Tallinna Levadia - Viimsi JK

Kolmapäev, 8. mai 2024

Kristjan Remmelkoor:
20:24
 Tere, hakkame vaatama, kas 25. mail toimuvasse karikafinaali Paide Linnameeskonnaga mängima pääseb Tallinna Levadia või Viimsi JK. Suurfavoriit on loomulikult Premium liiga liider Levadia. Viimsi paikneb praegu Esiliigas viiendal kohal.
20:27
Levadia on kahe raske Premium liiga mängu (Flora ja Kaljuga) vahel täna koosseisuga kõvasti roteerinud. Väravas seisab Vallneri asemel Ani, kes pole kõrgliigas kordagi väljakul käinud. Platsil alustavad näiteks Aleksandr Zakarljuka (senisel hooajal Premium liigas 0 korda põhis), Alexandre Lopes Gomes (PL-is 1 kord põhis), Ken Kallaste (PL-is 1 kord põhis) ja Robert Kirss (PL-is 1 kord põhis).
20:28
 Viimsi algkoosseisus on kõige märkimisväärsem see, et esmakordselt on põhis Viimsi üsna värske täiendus, esimene võõrleegionär Lorougnon Gohi.
20:29
 Levadia pani palli mängu!
20:34
 Levadia on palli vallanud, aga esimese viie minuti jooksul pole ühtki võimalust ega poolvõimalust tekitatud.
20:37
 Viimsi mängib viiese kaitseliiniga. Roosnupu esimese tsenderduse klaaris Kõre üle otsajoone.
Külastaja ee:
20:39
Allar Toom, see sama kes Paidega ML tõusis 2009?
20:39
 Seesama.
20:40
 Schönning-Larseni madalale tsenderdusele sai Nõmm käed vahele.
20:42
 Levadia on hakanud viimastel minutitel tihedamini Viimsi kasti pääsema. Kahest esimesest nurgalöögist aga löögile ei pääsetud.
20:44
 Gohi läks kolme Levadia mehe vahele triblama ja asi lõppes pallikaotusega.
Külastaja Heix:
20:49
Ehk keegi selgitab...Paide astus suure sammu Eurosarja.Kas ta ei ole juba sinna pääsenud kuna finaali sai ja ka siis kui ka Levadiale kaotab.Eeldan,et Levadia vöidab Viimsit
20:49
 Kui Levadia Viimsit võidab, siis on jah Paidel eurokoht käes.
Külastaja Fänn:
20:49
Kus levadia fännid? Kas ainult derby ultrad?
20:51
 Hoiatus 22. minutil sai juba Levadia peatreener Curro Torres kollase kaardi.
Külastaja Niisama fänn:
20:51
20:53
 Zakarljuka lähilöök blokeeriti korneriks. Joao Pedro nurgalöögi Nõmm püüdis.
20:53
 Schjönning-Larseni kauglöök langes ka Nõmme saagiks.
20:54
 Mavretici kauglöök läks mitu meetrit mööda.
20:55
Miks mängida murul, mida EJL enda ametnik hindab "rahuldavaks"?
20:56
 Mängijatele meeldib ikka pärismurul rohkem mängida, isegi kui see pole veel ideaalses seisukorras.
20:59
 Lehtmets sai vahelduseks panna madala palli Levadia kasti, aga seal oli Ani uhkes üksinduses palli noppimas.
21:01
 Gohi suutis palliga Levadia kasti murda! Seal läksid tal aga jalad sõlme.
21:02
 Allast klaaris oma karistusalast kaks palli järjest. Teise olukorra järel vilistati ka Levadiale suluseis.
21:03
 Tammeveski pääses 18 meetrilt löögile! Turi jalast võttis pall rikošeti, Ani püüdis.
21:05
Ani ju on väravas...
21:06
 Oijah, muidugi, Ani püüdis.
21:07
 Turi tsenderdusele küünitas Kõre jalad vahele.
Külastaja Gohi:
21:08
Gohi kinovend ikka
21:09
 Turi uue madala tsenderduse järel ei saanud ükski Levadia mees pallile pihta.
21:11
 Kirss keerutas karistusala nurga juurest vasakuga, see löök läks väga mööda.
21:13
 Hoiatus 43. minutil sai kollase kaardi Lopes Gomes, kes arvas keskväljal, et talle tehti viga, ja haaras palli kätte.
21:16
 45+1 minutit mängitud, esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiga!
21:18
 Arvestades et Premium liiga liider mängib Esiliiga viiendaga, jäi Levadia üllatavalt nüriks. Tsenderdusi oli päris palju, kaugelt või terava nurga alt pääseti mõnikord ka löögile, aga mingeid üliohtlikke lööke polnudki.
21:19
 Viimsi hakkas pärast esimest 20 minutit ka mõnikord harva Levadia karistusala juurde pääsema. Poolaja ainsaks külaliste pealelöögiks jäi Tammeveski üritus karistusala tagant.
21:21
 Pakun, et Levadia hakkab õigevarsti vahetusi ka tegema, kui seis püsib 0:0. Musaba ja Yakovlev on näiteks pingilt võtta, Felicio on täna punase kaardiga väljas.
21:31
Teine poolaeg algas!
21:32
 Vahetus Vahetus  Musaba ja Yakovlev vahetatigi teiseks poolajaks sisse. Roosnupp ja Lopes Gomes välja.
21:33
Pealtvaatajaid on A. Le Coq Arenal 591.
21:35
 Hoiatus 49. minutil sai Rasmus Laidvee vea eest kollase kaardi.
21:36
 Joao Pedro ei läinud karistuslöögist ise peale lööma, vaid lükkas kõrvale lahti Zakarljukale, kelle löök blokeeriti. Turi tsenderdus lendas liiga pikaks.
21:38
 Gohil ei õnnestunud paremal äärel Kallastet üle mängida.
21:39
 Joao Pedro nurgalöök jäi liiga madalaks.
21:40
 Kui eelmine jäi liiga madalaks, siis seekord läks Joao Pedro korner liiga kõrgeks ja kellelgi polnud võimalust palli mängida.
Külastaja Mikk:
21:43
Levadial ei ole fänne😂
21:44
 58. minutil Levadia seni parim võimalus! Tur tegi äärel läbiminekuga suure eeltöö ja Viimsi värava all tekkis suur segadus, Kallaste, Kirsi ja Musaba lähilöögid järjest blokeeriti ja tõrjuti.
21:45
 Vahetus Vahetus 60. minutil Viimsi topeltvahetus: Tammeveski ja Gohi välja, Luts ja Ollik sisse.