12. voor: Flora - Kuressaare

Teisipäev, 21. mai 2024

Martti Kallas:
18:53
Tervitus, head jalgpallisõbrad! Premium liiga 12. vooru kohtumine FC Flora ja FC Kuressaare vahel algab peagi.
18:57
 Flora poolelt on algkoosseisus tagasi Vladislav Kreida, kes vabanes mängukeelu alt. Eelmise mängu sangar Tony Varjund on lülitatud Maksim Kalimullini asemel algkoosseisu.
18:58
 Kuressaarel on tagasi Artjom Jermatšenko, kes tegeles vahepeal Kevadtormi-kohustustega. Koha algkoosseisus on vabastanud Andero Kivi.
19:00
 AVAVILE!
19:02
 Mäng on päris lahtiselt alanud. Mõlemad on saanud esimese kahe minutiga juba paar korda rünnakule.
19:03
Õigus lõikab vasakult äärelt keskele ja lööb kastijoonelt peale, aga Lapale kätte.
19:03
 Dõmov on maha istuma jäänud ja vajab kosumisaega.
19:03
 Kuressaare teeb juba vahetuse!
19:04
 Dõmov kaotas umbes 20-sekundilise mänguaja järel keskväljal palli ja kukkus murule. Kas võis seal jalaga midagi juhtuda? VahetusIgatahes 4. minutil Kivi Dõmovi asemele.
19:05
 Kivila lõi nurgalöögi rusikatega kastist välja ja Varjund proovis ühe puutega õnne, aga katse jäi nõrgaks.
19:06
 Zenjov purjetab pikalt ja lööb 20 meetri pealt vasakuga peale, aga Kivilalt hea tõrje.
19:07
 Lepik suunas nurgalööki peaga, aga vist oli Liit see, kes viimasel hetkel tõrjus!
19:07
 Kuraksin söödab keskele ja Zenjov saab penaltipunkti lähistelt vasakuga löögile, Kivila peab taas tõrjuma! Flora on päris intensiivselt survestamas.
19:10
 Nii-nii napilt! Kuraksin annab taas vasakult madala söödu, aga Varjundil jääb napilt puudu.
19:10
 Flora värav on õhus.
Külastaja Trk:
19:10
Kreida ja Lukka on nagu omal ajal Froll oli Floras, et head mehed, aga paar kindlat paska ikka mängu jooksul teevad. Ja see juba sõltub vastasest, kas sealt tuleb värav või mitte.
19:15
 Hussar tsenderdab ja Varjund suunab mõnelt meetrilt peaga, aga ülinapilt mööda!
19:18
 Kuressaare kaotas Männilaane pika audi järel palli ja Flora tuli kiirelt kontrasse. Zenjov otsis pikema palliga eest Lepikut, aga Kivila ajastas väljajooksu hästi.
19:19
Hoiatus  19. minutil saab Tõugjas mängu esimese kollase kaardi, mis jätab ta järgmises kohtumises kõrvaltvaatajaks. Käepuude peatas Kuressaare rünnaku.
19:20
 Õigus proovib kastijoonelt, kaitseblokk on ees.
19:21
 MIHHAILOV POSTI! Zenjov tõi madala söödu teise lainesse ja Mihhailov sihtis 20 meetrilt ristnurka, aga raamid kolisevad.
19:24
 Lepik jõuab kasti ja lööb, Kivila püüab. Floral on juba väga mitu väga head võimalust olnud.
19:25
 Mihhailov purjetab pikalt, aga rünnak lõpeb vaid pehme veeretusega.
19:28
 Õigus proovib jälle eemalt, aga sedapuhku üle.
19:31
 Zenjov jälle kastijoonelt vasakuga, Kivila uuesti kohal.
Külastaja H:
19:33
Mis asi see Lukkal näos on? Pool vaatevälja peidus ju
19:33
 Transi mängus sai Nemsadzelt jalaga näkku. Toona seoti vähe uhkem peaside, tänaseks on alles jäänud nähtav produkt.
19:34
 MÄNNILAAN LATTI! Aeru nurgalöök jõudis tagumisse posti ja Männilaan sai peaga korralikult löögile, aga nüüd kolisevad raamid teises platsi otsas.
Külastaja jh:
19:35
Lukkal on nii või naa silmad kinni kogu aeg, jalgpallurina pole suurem asi kunagi olnud .
19:37
 Jälle Kivila! Lepik tegi Orrenile uut ja vana ning pääses Kivilaga silmitsi, aga väravavaht on jälle ülesannete kõrgusel!
Külastaja mops:
19:37
Lepiku rünnakute lõpetamine on see aasta jube, kaitsjaid tõmbab kõvasti enda peale ja tundub jube ebameeldiv ründaja aga ise ära ei löö
19:38
 Uskumatu mees on see Kivila! Zenjov saab kastis palli jalga, aga Kivilalt madalale löögile jalatõrje!
19:38
MoM on juba olemas.
19:38
 Vist kuus või seitse tõrjet on Kure väravavahil juba kirjas.
Külastaja Feminist:
19:40
Pange Kivila peale mängu lennujaama ees maha ja saatke kuhugi tugevamasse liigasse. Kure autobussi koondis jääb sellele mehele vähe lahjaks
19:40
Eks Flora tegelikult on kastis väga kohutav ka olnud, on jokutatud niikaua.
Külastaja Reff:
19:40
Mis sorti mängija muidu Stevin Kerge on? Ja kas ta on keegi potentsiaalne algkoosseisu material?
19:41
 Väga keeruline öelda. Nende välismaal mänginud noortekoondislastega võib minna nii ja naa – mõni on täielik supertäiendus, mõni täitsa anonüümne.
19:41
 Algkoosseisu teda vist pigem ei ennustaks, aga sinna piirile kindlasti.
19:42
 Kuraksinilt taas madal pall vasakult, Orren klaarib.
Külastaja Tops:
19:43
Jube ründaja ja ära ei löö aga on liiga parim väravakütt? 😂
19:46
 Mihhailovi nurgalöök leiab üles Kolobovi pea, aga löök täpselt Kivilale sülle.
19:47
 Esimene poolaeg on lõppenud! Flora 0:0 Kaur Kivila. Kuressaare väravavaht tassis omasid igast asendist, igal hetkel. Kokku kaheksa tõrjet. Kure parim võimalus avanes Männilaanel, kelle pealöök tabas latti.
Külastaja Heatahtlik inimene:
19:57
Pohlak juba vormistab Kivila dokumente Florasse liikumiseks.
19:57
Lukka mängimine Veeringu asemel... Kogemusi on palju, aga Veeringul parem tehnika, kiirus ja mängulugemine.
20:01
 Teine poolaeg algas!
20:05
 Hussar proovis kastijoonelt vasakuga lüüa, kaitsjatesumm ees.
20:08
 Kuressaare tuli esimest korda ohtlikumalt kontrarünnakule, aga Jermatšenko sööt Männilaanele ei jõua kohale.
20:12
 Mihhailovi nurgalöök jääb päris mitmeks hetkeks Kure värava ette lahtiseks, aga saarlased saavad lõpuks klaaritud.
20:16
 Flora tiirutab nii mis hirmus! Varjund ei ulatu peaga, Zenjov toob kukkumise pealt palli värava ette tagasi ... aga lööki ei tulegi!
20:17
 Flora apelleeris, et Liit mängis oma kastis käega ... VAR kontrollib.
20:17
 Ei midagi, jätkame.
20:20
 Flora käib nagu kass ümber palava pudru. Aga kirest oleks justkui puudu: hoiak ei ole selline, et pall nui neljaks väravasse saada.
20:21
 Lepik koolitas kaitsjaid ja jätkas palli Kuraksinile, aga kaitsjad viskuvad taas ette.
Külastaja juss:
20:23
pakun et tuleb penalti florale
20:23
 Lepik tegi Orrenile küll ära, aga jätk Hussarile jäi liiga nõrgaks. Muidu oleks Flora 2v1 rünnakule pääsenud.
20:25
 Hussar jäi audiviske järel vasakule äärele ja andis hea tsenderduse, aga napilt-napilt üle Tõugjase ja Zenjovi peade.
Külastaja Aivar:
20:25
Teeme penalti.
20:26
 Hoiatus69. minutil teenib Rass kollase kaardi. Takistas Lapat kiirel lahtimängul.
Külastaja KONT:
20:26
FLORA SAAB KOTTI UUGAB ÄRA
20:26
 440 pealtvaatajat on kokku loetud.
20:28
 Hoiatus Lapa jääb 71. minutil ohtlikult surve alla ja Kivi hüppab liiga jõuliselt väravavahi vastu olukorda.
20:30
Kummalisel kombel on Kivila arvel teisest poolajast vaid üks tõrje. Esimese poolajaga kogunes neid kaheksa.
20:30
 Zenjov saab Lukka tsenderdust tagapostist peaga suunata, aga ei saa raamide vahele palli!
20:30
Kas kõik mängud mänginud Milleri lahkumine on Florale nii ränk?
20:31
SUPERŠANSS KURESSAAREL! Aerult madal tsenderdus ja Kivi paneb mõnelt meetrilt sisekülje vastu, aga täpselt Lapale sülle ...
20:38
 Kreida tõstab palli kasti, aga mitte keegi ei ulatu selleni.
20:41
Kure tekitab jälle ohtu! Nurgalöök kandub tagumisse posti ja jälle on seal Männilaan, aga pall maandub värava katusele.
20:42
 Kuraksin koolitab taas äärel ja viib palli värava ette, aga ükski florakas ei ulatu!
20:43
 VäravFlora saab ikkagi kätte! Zenjov!
20:45
 88. minutil annab Lukka väga hea tsenderduse vasakult äärelt tagumisse posti, Zenjov tuleb Õiguse selja tagant välja ja koksab palli peaga ristnurka!
20:46
 VahetusVahetusVahetus89. Rõivassepp, Alamaa ja Cekredzi sekkuvad Flora poolelt, Zenjov, Kuraksin ja Mihhailov välja.

VahetusKuressaare toob Jermatšenko asemele Pevtsovi.
20:47
 Kaks üleminutit!
Külastaja Jommaijoo:
20:47
88min kannatad ära ja siis lased niimoodi jala sirgeks🤦‍♂️
20:47
Näed Lukka sööt :)
20:47
 Hoiatus90+1. Soomre peatab rünnaku.
20:47
 Vahetus90+1. Varjund ära, Pajo platsile.
20:48
 Vahetus90+2. Kivi välja, Grün viimasteks hetkedeks platsile.
20:50
Rassilt supersööt kasti Soomrele, aga kaaslane ei saa palli kaasa!
20:50
  LÕPUVILE! Nii raskelt, aga ikkagi – Flora saab Kuressaare vastu võidu kätte. Saarlased seisid sümpaatselt kaitses, aga ühest võimalusest täna piisas: Sergei Zenjovi 88. minuti värav jätab kolm punkti Lillekülla.