FC Kuressaare - Tallinna Flora

Laupäev, 27. aprill 2024

Siim Pulst:
16:51
Tere päevast! Kaks mängu võiduta Flora püüab kaks mängu järjest võitnud Kuressaare äkktõusule pidurit tõmmata.
Siim Pulst:
16:52
Kuressaare algkoosseis on igati ootuspärane, aga Flora rivistuses torkab silma, et Daniil Kuraksin alustab vasakkaitses. Sel hooajal seal mänginud Robert Veering on pingil olemas, nagu ka Markus Soomets (kelle alustades keskväljal võinuks Marco Lukka mängida vasakkaitses), kuid Norbert Hurda valik on langenud tavapärase äärepoolkaitsja kasuks. Vasakul äärel alustab värskelt 18-aastaseks saanud Gregor Rõivassepp, samas kui kogenud Rauno Alliku on samuti pingil.
Siim Pulst:
16:55
Mõistagi on Flora kihlveokontorite silmis selgeks soosikuks, kuid hetkevormi mõjul ei ole koefid ehk päris nii ühepoolsed kui tavaliselt. Unibet pakub Flora võidu koefitsiendiks 1,68.
Külastaja juhan on tagurpidi ...:
17:00
Algkoosseis tundub paberil t2itsa v6rdne olevat. Kure v6tab kogemuse/ keskmise vanusega seekord flora 2ra. 23vs 21a. Rohkem liha luudel.
Külastaja Hype :
17:01
Suur derbi
Siim Pulst:
17:01
Tanel Üpruse avavile! Kuressaare pani palli mängu.
Siim Pulst:
17:02
Näeme, et Flora on natuke pulli teinud! Kuraksin on ikkagi vasakäär ja Lukka vasakkaitsja. Hoopis Mihhailov tegutseb keskväljal, kus ta omal ajal ka Transis palju mängis.
17:02
Vanden6uteooria: Soomets ja Alliku pingil, et saaks Hussari kapteniks panna, kuigi ma ei tea miks see vajalik on
Siim Pulst:
17:04
 Soomre võitis 2. minutil Kuressaarele esimese nurgalöögi. Pajunurm mängis esmalt lahti ja siis tsenderdas, aga pall tuli kohe kastist välja.
Siim Pulst:
17:09
 Kuressaare on väga julgelt peale tulnud ja Flora ei saa mängu kuidagi enda kontrolli alla. Siiski pole ka saarlastel midagi ohtlikku luua õnnestunud ja võitlus käibki initsiatiivi pärast.
Siim Pulst:
17:09
 Hussar sooritas 8. minutil mängu esimese pealelöögi ning Kivila tõrjus tema kauglöögi üle otsajoone, põhjustades Flora esimese korneri.
Siim Pulst:
17:10
 Mihhailov otsis madala sööduga kastijoonelt Kreidat, aga kaitsja näris selle nurgalöögi lahenduse läbi.
Siim Pulst:
17:12
 Kuressaarelt ohtlik läbimurre 10 mänguminuti täitudes, aga Lapa reageeris õigeaegselt ja noppis palli Õiguse jalgade eest.
Siim Pulst:
17:14
12. minutil Flora teine nurgalöök. Mihhailov läks seekord tsenderduse peale, aga see jäi madalaks ning Pajunurm klaaris. Sellest hargnes omakorda Kuressaare üsna ohtlik vasturünnak, aga löögiüritus kasti tagant blokeeriti kaitsjate poolt.
Siim Pulst:
17:16
Veeranttund mängitud ja siiamaani täiesti võrdne andmine. Mõlemal on olnud paar poolohtlikku olukorda, aga ei midagi väga ohtlikku.
Siim Pulst:
17:18
 Kuraksin teenis Florale kolmanda nurgalöögi. Kreida annab neid vasakult. Rass klaaris tema tsenderduse esipostist.
Külastaja Kx:
17:20
Kus Vassiljev?
Siim Pulst:
17:21
PRO-koolituse järel oli ta isiklikel põhjustel mingid päevad eemal. Meeskonnaga treenimist on seetõttu napilt olnud.
Siim Pulst:
17:21
 Soomre 20. minuti kauglöök oli tugev, aga lendas otse Lapa suunas ja maanduski väravavahi süles.
Siim Pulst:
17:22
 Flora esimest korda lähedal! Hussar kombineeris 21. minutil Kalimulliniga ning virutas 14 meetrilt peale, pall riivas latti ja lendas üle.
Külastaja Gio:
17:24
Üks pere, üks klub mängivad. Miks teil muidu lugusi pole tulnud seoses mis ekspress avaldas? Vaba ajakirjandus..
Siim Pulst:
17:24
Selles loos polnud küll midagi konkreetset, millest kinni haarata. Eks samal põhjusel ei refereeritud seda vist ka kuskil mujal.
Siim Pulst:
17:25
 Kuressaare teine nurgalöök 24. minutil. Aer tsenderdas vasakult ja Rõivassepp klaaris peaga. Jätkuolukorras oli Orren kastis ohtlikult tegutsemas, aga tema löök blokeeriti uueks nurgalöögiks.
Siim Pulst:
17:26
 Pajunurme nurgalöök lendas kõrge kaarega üle kõigi ja maandus üle otsajoone.
Siim Pulst:
17:27
 Kreida kauglöök lendas mängijate jalgade vahelt läbi, aga jõudis Kivila jaoks õnnelikult otsejoones temani.
Siim Pulst:
17:28
 Kuraksin läks Kreida läbisöödu järel üsna terava nurga alt ühepuutelöögile, Kivila pidi viskuma ja tõrjuma.
Siim Pulst:
17:29
Lepik jõudis Hussari teravat söötu tagantpostist libistama, aga ei suutnud palli väravasse suunata. Väga lahtiseks on see mäng läinud ja Flora kasutab Kuressaare poolt jäetavat ruumi pidevalt.
Siim Pulst:
17:31
Värav  KURE JUHIB! MÄRTEN PAJUNURM 30. minutil!
Siim Pulst:
17:33
Dõmovi tsenderdusele järgnes Flora kastis suuremat sorti segadus, kuni pall Kolobovi jalast Pajunurmele ette põrkas ja keskkaitsja selle võrku virutas. Ta oli värava ees seoses eelneva audisisseviskega Flora kasti lähistel.
Siim Pulst:
17:39
 Kreida läbisööt tekitas 37 minuti täitudes Kalimullinile hea võimaluse, aga Kivila jõudis kärmelt vastu ja tõrjus.
Siim Pulst:
17:40
 Nüüd on Floral tugev periood ja Kuressaare jookseb vaevaliselt palli järel.
17:40
R6ivassepp on eesti Jarmolenko
Külastaja Sambaz:
17:41
lopeta mees, lihtsalt lopeta, et seal polnud midagi refereerida. lihtsalt lopeta. sama plaat, mida on kuulda kula pealt kaib aastast aastasse. taielik nali.
Külastaja mihkel:
17:41
1Tulin jälgima ja ei usu oma silmi,1.0,olen esmakordselt Kuressaare poolt.Kelle poolt on Pohlak.Kommentaatorina täitsa hea.
17:43
Floral spordidirektorit polegi hetkel?
Siim Pulst:
17:44
 Flora neljas nurgalöök 43. minutil. Mihhailovi tsenderdus tuli talle tagasi, Kreida jätkuüritus langes Kivila saagiks.
Külastaja Krokodill :
17:45
Kostja mängiks kui kurel kollaseid vorme poleks
Siim Pulst:
17:47
 Poolajavile! Kuressaare oli vapper ja juhib 1:0 teenitult. Samas oli mäng üldjoontes ikkagi võrdne ja Floral oli poolmomente rohkemgi, nii et õiglane skoor oleks ehk 1:1 või nii.