Kristjan Remmelkoor:
14:21
Tere, Premium liiga kümnes voor algab ja kõigepealt lähevad platsile Tallinna Flora ja Pärnu Vaprus.
14:24
 Flora algkoosseisus on võrreldes eelmise vooruga, kus alistati 1:0 liider Levadia, ainult üks muudatus: Alliku asemel alustab Zenjov.

Zenjov on esmakordselt pärast vigastuspausi põhikoosseisus, eelmisesse kahte kohtumisse oli ta sekkunud veel vahetusest.

Eelmise Premium liiga hooaja parim mängija Vassiljev, kellel oli ka hooaja alguses vigastusega probleeme, on endiselt pingil, tema polegi veel tänavu algrivistusse kuulunud.
14:26
 Vaprusel on eelmise vooruga (0:0 viik Transi vastu) võrreldes algrivistuses kaks muudatust: paremkaitses alustab senise kindla põhimehe Käose asemel üllatuslikult Sild; eespool on Mathias Villota puudumisel alustamas korraga nii Kauber kui ka Vallik (üldiselt oli põhis olnud nendest Kauber, aga eelmises mängus kuulus sinna tema asemel Vallik).
14:30
 Pall pandi mängu!
14:33
Kreida lõi 3. minutil karistuslöögi kavalalt müüri alt läbi, aga Nõmm püüdis kindlalt.
14:33
 Mihhailov virutas 4. minutil kasti tagant peale, pall lendas väga mööda.
14:37
 Hussari tsenderdus paremalt äärelt kedagi üles ei leidnud.
14:39
 Flora teenis 9. minutil esimese nurgalöögi. See Mihhailovi korner klaariti ära ja keegi florakatest tegi samal ajal ka vea.
14:42
 Keskkaitsja Kolobov triblas end kõrgele ja söötis siis karistusalasse Zenjovile, kes kukkus võitluses Kasega, penaltit ei antud.
14:45
 Kreida andis 15. minutil hea pika söödu karistusalasse, aga Premium liiga parim väravakütt Lepik ei lahendanud ära, vaid lõi mööda!
14:47
 17. minutil Florale teine nurgalöök. Mihhailovi tsenderdus läks liiga pikaks.
14:48
 Vahelduseks tsenderdas Aloe palli Flora karustusalasse, seal keegi pallini ei jõudnud.
14:49
 Kreida madal kauglöök 19. minutil oli selgelt ebatäpne.
14:51
 Lukka võttis Zenjovi söödu Vapruse karistusalas omaks, aga siis tuli selja tagant Kapper ja lõi klaariks. Kauber puhastas peaga Flora kolmanda nurgalöögi.
14:53
 Hoiatus 23. minutil sai Vallik keskväljavea eest mängu esimese kaardi, kannatajaks oli Kreida.
14:54
 Tõugjas andis pika palli Vapruse kasti, Lepiku rinnast põrkas see seal Nõmme käte vahele.
Külastaja raimps:
14:56
kas kuskilt saab näha otse neid pallivaldamisi jne...?
14:57
 Minu teada sellist statistikat Eesti liiga kohta kuskil laivis ei näe.
Külastaja XD:
14:57
Kristjan miks zenjovi vastu viga ja penalt polnd
14:58
 Kontakti ei hinnatud ilmselt liiga tugevaks. Pehmeid penalteid ei taheta määrata.
15:00
 29. minutil Vapruse ohtlik võimalus! Veensalu löögi terava nurga alt Lapa tõrjus, jätkupalli söötis Aloe kastis Väljale, kelle löögi kaitsja blokeeris.
Külastaja Q:
15:00
flashscore nt mingit statistikat näitab.
Külastaja trio:
15:00
kas on võimalust, et Lilander, Miller ja Reisnkort tulevad tagasi Florasse? Ei olda nendega üldse seal rahul aga meie liigasse oleksid korralikud mängijad
15:01
 Kuraksin söötis karistusala keskele Kalimullinile, Kask blokeeris löögi.
15:04
Kreida nurgalöögist tabas Tõugjase pealöök 34. minutil lähedalt latti!
15:07
Lilanderile, Millerile ja Reinkordile otsis Flora välisklubi seepärast, et enda tiimis noorenduskuur teha. Aga ma arvan, et nende naasmist ei saa täiesti välistada, juhul kui nad Bohemiansis läbi ei löö. Kreida ka naasis Iirimaalt Florasse. Kuid loodame, et eestlastel läheb edaspidi Bohemiansis ülesmäge.
15:11
 Kreida proovis 42. minutil uuesti kaugelt, seekord lõi veidike üle.
15:13
 Zenjov võitis Vapruse kastis Aloe vastu õhuvõitluse vea hinnaga, nii et pall mängupanekuks Vaprusele.
15:15
 Zenjov konksutas 45. minutil Vapruse karistusalas ja lõi siis pöördelt vasaku jalaga mööda.
15:15
 Lisaminuteid esimesele poolajale ei antud, poolaeg lõppes seisuga 0:0.
15:17
Flora domineeris praktiliselt tervet poolaega. Parimaks momendiks oli Tõugjase lattilöök, Nõmm pole pidanud häid tõrjeid tegema. Teiselpool väljakut oli ka üks ohtlik olukord, kus järjest oli vaja nii Lapa tõrjet kui ka kaitsja blokeeringut.
15:18
Flora jaoks oli see viies ja Vapruse jaoks neljas järjestikune poolaeg Premium liigas, mil oma värav hoiti puhtana.
15:20
Pealtvaatajaid on loetud A. Le Coq Arenal kokku 330.
Külastaja mihkel:
15:27
minu jaoks on floora nagu nöukaajal cccp-e hoki meeskond.Mängigu yksköik kellega,peaasi,et kaotaks.Ja ka kaotati ja tehti eestlastele head meelt.Ei teadnud yhtegi,kes oleks olnud venkude poolt.Flooral ilmselt möned fännid on.Mina olen Tartu meeskondade fänn.Vabatahtlik valik.
15:31
 Vahetus Flora tegi enne teise poolaja algust vahetuse: Kalimullin välja, Alliku sisse.
15:31
 Teine poolaeg algas.
15:33
 46. minutil Nõmmelt suurepärane topelttõrje! Esmalt tõrjus tagumisest alanurgast Lepiku löögi ja seejärel lõi värske vahetusmees Alliku jätkupalli vastu Nõmme jalgu.
15:37
 Zenjovi tsenderdus kaldus otse üle küljejoone, väravavõrgu peale.
15:39
 Välja tsenderdus karistuslöögist läks liiga pikaks ja kellelgi polnud võimalus palli rünnata.
15:41
 Kuraksini tsenderduse püüdis Nõmm esiposti juurest.
15:43
 56. minutil Kauberil väga hea võimalus! Sai läbisöödu kaitseliini taha ja lõi, Lapa tegi end suureks ja päästis ühekäetõrjega.
15:43
 Hoiatus 57. minutil sai selle mängu teise kaardi Madissoo.
15:44
 Kapper konksutas end kastis vasaku jalaga löögile, löök jäi nõrgaks ja Lapa püüdis.
15:46
 Välja kauglöök lendas nii üle kui ka mööda. Viimastel minutitel on rohkem momente tekitanud Vaprus.
15:49
 Kuraksin sai Hussari tsenderduse kastis maha võetud ja siis lõi, aga Sild oli jõudnud oma jala lähedale ette sättida ja blokeeris. Sild sai selles olukorras aga pihta ka Kuraksini jalaga ning vajas füsioterapeudi abi.
15:51
 Vassiljev ja Cekredzi paistavad olevat varsti valmis pingilt sekkuma.
15:52
 Kask sai Vapruse nurgalöögist kuidagi õlaga löögile, aga ei tabanud väravat.
15:54
 Vahetus Vahetus 68. minutil Flora topeltvahetus: ääred Zenjov ja Kuraksin välja, keskväljamehed Vassiljev ja Cekredzi sisse.
15:59
 Vassiljevi nurgalöögi järel jäi pall Vapruse karistusalasse ärevalt elama, aga lõpuks Flora korralikult löögile ei pääsenud.
Külastaja Trio :
16:00
Vähemalt Milleri võiks Iirimaalt tagasi tuua, kole tömp see rünnak. Ja Flora ei taha välispassiga mängijaid tuua, aga miks ei võiks tuua laenudega Soome noortekoondislasi? Eesti ja Soome ju ikkagi vennasrahvad :)
16:04
 Hoiatus Kreida sai 77. minutil Vallikule sisselibistamise eest Flora esimese kollase kaardi ja peab järgmise mängu (Transiga) vahele jätma. Kauber läks Kreida peale natuke närvi ka.
16:06
Sild venitab krampe. 80 minutit mängitud, seis endiselt 0:0.
16:08
 Hoiatus Eemaldamine Kreida läks 82. minutil uuesti Vallikule jalgadesse ning sai oma teise kollase ja kokku punase kaardi! Flora jääb viigiseisul vähemusse!
16:09
 Vahetus 83. minutil Vapruse esimene vahetus: Kapper välja, Matthias Limberg sisse.
Külastaja dasd:
16:10
mitmes punane see juba floral on see hooaeg?
16:11
 Flora mängijatele sel liigahooajal juba neljas punane kaart. Ülelgi teisel satsil pole eemaldatud rohkem kui kaks mängijat.
16:12
 Vallik lõi 86. minutil väga terava nurga alt vastu Lapat.
16:13
flora ei ole ikka flora, meeskond kes iga aasta fair play topis, see aasta juba 10ne vnoh neil 12ne mänguga 4s punane
16:15
 Limberg pani madala terava palli värava ette, Kolobov klaaris.
16:15
 Vahetus 89. minutil Vapruse teine vahetus: Sild välja, Ristikivi sisse.
16:16
 Teisele poolajale lisati 5 minutit.
16:17
 Kolobov sai Vassiljevi karistuslöögile peaga pihta, kuid ei suutnud palli värava peale suunata.
16:17
Kuhu me jõudnud oleme Hurdaga, peame olema õnnelikud et Vapruselt punkti saame🤦‍♂️
16:18
 Veensalu pealelöök kastis blokeeriti, Flora läks kohe vasturünnakule, mis lõppes Vassiljevi ebaõnnestunud tõstega, Nõmm selle püüdis.
16:19
 Värav 90+4. minutil lööb Virgo Vallik nurgalöögi olukorras Vapruse 1:0 juhtima!
16:20
 Aloe tsenderdus nurgalöögist tekitas kastis segadust, Alliku jalgade kaudu põrkas pall Vallikule ette.