16:48
Tere! Premium liiga 8. voorule tõmmatakse joon alla Narvas, kus uue-vana peatreeneri Valeri Bondarenko poolt juhendatav Trans püüab pidurdada Paide Linnameeskonda.
Siim Pulst:
16:51
Kui üles antud andmed vastavad tõele, alustab Maksimkin täna Transi keskkaitses, Šlein ja Beglarišvili moodustavad kahemehelise keskvälja ning Usta ja Kuhhianidze ründepaari. Kui tõesti nii, siis ilmselt ei vaevuta Paidega initsiatiivi pärast üldse võitlemagi, vaid panustatakse vasturünnakute peale.
Siim Pulst:
16:53
Paide koosseisus on üllatusi alati raske tuvastada, sest nende valik on niivõrd lai, et Ivan Stojkovic saab rahumeeli mängijatega roteerida ning seda ette ennustada ongi keeruline. Siiski on märkimisväärne, et Premium liiga parim väravakütt Robi Saarma alustab pingilt.
Külastaja Jon:
16:59
Miks saarma pingil? Hoitakse järgmiseks mänguks?
Siim Pulst:
16:59
Ei oska öelda, mängueelne info ei öelnud tema kohta midagi.
Külastaja ee:
17:00
Sai reedeses trennis viga
Siim Pulst:
17:00
Karl Koppeli avavile! Trans lükkas palli veerema.
Siim Pulst:
17:01
 Transi asetus vastab graafiliselt pakutule. Maksimkin ongi keskkaitses, Beglarišvili tavatult sügaval keskväljal ja kaks puhast ründajat ees.
Siim Pulst:
17:03
Agyepong lõi 3. minutil teravust, aga sööt värava eest läbi ei leidnud ühtegi mängijat.
Siim Pulst:
17:04
 Matrossov nullis 4. minutil Jepihhini supervõimaluse! Transi kaitse käriseb, noor ründaja möödus ühest mängijast teise järel, aga palli väravavahist mööda ei saanud.
Siim Pulst:
17:05
Järgnenud Paide nurgalöögist ohtu ei sündinud, aga võõrsilmeeskonna surve jätkub.
Külastaja Hmm :
17:07
Mis teil ülekande pildi max kvaliteet on?
Siim Pulst:
17:07
 YouTube pakub alati HD varianti, aga mis kvaliteediga pilt sinna sisse tuleb, selle kohta ma tehnilisi andmeid ei tea. Vahel on pilt selgelt teravam kui mõnel teisel korral. Täna on kehvapoolne.
Siim Pulst:
17:07
 Jepihhin lõi veelkord teravust, seekord lahenes olukord Transi jaoks ilma pealelöögini jõudmata, aga nurgalöök ootab jälle ees.
Siim Pulst:
17:08
 Transi jaoks heal hetkel võttis Kuhhianidze väikese vigastuspausi ja see aitab mängu rahustada.
Siim Pulst:
17:11
 Agyepongi üritus kasti tagant lendas kõrgelt üle värava. Paide valitseb senist mängu pea täielikult.
Külastaja Varba Tomm:
17:14
Agyepong pole see hooaeg ühtegi lööki raamidesse saand vist
Siim Pulst:
17:14
 Paide kolmas nurgalöök 14. minutil. Yusif pääses Saliste tsenderdusest löögile, aga pealöök lendas üle.
Siim Pulst:
17:17
 Beglarišvili konksutas natuke ja võitis lõpuks Transile 30 meetri pealt karistuslöögi, kui Frolov ta maha niitis. Burjanadze läks karistuslöögist otse löögile - esimene löök tabas müüri ja teine lendas rikošeti kaudu üle otsajoone. Transi esimene korner tulekul.
Siim Pulst:
17:17
 Beglarišvili tsenderdus lendas otsejoones Jarju kinnaste vahele.
Siim Pulst:
17:19
 Agyepong teenis Paidele neljanda nurgalöögi. Saliste tsenderduse klaaris peaga Kuhhianidze, aga Paide tuleb muudkui uuesti ja uuesti.
Siim Pulst:
17:22
Jegorovist astutakse Transi vasakkaitses ühtelugu mööda. Paide viies nurgalöök 22. minutil: Saliste tsenderdus jäi esmalt kasti püsima, aga pealelööki sellele ei järgnenud.
Siim Pulst:
17:26
 Kohati näitab Trans täitsa teravaid kontraalgeid, aga lõpplahenduseni ei ole need veel viinud. Viimati jõudis Yusif viimasel hetkel jaole, et pall Usta eest üle otsajoone klaarida.
Siim Pulst:
17:26
Järgnenud Beglarišvili nurgalöögi klaaris samuti Yusif.
Siim Pulst:
17:32
Pool tundi mängitud ja initsiatiiv püsib küll Paide käes, aga tõele aru andes ei ole neil pärast Jepihhini avaminutite võimalust ühtegi väga head šanssi avanenud.
Siim Pulst:
17:32
Värav  TRANS ETTE! KUHHIANIDZE!
Siim Pulst:
17:33
 Seni end parimast küljest näidanud Yusif eksis lubamatult tagasisöödul, Kuhhianidze noppis palli vahelt ja lahendas Jarju vastu üks-üks-olukorra.
Külastaja Onu Enn:
17:33
Paide see aasta raudselt meister
Siim Pulst:
17:36
 Agyepong teenis lubavast kohast karistuslöögi. Frolov läks otse löögile ja saatis palli üsna ohutult üle värava.
Siim Pulst:
17:38
 Usta pääses kastis Kabore tsenderdust ründama, aga pall lendas taevasse.
Siim Pulst:
17:40
 POST! Kuhhianidze teine oli 40. minutil ülilähedal!
Siim Pulst:
17:41
 Burjanadze korraldas keskkaitsest reidi ülespoole ning viis Kuhhianidze liini taha, kus tema rahvuskaaslase löök tabas posti. Usta jätkuüritus blokeeriti Hõimu poolt.
Siim Pulst:
17:43
Hoiatus  43. minutil Möölile käegamängu eest kohtumise esimene kaart.
17:45
Ei ole midagi kuulnud. Tavaliselt treeneritel varnast uusi kohti võtta ei ole.
Siim Pulst:
17:45
 3 lisaminutit.
17:46
Paide härrad,teil on veel noori mängijaid,pange nad peale,sest nemad vähemalt tahavad mängida!
Siim Pulst:
17:48
Poolaeg 1:0 Transile! Paide alustas metsiku survega, aga mida aeg edasi, seda hambutumaks nende rünnak muutus. Trans ammutas omakorda õnnestumistest enesekindlust ning lõpuks langesid poolaja kolmest väga heast väravavõimalusest kaks kodumeeskonnale.
Külastaja Hei:
17:59
Nüüd on selgelt näha, et vahetades treenerit Trans elab ja särab. Klubile soovitus, hoidugu Jeremenkost .... Omad treenerid suudavad ka ...
Siim Pulst:
18:03
Teine poolaeg!
18:04
Mis vahet, kuhu Jeremenko läks, ei taha isegi teada. Nõrk treener.
18:04
Miks soccernet värava lööjatest/söötudest statistikat ei tee, kuigi kategooria on olemas sellele?
Siim Pulst:
18:05
Praegune leht on ajale jalgu jäänud ja selle uuendamisega eriti ei tegelda. Loodame, et võimalikult kiiresti saab Soccernet täiesti uue ilme, töö selle kallal käib juba pikalt.
Siim Pulst:
18:06
 Paide teise poolaja esimesele nurgalöögile järgnes pisut segadust trahvikastis, aga löögile on jõutud väga vähestest standardolukordadest. Ka seekord mitte.
Siim Pulst:
18:08
 Beglarišvili kiire lahendus jõudis värava ees Ustani, kuid Transi ründaja ei suutnud 50. minutil korralikult palli tabada.
Siim Pulst:
18:08
Hoiatus  Kuhhianidze võttis 51. minutil Transi esimese hoiatuse.
Siim Pulst:
18:09
 Beglarišvili proovis ligi 40 meetri pealt Jarjut üllatada, aga pall lendas kõvasti väravast mööda.
Siim Pulst:
18:10
 Agyepong külvas jälle ohtu ja söötis Mööli penaltipunkti lähistelt löögile, aga Jegorovil õnnestus Mööli üritus nurgalöögiks blokeerida.
Siim Pulst:
18:11
 Järgnenud nurgalöögile järgnes väga palju segadust Transi viiekastijoonel ja mitu löögiüritust, aga lõpuks vilistati sealt Paidele käegamäng.
18:12
Ennustan, jepihhin ja agyepong välja. Kuigi oleks veel vaja vahetusi..
Siim Pulst:
18:13
Vahetus Vahetus  55. minutil Frolov ja Jepihhin välja, Kristal ja Daniel Luts sisse.
Siim Pulst:
18:14
 Rolon kerkis 57. minutil tagapostis Kuhhianidze kõrge tsenderduseni, Jarju tõrjus pealöögi üle otsajoone.
Siim Pulst:
18:15
 Beglarišvili nurgalöögile järgnesid Burjanadze ja Roloni löögiüritused, aga mõlemad ebaõnnestusid.
Siim Pulst:
18:16
Kristal vajutas 58. minutil kastijoonelt peale, Matrossov tõrjus pantrihüppega. Teravust oli ka pool minutit varem, vahetused on Paide rünnakule juurde andnud.
Siim Pulst:
18:18
 Yusif lõi peaga heast kohast mööda, aga oli ka suluseis.
Siim Pulst:
18:21
Beglarišvili pääses 64. minutil kastijoonelt vabalt löögile - napilt üle värava.
Siim Pulst:
18:23
 Kuhhianidze 65. minuti kauglöök maandus Jarju süles. Transi kontrad on sama ohtlikud kui Paide üritused.
Siim Pulst:
18:23
 Siim Luts mängib vahetuste järel Paide tipuründaja kohal ja on seal üsna nähtamatu olnud. Saarma on aga valmis peagi ise koha sisse võtma.
Siim Pulst:
18:25
Vahetus  Saarma sisse, Siim Luts välja, 68. minutil.
Siim Pulst:
18:28
 Maksimkin põhjustas Matrossovi eest palli ära võttes ohtliku olukorra, aga sai siis viimasel hetkel ise palli Saarma nina alt klaariks.
Siim Pulst:
18:29
Hoiatus Henrik Ojamaa 71. minutil.
Siim Pulst:
18:29
Saliste järjekordne nurgalöök ohtu ei kujutanud.
Siim Pulst:
18:30
Hoiatus  72. minutil Kaborele penaltiõngitsemise eest kaart.
Siim Pulst:
18:31
 Kohtunik läheb üle vaatama! Ikkagi penalti?
Siim Pulst:
18:33
 VAR-i ekraaniga on probleemid ja peakohtunik tuleb meie kommentaatori boksi olukorda üle vaatama.
Siim Pulst:
18:34
 PENALTI!
Siim Pulst:
18:34
 Ja Kabore kollane kaart läks tühistamisele.
Külastaja A:
18:34
Videokohtuniku episood saab huvitava teema juurde.
18:34
Ei olnud penalti, vaadake kuidas ründaja jalg otsis kontakti. Aga okei, paide ise on väga kehva ka..
Siim Pulst:
18:35
JARJU VÕTTIS BEGLARIŠVILI PENALTI POSTI KÕRVALT ÄRA!
Külastaja jaan:
18:35
Pole sellest Paidest mingit tiitlinõudlejat nagu hooaja algul lootus oli.
Siim Pulst:
18:35
Vahetus  Poljakov sisse, Usta välja, 78. minutil.
Siim Pulst:
18:36
 Beglarišvili nurgalöögile järgnesid kaks Kuhhianidze löögiüritust ja lõpuks Poljakovi kahur, mis lennutas palli kõrgelt üle värava.
Siim Pulst:
18:37
Hoiatus  Poljakov korjas juba 80. minutil kaardi, tegutsedes Hõimu vastu liiga jõuliselt.
18:39
Järgmine treenerivahetus Paide või Flora.
Siim Pulst:
18:41
Hoiatus  Yusif võttis 84. minutil Kuhhianidze enne kasti jõudmist maha.
Siim Pulst:
18:42
 Järgnenud karistuslöök mängiti lahti, misjärel saatis Kuhhianidze kauglöögi üle aia.