7. voor: Levadia - Vaprus

Laupäev, 20. aprill 2024

Siim Pulst:
16:46
Tervitused! Premium liiga mängupäevale tõmbavad joone alla tabeli esimene ja viimane, FCI Levadia ja Pärnu Vaprus.
Siim Pulst:
16:47
Kuna Paide kaotas värskelt Tartu Tammekale, on Levadial võimalus edumaa teise koha ees juba üheksale punktile käristada. Eelmisel hooajal kaotasid nad aga kõige rohkem punkte just mängudes Vaprusega, kellest saadi neljal katsel jagu ainult korra.
Siim Pulst:
16:48
Sellest hoolimata kasutab Levadia peatreener Curro Torres tänast mängu katsetamiseks, jättes neli raudkindlat põhimeest pingile. Varus on nii Edgar Tur, Til Mavretic, Joao Pedro kui ka Richie Musaba. Neljast asendajast kolm - Alexandre Lopes Gomes, Frank Liivak ja Robert Kirss - said kirja oma hooaja esimese stardi Premium liigas.
Siim Pulst:
16:49
Kui paberile märgitu tõele vastab, muudab Levadia ka taktikalist asetust, vahetades tavapärase 4-3-3 asetuse 3-5-2 vastu. Saame näha.
Siim Pulst:
16:49
Vapruse algkoosseisus samal ajal üllatusi ei ole, kui mitte just lugeda selleks Henri Välja teist vooru järjest pingile jäämist.
Siim Pulst:
16:51
Kihlveokontorid hindavad Levadia võiduvõimalusi täna isegi suuremaks kui 90%. Nii ühepoolseid hinnanguid vist ei olegi sel hooajal veel näha saanud. Vaevalt sellest aga senise hooaja kõige ühepoolsem mäng kujuneb.
Siim Pulst:
17:01
Martti Puki avavile! Levadia pani palli mängu.
Külastaja Hmm:
17:01
Mu süda tilgub, et miks tammeka ei suuda omasuguseid ka võita. United oleks kotis, oleks 14p ja kui kurele oleks ära teinud, oleks 17p ja teine koht. Kahjuks nagu ikka oleksid ei loe
Siim Pulst:
17:04
 Levadia asetus on siiski tavapärane, ainult positsioonid harjumatud. Liivak mängib paremkaitses, Kirss on tipus ja Felipe Felicio pigem number kümne kohal.
Külastaja oleks:
17:05
Kui tõesti Paide soovis Basherit aga Tammekaga kokkuleppele ei saanud, siis täna võib see asjaolu eriti hinge kriipida
Siim Pulst:
17:06
 Esimesed viis minutit on möödunud ootuspäraselt Levadia initsiatiivil, aga väravavõimalusi see kaasa pole toonud.
Siim Pulst:
17:09
 8 minuti täitumisel pääses Felipe Felicio Larseni eeltööjärel ohtlikult löögile, aga Kõrre blokeeris värava ees.
Siim Pulst:
17:12
Larsen pääses 12. minutil Yakovlevi nurgalööki ründama, aga ei suutnud korralikku puudet teha.
Siim Pulst:
17:14
 13. minutil viis Yakovlevi läbisööt Felipe Felicio kaitsjatega võidujooksule, aga Vapruse kaitsjad said brasiillasega hakkama.
Siim Pulst:
17:19
 Vahelduseks paar võrdsemat minutit, aga Vaprus ühegi väravavõimaluseni veel jõudnud ei ole.
Külastaja mihkel:
17:19
köigil jääb midagi puudu,aga potensiaali on köigil.Pange juurde mehed.
Siim Pulst:
17:20
Hoiatus  Alexandre Lopes Gomes tegi 19. minutil Kasele vastaste väljakupoolel tarbetu vea.
Siim Pulst:
17:22
Veensalu tsenderdus klaariti Roosnupu poolt üle otsajoone. Vapruse esimene korner, Levadial on neid olnud kaks.
Siim Pulst:
17:22
 Heitor klaaris Aloe nurgalöögist tulnud palli.
Siim Pulst:
17:23
 Penalti Levadiale!
Siim Pulst:
17:24
Schjönning-Larsen tormas kiirrünnakule ja kukkus lõpuks Madissoo otsa. Yakovlev penaltipunkti taga.
Siim Pulst:
17:25
YAKOVLEV lõi posti! Ja Kirss lõi "lauapalli" väravast mööda! Uskumatu, Levadia on eksinud sel hooajal kuuest penaltilöögist koguni neljal.
Siim Pulst:
17:26
 Kas tuleb teine pennal kohe otsa? Videokohtunikud vaatavad, kas "lauapalli" jahtinud Kirsi vastu tehti uus penaltiviga.
Siim Pulst:
17:26
Pukk läks ekraani juurde vaatama, kuidas Magnus Villota Kirsile säärde lendas.
Siim Pulst:
17:27
 NII ON! PENALTI NUMBER KAKS!
Siim Pulst:
17:27
Hoiatus  Magnus Villotale kaart ka. 27. minutil see.
Siim Pulst:
17:28
Värav  Ainsalu palli taga ... LÖÖB KINDLALT ÄRA! 1:0!
Siim Pulst:
17:29
 Kirss saab penalti teenimise eest fantasy-mängus ka söödupunktid kirja.
Külastaja raimps:
17:29
ebaaus
17:31
Köik on tore,v.a. see,et publikut napib.Ise olen vähe kaugemal.Mängu ju on.
Siim Pulst:
17:32
 Mathias Villota kauglöök ei valmistanud Vallnerile probleeme.
Siim Pulst:
17:33
 Vahetus Alexandre Lopes Gomes kõndis õhukesel jääl ja Curro Torres ei kavatsenud oodata, kas ta veab vaheajani välja või mitte. Mavretic tema asemele 33. minutil.
Siim Pulst:
17:37
Heitor püüdis 37. minutil Yakovlevi nurgalööki värava ette tagasi tuua, aga pall maandus hoopis värava katusel.
Siim Pulst:
17:40
 Vaprusel järjest kasutada karistus- ja nurgalöök. Magnus Villota pääses lõpuks 39. minutil viiekastinurgast peaga vabalt löögile ka, aga ei saanud palli postide vahele.
Siim Pulst:
17:41
Hoiatus  40. minutil tegi Mathias Villota keskväljal Mavreticile tarbetu vea.
Siim Pulst:
17:42
 Yakovlev pääses 41. minutil Kirsi pallivõidu järel Nõmmega silmitsi, aga Vapruse väravavaht päästis oma meeskonna.
Külastaja sohk:
17:45
Superstaar kohtunik.
Siim Pulst:
17:46
 Yakovlevi järjekordne nurgalöök klaariti Vapruse mängijate poolt, kuid Levadia surve on poolaja lõpuosas jälle päris tugevaks kasvanud.
Siim Pulst:
17:46
 4 lisaminutit.
Siim Pulst:
17:49
 Veensalu tegi 45+2. minutil tubli eeltöö, aga Kauberil oli keeruline tema tsenderdust esipostist väravale suunata ja pall lendas lõpuks kõvasti üle.
Siim Pulst:
17:49
 Peetson sai selles olukorras ka parajalt viga, kuid jätkab vähemalt poolajapausini.
Siim Pulst:
17:49
 Vapruse nurgalöögist midagi ohtlikku ei sündinud.
Siim Pulst:
17:51
Poolaeg 1:0! Levadia juhib teenitult, aga penaltite löömist tuleb neil küll veel harjutada. Vaprus kaitseb üldjoontes tublisti, aga lõpuks kandis Levadia võimas surve siiski penaltite näol vilja.
18:03
Levadial on ägedad treenerid,aga Prins on ka hea,teevad tööd hingega.Hispaania ,Portugali temperament.Siim Pulst oma rahuliku maneeriga meeldib väga.Väga mönus öhtupoolik.Eesti oma yhe miljoniga ei saa ju olla maailma tasemel.Samas Island saab.Soomes on siiski publikut rohkem,aga jäähokiga ei anna vörrelda.YXasi veei,Soome naised panid Itaalia naised vutis kotti.Spordis on ju köik vöimalik.Puistasin veidi sydant,pardoon.Köigile röömu.
Siim Pulst:
18:06
 Terve eelmise hooaja peale kokku teenis Levadia 8 penaltit, millest realiseeriti 5. Sel hooajal on juba 6 penaltit teenitud, aga neist ainult 2 ka realiseeritud.
Siim Pulst:
18:06
 Vabandust, 7 teenitud ja 3 realiseeritud ikka pärast Ainsalu üritust.
Siim Pulst:
18:06
 Teine poolaeg läks!
18:07
Kommentaator tasemel,rahuliku maneeriga.Tipp topp.Väga meeldib.
Siim Pulst:
18:08
 Tribüünilt on kokku loetud 170 pealtvaatajat. Levadia standardite jaoks vähe.
18:10
Värav 1:1! 49. minutil Vaprus viigistas!
Siim Pulst:
18:11
Aloe nurgalöögi järel tuli pall esmalt kastist välja, aga Mathias Villota viis palli uuesti kasti ja pani madala palli värava ette, kus Aloe selle lõpuks võrku lajatas.
Siim Pulst:
18:12
 Söödupunktid lähevad Kasele, kelle löök eelnevalt kaitsjate poolt blokeeriti.
18:14
Külm ilm ilmselt toob seda publikunumbrit kõvasti alla.
18:15
Aga isegi teised kaks täast mängu suurema publiku arvuga olnud
Siim Pulst:
18:15
 Yakovlevi 54. minuti nurgalöök langes Nõmme saagiks.
18:16
Tohohh,viigi seis,s.t. Pärnul sanss.Ei ole liigas peksupoisse.Tuld.
Külastaja MNa:
18:17
Levadia hoog on raugemas, seda on tegelikult mitmendat mängu näha juba.
Siim Pulst:
18:20
Vahetus Vahetus Vahetus  Levadia põhijõud väljakule 59. minutil. Tur, Musaba ja Joao Pedro sisse, Liivak, Kirss ja Roosnupp välja.
18:20
Töelised fännid taevasse ei vaata.Kuidas jätad omad peaaegu yksi.Aga hea rääkida.Ise ka pole päris öige mees.Parandamis vöimalusi on.
Siim Pulst:
18:21
Felipe Felicio pääses kohe Turi tsenderduse järel löögile, aga Nõmm sai palli posti kõrvalt kätte.
18:24
Kui Pärnu täna viigistab vöi vöidab,siis töstan klaasi.....aga hirm on,et ei.
Siim Pulst:
18:26
 Levadia on vahetuste järel uue käigu sisse lülitanud, aga Vaprus tuleb seni napilt-napilt kõigega toime. 25+ minutit näib siiski terve igavikuna pärnakate jaoks.
Siim Pulst:
18:28
 67. minutil ei saanud Musaba värava eest Turi tsenderdusele pihta ja tagantjärele määrati Levadiale ka suluseis.
Siim Pulst:
18:33
 Minutid kuluvad ja Vapruse äravajumise asemel näeme üha rohkem hoopis Levadia liigset kiirustamist ja ebakõlasid.
Siim Pulst:
18:36
Hoiatus  Peetson võttis 75. minutil Mathias Villota kontravõimaluse maha.
Siim Pulst:
18:37
Vahetus Levadia viimane vahetus 77. minutil: Ahmad Gero sisse, Felipe Felicio välja.
Siim Pulst:
18:40
Veensalu võitis 80. minutil Vaprusele nurgalöögi. Eelmisest sündis värav.
Siim Pulst:
18:42
 Aloe nurgalöök kukkus taas väga ohtlikult! Magnus Villota peapuute järel põrkas pall Mavretici kaudu Kasele ette, aga Vapruse poolkaitsja virutas süllekukkunud võimaluse väravast mööda!
Siim Pulst:
18:44
Vahetus Vahetus  Vapruse esimesed vahetused 84. minutil: Henri Välja ja Joonas Sild sisse, Mathias Villota ja Veensalu välja.
Siim Pulst:
18:49
Levadia on võimaluste tekitamisega hädas, aga tõttöelda on see niimoodi olnud terve kohtumise jooksul ja tuletan veelkord meelde, et eelmisel hooajal hoidis Vaprus Levadiat ju koguni kolm korda nulli peal. Igor Prins teab hästi, kuidas Levadia vastu kaitsta.
Siim Pulst:
18:51
Vahetus Vahetus Virgo Vallik ja Ranet Ristikivi 90. minutil platsile, Kapper ja Kask välja.
Siim Pulst:
18:52
Siim Pulst:
18:52
 POST! Gero tabas esimese lisaminuti täitumisel posti.
18:52
MNa-l öigus,panen klaasi vlmis,olgugu et vilet veel pole.Köik kena ja köigile.Soomest tervisi.
Siim Pulst:
18:54
Hoiatus  Joonas Sild 90+4. minutil.
Siim Pulst:
18:54
 Joao Pedro karistuslöök jäi aga madalaks ja klaariti.
Siim Pulst:
18:55
 Nurgalöök veel Levadiale.
Siim Pulst:
18:55
 Välja klaaris Yakovlevi tsenderduse ja KÕIK, VAPRUS katkestas Levadia võiduseeria.
Siim Pulst:
18:56
 Aitäh jälgimast, vaadake ka mängujärgseid intervjuusid. Premium liiga jätkub juba homme.