19. voor: Kalev - Levadia

Teisipäev, 16. aprill 2024

Kristjan Remmelkoor:
18:48
 Tere, Premium liiga 19. vooru ettepeetav mäng Kalevi ja Levadia vahel on umbes 10 minuti pärast algamas.
18:50
 Levadia on täiseduga tabeli tipus. Kalev on seni pooled mängud viigistanud, aga ainult ühe võitnud ning asub 7. tabelireal.
18:53
 Levadia algkoosseisus on märkimisväärne see, et esmakordselt sel liigahooajal pole seal meeskonna parimat väravakütti Felipe Feliciot, kes alustab pingilt. Tema asemel on esmakordselt põhis Gero.

Muu on Levadia põhikoosseisus tavapärane. Eelmise mänguga võrreldes on seal veel Yakovlev saanud Roosnupult koha tagasi.
18:56
 Kalevil on puudujaid palju. Mihhailov ja Pank kannavad mängukeeldu, kuna jõudsid sel liigahooajal juba 4 kollast kaarti kätte saada. Klavan, Laur, Smirnov, Jürisoo ja Kovaltšuk puuduvad tervisemurede tõttu. Teeväli ja Kajari on vaid pingikõlbulikud.
18:57
 Ševjakov ja Siitam on seega sel liigahooajal esmakordselt põhikoosseisus. Ning 18-aastane Tomberg on üldse elus esimest korda Premium liigas algrivistuses.
18:57
 Rünnakul alustab seekord Purje, mitte Suutari, kes on pingil.
19:03
Kalev pääseks täna kergemalt enne mängu 0:3 loobumisvõidu registreerides.
19:06
 5 minutit mängitud. Mavretic on ühe suht ohtliku madala palli värava ette pannud, aga see klaariti ära.
19:07
 Mängu esimese nurgalöögi teenis 6. minutil Kalev.
19:07
 Palutaja kauglöök lendas aia taha.
19:09
 Levadia tegi oma väljakupoolel lohaka valesöödu ja Purje pääses kastist löögile, mis viimasel hetkel blokeeriti.
19:10
 Joao Pedro karistuslöök jäi liiga madalaks ja Sõtšugov klaaris selle ära.
19:11
 Mavretici nurgalöögini Heitor oma peaga ei ulatanud.
Külastaja Heix:
19:13
Oleks,oleks ..hahah aga ei olnud
19:13
 Schjönning-Larsen põrutas karistusala nurgast üle.
19:15
 Yakovlev söötis 14. minutil vasakult värava ette ja Gero löök läks mõne meetri pealt Forsmani tõrje kaudu latti!
19:18
 Siitam tegi Yakovlevile vea ja Levadia teenis väga heast kohast karistuslöögi.
19:18
 Ainsalu lõi müüri.
19:22
 Tomberg püüdis karistusalasse Purjele sööta, kuid sööt läks liiga ette.
19:24
 Yakovlevilt madal pall värava ette, Kaljumäe sai sellele jala vahele ja Sinilaid klaaris siis juba kaugemale.
19:28
 Musaba läks kastis löögile, Kaljumäe blokeeris kõhu või rinnaga.
19:29
 Yakovlevi tugev kauglöök lendas veidi mööda.
19:30
 Mavretic tegi täna mitte esimest korda vea ja Jakobson näitas talle, et rohkem ei tohi.
19:34
 Levadial 33. minutil väga ohtlik nurgalöök! Heitor sai esimesena pea vahele, siis Gero proovis ebaõnnestunult kääre ja lõpuks Musaba tulistas healt positsioonilt üle.
19:35
 Mavretici kauglöök jäi nõrgaks ja ebatäpseks.
19:39
 38. minutil kombineeris Levadia hästi ja Yakovlev lõi lähedalt posti!
Külastaja Ok:
19:39
Tohoh levadia
19:40
 Mavretici ja Joao Pedro söötude järel Yakovlev posti lüüa sai, jätkupalli lõi veel Maretic lähedalt mööda.
19:43
"Noored poisid lõhute ära! Kaua te lasete niimoodi mängida?" - Kalevi peatreener Meijel tegi kohtunike suunas kurja häält.
19:43
 Švedovski lõi karistusala nurgast, Vallner püüdis kindlalt.
19:44
 Švedovski karistuslöögist pääses Tomberg peaga löögile, aga oli suluseis ja Vallner püüdis ka.
Külastaja Poiss:
19:44
Peetson seal kätega kalevlaste pea juures tegeles küll
Külastaja Hormoonika Kägu:
19:46
Meijel võiks oma lasteaiaga tagasi esiliigasse minna mitte meestega mängida.
19:46
 Esimesele poolajale lisaminuteid ei antud, see lõppes seisuga 0:0.
19:47
 Levadia valdas ootuspäraselt rohkem palli ja ründas rohkem vasaku ääre kaudu. Korra tabas Levadia latti ja korra posti.
Külastaja skeptik:
19:50
Mis Levadia valmistubki tala saama v
20:02
 Teine poolaeg algas!
20:05
 Musaba söötis karistusalasse Gerole, kellelt Kaljumäe sai palli nii õnnestunult kätte, et see põrkas levadialase kaudu üle otsajoone.
20:05
 Mavretic tulistas kasti tagant, Forsman tõrjus.
20:06
 Ainsalu lähilöögi Kaljumäe blokeeris.
20:11
 Mavretic lõi kasti joone tagant, Forsman tõrjus altnurgast!
20:12
 Vahetus 55. minutil vahetab Levadia ründajat: Gero välja, Felicio sisse.
20:14
Värav  Ainsalu viib 57. minutil Levadia juhtima!
20:15
 Musaba andis välisküljega kalevlaste vahelt hea läbisöödu ja Ainsalu lõi palli ühe puutega alla nurka.
20:18
 Schjönning-Larseni tsenderduse järel sai Felicio võitluses Kaljumäega näole haiget, aga mängib edasi.
20:20
 Mavretic on palju pealelööke teinud ja proovis uuesti kaugelt, seekord keeras pall väga mööda.
20:21
 Musaba söötis Feliciole, kes lõi terava nurga alt valelepoole küljevõrku.
20:22
 Vahetus Vahetus Vahetus Kalev teeb 65. minutil kolm vahetust korraga: Sinilaid, Purje ja Talviste välja; Teeväli, Suutari ja Kollo sisse.
20:23
 Kollo jaoks on tegemist elu teise Premium liiga mänguga.
20:23
 Ainsalu lõi kasti tagant, Forsman tõrjus.
20:24
 Forsman tõrjus järjest nii Yakovlevi kaug- kui ka Musaba lähilöögi.
20:25
 Hoiatus 68. minutil sai Suutari mängu esimese kaardi, kuna tegi Peetsonile vea.
20:26
 Vahetus Vahetus 69. minutil Levadia topeltvahetus: Musaba välja, Zakarljuka sisse; Joao Pedro välja, Liivak sisse.
20:29
 Suutari, kellel on värskelt kollane kaart all, tegi Peetsonile veel ühe vea.
20:31
 Jakobson kutsuti ekraani juurde! Levadiale penalti?
20:32
 Siitam oli oma kastis Schjönning-Larsenile jala pihta löönud.
Külastaja Fänn:
20:32
Iga asja eest saab juba penalti
20:32
 Hoiatus Levadiale tuligi selle eest VAR-i abil penalti ja 76. minutil Siitamile kollane kaart.
20:33
 Forsman tõrjus altnurgast Mavretici penalti!
20:34
 Levadia on teeninud sel Premium liiga hooajal 5 penaltit ja jätnud nendest 3 realiseerimata.
20:35
 Hoiatus 78. minutil tegi Liivak vea ja väljendas rahulolematust ning sai kollase kaardi.
20:35
 Vahetus Vahetus78. minutil Kalevi topeltvahetus: Siitam ja Švedovski välja; Põder ja Premium liiga debütant Sal-Al-Saller sisse!
20:36
 Värav 79. minutil äsja vahetusest sekkunud Põder lööb 1:1!
20:38
 Kalevi pikale audiviskele sai Heitor pea vahele, aga tal ei õnnestunud palli eriti kaugele klaarida ning Põder virutas pealsega Vallneri näppude ja lati laudu palli sisse!
Külastaja pes:
20:38
eesti quaresma
20:40
 Zakarljuka lõi kasti tagant madalalt mööda.
20:41
Pealtvaatajaid on 293.
20:43
 Zakarljuka sai kastist vabalt peaga löögile, kuid lõi mööda.
20:44
 Sal-Al-Salleri kaks järjestikust nurgalööki jäid mõlemad madalaks.
20:45
 Vahetus 88. minutil Levadia viimane vahetus: Mavretic välja, Kirss sisse.
20:47
 Värav 90. minutil lööb Felicio 2:1 Levadiale ja võtab särgi tähistades seljast!
20:48
 Felicio mängis Kirsiga seina ja lükkas tagumise posti põrkega täpse palli väravasse.
20:48
 Hoiatus Kollane kaart ka särgi äravõtmise eest Feliciole.