sakslaste värava alt läbi. Kui pall saadakse, tõustakse täitsa julgelt rünnakule. Bayerni nurgalöögist asja ei saa, De Ligt suunab mööda.
22:11
Teises mängus püsivad ka nullid, kuigi Mbappe on juba korra proovida saanud. Aga lõi üle.
22:12
Lazio hoiab kenasti survet peal - teenitakse karistuslöök ja sinna otsa ka nurgalöök. Tuchel juba joonistas midagi põlve otsas, praegu liiga hästi asjad ei tööta.
22:13
Dier saab viimasel hetkel kavalale tõstele jala vahele! Lazio on praegu väga enesekindel.
22:15
Musiala saab 14. minutil nurgalöögi järel Bayerni esimese tõeliselt ohtliku löögi raami, Provedel tõrjub! Siis üritab Sane eemalt, aga üle.
22:18
Kane proovib eemalt, rikošetist napilt mööda!
22:19
Värav  MBAPPE VIIB PSG 1:0 ETTE!!! Kas see on ka edasipääs?
22:19
Või...? VAR vaatab!
22:21
Vaadata ei ole vist siiski midagi, aga Mbappe löök oli nii kõva, et lõi võrgu ühe kinnituse posti küljest lahti! Nii et nüüd on veidi töömeestel lappimist.
22:22
Sociedadil on siit tõusmine nüüd ikka juba üliraske.
22:24
PSG pole muide kunagi varem Meistrite liigas nii noore koosseisuga mänginud - ainult 23 aastat ja 361 päeva. Uue projekti idee on näha.
22:26
Bayern ehitab kenasti ja lõpuks lööb Guerreiro, kuid sealgi on blokk ees! Kohe 25 minutit mängitud.
22:27
Bayernil esimese 25 minutiga kümme lööki, aga vaid kaks raami. Laziol lööke kaks ja Neuerini pole pall veel jõudnud, aga ei ütleks, et mäng üleliia hästi Bayerni kontrolli all oleks.
22:35
Nüüd saab korraliku vilekoori kohtunik, kes üritab palli eest ära hüpata, kuid libastub. Bayernil läks väärt rünnak luhta, aga mis sa teed.
22:36
Nüüd Bayern krutib ja surub, pall käib värava eest läbi, aga Dier lööb üle.
Külastaja kask:
22:36
Mis üldse noorim sats olnud on mis UCLis platsile pandud?
22:37
Leidsin sellise nimekirja ja rekord tuleb päris lähedalt!
22:38
IMMOBILE EI LÖÖ SELLIST ASJA ÄRA!!!!! Tsenderdus vasakult äärelt, De Ligt suudab seda vaid pikendada ja täiesti vabaks jäänud Immobile suunab peaga mööda!
22:39
Värav  KUI ISE EI LÖÖ, LÜÜAKSE SULLE!!!! KANE SAAB OMA 50. KIRJA!
22:40
Sööt liigub ilusti, lõpuks läheb Guerreiro löök üsna untsu, aga Kane saab peaga jätkata. Provedel saab näpud vahele, aga mitte rohkem!
22:41
Bayern nüüd edasi või veel mitte?
22:41
Esialgu ju veel mitte, kahe mängu kokkuvõttes asi viigis. Aga hoog on nüüd tõesti nende käes. Oi kuidas Immobile võib seda võimalust taga nutta ...
22:44
Nagu Mbappe ees, nii Kane järel! Mõlemad jõudsid täna hooaja 40. väravaosaluseni, Mbappe 34 ja Kane 33 mänguga.
22:47
Münchenis anti avapoolajale juurde minut, San Sebastianis neli, sest seal oli võrgulappimisega tööd.
22:48
Värav  MATTHIJS DE LIGT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22:49
KORRALIK KÜLM DUŠŠ LAZIOLE KRAE VAHELE! Aeg on juba täis, nurgalöök lastakse lahti mängida, De Ligt annab eemalt minna ja Müller on see, kes peaga sisse lükkab! 2:0 ja kokkuvõttes juba 2:1 Bayernile!
22:49
Laziol hapu seis nüüd
22:54
Iginoorel Mülleril on nüüd Meistrite liigas 54 väravat. Jätkab seitsmendal kohal, aga Ruud van Nistelrooy on ainult kahe kaugusel!
22:55
Teises mängus mindi ka pausile ja seal on kõik 1:0 ning kokkuvõttes 3:0 juhtiva PSG kontrolli all. Ousmane Dembele küll üritas poolaja lõpus midagi korraldada, kui tegi vea ja siis uhas palli ka minema, aga Michael Oliver piirdus kahe kollase asemel ühe ja loenguga.
22:57
Avapoolaja kõige lõbusam olukord ka, kui Slavko Vincic söödule ette jäi. Võib vist öelda, et Müllerile ei meeldinud!
Külastaja Müller:
23:03
Müller on 15 aastat samasugune välja näinud
23:04
Ma arvan, et ta näeb 50 aasta pärast ka täpselt samasugune välja. No olgu, võib-olla siis enam Bayerni eest ei mängi, aga muidu küll.
23:04
Teise poolaja eel käisid Lazio mehed veel tunnelis Vincicilt uurimas, miks ikkagi poolteist üleminutit mängiti, aga see on ju samuti reegel, et tegu on minimaalse üleajaga. Ja Bayerni rünnak tõesti käis.
23:05
Läks jälle! Vahetusteta, tundub.
23:07
Pall uuesti mängus ka Hispaanias.
23:12
Immobile karistusalas pikali, aga lõi ise vastu De Ligti jalga ja tegi natuke põlvele liiga.
23:15
Musiala terav löök läheb Guendouzi varba kaudu postist mööda ja nurgalöögiks. Sealt midagi ei tule, aga praegu on küll tunne, et Bayern kontrollib päris rahulikult. Samas piisab Laziole ühest väravast, et asi uuesti lisaajale tüürida.
23:21
Vahetus Vahetus Vahetus 60 minutit täis ja Lazio teeb kolmikvahetuse - Cataldi, Isaksen ja Castellanos sisse. Vecino ja Zaccagni välja ning Immobile samuti.
23:21
Värav  Mbappe lööb Sociedadile teise ja lõpetab selle asja ära. Nüüd on juba kokkuvõttes 4:0 PSG-le.
23:23
Selline klassikaline Mbappe värav - pandi läbijooksu peale pikk ette ja lahendas rahulikult ära.
23:25
 Värav JÄLLE SAMA - MBAPPE EES JA KANE KOHE JÄRGI!!! 3:0!!!
23:26
Sane löögi tõrjub Provedel enda ette ja Kane lahendab rahulikult.
23:26
PSG ja Bayern kindlalt edasi nüüd võib öelda
23:26
Nüüd on tõesti juba Laziol parajalt suurt ja Sociedadil hiiglaslikku imet vaja.
23:31
Müller käib uuesti Provedeli kiusamas, nüüd saab väravavaht käe ette ja lükkab palli posti! Sane proovib kohe eemalt, mööda.
23:32
Lazio pole veel lootust kaotanud, Luis Alberto löök suunatakse üle otsajoone. Nurgalöögist asja ei saa.
23:34
Vahetus  Pedro tuleb Laziol Felipe Andersoni asemele. Kas vanameister päästab veel midagi? Mees on juba 36-aastaseks saanud, korralik nostalgia.
23:39
Vahetus Vahetus  Bayern vahetab 78. minutil ka, Tel ja Davies platsile ning väravate nimel vaeva näinud Guerreiro ja Müller puhkama. Viimane saab publikult kestvad ovatsioonid ja võib hakata oma 150. Meistrite liiga mänguks valmistuma.
23:39
Vahetus  Lazio viimane vahetus, Kamada annab Luis Albertole puhkust.
23:40
Hoiatus 80. minutil mängu esimene kollane kaart, selle saab Kane'il kuklasse koputamise eest Romagnoli.
23:47
Hoiatus Cataldi annab Kane'ile jalgadesse nii heleda laksu, et see on üle kogu staadioni kuulda. Kollane ka.
23:50
Vahetus Vahetus  Laimer ja Gnabry lubavad Sanel ja Musialal viimaseid minuteid väljaku kõrvalt nautida.
23:50
Hoiatus  Pellegrini tahtis ka kollast. Saigi.
23:53
Mõlemas mängus käib juba ammu vormistamine.
23:53
Münchenis kõik! Bayern läheb teenitud 3:0 võidu ja 3:1 koondeduga edasi veerandfinaali.