Laupäev, 11. mai 2024

Martti Kallas:
16:51
 Tervitus, head jalgpallisõbrad! FC Kuressaare ja Tartu Tammeka sammuvad peagi Saaremaal platsile ja asuvad paremat välja selgitama.

Hooaja esimene omavaheline mäng lõppes Kuressaare 2:1 võiduga. Kummalisel kombel peavad täna mängu vahele jätma mõlemad toona skoorinud mehed – nii Kure eest kaks väravat löönud Gleb Pevtsov kui ka Tammeka täpsuskütt Ahmed Basher.
16:56
 Tegemist siis tänavuse esimese mänguga Kuressaare linnastaadionil.
16:58
 Kuressaare mängijad tähistavad homset emadepäeva väärikalt: kel võimalik, sammub platsile, ema käekõrval.
17:01
 Tunamullu ajateenistuses viibinud Artjom Jermatšenko on Kevadtormil. Näis, kuidas Kuressaare tema puudumisega hakkama saab, sest seni on Jermatšenko olnud tõeline keskväljadirigent.
17:01
 AVAVILE!
17:04
 Kuressaare on esimeste minutitega väikse surve peale saanud.
17:05
 Tammeka otsib kavalat söötu liini taha Tanimowole, aga pall on veidi tugev.
Külastaja G:
17:06
Palju publikut on
17:07
 Ametlik publikuarv tuleb teisel poolajal. Ma olen samuti ekraani taga ehk ei oska praegu öelda.
17:11
 Kivi saab kasti tagant vasakuga löögile, aga katse jääb nõrgaks.
17:12
 Kivi pusib kõvasti, Bracelli seisab ees; lõpuks jõuab pall siiski värava ette, aga kaitsjad suudavad Männilaant piisavalt segada ja ründaja ei pääse löögile.
17:13
 Miil riputab karistuslöögist palli väravaesisele, aga see tuleb sealt sama kiiresti välja tagasi.
17:14
 Laabus on korraks murule kosuma jäänud ning vajab arstiabi.
17:14
 Laabus hoiab tagareiest kinni ja tuleb vähemalt korraks platsi kõrvale.
17:15
 Kivi lõikab Tammeka kasti juures segaduse järel palli vahelt ja kukub. Karistuslöök kastikaare pealt, Pajunurm ja Dõmov palli taga.
17:16
Pajunurm proovib madalat lööki, aga täpselt müüris seisnutele vastu põlvi.
17:18
 Vahetus18. minutil peabki Tammeka vahetuse tegema: Laabus ei saa jätkata, Sepp platsile.
17:20
 Tammeka külvab Kure värava ees veidi segadust, aga Kivila püüab palli ja kontrollib olukorda.
17:22
 Aeru nurgalöök tuleb küll kastist välja, aga jõuab siis sinna kohe kiiresti tagasi. Pall maandus ootamatult Kivile ette ja löögipositsioon oli tegelikult hea, aga noor saarlane polnud võimaluseks valmis.
17:27
 Kuressaare kontrollib palli, Tammeka rõhub pigem kontratele. Aga neid pole seni eriti palju tekkinud.
17:28
 Õigus proovib kaitsjate vahelt läbi konksutada, aga teeb liiga pika puute ja väravaesine lahtilöök jääb Tammekale.
17:29
 Pajunurm leiab kavala sööduga kastist Kivi, aga Tammeka seisab nii hästi kaitses, et Kivil pole variantigi peale lüüa.
17:31
 Soomre konksutab ja viib palli veel värava ette, kus Kivi otsib veel söötu ... võib-olla võinuks ise lüüa.
17:32
 Tanimowo pääseb kontrarünnakul Kivilaga üks-ühele, aga kiiper kohal!
17:32
 Veelma lajatab eemalt peale, Kivila toob nurgast ära!
17:33
 Nüüd on Tammeka väikse surve peale saanud.
17:34
 Tartlaste nurgalöök lõi samuti teravust ja pall põrkas edasi-tagasi, aga tuli ikkagi värava eest välja.
17:38
 Männilaan annab madala söödu värava ette, aga Kivi ei saa palli omaks.
17:43
 Miili pikk audivise jääb värava ette lahtiseks, aga Bracelli ei pääse löögile.
17:44
 VAR kontrollib penaltit! Võimalik käsi, aga jätkame rikkumiseta.
Külastaja nonoh:
17:44
pole vaja seda kätt
17:45
 Veelma keerutab ohtlikult peale, aga Pajunurme rikošett suunab palli väravast eemale.
17:45
 Bracelli proovib kastis tarmoneemelolikku käärlööki, pall kukub napilt üle värava!
17:46
 Kuressaare tuleb kohe vastu, aga Aer jääb veidi pikaks palliga ootama.
17:50
 Esimene poolaeg on lõppenud! Palju võitlust, võimalused hakkasid sündima alles pärast pooltunni täitumist. Tablool on endiselt nullid.
Külastaja A.:
17:59
No kuidagi igavalt läks nüüd see esimene 45 minutit. Loodan, et Tammeka võtab oma kolm punkti teisel ära
18:04
 Teine poolaeg algas! Loodetavasti läheb põnevamaks.
Külastaja B:
18:07
No kuidagi igavalt läks nüüd see esimene 45 minutit. Loodan, et Kure võtab oma kolm punkti teisel ära
18:08
Keskmisest originaalsem väljaütlemine!
18:09
 Kuressaarel kasutada vasakult äärelt karistuslöök. Dõmov palli taga ... aga kandub kõrge kaarega üle otsajoone.
18:12
 Tanimowo napsab Orreni nina eest palli endale ja veab Tammeka rünnakule, seejärel jõuab pall paremasse äärde Burovile, aga tema sööt värava ette ei ava Tanimowole enam võimalust.
18:13
 Oi, mis võimalus! Aeru tsenderdus jõuab paremalt äärelt esiposti ja Aland läheb püüdma, aga suure-suure õnnega pooleks suudab ta palli lõpuks õigelt poolt posti eemale lükata.
18:15
Hoiatus  57. Kollane kaart Pajunurmele keskväljavea eest.
18:16
 Vahetus Vahetus57. Tammeka teeb kaks vahetust. Ära Lang ja Burov, platsile Laaneots ja Pedmanson.
Külastaja !:
18:17
Pedmanson mängis kolmapäeval u19 90minutit (Sepp ka). Tundub, et eeltöö kommentaatoritel tegemata.
18:17
 Peedo proovib üks-ühele murda, aga teeb Orrenile vea.
18:20
 Tammeka pusib väga pikalt Kure kastis, aga kollane blokk seisab jõuliselt ees. Tartlaste värav on hetkel lähemal.
18:20
 Kivi on juba üks-ühele pääsemas, aga Miil lapib viimasel hetkel! Suluseis siiski ka.
18:24
 Sepp proovib 40 meetrilt ajalugu teha, aga sedapuhku kõrgelt üle.
Külastaja Mkm:
18:24
Kuulsin spetsiifilt kõnemaneeri, ja pidin kohe verifyma tulema, et kommenteerib hr Pohlak isiklikult, samas ka totally getin miks ta juhtivatel positsioonidel on. Aga kuressaare mängule ka muidugi mõistan sobivust
18:28
 Peedo proovib eemalt lüüa, aga ei saa jõudu löögile taha. Kivila püüab.
18:29
 Tanimowo koolitab äärel kaitsjaid ja otsib värava eest madala sööduga Peedot, aga viimasel hetkel sekkub Liit suurepärase libistamisega olukorda.
18:30
 Laaneots keerutab eemalt, aga Kivila näpuotsad vahel!
18:33
 Palutud põnevust pole endiselt saabunud. Mõned üksikud võimalused, aga ei midagi väga tõsist. Ohtlikumad olukorrad Tammekal, aga Kivila on olnud alati kohal.
Külastaja mihkel:
18:36
Mäng on jube aeglane,ilmselt ei jöuta joosta ja pole ka kiireid mehi.See on minu arvamus.Olen Tartu mees.
18:36
 Tanimowo purjetab mööda paremat äärt üles, teeb konksu ja lööb peale, aga täpselt Kivilale sülle.
18:38
 Vahetus80. Tammeka vahetab rünnakul Peedo Gvineria vastu.
18:39
seal oleks pidanud söötma, kolm Tammeka meest olid teises postis
18:40
 Platsil on tuule tõttu kohati täielik kaos. Tammeka nurgalöök kandus kastist kaugele välja.
18:40
 Dõmov uhab eemalt täiega, aga kõrge kaarega üle.
18:44
 Gvineria jõuab palliga kasti, aga konksutab veidi üle ja Orren jõuab teda takistama.
18:45
 Vahetus86. Saar sekkub Kivi asemele.
18:45
 Kure fännid laulavad: "Rasmus Saar on tolmuimeja!"
18:45
 Pall jääb Tammeka kasti lahtiseks ja Männilaan suunab peaga, aga Alandile käte vahele.
18:47
 Tanimowo poeb ja poeb, aga Orren on jälle ees!
18:49
 Kaks üleminutit teisele poolajale.
18:50
 Natuke elevust ka: Soomre kukub Uggerile otsa ja Itaaliast pärit mängumees ägestub hetkeks, aga jätkame ikkagi rahumeelselt.
18:51
 Mäng on lõppenud! Võitlust palju ja Tammekale ka mõningad võimalused, aga lõpuvile kõlades on tablool 0:0.