Laupäev, 6. aprill 2024

Siim Pulst:
12:24
 Tere päevast! Premium liiga liidrite heitlus saab avalöögi juba viie minuti pärast.
Siim Pulst:
12:26
Levadia algkoosseis vastab täpselt prognoositule. Kaljul on Rommi Siht ja Daniil Tarassenkov põhis, Reginalt ja Danõl Maštšenko omakorda pingil. Nikita Andrejev on eelistanud ehk pisut ründavamaid mängijatüüpe kui võis eeldada.
Külastaja R:
12:26
Kas on Kaljul piisavalt tugevust,et Levadiale väravaid lüüa
Siim Pulst:
12:27
Sõna otseses mõttes tugevusest Kalju rünnakul küll puudu ei jää, kui valikus on Promise David ja Alex Matthias Tamm. Klassist samuti mitte, sest ega Tamm ilmaasjata väravalööjate tabeli tipus ei ole. Ja kui miski muu ka ei õnnestu, siis pikad pallid ründepaari peale võivad ikka tulemust tuua.
Külastaja raivo:
12:29
isiklikult arvan, et nõmme kalju võidab
Siim Pulst:
12:30
 Viimasest 15 omavahelisest liigamängust on Kalju suutnud võita ainult ühe, aga see juhtus just viimatisel kohtumisel oktoobris, mil Kalju 4:3 võit Levadia tiitlijahile valusa obaduse andis.
Siim Pulst:
12:31
Kuu parimate autasustamise järel on mängu avavile mõned minutid viibimas.
12:33
 Ei hakka siin mängul sellest pikalt rääkima, aga ainult kurb ja hämmastunud meel saabki sellise jutu peale olla.
Külastaja stranglers:
12:34
Paberil on Levadia tugevam. Kusjuures sellised nimed nagu Liivak ja Kallaste osteti varumeesteks.
12:34
ok
Siim Pulst:
12:35
Mängu esimene löögiüritus 3. minutil Joao Pedrolt tõi kaasa esimese nurgalöögi.
Siim Pulst:
12:35
 Mavretici nurgalöök jäi aga madalaks ja klaariti Nikolajevi poolt mugavalt.
Siim Pulst:
12:38
 Joao Pedro külvas 6. minutil Kalju kastis ohtu, aga Nikolajev sai viimasel hetkel palli Felipe Felicio jala pealt kätte.
Siim Pulst:
12:39
 David pööras end teises kastis löögile, aga kaitsja blokeeris. Tamm ootas söötu, aga kanadalane otsustas enda peale võtta.
Siim Pulst:
12:41
 Levadia teine nurgalöök 9. minutil. Seekord mängiti lahti ja lõpuks pääses Schjönning-Larsen Mavretici madala söödu järel jalaga löögile, aga saatis palli kõrgustesse.
Siim Pulst:
12:42
 PENALTI LEVADIALE!
Siim Pulst:
12:42
 Mannone lasi Felipe Feliciol endast mööda minna ja sikutas siis brasiillase seljatagant maha.
Siim Pulst:
12:43
PERK TÕRJUS MAVRETICI PENALTILÖÖGI!
Siim Pulst:
12:45
Löök lendas suhteliselt keskele ja Perk tõrjus enda paremale käele suunduva löögi vastu vasakut posti, enne kui pall uuesti väravavahi suunas põrkas.
Külastaja mc:
12:47
Levadia ikka ei oska penalteid lüüa
Siim Pulst:
12:50
Musaba tõusis palliga ja virutas kasti tagant peale - mõned meetrid üle. Levadia domineerib jätkuvalt.
Siim Pulst:
12:52
Kui aga pall Levadia kasti jõuab, siis näitab ka Kalju hambaid. Davidile piisas jälle ühest olukorrast, et löögile minna, seekord sai ta terava nurga alt ka palli raamide vahele, aga suurt ohtu see siiski ei kujutanud.
Siim Pulst:
12:53
Värav PROMISE DAVID 1:0!
Külastaja Mopp:
12:53
Mis juttu see kommentaator ajab, et kui käed seljas pole siis võid rahus meest mitte palli mängida 😅
Siim Pulst:
12:54
 Komissarov mängis keskväljalt karistuslöögi otsejoones Davidi peale ja Peetson jäi täiesti magama, lubades Kalju ründajal Vallnerile silmitsi minna.
Külastaja Q:
12:54
Kalju fännid need, kes uue laulufraasi tekitanud kostjast?
Siim Pulst:
12:55
Vaatan ka ise ekraani tagant, aga kõigi eelduste kohaselt jah.
12:57
 25. minutil Levadia kolmas nurgalöök. Kaljul pole veel ühtegi.
Siim Pulst:
12:58
Värav 1:1! Felipe Felicio juba viigistas!
Siim Pulst:
12:59
Yakovlevi nurgalöögi järel kohe ohtu ei tekkinud, aga jätkuolukorras saatis Joao Pedro kavala tsenderduse viiekastijoonele, kust tema kaasmaalane palli peaga tagumise posti kõrvale suunas.
Siim Pulst:
12:59
Levadia neljas nurgalöök tulemust ei toonud.
Siim Pulst:
13:03
 Värav Ja juba 30. minutiks on Levadia seisu ümber pööranud!
Siim Pulst:
13:04
Podholjuzin ei ulatunud kastis libistades pallini ning Tur leidis kohe täpse söödu viiekastijoone taha, kust Richie Musaba palli jalaga võrku suunas.
Külastaja graf1x:
13:04
leva on ikka võimas
Siim Pulst:
13:05
Jah, tunnetuslikult on umbes 90% mänguajast möödunud Kalju väljakupoolel.
Siim Pulst:
13:06
 Joao Pedrolt kauglöök, Pergilt kindel tõrje. Pealelöögid 9:3 Levadia kasuks, neist raamide vahele 4:1.
Külastaja M:
13:06
Putin huilo
Külastaja a1:
13:08
kanguri poliitika minutid ka läbitud :)))
Siim Pulst:
13:09
 Kaotusseisu jäämise järel on nüüd ka Kalju pisut pallivaldamisega tegelema hakanud. Võimalusel otsitakse ikkagi pika palliga Davidit.
Siim Pulst:
13:10
Hoiatus  Tamm viskus Vallneri kujuteldava käe otsa ja teenis simuleerimise eest kollase kaardi. Aga olukord oli päris lubav, Davidilt hea sööt.
Külastaja pess:
13:11
tamm sai mööda vallnerist ju?
Siim Pulst:
13:12
 Seda rumalam oli sukelduda, sest kontakti ei paistnud üldse olevat.
Külastaja Sullamulla:
13:12
Fabrizio Romano kinnitas just, et Eesti Sukeldujate Klubi on väga huvitatud A.M.Tamme värbamisest
Siim Pulst:
13:12
Levadia viies nurgalöök 40. minutil. Joao Pedro tsenderdus maandus Pergi kinnaste vahel.
Siim Pulst:
13:13
Värav  Levadia kolmas! Ainsalu 41. minutil pall risti!
Siim Pulst:
13:14
Vukušici sööt langes oma kasti ees Joao Pedro saagiks ning brasiillase söödu järel lõpetas Ainsalu olukorra võimsa löögiga.
Külastaja Moepolitsei:
13:14
mitme kollasega jäetakse mäng Eestis vahele? 2x juba sukeldumise eest 5nda mängu keskel palju...
Siim Pulst:
13:15
 Nelja kaardiga on mängukeeld.
Külastaja Joel:
13:15
Soccernet isa-poja laenusaagat ei käsitle?
Siim Pulst:
13:17
Ei tea, et see kellelgi praegu otseselt töös oleks, aga usutavasti taskuhäälingus ikka käsitletakse ka seda.
Siim Pulst:
13:17
 Hoiatus 45. minutil Nikolajevile kaart.
Siim Pulst:
13:18
Poolaeg 1:3! David ehmatas Levadiat ja tabeliliider pidi esmakordselt sel hooajal palli võrgust korjama, aga sellele vastati mängleva kergusega kolme väravaga. Midagi pole öelda, Levadia on praegu omaette klassist.
13:21
Kust saab Kostja särgi tellida?
Külastaja Herger Jünn:
13:23
Peale selle artikli lugemist sai selgeks,miks viled Flora kasuks on!
Siim Pulst:
13:32
 Ivanov ja Hayashi on Kalju poolt mängu sekkumas.
Külastaja Ads:
13:32
Kangur kommenteerib õhtul flora vs transi ka?
Siim Pulst:
13:32
 Kommenteerib jah. Ja mina olen juhtumisi ka seal mängul laivitamas.
Siim Pulst:
13:34
 Teine poolaeg!
Siim Pulst:
13:35
Vahetus Vahetus  Välja tulid keskväljalt Rommi Siht ja Nikita Komissarov. Sisse siis Koki Hayashi ja Nikita Ivanov.
Siim Pulst:
13:36
 David näitas 47. minutil taas oma oskusi, mängides end terava nurga all Fomba vastu löögile, aga saatis palli väravast mööda.
Siim Pulst:
13:37
David vajutas nüüd 20+ meetrilt kauglöögi lati alla, Vallner tõrjus selle Kalju esimeseks korneriks.
Siim Pulst:
13:38
 Nurgalöögijärgses olukorras tuli Marinilt ka kauglöök, aga see tabas hoopis Davidit.
Siim Pulst:
13:40
Vukušic teenis Levadia trahvikasti nurga lähistelt karistuslöögi ja Ivanovi tsenderdus sealt leidis Hayashi, kelle pealöök langes Vallneri saagiks. Jaapanlane oli ka selges suluseisus.
Külastaja Huviline:
13:40
Kas larsen muidu eesti passiga? On koondist voi eesti klubisi noortes ka esindanud voi sisserännanud hiljuti?
Siim Pulst:
13:41
Ta oli pikaaegne noortekoondislane, enne kui U21 koondise jaoks liiga vanaks jäi.
13:41
Miks Levadia enam ei ründa?
Siim Pulst:
13:42
Teise poolaja algus on Kalju parim periood tänases mängus. Eks vaheajajutud olid riietusruumides ka väga erinevad.
Siim Pulst:
13:42
 Aga kui Levadia vastu tuleb, siis on ikka kohe väga ohtlik. Felipe Felicio teenis järjekordse nurgalöögi.
Siim Pulst:
13:42
Värav  Ja neljas tuligi kornerist!
Siim Pulst:
13:44
 Mavretic tsenderdas, Felipe Felicio suunas peaga värava ette ja Musaba lükkas seal uhkes üksinduses palli võrku.
13:46
Tsoonikaitse kombinatsiooniga 'poolring' taktikalist revolutsiooni ei sündinud. Päris huvitav lähenemine jalgpallile.
Siim Pulst:
13:47
 Vahetus 58. minutil Maštšenko sisse, Tarassenkov välja.
13:47
Larsenil eesti pass jah ja p2ris huvitav kuju. Aga minu arust Jakovlev on puhas koondise m2ngija. Tyyp ei kaota palli kunagi ja tekitab k6ige rohkem ohtlikemaid olukordi liigas pakun
Siim Pulst:
13:50
Fotod: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Siim Pulst:
13:51
Promise David on hoolitsenud täna peaaegu kõikide Kalju helgete hetkede eest. 62. minutil mängis ta end taaskord Peetsoni vastu löögile, aga Vallner vastas hea tõrjega.
Siim Pulst:
13:54
Vahetus Vahetus  66. minutil Gero ja Roosnupp sisse, Musaba ja Yakovlev puhkama.
Siim Pulst:
13:55
Hoiatus  Järgmisel minutil korjas Gero juba kaardi, tehes Vukušicile valusa vea.
Siim Pulst:
14:01
 Ivanovi kauglöök maandus Vallneri süles. Pinge on mängust kadunud.
Külastaja Hannes Kraav:
14:01
Tere...mis asi see nüüd siin oli esimese poolaeg lõppes 44.55?
14:01
Curro oleks võinud Musabal ikka kübara ära lasta lüüa
Siim Pulst:
14:02
 David pööras end järjekordselt löögile ja saatis palli posti kõrvale, kust Vallner selle siiski jällegi välja õngitses.
Siim Pulst:
14:02
Vahetus  Orlov sisse, Nikolajev välja 74. minutil.
14:03
Neli väravat esimene poolaeg ja mitte ühtegi lisa minutit?
Siim Pulst:
14:04
 Kalju teine nurgalöök maandus Vallneri kinnaste vahel. Nurgalöögid 2:7.
14:06
Pohlak või Elliksaar äkki seletate mulle,miks see esimese poolaja lõpp saabus enne 45minutit ja nelja värava pealt mitte ühtegi lisa minutit esimesele poolajale? Kellegil vaja kiiresti kodu saada täna?
Siim Pulst:
14:06
 Üleminutid on kohtuniku otsustada. Ei tea küll, et väravate pealt automaatselt midagi lisanduma peaks.
Siim Pulst:
14:06
Hoiatus 78. minutil võttis Peetson Davidi maha.
Siim Pulst:
14:08
Vahetus Vahetus  Frank Liivak ja Alexandre Lopes Gomes sisse, Joao Pedro ja Til Mavretic puhkama.
14:08
Aeg nüüd Peetson välja võtta, ei ole väga hästi Davidiga hakkama saanud
Siim Pulst:
14:09
 Vallner tõrjus Orlovi terava löögi posti kõrvalt jalaga.
Siim Pulst:
14:10
Sportland Arena tribüünilt on kokku loetud 547 pealtvaatajat.
14:10
Aga miks 5sec varem lõpetas poolaja?
Siim Pulst:
14:10
 Küllap oli kellegi stopper mõned sekundid varem käima läinud.