Kristjan Jaak Kangur:
14:19
Tere päevast! Narvas on Transi ja Unitedi mäng peagi algamas.
14:24
Algkoosseisud on täna sellised. Trans on võrreldes 0:5 kaotusega Tammeka vastu teinud vahetust - Aleksandr Jegorov ja Jegor Žuravljov on pingil ning Landry Kabore puudub üldse koosseisust, alustavad nii Taaniel Usta, Irie kui ka Deniss Poljakov. Unitedil on võrreldes Kalju vastu tehtud viigiga kaks muudatust - pingile jäävad Aleksandr Alteberg ja Kaspar Rõõmussaar ning sel hooajal esmakordselt alustab Egert Õunapuu, samuti on tagasi algrivistuses Oleksandr Musolitin.

Trans: Aleksei Matrossov, Aleksandr Ivanjušin, Šalva Burjanadze, Kelsey Egwu, German Šlein, Bi Sehi Elysee Irie, Deniss Poljakov, Taaniel Usta, Zakaria Beglarišvili, Leonardo Rolon, Sergo Kuhhianidze.

United: Marko Meerits, Murad Velijev, Alexander Kapitan Bergman, Jakub Luka, Samuel Merilai, Mihkel Järviste, Kevin Mätas, Oleksandr Musolitin, Egert Õunapuu, Jevgeni Demidov, Mõhhailo Plohhotnjuk.
14:25
Transi puudujate osas - Vaja Nemsadze ja mainitud Kabore on eemal väikese vigastuse tõttu, Artjom Škinjov haigestus.
14:30
Pall lükati Narvas mängu!
14:32
Minutki pole veel täis, kui Musolitin paneb juba keskväljal Irie pikali. Transile karistuslöök.
14:34
Transile veel üks karistuslöök, seekord proovib Burjanadze peale lüüa, aga põrutab kõrgelt üle.
Külastaja Mõtiskleja:
14:34
Kas on teada, miks mängud ei hakka nt 14:30 ja 16:30, see 12:30 mäng isegi minu jaoks liiga varane, raske oli üles saada Pärnu-Kalju mänguks :D
14:36
Hooaja alguses peljati seda, mis juhtus eelmisel aastal - hilised mängud, külmad ilmad ja läbikülmunud väljakud, mistõttu mänge tuli edasi lükata. 20. aprill peaks olema viimane päev, kui mõni 12.30 mäng toimub. Isiklikult olen nõus, et see ei ole kõige parem lahendus, eriti kehv on see, et mängude vahel pole enam pause - üks lõpeb ja teine kohe algab. Kärbib natuke võimalust, et inimesed jaksavad mõlemat vaadata. Samuti oli varem näiteks Tallinnas võimalik üks mäng kodus ära vaadata ja siis ikkagi veel staadionile jõuda, või vastupidi.
14:37
United otsib võimalust Õunapuu kiirust ära kasutada, aga esialgu ebaõnnestunult.
14:39
Musolitin tõmbab keskringis maha rünnakule kiirustava Usta ja saab peakohtunikult Andrei Karhult suulise hoiatuse. Kaheksa minutit mängitud ja ukrainlasel on see juba mitmes viga.
Külastaja Nõus:
14:40
Nendele varasematele mängudele pole ühelegi vaatama jõudnud.
14:40
PENALTI NÕMME UNITEDILE!!!
14:41
Demidovi tsenderdus tabab karistusalas Egwu kätt ja Karhu näitab penaltipunktile.
14:42
Algas kõik seejuures Matrossovi eksimusest - Transi väravavahi avangu lõikas Õunapuu vahelt, tema löök blokeeriti, aga pall jäi Demidovile, kes tsenderdas ja Egwu sirutas käe ette.
14:42
PLOHHOTNJUK LÖÖB PENALTI LATTI!
14:42
Aa hoopis ilmas asi, ma korra mõtlesin, et kuskil äkki pole valgustust aga see poleks probleem, sest praegu juba läheb alles kl 19 paiku pimedaks, ehk 16:30 hetkel alustades saaks ilusti valges veel lõpetada ka. Loodetavasti järgmisel aastal tehakse siis muudatused. 13:30 ja 16:30 oleks aus, oleks tund aega vaba aega mängude vahel.
Külastaja R.:
14:42
On keegi veel täheldanud, et Narva nr 5 on ikka väga halb täiendus olnud Narvale see hooaeg? Ikka täiesti alla arvestust mängumees
14:42
Egwu on olnud ebakindel tõesti. Pea igas mängus meenub mingi tõsisem eksimus.
14:44
Mäng läheb kiirelt edasi, Luka tõmbab Kuhhianidze jalust ja Transi mehed nõuavad talle kaarti. Arsti ka ründajale vaja. Mis seal täpsemalt juhtus, ei oska hetkel öelda, sest ekraanil oli parajasti penaltilöögi kordus.
14:44
Kuhhianidze saab tohterdamise järel siiski jätkata.
14:47
Trans teenib ka mängu esimese nurgalöögi, kuid standardolukordadega on United seni kaitses kenasti hakkama saanud. Või siis teistpidi ei ole Trans suutnud neid piisavalt hästi realiseerida.
14:48
Õunapuul 18. minutil superšanss United ette viia, aga Matrossov päästab!!! Taas algas kõik Egwu kehvast tegutsemisest, kaitsja lasi Õunapuul selja tagant välja pugeda.
14:51
Kumb see Narva staadion pidi selline olema, kus isegi ilma vastasteta on raske skoorida? :D
14:51
See jutt käis mälu järgi Kreenholmi ehk muruväljaku kohta.
14:52
Transi parim šanss! Beglarišvili läbisööt saadab Kuhhianidze jooksu, aga Luka suudab teda piisavalt segada ja siis tõrjub Meerits jalgadega!
14:53
Bergman mängib karistusala joone juures Poljakovi vastu liiga jõuliselt ja Transil järjekordne karistuslöök. Kuhhianidze lööb ise - alt nurgast meeter mööda!
14:54
Juba on teises väljakuotsas Õunapuu jooksus ja kukub võitluses Ivanjušiniga! Karhu näitab, et penaltit pole.
14:55
Küll aga tundub, et Õunapuu võis selles olukorras hüppeliigest väänata.
Külastaja Narva:
14:55
FAMA kunstmuru on võtnud järjekordse ohvri
Külastaja Pes:
14:55
See polnud viga unitedil, ja kahju õunapuust, nimi andekas mängija aga kogu aeg Saab vigastada
14:55
Vahetus 25. minutil Õunapuu ära ja Henri Leoke sisse.
14:56
Loodetavasti pole Õunapuu vigastus väga tõsine - väga andekas mängija, aga oma vanuse kohta juba väga palju vigastustega hädas olnud.
14:56
Õunapuu on nagu paberist, tuul puhub ja juba vigastus, väga keeruline karjäär ikka seni olnud, kurb
14:57
Aga pilt liiga hea ei paista, sest värava tagant, kus teda tohterdati, lahkub Õunapuu teiste toel. Tundub, et jalale väga toetuda ei saa.
14:59
Millise võimaluse jätab Trans jälle kasutamata!!! Kuhhianidze pääseb 28. minutil jooksu, Meerits eksib natuke vastutulekul ja pall jääb lahti. Kuhhianidze lükkab selle Beglarišvilile, kes tantsib mitmest mehest mööda, aga siis jõutakse ikkagi jaole! Pidanuks varem lööma...
14:59
Begla rahulikult tervet United kohvile saatmas hahahha
15:00
Hoiatus  Velijev toksab Rolonile kandadesse ja saab 30. minutil mängu esimese kollase kaardi.
15:01
Kas mööda löödud oenaltinläheb tõrjena kirja ?;)
15:02
Ei tohiks minna küll.
15:03
33. minutil Kuhhianidzelt efektsed käärid, aga mööda!
Külastaja addsa:
15:04
see ka naljakas, et kui united teel narva viitnas lõunatamas käis, siis vahepeal tegi mingi sats grupis tobi. nii küll püsima ei jää premium liigasse
15:05
Värav NÜÜD SAAB KUHHIANIDZE LÕPUKS PALLI VÕRKU JA TRANS HOOAJA ESIMESE VÄRAVA KIRJA!!! 1:0!!!
15:06
Beglarišvili tõstab kaarpalli liini taha ja Kuhhianidze läheb nii kiirelt löögile, et üllatab sellega ka Meeritsat. Pall võrgus!
15:07
Kummalgil meeskonnal kaitset pole, super mäng
15:07
Verratti pidavat kogu aeg suitsetama :DD
15:07
Väga lahtine andmine on tõesti seni olnud, võimalusi mõlemal juba omajagu kirjas.
15:08
Hoiatus  38. minutil Järvistele mängu teine kollane. Jäi Usta peatamisega hätta.
15:11
Trans on mängu jooksma saanud. Beglarišvili konksutab keskväljal vastaseid ja tõstab vasakule äärele Rolonile, Velijev ei lase küll argentiinlaste löögile, aga lõpuks proovitakse siiski eemalt. Rikošett ja nurgalöök, Mätas saab ka vigastada ja peab korraks platsi kõrvale minema.
15:13
Narva pingil ka mingi mees sätib.
15:13
Poljakovil on vahepeal kulm suure plaastriga kinni tõmmatud. Platsil saab samal ajal piki jalgu Velijev.
Külastaja nonoh:
15:13
Beglarišvili on päris hea täna olnud
15:16
Hoiatus  Usta saab 45. minutil Transi meeste esimese kollase. Tabas võitluses palli pärast küünarnukiga Leokese nägu.
15:17
Kolm üleminutit.
15:17
Eemaldamine  EGWU SAAB 45+3. MINUTIL PUNASE KAARDI!!!
15:18
Egwu mängib keskväljal küll palli, aga tabab kuidagi üle selle ka korkidega Demidovi jalga. Ent kas ikka punase vääriliselt? VAR kontrollib.
Külastaja ?:
15:20
Kui selline asi on punane siis madalamates liigades ei saaks ühtki mängu mängitud
15:22
Hoiatus Hoiatus  Küll aga saab Egwu kollase kaardi ning teine kollane läheb Kuhhianidzele, kes nõudis kohtunikult žestidega VAR-i vaatamist. See on aga keelatud.
15:22
Egwu võiks vaheajal välja võtta.
15:23
Nüüd saab avapoolaeg lõpuks läbi! Käis juba kaheksas üleminut.
15:24
Tohver tassib Karhut
15:24
Selliste mängude pärast mulle premium liiga meeldib, mul tglt üsna ükskõik, kes võidab või kaotab, aga draamat on palju! Olukordi, võimalusi, vigastusi, eksimusi, kaarte, tühistamisi
Külastaja Jummel:
15:27
Karhu on Eesti halvim kohtunik, kõik vead on sisuliselt kollased näitab, et tegemist on nõrga kohtunikuga kes ei suuda mänge kontrolli all hoida muud viisi. Tahaksin päriselt näha kuidas ta üldfüüsilised testid ära teeb see on lihtsalt vähe usutav, andke andeks aga see lihtsalt on nii.
15:37
 Vahetus Trans alustab teist poolaega vahetusega. Mingi vigastusega avapoolaja jooksul hädas olnud Poljakov lahkub, tema asemele tuleb Mark Maksimkin.
15:37
Teine poolaeg läks käima!
15:40
Kuhhianidze lööb, aga Meerits püüab. Trans on teist poolaega aktiivselt alustanud, Meerits peab oma meeste peale kõvemat häält tegema.
Külastaja A.:
15:43
Kristjan, aita palun. Miks punane ära võeti sinu arvates? Et kui ma enne palli mängin, siis võin ohtlikult mängida? Ennegi ohtlik/ebasportlik mäng punane olnud
15:45
Kohtunike loogikat aimata püüdes ütleksin, et võib-olla see ei olnud siiski nii ohtlik mäng. Jalg ei olnud kõrgel, korgid olid pigem allapoole kui ette või üles.
15:45
Viimastel minutitel on United üritanud midagi ehitada, aga Trans paneb keskelt nende käigud hästi kinni.
15:46
Minu arust see oli ka kollane rohkem kui punane
15:46
Mätas teenib keskväljal Unitedile karistuslöögi, Karhu teeb värskele mehele Maksimkinile viimase hoiatuse.
15:47
Hoiatus  Väga palju sellest jutust kasu polnud - minut hiljem tõmbab Maksimkin maha Musolitini ja saab teenitult kaardi kätte.
15:50
Jubedalt tahaks näha, kuidas mängiks United, kui Vassiljev oleks jäänud. Loodetavasti tal läheb piiri taga hästi, ta oli tõesti väga hea ja tark treener, keda oli mõnus kuulata. Nagu jalgpalli entsüklopeedia.
15:50
Irie võttis karistusalas korraks aja maha. Hüppas vist kellegagi peadpidi kokku.
15:53
Plohhotnjuk ja Demidov mängivad hästi kokku, lõpuks teenitakse nurgalöök. Seekord suudab Egwu hästi peaga palli minema lüüa.
15:54
Musolitin üritab ise terava nurga alt, Matrossov püüab.
15:54
Unitedi üks fännihüüd on lihtsalt "Nõmme, Nõmme..." hüüdmine. Loodetavasti järgmiseks Nõmme derbiks mõeldakse midagi muud välja, muidu innustavad enesele teadmata Kalju mängijaid ka väljakul :D
15:56
Maksimkin kiusab paremal äärel Unitedit ja teenib nurgalöögi. Üllataval kombel teeb United enne selle kaitsmist kaks vahetust.
15:58
Vahetus Vahetus  Bergman ja Merilai ära, mängu tulevad Premium liiga debütandid Steven Salmistu ja kõigest 15-aastane Trevor Hint.
15:59
Demidov murrab palliga karistusalasse, aga lõpuks tõuseb ka suluseisulipp.
16:01
Trans mängib täna rünnakul palju vabamalt ja heas mõttes muretumalt. Suur roll on selles Beglarišvilil.
16:03
Värav UNITED MAGAB 70. MINUTIL KARISTUSLÖÖGI LAHTIMÄNGU MAHA JA KUHHIANIDZE LÖÖB TEISE!!!
16:04
Karistuslöök mängiti kiirelt grusiini pea peale ja suunamine oli ilus - täpselt lati alla! Trans 2:0 ees.
16:06
Vahetus  Trans vahetas ka, Rolon ära ja Aleksandr Jegorov sisse.
16:07
 Hoiatus Demidov teeb 73. minutil Kuhhianidze vastu vea ja saab kollase. Grusiini reaktsioon tundus veidi emotsionaalne, aga VAR vaatas üle ja midagi punase väärilist ei näinud.
Külastaja Lauri:
16:07
Klassiga ründaja. Ja tema taga klassiga 10. See ongi erinevus. Kogemus ka ehk otsa
16:07
Eemaldamine  NÜÜD SAAB MAKSIMKIN OTSE PUNASE!!!
16:08
Seejuures kerkis see punane 75. minutil otse, mitte teise kollase eest. Tabas korkidega sirutuse pealt vastast. VAR vaatas ja jättis otsuse jõusse, Maksimkin ei protestinud ka.
16:09
Vahetus  Trans vahetab Beglarišvili asemele Jegor Žuravljovi.
Külastaja pes:
16:10
huvitav on see et tabas palli enne ja see oli 50/50 tegelikult, lihtsalt juhtus kiiresti. aga maksimkin väärib seda pärast üli aggressiivset teist poolt
16:11
Selle viimase sirutusega minu arust küll palli ei tabanud, selle mängis Musolitin tema eest ära, kui palli liikumise suunda vaadata. Kokkuvõttes suurt vahet pole, kollase oleks sealt ilmselt niikuinii saanud.
16:12
Vahetus Vahetus Unitedi kaks viimast vahetust - Järviste ja Musolitin ära, Tristan Vendelin ja Karl Läänelaid sisse. Kümme minutit pluss lisaminutid veel jäänud.
Külastaja kask:
16:13
kes teise värava assisti sai?
16:14
Peab veel üle kontrollima, aga minu arust oli Burjanadze see, kes kiire palli teele saatis. Nii et täielik grusiinide pidu täna.
Külastaja lhv:
16:15
Narvas polegi publikut, kogukonna juht lahti lasta :)
16:16
United on nüüd surve peale saanud, korra käib Velijevi ohtlik sööt värava eest läbi, ent kaitsjad klaarivad.
16:20
Mõni minut hiljem tuleb nentida, et survest siiski asja ei saa, sest praaki tehakse liiga palju.
16:21
Irie on taas pikali, Unitedi meestele see ei meeldi, aga kogenud mees teab, mida selles olukorras tegema peab.
16:23
Vahetus Vahetus  Transilt veel topeltvahetus - Oleg Gonsevitš ja Viktor Kudrjašov tulevad sisse. Kuhhianidze välja ja Irie samuti.
16:25
Burjdanadze proovib Transi vasturünnakul ise õnne - mööda. Unitedil on kohe aeg otsas.
16:28
Pall on veel mitu korda Transi kastis lahti, tuleb ka eemalt löök ja Matrossov tõrjub, aga lõpuks on suluseis.
16:28
KÕIK! Trans saab esimesed punktid 2:0 võiduga kätte. Grusiinide pidu - üks mees lõi, kaks andsid sööte.
16:28
Saab näha, kas NU saab ka järjest rohkem mängu, nagu eelmine aasta Harju oli hooaja lõpus väga ohtlik.
16:28
Ega täna ka halvasti ei mängitud, aga punktid jäävad seekord saamata.
16:29
Soccernet TV-s on täna veel oodata Flora U21 ja Levadia U21 vahelist miniderbit Esiliigas ning Saaliliiga kolmandat finaalmängu, kus võib selguda meister. Mina tänan jälgimast, head laupäeva jätku!