15. voor: Kalev - Paide, Kalju - Flora

Laupäev, 15. juuni 2024

Siim Pulst:
11:53
Tervist! Premium liiga hooaeg ei peatu EM-i puhul, vaid kihutab täisgaasil edasi. Täna tehakse algust 15. vooruga ning kell 12 on kavas kaks kohtumist. Kalju ja Flora vahelise Raudteederbi kõrval madistavad Kadriorus Kalev ja Paide ning just sellel kohtumisel hoian siin ülekandes silma peal mina.
Siim Pulst:
11:53
Kalev: Oskari Forsman, Daniil Sõtšugov, Georg Pank, Kaspar Laur, Daniil Ševjakov, Marek Kaljumäe, Sander Sinilaid, Martin Tomberg, Vadim Mihhailov, Taavi Jürisoo, Ats Purje.
Varus: Sander Liiker, Airon Kollo, Onni Suutari, Joosep Põder, Dylan Sal-Al-Saller, Enriko Kajari.

Paide: Ebrima Jarju, Karl Mööl, Gerdo Juhkam, Hindrek Ojamaa, Andre Frolov, Patrik Kristal, Predrag Medic, Robi Saarma, Siim Luts, Thomas Agyepong, Henrik Ojamaa.
Varus: Mihkel Aksalu, Herol Riiberg, Kristofer Piht, Abega Enyang Ngu, Matrix Einer, Sander Soo, Daniel Luts, Silver Alex Kelder.

Heiti Heli:
11:54
Tervitused ka siit aknast. Hiiu staadion võtab üle pika aja vastu raudteederbi ehk Nõmme Kalju ja Tallinna Flora vahelise madina. Tabelis on Flora teine ja kolm punkti vähem kogunud Kalju kolmas, ent nõmmekatel on kaks kohtumist vähem peetud. Hooaja esimene madin nende meeskondade osalusel lõppes vägeva 2:2 viigiga. Ootame tulevärki ka täna!
Siim Pulst:
11:54
Kalevi algkoosseis on vigastustest laastatud, aga vastab igati mängueelsetele ootustele. Paidel on aga kaks uut puudujat: kaitseliinist puuduvad lisaks Muringenile ja Baranovile ka Saliste ja Yusif.
Külastaja .:
11:57
FCF võitku.
Heiti Heli:
11:58
Kaljul jäävad kaartide tõttu eemale Nikolajev ja Ivanov. Nikolajev on sel hooajal kandnud väga tähtsat rolli vasakkaitses, mistap võib tema asendamine olla peavalu peatreener Nikita Andrejevile. Eks ole näha, kas Nikolajevi koha täidab Marin või mängib Kalju kolmese kaitseliiniga. Flora puhul on märkimisväärne see, et pingil on põlvevigastuse seljatanud Marko Lipp, kelle kohta saime mõni kuu tagasi lugeda, et valitsev meisterklubi ei arvesta temaga enam.

Kalju: Henri Perk, Danõl Maštšenko, Roko Vukušic, Maksim Podholjuzin, Pavel Marin, Rommi Siht, Reginald, Daniil Tarassenkov, Nikita Komissarov, Alex Matthias Tamm, Promise David.
Flora: Kristen Lapa, Kristo Hussar, Mihhail Kolobov, Erko Jonne Tõugjas, Robert Veering, Marco Lukka, Nikita Mihhailov, Tony Varjund, Sergei Zenjov, Daniil Kuraksin, Mark Anders Lepik.
Siim Pulst:
12:00
Kristo Tohver andis Kadriorus avavile!
Heiti Heli:
12:00
Rasmus Maalinn vilistas raudtee derbi Hiiul alanuks, sõidame!
Siim Pulst:
12:02
 Paide asetus paistab olevat 4-4-2, Frolov ja Mööl äärekaitsjad, Medic ja Kristal keskväljal, Ojamaa(!) ja Saarma ründajad.
Siim Pulst:
12:03
Värav  Mööl viib 4. minutil Paide ette!
Heiti Heli:
12:03
Koondisepausi ajal reisis Kalju Lätti, kus madistati kolmekordse meistri Riia FC-ga. Too kohtumine lõppes 1:1 viigiga, Kalju ainsa tabamuse eest hoolitses Promise David. Lisaks vajab mainimist see, et Kalju endine kapten Yohan Mannone Luksemburgi kõrgliigaklubisse FC Wiltz.
Siim Pulst:
12:05
Lutsu sööt trahvikasti paremast küljest viis Mööli viiekastinurgast löögile ning korralik ühepuutelöök maandus võrgus.
Heiti Heli:
12:05
Kuraksin pääses Hussari tsenderdust peaga edasi suunama, aga koondisesärgis häid esitusi teinud noore ääreründaja üritus läks üle värava.
Heiti Heli:
12:07
Hiiul on mängitud seitse minutit ja selle aja jooksul on parem võistkond olnud Flora, kes tegeleb rohkem ründetööga, Kalju panustab kaitsmisele.
Siim Pulst:
12:08
Saarma keerutas 7. minutil karistuslöögi otse värava peale. Forsman tõrjus. Järgnes veel mitu blokeeritud lööki ja mängu esimene nurgalöök, aga rohkem tõrjeid soomlaselt ei nõutud.
Heiti Heli:
12:09
 Lepik viis palli karistusalasse jõudnud Hussarile, kes esimese puute järel kukkus kunstmurule pikali.
Siim Pulst:
12:10
Paide on senist mängu pea täielikult kontrollinud, aga 9 minuti täitudes näitas Purje klassi, hoides üksinda vastaste väljakupoolel palli ning võttes karistuslöögi välja. Sealt midagi ohtlikku siiski välja ei koorunud.
Heiti Heli:
12:12
 Zenjov pääses 11. minutil karistusala tagant löögile, aga Marini ja Podholjuzini surve oli nii suur, et Flora ründaja virutus jäi nõrgaks, mistap oli see Pergile kerge saak. Minut hiljem oli Flora kaitsjaid nende kastis kollitamas David, kes esialgu tõukas Kolobovi jahukotina maha, ent siis jõudis Hussar kanadalasele ette.
Külastaja Tere:
12:13
Kas Hussar hetkel Flora kõige kogenum mängija 2-3a et kapten on? Maru noor ja värske sellise suure klubi kohta. zenjovi ei arvesta siin arusaadavatel põhjustel.
Külastaja ramm:
12:13
kalju platsile seda musta puru ikka jube palju pandud ja ebaühtlaselt.. milleks seda niipalju vaja..
Siim Pulst:
12:13
Kalev lähedal! Purje röövis 13. minutil Paide kasti lähistel Medicilt palli ära ja söötis Jürisoole, kuid äärepooliku löök kastijoonelt veeres napilt postist mööda.
Siim Pulst:
12:14
Hoiatus  Siim Luts võttis rünnaku maha ja teenis 15. minutil mängu esimese kaardi.
Heiti Heli:
12:14
Hussari osas oleneb, viimastel hooaegadel on ta muidugi stabiilne põhimees, jah. Lepik, Mihhailov ja Lukka on samamoodi päris kogenud, aga ju siis on Hussaril kaptenile vajalikud omadused olemas.
Heiti Heli:
12:15
 15. minutil pääses David Marini madala tsenderduse järel mõnelt meetrilt löögile, aga kehaasend oli nii halb, et too üritus lendas kõrge kaarega väravast üle.
12:16
Aga naljakas siiski veidi klubi kes tahab eestalstega ja oma kasvandikega saavutada midagi neil kapteniks klubis 2-3a olnud vend.
Siim Pulst:
12:16
Hoiatus Ojamaa põhjustas 16. minutil ohtlikust kohast karistuslöögi ning protestimine tõi Tohveri taskust ka kaardi välja.
Siim Pulst:
12:18
 Kaljumäe karistuslöök trahvikasti kaare juurest põrkas müüri kaudu üle värava - tulemuseks esimene nurgalöök. Sinilaidi korner klaariti Jarju poolt.
Heiti Heli:
12:18
Kui mängu algul sai mõeldud, kuidas Kalju täna väljakul asetub, sest puudu on vasakkaitsja Nikolajev, siis paistab, et ollakse 3-5-2 formatsiooniga, kus Tarassenkov ja Marin on ääremängijad.
12:18
Euromängud tulemas. Vabad välismaa eestlased eestisse? Sorgat vist ei taha keegi. Ebaõnne sõdur, isegi penaltil suutsin enne mõelda, et see vend lööb nkn mööda
Heiti Heli:
12:19
 Nagu koondisepausil sai Soccernet.ee portaalist lugeda, siis Sorga ise ka ei soovi Eestisse tulla. Olen nõus, et mõni klubi vajab uut verd hädasti.
Siim Pulst:
12:20
 Kalevi teine nurgalöök 21. minutil. Medic klaaris esimese palli ja ohtu ei sündinud ka jätkuolukorrast.
12:21
Jaa. Ei soovi. Aga enne oled vabaagent kui tuled eestisse? Kui sind keegi välismaal ei taha?
Siim Pulst:
12:21
Hoiatus  Purje teenis 21. minutil kaardi, libisedes pressingut tehes Hindrek Ojamaale sisse.
12:22
Nagu ma ise olen mõelnud ma ka ei taha tööl käia. Ikka peab. Tahaks hobide ja asjadega tegeleda tööajast, ei saa kurat
Heiti Heli:
12:22
Vahepealne kõva andmine on Hiiul asendunud võrdlemisi rahuliku vutimatšiga. 21. minutil oli väljakul kaks palli - Marin viskas ühe audi ja Reginald teise. Huvitaval kombel Tohveri vile vaikis ja ühest olukorrast tekkis Kalju nurgalöök, kust Tamm pääses löögile, aga see blokeeriti, mistõttu saavad võõrustajad teisest nurgast prooida.
Siim Pulst:
12:23
Värav 1:1! Purje ehitab ja Martin Tomberg lööb ära!
Heiti Heli:
12:23
Nurgalöögi teele pannud Komissarov leidis üles Davidi, aga kanadalase pealöök jäi nõrgaks ja Lapale ohtu ei kujutanud.
Siim Pulst:
12:24
Kõigepealt oli Paidel ohtlik rünnak, aga kahel katsel ei suudetud Forsmani üle mängida. Purje möödus kontral nii Hindrek Ojamaast kui ka Juhkamist ning suskas palli väravale. Jarju suutis küll ühekäetõrje teha, kuid Tomberg lõi "lauapalli" võrku.
12:26
 Esimesed kümmekond minutit valitses Paide mängu pea täielikult, aga seejärel on Kalev mängupildi pea peale pööranud.
12:26
Kuna eurovastased teada saab?
Heiti Heli:
12:27
 27. minutil jõudis Marini tsenderdus Flora karistusalasse, pall põrkas Tarassenkovile jala peale ning too virutas täiest südamest üle. See oli hea võimalus Kaljule. Järgmises olukorras proovis Flora vastu nõelata, kui Zenjov ja Hussar pääsesid löögile, aga Pergi seljatagune püsis puhtana.
Heiti Heli:
12:28
Hoiatus 28. minutil mängu esimene kollane kaart Zenjovile, kes virutas Marinile kõrge jalaga näkku. Marin tahtis palli peaga lüüa, aga ette tuli vastase putsa.
12:29
Vastik idanaaber. Irvitas ka veel peale jalaga näkku löömist
Heiti Heli:
12:29
Õnneks on Mariniga kõik korras ja ta jätkab mängimist.
Siim Pulst:
12:30
 Paide teine nurgalöök 30. minutil. Mängiti lahti ja midagi ohtlikku sealt ei hargnenud.
Heiti Heli:
12:34
Tõugjas kinkis palli Komissarovile, kes pani läbisöödu Davidile karistusalasse, kus Kalju ründaja lõi peale, aga Lapa tõrjus. Tõrjumise järel astus David Lapale jala peale. Trans - Kalju mäng näitas, et David võiks natukene rohkem oma keha kontrollida.
Külastaja dasd:
12:34
kas ainult minul kadus ülekande pilt eest?
Siim Pulst:
12:34
Värav Kalev juhib! Vadim Mihhailov 35. minutil.
12:34
hea et pilt läinud, tore et värav löödi
Siim Pulst:
12:37
 Jürisoo tsenderdus vasakult äärelt jõudis Frolovi puute kaudu Mihhailovile ette ja Jarju oli paremääre löögi ajaks juba positsioonist väljas.
Külastaja zer:
12:37
Paide kaitse ikka väga kehvas seisus ning isegi, kui kõik terved, ei tekita kindlustunnet. Tiimi komplekteerimine kaitse poolelt nõrk. Mängijate individuaalsed oskused kehvad, väga palju lihtlabaseid eksimusi.
Heiti Heli:
12:37
Tammelt söödu saanud Komissarov tulistas palli karistusala joonelt väravast üle. Komissarovi kaitseks võib öelda, et seda sooritust oli raske teostada, sest enne lööki jõudis pall ühe põrke teha.
Siim Pulst:
12:38
Kristal oli 38. minutil läbi pääsemas, aga Ševjakov jõudis viimasel hetkel tagasi ja klaaris olukorra meisterliku sekkumisega.
Külastaja Si:
12:39
Senise mängu pealt ütleks küll, et Davis-ele ei õnnestu ostjat leida.
12:40
Ööklubisse koristajaks ikka saab
Siim Pulst:
12:40
Värav  LUTS 2:2! Kristal saab väravasöödu kirja, aga värav on Lutsu sooloetendus - läks kasti paremast küljest Ševjakovi pealt löögile ning saatis palli tagumisse posti kõrvale.
Külastaja Geenius:
12:41
Raamatukogus ka rohkem häält kui kalju-hiiu mängul. Masendav.
Heiti Heli:
12:43
Ütlemata nukker mäng on Hiiul tõesti. Mõlemad meeskonnad justkui proovivad, aga midagi välja ei tule. Kui Kalju on ründefaasis kolmemehelise kaitseliiniga, siis kaitsefaasis langeb Marin tihtipeale neljandaks kaitsjaks. On näha, kui palju võõrustajad Nikolajevit taga igatsevad.
Siim Pulst:
12:45
Kristal pääses 45. minutil Henrik Ojamaa söödu järel viiekastinurga lähistelt löögile, aga saatis palli tagumisest nurgast mööda.
Siim Pulst:
12:45
 2 lisaminutit Kadriorus.
Heiti Heli:
12:45
Ka Hiiul mängitakse avapoolaega veel kaks minutit.
Heiti Heli:
12:47
Kolobov tegi Davidile tagasi! Kui varem tõukas Kalju ründaja Flora kaitsja jahukotina pikali, siis esimesel üleminutil tegi florakas kaljukaga sama.
Siim Pulst:
12:47
45+3. minutil lõpetas Ševjakovi ohtlik nurgalöök Jarju käte vahel.
Siim Pulst:
12:47
Poolaeg Kadriorus 2:2! Pöörane kolmveerandtund, kus initsiatiiv käis ühe käest teise kätte. Paide alustas võimsalt, kaotas seejärel mängu üle igasuguse kontrolli, haaras ohjad uuesti enda kätte, aga jäi vasturünnakutele ikkagi haavatavaks.
Heiti Heli:
12:49
Tõugjas lasi kaugelt kuuli teele, aga sihik vedas teda alt. Seejärel vilistas Maalinn avapoolaja lõppenuks. Kui Kadriorus oli mängu täie raha eest, siis Hiiul jäi madistamine üsna lahjaks. Mõlemal meeskonnal olid mõned poolvõimalused, aga tablool on väravateta viik. 45 minutit jagunesid kolmeks: esialgu oli parem Flora, siis oli kõik võrdne ja lõpus mängis Kalju paremini.
Siim Pulst:
13:03
 Teine poolaeg Kadriorus läks!
Heiti Heli:
13:03
Hiiul jätkub teine poolaeg, vahetusi tehtud pole.
Heiti Heli:
13:05
Oivaline šanss Kaljul. Karistusala joonele jõudnud Tarassenkov söötis Davidile värava ette, aga kanadalane tabas palliga Lapat.
Siim Pulst:
13:06
Juba 47. minutil oli Agyepongi tsenderdus lähedal, et värava ees henrik Ojamaani jõuda, aga Laur jõudis kuidagimoodi vahele. Järgnenud Paide nurgalöögist ohtu ei sündinud.
Heiti Heli:
13:08
Oppa, milline tõrja Lapalt 49. minutil! Ligi 70 meetrise spurdi maha pannud Maštšenko jõudis Flora karistusalasse, kus ta otsis sööduga Tamme, aga tabas hoopis Kolobovi, kellest pall lendas värava suunas, aga Lapa sai viimasel hetkel käe ette.
Heiti Heli:
13:09
 Minut hiljem sai vabaks jäänud Tarassenkov vajutada, aga Tõugjas jõudis õigel ajal blokeerima. Kalju on teist poolaega alustanud väga näljaselt.
Siim Pulst:
13:10
Ka Kalev asjatab korralikult palliga. Ševjakovi 52. minuti nurgalöök läks aga kõrgeks ega leidnud Lauri.
Heiti Heli:
13:10
Davidil oli korraks õlaga pahad lood. Raske oli aru saada, kuidas see valu tekkis, aga nurgalöögi ajal hoidis Zenjov temast erinevat moodi kinni. Ründaja vajas taastumiseks väikest pausi ja nüüd on ta väljakul tagasi.
Siim Pulst:
13:12
Vahetus  55. minutil Paide vahetab: Daniel Luts sisse, Agyepong välja.
Heiti Heli:
13:13
 Hoiatus 55. minutil Tõugjasele kollane kaart, Tamm kukutati karistusala lähistel kunstmurule.
Heiti Heli:
13:13
 Komissarov keerutas selle sama karistuslöögi üle Lapa värava.
Siim Pulst:
13:14
Daniel Luts oli kohe ülilähedal, aga ei suutnud Henrik Ojamaa söödu järel viielt meetrilt palli võrku panna! Forsmanilt supertõrje. Järgnenud nurgalöögist ohtu ei sündinud.
Siim Pulst:
13:15
 Penalti Paidele! Sinilaid kukutas seljatagant Henrik Ojamaa ja Kristal võttis Saarmalt palli endale.
Siim Pulst:
13:16
VÕI EI!? Tohver läheb ekraani juurde ülevaatusele.
Heiti Heli:
13:16
Vahetus Vahetus Flora vahetab 58. minutil: Veering ja Varjund välja, Alliku ning vigastuse seljatanud Soomets sisse. Viimati käis Soomets väljakul 1. mail Kalevi vastu.
Siim Pulst:
13:17
Ei olegi penaltit! Väga huvitav, sest korduste järgi nägi see küll vea moodi välja.

13:19
Vägisi tundub, et Tohver üritab näidata, et tema on Eestis kohtunike kunn. Tahab kiirelt otsused vastu võtta jne
Siim Pulst:
13:20
Kaks nurgalööki järjest Paidele, aga midagi ohtlikku neist ei sündinud. Vahepeal oli ka Kalevil üks moment, aga Purje ei löönud ära ja takkajärgi määrati ka suluseis.
13:20
keegi seletaks mulle nüüd ära miks see penalt tühistati?
Heiti Heli:
13:21
 Lukka tabas väikese tõstega Maštšenko kätt, mis oli ukrainlasel keha vastas. Keegi kisa ega kära ei teinud, penaltit ei määratud.
13:21
Samas Ojamaa ei yritanud pysti ka j22da
Siim Pulst:
13:22
 Veel üks korner Paidele, soosik on oma mängu peale surumas, aga Saarma tsenderdus ebaõnnestus täielikult.
Heiti Heli:
13:22
 Tarassenkov andis mõista, et ta ei suuda mänguga jätkata. Kalju ääremängija käis korra küljejoone taga ja nüüd müttab ta jälle väljakul.
13:22
Sest Tohver ei taha kergeid penalteid (ei tea mis see tähendab). Kui viga polnud, siis oli ju tegu sukeldumisega, miks Ojamaa teist kollast ei saanud?
Heiti Heli:
13:22
 Zenjov pääses 65. minutil Kuraksini tsenderdust värava poole suunama, aga Perk pani ristnurgale käe ette.
Siim Pulst:
13:23
Sellele loogikale ma küll alla ei kirjuta, et iga kukkumine peab olema kas viga või sukeldumine. Kontaktsport ja kõik jutud.
Heiti Heli:
13:24
Minutike hiljem läks David palliga Kolobovist mööda ja siis tulistas palli väravast mööda.
Siim Pulst:
13:24
Vahetus Kalevi käigud 67. minutil: Enriko Kajari ja Onni Suutari sisse, Sinilaid ja Purje välja.
Heiti Heli:
13:24
 Vahetus Kalju vahetas 67. minutil: Tarassenkov puhkama, Orlov mängima.
Siim Pulst:
13:27
 Pall kolmandat korda Paide võrgus, aga sellele eelnes ilmselge suluseis.
Siim Pulst:
13:28
Vahetus  Kristofer Piht 70. minutil Saarma asemele.
Heiti Heli:
13:29
 Hoiatus 72. minutil jäi Lukka Reginaldi vastu selgelt hiljaks ja Maalinn kostitas florakat kollase kaardiga.
Siim Pulst:
13:29
Sama asi teises väljakuotsas!? Piht söötis, Ojamaa skooris ja kuskilt mõõdeti suluseis välja. Seekord ei olnud ilmne, vaid VAR kontrollib.
Heiti Heli:
13:30
 Hiiul sarnaneb teine poolaeg esimesele. Avapoolajal oli mäletatavasti Flora esialgu parem, siis oli mäng võrdne ja lõpp kuulus Kaljule. Teisel kolmveerandtunnil on asjaolud kulgenud pigem nii, et Kalju oli esialgu parem ja nüüd on mäng võrdne. Kas lõpp kuulub siis Florale?
Heiti Heli:
13:31
 Siht sai 73. minutil Marini tsenderdusele pea vahele, aga pall vuhises napilt latist üle.
Siim Pulst:
13:31
Värav  LOEB! Ojamaa saab uuesti tähistada, sest suluseisu ei olnud. Ise mängis ta Pihtiga seina ning libistas Forsmaniga vastamisi pääsedes palli väravavahist mööda.
13:31
Issand jumal need eesti kohtunikud... :D
Külastaja Aadu:
13:31
Pole teist kollast sukendumise eest sest mängis palli kaitsja kohtunike meelest.
Heiti Heli:
13:34
 Komissarov sai tsenderduse taha posti, aga jätk oli seal kehvapoolne. Jätkuolukorras proovis Reginald karistusala tagant Lapat üllatada, aga keskväljamehe löök lendas üle värava.
Siim Pulst:
13:35
76. minutil Kaljumäel Suutari tsenderdusest hea koht pealöögiks, aga see ebaõnnestub.
13:35
yusif ka vigastatud?
Siim Pulst:
13:36
Usutavasti. Terve hooaeg on ta tervisega kimpus olnud.
Külastaja Haha:
13:36
Paide ja Kalevi mäng on nagu Benny Hilli film hetkel, täitsa kosmos :D
Heiti Heli:
13:36
 Hussarile haiget teinud Marin oli püha viha täis ja VAR kontrollis võimalikku punast kaarti, sest Kalju ääremängija tabas Flora äärekaitsjat jalaga kõhupiirkonda. Videokohtuniku otsuseks jäi, et punast kaarti antud olukord ei väärinud.
Siim Pulst:
13:36
Hoiatus  Daniel Luts võttis kastinurga juures Jürisoo maha. 79. minutil.
Siim Pulst:
13:38
 Juhkam klaaris Kalevi ohtlikust kohast tulnud karistuslöögi. Ševjakovi tsenderdus jäi madalaks.
Heiti Heli:
13:39
 Kalju oli ohtlik: David pääses 81. minutil nurgalööki peaga suunama, aga Lapa sai sarnaselt Pergile käe ristnurgale ette.
Siim Pulst:
13:39
Vahetus Vahetus  Kalev 81. minutil: Joosep Põder ja Airon Kollo sisse, Jürisoo ja Tomberg välja.
Siim Pulst:
13:41
 Daniel Luts tegi paremal äärel efektse soolo, aga Pank näppas otsustava söödu vahelt.
Siim Pulst:
13:41
Vahetus  84. minutil Silver Alex Kelder sisse, Kristal puhkama.
Heiti Heli:
13:42
 Lukka sai Davidi löögile pea vahele, misjärel Lapa sukeldus palli suunas, aga kukkus koos keraga maha ja Tamm lükkas palli võrku. Maalinna vile kõlas pärast Tamme lööki ja Kalju mehed olid vihased, et värav ei lugenud. Lapalt natukene veider otsus, sest ta ise otsustas Lukkale ja Orlovile selga hüpata. Täiesti arusaadav pahameel Kalju leerilt.
13:43
Kohtunikud tegid Kalju Flora mängus ka just korraliku prohmaka… Mis toimub??? Kas eilne õhtu läks pikaks
Külastaja ahoi!:
13:43
Mis Flora vile see oli??? Lapa hüppab ise selga ja kohtunik laseb sellise nalja läbi
Külastaja Deivid:
13:43
Pikem arutelu tulekul Kaljult ära võetud värava üle
Heiti Heli:
13:44
 Kalju karistusalas käis kõva pusimine, ent Pergi puurile ohtu ei kujutatud. Hoiatus David sai Tõugjasele tehtud vea eest 87. minutil kollase kaardi.
Heiti Heli:
13:44
 Vahetus Flora vahetus 87. minutil: Kuraksin välja, Rõivassepp sisse.
Siim Pulst:
13:45
 Sõtšugov leidis trahvikastis palliga ootamatult palju ruumi, aga Kelder jõudis libistades blokeerima.
13:45
Need mehed saavad palka veel ka...
Külastaja Huviline.:
13:45
Kas ründajal oli võimalik kuidagi vältida seda, et vastaste kaitsemängija teda tirib ja siis väravavaht talle põlvega selga lendab? Kusjuures ise ta ei rebinud ennast aktiivselt mitte kuskile. See otsus sarnaneb pigem Põhja-Korea kui Euroopa jalgpallile. Kirss tordil oleks kui Kalju saaks punase ja Flora penalti kuidagi
13:45
Olgem ausad see on ju täielik komöödia mida kohtunikud täna korraldanud ja me räägime profiliigast. Selline tunne nagu A ja O kaupluse tagant suva parmud võetud vilistama
Siim Pulst:
13:45
 Ševjakovi nurgalöök saadi klaariks. Jätkuolukord tekitas kastis elevust, aga mitte konkreetset väravavõimalust.
Heiti Heli:
13:46
 Vahetus Kalju vahetas 88. minutil: Marini asemele saabus Paur.
Heiti Heli:
13:47
 Perk hoiab Kaljut elus! 89. minutil pääses Tõugjas peaga lähedalt lööma, aga nõmmekate kindamees püüdis.
Heiti Heli:
13:48
 Hiiul lisati teisele poolajale seitse minutit!
Siim Pulst:
13:48
 Daniel Luts murdis paremalt keskele ja vajutas kastijoonelt kuuli teele, aga Forsman tõrjus latti!
Külastaja lhv:
13:48
7 minutit hahah ja selline vile