16:51
Kuidas kohapeal on? Mingeid proteste vms pulli ka tehtud?
Külastaja 🇺🇦:
16:51
Venemeelsetele kohta meie jalgpallis ei ole. Loodetavasti nõustuvad sellega ka Viienda Sektori liikmed ja teevad selle endisele jalgpallikoondise kaptenile tänase mänguraames selgeks
Külastaja Ekspert:
16:51
Kust meelsusekspertide jaoks piir läheb, mis arvamust tohib avaldada, et koondises mängima ja kus mitte? Praegu on see sõda, mis järgmiseks? Hindals sportlasi siiski nende võimete järgi
Siim Pulst:
16:52
Tere taas. Teeme nii, et poliitikaseisukohtade aeg on enne mängu ja vaheajal, kohtumise ajal keskendume mängule.
16:52
Kui siin meeldib derbi nimesid panna ajakirjanikel. Idaderbi?
Siim Pulst:
16:53
Flora: Evert Grünvald, Kristo Hussar, Markkus Seppik, Erko-Jonne Tõugjas, Robert Veering, Vladislav Kreida, Markus Soomets, Daniil Kuraksin, Maksim Kalimullin, Rauno Alliku, Mark Anders Lepik.
Varus: Kristen Lapa, Marco Lukka, Konstantin Vassiljev, Oliver Nikola Cekredzi, Tristan Pajo, Mihhail Kolobov, Oscar Pihela, Sander Alamaa, Gregor Rõivassepp.

Trans: Aleksei Matrossov, Aleksandr Ivanjušin, German Šlein, Šalva Burjanadze, Kelsey Egwu, Deniss Poljakov, Irie, Pierre Landry Kabore, Zakaria Beglarišvili, Taaniel Usta, Sergo Kuhhianidze.
Varus: Aleksandr Kraizmer, Valeri Shantenkov, Leonardo Rolon, Oleg Gonsevitš, Artjom Škinjov, Jegor Žuravljov, Aleksandr Jegorov, Viktor Kudrjašov.

Siim Pulst:
16:54
Koosseisudes üllatusi ei ole. Eks paljusid huvitab, kas Vassiljev saaks vahetusest sekkudes kaptenipaela endale või mitte. Tänahommikuse info kohaselt temalt kaptenipaela ära võetud ei olnud.
Siim Pulst:
16:57
Flora fännid on tribüünil Ukraina lippudega. Kaunis.
Külastaja mc:
16:58
Kus Ott on, miks talle ühtegi mängu kommenteerida ei antud?
17:02
 Usta võitis Transile 2. minutil mängu esimese nurgalöögi.
Siim Pulst:
17:03
 Poljakov tsenderdas, Lepik klaaris ja Burjanadze kaugüritus seejärel ebaõnnestus.
Siim Pulst:
17:04
Hoiatus  Irie tegi 4. minutil Veeringule haiget.
17:05
Viies sektor päris hõredaks jäänud
Siim Pulst:
17:05
 Lepikul avanes Hussari tsenderduse järel hea šanss, aga viiekasti nurgast tabas ta 5. minutil posti!
Siim Pulst:
17:07
7. minutil Flora esimene nurgalöök. Lepiku pealöök põrkas napilt tagapostist mööda.
Külastaja Mart:
17:08
@Mc2. Eelmisel hooajal oli hooaja alguses Transi vastu Sportlandil 161 pealtvaatajat.
Siim Pulst:
17:09
 Hussari tsenderduse järel teenis Flora teise nurgalöögi. Kreida korner klaariti kolmandaks.
Siim Pulst:
17:10
 Ja samamoodi järgnes Flora neljas nurgalöök. Lõpuks said Transi mehed palli klaariks.
Siim Pulst:
17:12
 Kabore tekitas paremalt äärelt teravust ja söötis palli värava ette, aga seal sai Seppik olukorra klaariks.
Siim Pulst:
17:14
Kuhhianidze mängis end 13. minutil trahvikastis ohtlikult löögile, aga pall jäi temast kaugele ja jõudu löögis ei olnud. Grünvald tõrjus.
Külastaja Oooo:
17:14
Rasmus Voolaid ka tribüünil
Siim Pulst:
17:16
Initsiatiiv on pigem Flora käes, aga kui võrrelda tänase esimese mänguga, siis Levadia suutis Kalju palju tugevama surve alla panna.
Siim Pulst:
17:18
 Alliku mängis end trahvikasti paremast küljest löögile, aga saatis palli taevasse.
Siim Pulst:
17:19
Alliku mängis 19. minutil Kalimullini penaltipunkti lähistelt löögile, aga noore ründaja ühepuutelöök lendas postist natuke mööda.
Siim Pulst:
17:25
Hoiatus Frustratsioonist Veeringu vastu vea teinud Kabore võttis kaardi. Frustratsiooni põhjustas vile vaikimine Tõugja ja Kuhhianidze kokkupõrke puhul.
Külastaja Pohlak:
17:27
Vile päris naljakas, iga väiksema pikali viskamise võtab Flora poole pealt ära, samas selged vead narva vastu jäävad märkamata.
Siim Pulst:
17:29
 Usta teenis Flora kasti lähedalt karistuslöögi. Flora ei ole seda mängu sugugi enda kontrolli alla saanud.
17:30
 Kuhhianidze karistuslöök põrkas üsna ohutult väravast mööda.
17:30
Seda küll :D
Siim Pulst:
17:31
Kreida lõi 31. minutil kaootilise olukorra lõpetuseks kastijoonelt posti kõrvale, Matrossov vastas hea tõrjega. Eelnevalt oli peakohtunik Jaanovits kukutanud kastis Soometsa.
Siim Pulst:
17:33
 Järgnes Flora viies(?) nurgalöök, mis käis aga enne värava ette jõudmist üle otsajoone.
17:33
Hahahaha, Jaanovits tõmbas Soometsa maha vä :D Kuidas ainult Jaanovitsil juhtub, tänavu juba mitu korda huvitavatesse olukordadesse sattunud ;D
Siim Pulst:
17:37
 Viimased kümmekond minutit on valdavalt Transi väljakupoolel möödunud. Samas on see aeg sisaldanud ka palju mänguseisakuid.
Siim Pulst:
17:38
 Kaks järjestikust nurgalööki Florale. Pall saadi klaariks ilma et ründajad oleks löögile jõudnud.
Siim Pulst:
17:39
Jaanovits ekraani juurde penaltit kontrollima!
Siim Pulst:
17:40
Videokordused näitavad, et Flora nurgalöök maandus Irie käevarrele.
Siim Pulst:
17:40
 PENALTI!
Siim Pulst:
17:41
 Värav Lepik lõi kindlalt! Matrossov arvas suuna ära, aga abi sellest polnud. 1:0!
Külastaja R.:
17:41
Viies sektor ei teegi lärmi kostja teemal? Pehmod :D
Siim Pulst:
17:42
 Kõvasti on tehtud, Ukraina lipudki räägivad enda eest.
17:42
Kahjuks reeglite järgi jälle puhas pennu, vahet pole kas me tahame selliseid pennusi näha või ei.
Siim Pulst:
17:44
Värav  Lepik kaks! Hussar tsenderdas ja Šlein läks ebaõnnestunult palli lõikama, jättes Lepiku värava ees täiesti vabaks.
Külastaja Gh:
17:44
Kui Flora otsustaks kanda Ukraina värvides käepaelu, mida Kostja teeks?
17:47
Ma ei näinud, kas see pennal oli juhuslik käsi või?
Siim Pulst:
17:48
Pea kõik käed on juhuslikud. Penaltis ei olnud aga kahtlust.
Siim Pulst:
17:48
 Poolaeg 2:0! Poolaja esimene pool oli üsna lahtine, aga seejärel kandus mäng narvalaste väljakupoolele. VAR-i tuvastatud penalti tõi Florale juhtvärava, Transi jäme kaitseviga põhjustas seejärel kohe teise otsa.
17:48
Siim sa lubasid, et keset mängu ei lase neid kostja asju läbi , vaid neid arutab vaheajal :D aga samas mäng nüüd suht tehtud, et enam pole vahet vist :D Ma arvan, et Kostja kannaks küll neid ukraina paelu ja teeks igast pulli mis vaja. Ta ei ole ju öelnud, et ta ei ole ukraina poolt, vaid ta on öelnud, et ta ei ole kellegi poolt, mis paraku meie jaoks tähendab seda, et ta on ka vene poolt, mille poolt meie kuidagi olla ei saa. Siin on ju mängud alanud eelmine aasta ukraina lippude ja plakatite ees pildistamisega ja ta on seal piltidel olnud ilusti, et see pole tema jaoks probleem.
Külastaja Krokodill :
17:48
Vasja huilo
Külastaja a1:
17:49
vaja mingi manual välja anda soccerneti kommentaatoritelt, et mida võib mõelda ja öelda, süüa, selga panna või oma raha eest osta, et ei satuks probleemide kätte mida hakkavd tekitama kohalikud sinimustvalged hungveipingid. Tervet mõistust vast sooviks rohkem. ja laiemat silmaringi.
Külastaja Jaan:
17:49
Tiivad laiali ja pall kukkus käe peale.
Siim Pulst:
17:51
Kreida saab penaltiolukorra eest fantasy-mängus söödupunktid ka kirja.
17:53
Kas Häberli pole midagi teada andnud, et kas Kostja kutsutakse veel koondisesse? Ma loodan, et teda enam koondise juurde ei kaasata. Meil on isegi rasked ajad koondises, Kostja tooks ainult lisapinget sinna oma lolli maailmavaatega.
17:54
Kas keegi töesti arvab et Kostja tuleb veel väljakule see aasta?
Külastaja Tere:
18:00
Olen hakanud eesti jalgpalli vaatama. Kas tõesti mitmel eesti klubil üks ühele sarnased staadionid ehitatud?🙂
Külastaja Trk:
18:00
2:0 edu, hästi, aga Flora mängupilt pole jätkuvalt suurem asi. Õige Flora peab niimoodi palli liigutama, et Trans ei saaks kontakti minna ja vigu teha.
18:00
Eestpool loen, et Siim arvab ka, et sport ja poliitika ei käi kokku?
Siim Pulst:
18:02
Ei. Spordi ja poliitika seostest olen ma varasemalt palju ja põhjalikult kirjutanud. Küll aga võiks mängu ajal keskenduda mängule.
Külastaja Kultuuriminister:
18:02
Kõik te kostja siunajad võiksite rindele minna kuulipildujate taha mitte siin kommentaariumites tatti pritsida. Kaua võib üht inimest terroriseerida, kui meil peaks siin riigis jätkuvalt mõttevabadus kehtima?
Siim Pulst:
18:05
 Teine poolaeg on algamas ja kordan veelkord, et mänguga mitteseotud kommentaarid jäävad siis ootama lõpuvilet.
18:05
To kultuuriminister. Kui siin vaja lõpuks meie endaeest rindele minna siis arvan, et oled esimene loik püksis peitu kadunud🙂 jutt on riikidest kes praegu sõdivad kuhu meil pole asja, aga agressori pooldajaid, kes meie riigis rahvuselt teine ka ei ole siia oodatud eks🙂
18:05
@Tere. Isegi välismaal on mitmel klubi sama staadion. Näiteks Inter ja AC Milan. AS Roma ja Roma Lazio
18:05
Vahetus Vahetus  Kaks vahetust Transilt: Žuravljov ja Rolon sisse, Usta ja Poljakov välja.
18:07
To Mart. Veidi nalja kah
Siim Pulst:
18:09
Initsiatiiv püsib Flora käes. Korraks lükkas ka Trans pikemalt söötu, aga see lõppes enne Flora kasti jõudmist sundimatu valesööduga.
Siim Pulst:
18:10
Värav  Kalimullin 51. minutil 3:0!
Siim Pulst:
18:11
 Kuraksin ja Lepik tegid väärt eeltöö, misjärel jäi noorel ründajal aega viiekasti taga veel mitu puudet teha, enne kui pall võrku saata. Lepikule väravasööt.
Siim Pulst:
18:13
 Kuraksin läks 54. minutil karistusala vasakust küljest löögile, aga kaitsja tagant ei paistnud võimalustki palli raamide vahele saada.
Siim Pulst:
18:14
 Beglarišvili teenis Transile nurgalöögi ja VÄRAV! Eikusagilt 54. minutil seisuks 3:1!
Siim Pulst:
18:15
Egwu suunas Beglarišvili nurgalöögi vastu posti, kust see põrkas vastu Kuraksini jalga ja sealt üle joone!
18:16
Hästi kaetud esipost
Siim Pulst:
18:17
 Veel üks korner Transilt. Seekord otseselt midagi ei tulnud sealt, aga Trans ründab kohe hoopis uue energiaga.
18:17
Seppik vist päris “suur” poiss kõhupealt paistab
Siim Pulst:
18:18
 Veel üks Transi korner ja seekord pääses Kuhhianidze ka peaga löögile, aga ei saanud palli postide vahele.
Siim Pulst:
18:19
Hoiatus  Beglarišvili astus 59. minutil Allikule jalale.
Siim Pulst:
18:22
Burjanadze sattus palliga Flora kasti lähistele ja otsustas kaugelt peale vajutada. Grünvald püüdis posti kõrvalt suuremate probleemideta.
18:22
Kostja on tulemas? Ta on ju meie eestKostja
Siim Pulst:
18:24
Vahetus Vahetus  Vassiljev ja Cekredzi sisse, Soomets ja Kalimullin välja.
18:24
Uskumatu. Kangur ka nii rahulik kommenteerides ja mida Hurt sellega mõtleb? Flora meelega äritab fänne?
Külastaja putin huilo:
18:24
tublid fännid, et märku annavad, et kõik päris ok pole
18:26
Ma kahtlen juba tõesti terves floras… väga kahju. Väga kahju.
Külastaja Mkm:
18:26
Flora fännid näidake mune ja vilistage kostja välja, aga ei respekt juba putin huiloo eest
18:26
Kahju et Floral pole mune, Hurt paneb ikka täiega selle vahetusega
Siim Pulst:
18:27
 Flora kaptenipael jäi Vassiljevi sekkumise järel Alliku käe ümber.
Siim Pulst:
18:28
Värav  Transi teine! Läheb veel mänguks!
Siim Pulst:
18:29
Beglarišvili karistuslöök ja Kabore löögiüritus, mis põrkas Seppiku kaudu väravasse, aga värav peaks siiski minema Kabore arvele.
18:29
Miks peaks venelane olema puhtalt eesti mängijatega mängiva võistkonna kapten?
Külastaja Patuk:
18:29
Flora väga väga mage! Kostjal oleks pidanud vähemalt selleks aastaks mängud mängitud olema.
Siim Pulst:
18:31
 Alliku löök terava nurga alt põrkas läbi Matrossovi tõrje värava suunas, enne kui Burjanadze selle joonelt latipõrke kaudu klaaris!
18:31
Flora fännid ka samasugused nõrgukesed nagu kontoripool. Laulgu kostja kohta või vilistagu välja ta
18:33
Kuhhianidze proovis optimistlikku kauglööki, ei jõudnud lähedalegi.
Külastaja Flora fänn:
18:33
Ootasin rohkemat meestelt tribüünidelt. Väga pettunud. Head aega flora!
18:34
To: Njaa: Miks sa pole staadionil seda laulmas?
Siim Pulst:
18:37
 Lepik pääses tsenderdust värava ees jalaga suunama, aga üle. Floral võimalusi jagub, aga mäng püsib närviline.
18:37
Sest ma olen Tartust
18:37
Miks peavad Njaa asemel teised tema ideesid ellu viima?
Külastaja Tammeka:
18:37
Õnneks täiesti tühjad tribüünid näitavad rahva huvi🙂
Siim Pulst:
18:38
Vahetus  Kolobov sekkub viga saanud Seppiku asemele. 79. minutil.
18:38
To Jaan, see pole idee, vaid ilmselge ootus Flora fännidelt
Siim Pulst:
18:39
 Kabore murdis keskele ja virutas kastijoonelt peale, aga täpsust löögis ei olnud.
Siim Pulst:
18:41
 Roloni kauglöök lendas kõvasti väravast mööda.
18:42
Siim kas lõpu intervjuus on julgust küsida vassiljevi kohta? Või siis ka keskendume mängule?
Siim Pulst:
18:42
 Ma ei oska Kristjan Jaagu eest rääkida, aga võin öelda, et Soccerneti poolt on viimastel päevadel tehtud kümneid kõnesid, et Florast Vassiljevi kohta infot saada. Telefonid on tummad.
Siim Pulst:
18:42
 Värav 3:3! Uskumatu! LEONARDO ROLON!
Siim Pulst:
18:43
 Kuhhianidze tsenderdas paremalt tagaposti ning Rolon koksas palli viielt meetrilt posti kõrvale. Superkarikafinaal vol 2.
18:44
Aga tundub et floras ka see kostja asi käärib, narva paneb nagu hagijad, hea vaadata et grusiinid ka oma grilli käima said
18:44
Täiesti haige kui ilus see oli alates sellest rinnaga maha võtust keskjoone juures
Külastaja To Tere:
18:44
VÕTKE VÄLJA
Siim Pulst:
18:44
Hoiatus  Cekredzile kollane kaart 85. minutil. Tõmbas seljatagant Kabore maha.
18:44
vähemalt ei suuda flora mitte midagi see hooaeg
Külastaja njaa:
18:44
Minu arust parim signaal Vassiljevi väljakule tulekule ja tema mõjule nii meeskonna kui fännide meeleolule on see, et pärast tema tulekut tuli Trans kindlasti kaotusseisust välja
18:45
Kohe kui Kostja sisse toodi, hakkas Flora mäng lagunema. Kas kokkusattumus?
18:46
Värav  87. minutil 4:3! Mark Anders Lepiku kübar!
18:46
To betoonpõrsas kostja hakkab pommitama äkki
18:46
floral täis paanika ju
Siim Pulst:
18:47
 Vassiljev avas paremale Allikule, kes söötis palli värava ette, kus Lepikul jäi üle vaid suunata.
18:47
Sama siin, esimest korda elus, EDASI NARVA, ei ole hullu et 4:3
Siim Pulst:
18:49
 Kuraksin kõmmutas Vassiljevi tsenderduse järel palli väravast mööda.
Siim Pulst:
18:49
 90. minutil eelistab Flora juba ründamise asemel mängu rahustada ja aega venitada.
Siim Pulst:
18:50
18:50
Oleks 3:3 olnud oleks 7 minutit tulnud mitte 3
Siim Pulst:
18:51
Vahetus  Kabore välja, Jegorov sisse. 90+2.
Külastaja Nali:
18:53
Flora vend ei löö kastini välja nurgalööki, et selline lahendus? Normaalne
Siim Pulst:
18:53
 Veel üks viimane korner Transile, aga Lepik klaaris selle ja mäng on läbi!
Siim Pulst:
18:54
Flora näis vahepeal juba täiesti sõiduvees olevat, aga Trans sai eikusagilt ühe tagasi löödud ja järsku mäng muutus. Lõpuks suutis Flora ikkagi kõrgema taseme maksvusele panna.
Siim Pulst:
18:55
 Minu poolt aitäh ja kel soovi, võib jääda siia veel muid jutte rääkima.
18:55
Tegelt Kostja ju ei öelnud midagi valesti aga kas ta sobib esindama Eestit? Kindlasti mitte
18:55
Siis on see arusaamatu, Kostjale on ok et inimesi tapetakse ja nyyd siblib röömsalt väljakul.... Mis siin riigis toimub?
18:55
Jaan miks sa elad eestis?
Külastaja ... :
18:55
Jumal sa näed ja ei mürista. Kas enamik kommentaatoreid on tõesti nii rumalad ja ei suuda jalgpallile keskenduda. Kostja sõimamine näitab lihtsalt teie väiklast agooniat. Ta väljendas oma arvamust, mis ei toetanud sõda. See pidev ühepoolsele narratiivile keskendumine on ületanud kõik piirid.
18:55
To Jaan, me ei külasta Putini toetavat klubi, aga fäniid arvavat teisiti
Külastaja Nunes:
18:55
Kuidas siis fännid või meeskond saaks kostja hukka mõista kui pohlaku jaoks on kõik ok ja kostja ega zenjov ka probleemi ei näe? Etturid täidavad oma rolli ja hoiavad suu kinni.
Külastaja To Jaan:
18:55
Siis ma ei taha näha neid kõvasi Flora fänne foorumis targutamas kui neil endal mune pole, et väljaspool ekraani midagi korda saata.
18:55
Jaan ei peaks siin elama🙂
18:55
Aga ju Flora fännid sama munadeta mehed
18:55
Kõik need ootajad võiksid staadionil eeskuju anda. Jutupaunikuid on terve ilm täis.
18:55
Ma võiks karjuda putin huilo, aga siit Šapovalovi rajoonist ei kostu sinna
18:56
Siimul pole julgust siin kommentaare läbigi lasta mis seostab Flora fänne munadeta olemisest, milles me räägime
Külastaja Innar:
18:56
Ma saan aru, et EJL, Flora ja Soccernet on ühes pundis, aga kui juba Järvela julges välja öelda mis on õige siis oodanuks Kangurilt ka eetris seda, et selline vahetus pole aksepteeritav. Ma olin valmis juba ülekannet sulgema, aga Trans lõi ühe tagasi kohe. Lootus näha Eesti kõige ebaausamat klubi punkte kaotamas on suurem rõõm.