Neljapäev, 23. mai 2024

Kristjan Remmelkoor:
19:55
 Tere, Premium liiga 12. vooru lõpetab Pärnu Vapruse ja Tartu Tammeka kohtumine.

Tammeka mängib teist vooru järjest täpselt sama alg11-ga. Vaprusel on tagasi põhikoosseisus Uku Kõrre ja Mathias Villota; pingile on jäetud Enrico Veensalu ja Virgo Vallik.
19:59
 Tammeka kapten Aland sai valida esimeseks poolajaks väljakupoole.
20:00
 Vaprusel mängib universaalne Kask täna tipuründes. Eelmises voorus oli ta veel Kõrre puudumisel keskkaitsja.
20:01
 Vaprus pani palli mängu!
20:07
 Esimesed 5 minutit on kulgenud üsna rahulikult. Miil on ühe pika audi Vapruse kasti visanud, aga seal midagi ohtlikku ei sündinud.
20:07
 Hoiatus 6. minutil sai mängu esimese kollase kaardi Tanimowo, kes tegi platsi keskel vea Väljale.
20:13
 Sepa tsenderduse võttis Basher karistusalas rinnaga maha, olles seljaga värava poole, kuid siis viskas Basher end kergelt murule ja pall langes Vapruse saagiks.
20:14
 Basheril ja Magnus Villotal tekkis mingi konflikt. Kohtunik Jaanovits käskis neil maha rahuneda.
20:16
 Välja söödu järel püüdis Kapper Tammeka värava alla murda, kuid puude läks liiga pikaks ja Aland noppis palli endale.
20:18
 Miili pikk audivise tekitas korraks ärevust, aga siis Vaprus klaaris.
20:23
 21. minutil teenis Kapper mängu esimese nurgalöögi Vaprusele. Välja kornerist sai Aloe löögile, aga löök jäi nõrgaks ja Aland püüdis.
20:24
 Hoiatus Hoiatus 22. minutil läks Basher jõuliselt Nõmme vastu õhuvõitlusesse. Nõmm läks selle peale närvi. Nii Basher kui ka Nõmm said kollase kaardi.
20:25
 24. minutil esimene suur võimalus! Välja andis läbisöödu Kapperile, kelle lähilöögi tõrjus Aland posti.
20:28
 Tanimowo murdis vasakult äärelt kasti, tema pealelöök jäi aga nõrgaks ja Nõmm püüdis.
20:29
 Sild proovis kaugelt, lõi üle ja mööda.
20:31
 Miili pika audi järel jäi Veelma kauglöög nõrgaks ja Kõrre klaaris.
20:33
 Basher proovis üksinda Vapruse kaitsest läbi murda. Magnus Villota libistas karistusalas viimase mehena palli tema jala eest ära.
20:35
 Miili tsenderduse puhastas peaga Magnus Villota.
20:39
 Vaprus teenis järjest oma teise ja kolmanda nurgalöögi. Bracelli puhastas viimase peaga.
20:40
Värav  40. minutil viib Pedmanson Tammeka 1:0 juhtima!
20:42
 Tanimowo andis läbisöödu, Kask proovis palli vahelt libistada, aga ei ulatanud, ning Pedmanson pääses Nõmmega silmitsi. Kaks lööki läksid vastu Nõmme, aga kolmandal katsel suutis Pedmanson palli võrku lükata.
Külastaja Hmm:
20:42
Parim oli väravavahi suluseisu nõudmine. Mees tuli ikka nii sügavalt meeste vahelt ja hääletab sulgu.
20:45
 Tammeka teenis väga heast kohast karistuslöögi, Veelma lõi üle.
20:47
 Kauber konksutas end karistusala nurga juurest löögile, kuid löök läks lähemale nurgalipule kui väravale.
20:47
45+1 minutit sai täis ja avapoolaeg lõppes, Tammeka juhib Pedmansoni 40. minuti väravast 1:0.
20:49
 Mängupilt oli võrdne, maikuisel murul väga ilusat mängu ei näidatud. Vapruse supermomendiks oli Kapperi lähilöök, mille Aland tõrjus posti. Nurgalöögid olid 5:0 Vapruse kauks, aga pärnakate neljandale nurgalöögile järgneski kontrarünnak, millest Tammeka skooris.
Külastaja A.:
20:56
Loodame et Basher end vaheajaga veidi maha rahustab, pole vaja et Tammeka 10kesi jääks
Külastaja nonoh:
21:02
No see Basheri kollane oli ikkagi päris lambine.
21:02
 Teine poolaeg algas!
21:05
 Miili tsenderduse klaaris Magnus Villota peaga.
21:05
 Veelma lõi vasakuga kaugelt, Nõmm püüdis rahulikult.
21:07
 Tanimowo läbisöödu järel pääses Basher kastist löögile, Nõmm tõrjus jalaga. Tagantjärele vilistati ka suluseis.
21:09
 Aloe nurgalööki Magnus Villota peaga pikendas ja Mathias Villota jalaga lõi, Miil blokeeris.
21:14
 Värav 56. minutil Välja viigistab! Kapper tegi paremal äärel hea eeltöö ja andis söödu karistusala keskele, Välja rammis palli latipõrkega võrku.
21:15
 Vaprus oligi viimastel minutitel päris hea surve Tammekale peale pannud ning sai nüüd viigivärava kätte.
21:16
Nojahm, kahjuks peab ütlema, et oli ilus värav ka
21:17
 Kapper ühes väljaku otsas ja seejärel Tanimowo teises väljaku otsas murdsid palliga karistusala äärde, mõlemal tsenderdus ebaõnnestus.
21:19
 Tammeka teenis 62. minutil oma mängu esimese nurgalöögi. Kohe tuli teine ka otsa.
21:21
Välja lõi Tanimowo tsenderduse peaga veidi eemale ning Lang tulistas karistusala kaare pealt üle värava.
21:24
 Miili audiviset pikendati ja Basher lõi peaga mööda.
21:25
Vahetus Vahetus  68. minutil Tammeka topeltvahetus: Uggeri välja, Epton sisse; Tanimowo välja, Õunpuu sisse.
Külastaja Maku:
21:28
Miks Akaki istub pingil? Parim mängija Tammekas ju.
21:29
 Hoiatus 71. minutil sai Õunpuu kollase kaardi, kuna tegi küljejoone juures Kauberile vea.
21:31
 Epton võitis palli Vapruse väljakupoolel Tammekale, aga Pedmansoni kauglöök seejärel ebaõnnestus.
21:36
 Mathias Villota lõi kauglöögi mööda ja siis läks tal jalg krampi.
21:37
 Vahetus 80. minutil Vapruse esimene vahetus: krampides Mathias Villota välja, Veensalu sisse.
21:39
 Kask langes ründest keskväljale Mathias Villota endisele kohale, Veensalu tuli vasakusse äärde ja Kauber nihkus vasakult äärelt tipuründesse.
21:44
 Õunpuu tsenderduseni Basher ei ulatanud.
21:45
 Vahetus 88. minutil vahetab Tammeka ründajat: Basher välja, Gvineria sisse.
21:47
 Välja andis karistuslöögist hea tsenderduse, Lang sai pea vahele.
21:48
 Vahetus 90+1. minutil Tammeka neljas vahetus: Pedmanson välja, Lehter sisse.
21:48
 Teisele poolajale lisati 4 minutit.
21:50
 Hoiatus Lehter tegi Kapperile vea ja sai 90+2. minutil kollase kaardi.
21:53
 Veelma virutas kaugelt, Nõmm tõrjus lati alt.
21:53
 Mäng lõppes 1:1 viigiga!
21:54
 Vaprus oli domineerivam meeskond, Tammeka mängis pigem kontrarünnakute peale, otsides kiirelt eest tipuründajat Basheri.