6. voor: Levadia - United

Laupäev, 13. aprill 2024

Kristjan Remmelkoor:
18:54
 Tere, Premium liiga täiseduga tabeliliider Levadia hakkab mängima Nõmme Unitediga, kes avas eelmises voorus võiduarve, aga on teiste tänaste mängude järel langenud tabelis eelviimaseks.
18:56
 Eelmise vooruga võrreldes on Levadial algkoosseisus kaks ja Unitedil neli muudatust:
Levadial alustavad täna Fomba ja Yakovlevi asemel Heitor ja Roosnupp.
Unitedil stardivad Altebergi, Velijevi, Mätase ja Musolitini asemel Bergman, Läänelaid, Rõõmussaar ja Järviste.
19:00
 Levadia pani palli mängu.
19:04
 Levadia on esimestel minutitel palli vallanud. Roosnupu tsenderdus 4. minutil kaldus valelepoole küljevõrku.
19:07
 United sai ka korra palliga Levadia kasti, aga Levadia nõelas kohe ohtliku kiirrünnakuga vastu, Musaba söötis Turile, kes lõi ise väga terava nurga alt peale ja läks esipostipuutest mööda.
19:08
 Leoke langeb Unitedi kaitsefaasis vasakul viiendaks kaitsjaks.
19:11
 Fomba (Levadia) puudub täna haiguse tõttu, Mätas (United) aga seetõttu, et on saanud vigastada.
19:15
 Joao Pedro võttis paremal äärel korraga nii Merilai kui ka Leokese ette ning teenis Levadiale nurgalöögi. Selle United klaaris, kuid jätkuolukorras pääses pöördelt raskest asendist löögile Peetson, kes lõi üle.
Külastaja cartoon network:
19:15
Lootsin, et Levadia juhib juba 5ndaks minutiks.
19:16
 16. minutil senise mängu parim võimalus. Tur pääses Peetsoni püstsöödu järel karistusalast löögile, Meerits tõrjus esiposti äärest.
19:22
 Mavretic tegi Unitedi poolel vaheltlõike ja söötis Feliciole, kes sisenes palliga kasti, kuid sealt Luka klaaris.
19:23
 Leoke teenis Unitedi esimese nurgalöögi, aga Järviste tsenderdus läks otse värava taha.
19:26
 Värav 26. minutil viib Felipe Felicio Levadia 1:0 juhtima! Madala söödu andis talle vasakult värava ette Schjönning-Larsen.
19:29
 Nii Järviste (United) kui ka Roosnupu (Levadia) kauglöök olid ebatäpsed.
19:33
 Meeritsa sööt läks pahasti otse Ruusnupu jalale, aga Roosnupu löögi suutis Bergman blokeerida. Felicio jätkulöök terava nurga alt läks mööda.
19:38
 Merilai audivise ebaõnnestus täielikult - ta viskas palli iseendale vastu kukalt ja sealt läks pall Levadia audiks.
19:40
 Levadia karistuslöök tekitas Unitedi kastis ohtu, aga lõpuks klaariti ära.
Külastaja Elts:
19:42
Tallinas sajab võrus nul vihma
19:43
 Järviste tsenderduse klaaris Peetson jalaga ära.
19:44
 Hoiatus 44. minutil sai mängu esimese kaardi Schjönning-Larsen, protesteerimise eest. Läänelaidiga võitluses oli talle fikseeritud viga.
19:45
 Esimene poolaeg lõppes, Levadia juhib Felipe Felicio väravast 1:0.
19:46
 Levadia valdas pidevalt palli ja domineeris. Suurepäraseid väravavõimalusi polnud samas palju.
20:00
 Teine poolaeg algas.
20:02
 Ainsalu madal kauglöök läks 10 meetrit mööda.
20:04
 Musaba kauglöök oli oluliselt ohtlikum, aga lendas natuke üle ristnurga.
20:05
 Musaba proovis uuesti, Meerits tõrjus, Felicio jätkulöök läks Luka-rikošetiga mööda.
20:06
 Värav Musaba lööb 51. minutil Levadia 2:0 ette!
20:06
 Nurgalöögijärgses olukorras Tur tsenderdas, Heitor pikendas peaga ja Musaba lükkas lähedalt palli võrku.
20:11
 Levadia teenis kaks järjestikust nurgalööki veel ja jätkab surumist.
20:13
 Schjönning-Larseni terava tsenderduse Meerits püüdis.
20:15
 Joao Pedro teenis ohtlikust kohast karistuslöögi ja lõi selle 60. minutil latti!
Külastaja Mkm:
20:17
Leva on lust vaadata, aga props Nõmme unitedile ka, et enda stiili ikka julgevad proovida
20:17
Tõesti ei oska isegi ennustada sel hooajal, kes välja kukub
20:18
 Vahetus 62. minutil Unitedi Rõõmussaar ja Leoke välja, Hint ja oma emaklubi vastu mängiv Velijev sisse.
20:18
 Felicio ja Bergman hüppasid peadpidi kokku ja vajavad arstiabi.
20:20
Pealtvaatajaid on Sportland Arenal 609.
Külastaja s:
20:22
loodetavasti kure kukub välja.
20:25
 Levadia nurgalöögi järel pääses Tur kastis jalaga löögile ja lõi mööda.
20:26
Hetkepildi põhjal pakuks ka et kure, united või tammeka vast minemas
20:29
 Üle pika aja saab United pikemalt palli vallata.
20:29
 Vahetus Vahetus 74. minutil Levadia esimesed vahetused: Roosnupp ja Musaba välja, Yakovlev ja Gero sisse.
20:29
Aga olgem ausad, esimeste voorude põhjal pigem esiliiga teine playoffe võitmas pole
20:33
Kas peale 2017 üldse esiliiga teine tõusnud on? Ei jaksa googeldada, kui keegi teab, siis andke märku
20:35
 Vahetus 80. minutil Unitedi kolmas vahetus: Järviste välja, Vain sisse.
20:38
 Schjönning-Larsen proovis peale lüüa, kuid saatis palli üle aia.
20:42
 Vahetus VahetusVahetus Vahetus  84. minutil tegid mõlemad meeskonnad korraga veel kaks vahetust: Joao Pedro ja Felipe Felicio välja; Liivak ja Zakarljuka sisse; Demidov ja Läänelaid välja, Kalmõkov ja Alteberg sisse.
20:44
 Yakovlev triblas end vasakult äärelt keskelepoole löögile, löök jõi nõrgaks ja Meerits püüdis.
20:45
 Hoiatus 90. minutil sai Zakarljuka kollase kaardi, kuna libistas Vainule sisse.