Reede, 21. juuni 2024

Marko Susi:
23:57
Mina ütlen omalt poolt aitäh, et lugesite ja kaasa rääkisite! Homme on juba uued mängud, seega püsige ikka Soccernet.ee lainel. Nägemist!
Marko Susi:
23:56
KÕIK! Holland ja Prantsusmaa mängivad hambutu 0:0 viigi. Prantslastel oli mõlemal poolajal üks väga hea võimalus, aga see oli kõik. Holland lõi korra värava, aga see ei lugenud, sest oli suluseis. Mõlemad koondised võivad viigiga rahul olla, sest edasipääs sai sellega kindlaks - ükski koondis pole praeguse süsteemiga veel nelja punktiga välja kukkunud.
Marko Susi:
23:54
Värvi kuivamist peab vaatama kõigest ühe minuti jagu veel!
Marko Susi:
23:53
Holland teenib 90+4. minutil nurgalipu juures küljeaudi. Aga sellest ei tul midagi.
Marko Susi:
23:52
Nüüd tsenderdab Rabiot, aga Ake klaarib.
Marko Susi:
23:51
Prantsusmaal oli 90+1. minutil nurgalöök, aga Verbruggen klaaris rusikatega. Prantsusmaa on pisut elavnenud.
Marko Susi:
23:51
Kohtumisele lisati viis üleminutit.
Marko Susi:
23:48
Rabiot vajas pisut arstiabi ning on nüüd väljakul tagasi.
Marko Susi:
23:46
Rabiot sai 87. minutil haiget ja jäi murule.
Marko Susi:
23:41
Tchouameni tsenderdab Giroud'le, aga sööt läheb pikaks. Giroud proovib küll tagumiku ja kanna abiga palli maha võtta, aga selliseid trikke tema arsenalis pole.
Marko Susi:
23:39
Ma kardan sama, et ainult Levadia saab edasi. Aga elame-näeme.
Külastaja Mkm:
23:39
Küsimus toimetajatele, kuidas hindate eesti klubide šansse edasi saada, isiklikult usun et leva ssaab edasi ja teised ei...
Marko Susi:
23:39
Vahetus Hollandi päästja tuleb! Depay 79. minutil välja, Weghorst sisse.
Marko Susi:
23:38
Depay riputab palli värava ette, kust tuleb nurgalöök.
23:36
76 minutit on mängitud. Oleks väga vahva, kui mäng elu sisse saaks.
23:36
See sulg oli sama passiivne kui mu eks alahindas palju tema eks ta suhtes vägivalda rakendas
Marko Susi:
23:35
Minu meelest oli otsus õige, sest Dumfries reaalselt seisis Maignanil ees, mistap ta ei saanud heita.
23:35
Jaburalt passiivne suluseis aga olgu
Marko Susi:
23:35
Vahetus Vahetus Prantsusmaa teeb 75. minutil kaks vahetust: Dembele ja Thuram välja, Coman ja Giroud sisse.
Marko Susi:
23:33
Vahetus Vahetus Vahetus Holland teeb 73. minutil esimesed vahetused: Simons, Frimpong ja Schouten välja, Wijnaldum, Geertruida ja Veerman sisse.
Külastaja Poiss:
23:32
Kuidas saab VAR sellise subjektiivse otsuse ise langetada ilma kohtuniku ekraani juurde kutsumata?
Marko Susi:
23:32
Nüüd vaadatakse veel midagi ... Maru huvitav.
Marko Susi:
23:31
Suluseis jääb, värav ei loe.
Marko Susi:
23:31
Suluseis tundus ilmselge, aga VAR kontrollib ikka veel.
Marko Susi:
23:30
Gakpo söödab viiekasti nurka Depayle, kes lööb, aga blokk on ees. Jätkuolukorras lööb Simons penaltipunkti lähedalt paremasse alanurka, aga värav ei loe, sest suluseisus olnud Dumfries jäöb väravavahile ette, mistap ta ei saa palli peale heita.
Marko Susi:
23:29
Valehäire, suluseis ...
Marko Susi:
23:29
Värav SIMOOOOOONSSSSS!!! HOLLAND LÄHEB 69. MINUTIL VASTU POOLAJA KÄIKU JUHTIMA!
Marko Susi:
23:27
Dembele võtab 68. minutil palli vasakule jalale ja lööb üle. Prantsusmaa on lõpuks uuesti mängima hakanud.
Marko Susi:
23:26
PRANTSUSMAAL ON 65. MINUTIL SUPERŠANSS! Tchouameni söödab Thuramile, kes jätkab kannaga Dembelele. PSG mees söödab kastist välja Kantele, kes leiab perfektse passiga viiekastist Griezmanni, aga Atletico Madridi mehe löök ebaõnnestub ja Verbruggen tõrjub. Griezmann on juba kaks ideaalvõimalust luhanud.
Marko Susi:
23:23
Prantsusmaa teenib 63. minutil nurgalöögi! Dembele riputab palli kasti, aga kaitsjad klaarivad. Hetk hiljem tsenderdab PSG mees uuesti ja pall maandub Tchouameni pea peal, aga löök lendab meetri jagu üle. Senise teise poolaja kõige põnevam hetk!
Marko Susi:
23:21
Nagu näha, siis teine poolaeg on olnud kinnine. Näib, et meeskonnad on viigiga justkui leppinud, aga mängida on veel umbes pool tundi.
Marko Susi:
23:20
Thuram virutab 60. minutil 20 meetrilt, aga pisut vasakust alanurgast mööda.
23:01
Väga hea küsimus. Pole kõiki mänge näinud, aga eilne Taani tundus väga lustakas. Kahjuks Rumeenia mängu ei näinud. Loodan, et on sama lustakad ka Belgia vastu. Kui küsimust laiendada, siis kõige igavamat vutti mängib Inglismaa. Aga see, mis neil toimub, on omaette teema. Minu jaoks on täielik kurioosum, et peatreener Southgate näeb, et rünnak ei jookse, ja siis jätab pingile Chelsea mehe Palmeri ja Man Unitedi poolkaitsja Mainoo - ta jätab pingile mehed, kes tassisid eelmisel hooajal oma surnud punte (sama surnud tundub ka Inglismaa).
Külastaja uv:
22:57
Marko, kes on lõbusaim meeskond sel EM-il? Endale jäi meelde Rumeenia, sellist lõbusat jalgpalli pole pikalt nähtud.

22:50
Avapoolaeg läbi, seis 0:0. Mõlemad pooled olid alguses teravad, aga mida poolaeg edasi, seda rahulikumaks mäng muutus. Parim šanss oli Prantsusmaal, kui Rabiot otsustas 14. minutil löömise asemel sööta vasakul käel olnud Griezmannile, kes ei tabanud palli.
Marko Susi:
22:48
Avapoolajale on lisatud üks minut.
Marko Susi:
22:45
Griezmann pääseb 43. minutil penaltipunkti lähedalt peaga löögile, Verbruggen püüab vähese vaevaga.
Marko Susi:
22:44
Hollandi fännid loobivad väljakule topse, Girezmann sai nurgalipu juures peaaegu ühega pihta. Taktika töötas - prantslase nurgalöök ebaõnnestus, kui lendas vastu esimest meest.
Marko Susi:
22:43
Griezmann lööb müürist nurgalöögiks.
Marko Susi:
22:42
Van Dijk võtab kasti joone juures Dembele murule ja kingib prantslastele karistuslöögi.
Marko Susi:
22:41
Griezmann lennutab palli kasti, aga van Dijk klaarib. Jätkuolukorras eksivad prantslased juba mitemndat korda viimase mõne minuti jooksul lihtsa sööduga.
Marko Susi:
22:40
Thuram teenib väravast 30 meetri kauguselt karistuslöögi.
Marko Susi:
22:37
Griezmann annab 35. minutil keskväljal ohtliku valesöödu. Pärast seda läheb Frimpong löögile, aga kaitsjad blokeerivad.
Marko Susi:
22:36
Hoiatus 31. minutil jäi märkimata Schouteni kollane kaart, mille ta teenis, kui tegi Griezmannile vea.
Marko Susi:
22:30
Hollandi keskkaitsjad proovivad 28. minutil teha suluseisulõksu, aga see kukub läbi - Thuram pääseb jooksu. Hollandlaste õnneks virutas Interi ründaja mööda.
Marko Susi:
22:28
Holland tõusis kiiresti kontrasse, ent rünnakust asja ei saanud, sest Gakpo jäi üksi mitme prantslase vastu lõksu ning andis valesöödu.
Marko Susi:
22:26
Depay riputas kauge karistuslöögi karistusalasse, kust Dumfries lõi peaga mööda. Tsenderduse kvaliteet polnud kiita, sest pall lendas kõrge kaarega ja kaua.
Marko Susi:
22:20
Prantsusmaa teenib nurgalöögi ... Griezmann riputab palli viiekasti, aga sinna tsooni, kus on ainult hollandlased.
22:18
Gakpo lajatab 16. minutil kasti tagant peale, aga Maignan tõrjub kaitsjate vahelt tulnud ürituse nurgalöögiks.
Marko Susi:
22:18
PRANTSLASED MÄNGIVAD VASTASE VIIEKASTIS ÜLE JA RAISKAVAD IDEAALSE ŠANSI! Rabiot söötis 14. minutil Thuramile, kes andis kannaga oivaliselt tagasi. Poolkaitsja oli värava ees viiekastis, kust söötis enda kõrvale Griezmannile, kes lõi pallist mööda ... Hetk hiljem mängis Kante palli ette Griezmannile, kes siis sai pallile pihta, aga lõi vasaku posti kõrvalt mööda.
Marko Susi:
22:11
Frimpong annab 10. minutil enda kasti ääres totra valesöödu, aga võidab palli julge spaagega tagasi.
Marko Susi:
22:10
Holland jõuab vastase karistusalasse. Simons söödab Depayle, keda Saliba hoiab kinni. Lõpuks hollandlane kukub, aga penaltit ei saa. Kordusest on näha, et kõik õige - midagi veaväärilist seal polnud.
Marko Susi:
22:06
Griezmann virutab 4. minutil kaugelt lati alla, Verbruggen tõrjub nurgalöögiks! Mängu algus on olnud võimas, mõlemad pooled suruvad.
Marko Susi:
22:04
Depay korner lendab ilusti viiekasti, aga kaitsjad klaarivad.
Marko Susi:
22:03
Frimpong pääses juba avaminutil Maignaniga silmitsi, aga prantslasest väravavaht tõrjus nurgalöögiks!
Marko Susi:
22:02
MÄNG KÄIB!
Marko Susi:
22:02
Energiaringid tehtud, kohe-kohe läheb mänguks!
Marko Susi:
21:58
Hollandi hümni ajal oli suures plaanis Depay. Tema peapael on päris huvitav. Lihtsalt nägu vaadates eeldaks, et mees ei mängi mitte jalka EM-il vaid NBA-s.
Marko Susi:
21:56
Meeskonnad liiguvad väljakule, kohe on aeg hümnideks!
21:37
Ise panin turniirieelses ennustustes 2:0 Prantsusmaale, aga selle tõenäosus on miniatuurne, sest seni olen skooriga täppi pannud vaid korra (Sloveenia - Serbia 1:1).
Marko Susi:
21:36
Tere õhtust, kallid vutisõbrad! EM-päeva viimane mäng on umbes 25 minuti pärast meie ees, kui kohutvad Holland ja Prantsusmaa. Head lugejad, millist seisu ennustate?
Kristjan Remmelkoor:
21:12
Holland: Verbruggen, Ake, Van Dijk, De Vrij, Dumfries, Reijnders, Simons, Schouten, Gakpo, Depay, Frimpong.
Varus: Bijlow, Flekken, Geertruida, De Ligt, Wijnaldum, Weghorst, Van de Ven, Veerman, Blind, Malen, Brobbey, Maatsen, Zirkzee, Bergwijn, Gravenberch.

Prantsusmaa: Maignan, T. Hernandez, Saliba, Upamecano, Kounde, Rabiot, Kante, Tchouameni, Griezmann, M. Thuram, Dembele.
Varus: Samba, Areola, Pavard, Mendy, Camavinga, Giroud, Mbappe, Kolo Muani, Zaire-Emery, Fofana, Coman, Clauss, Konate, Barcola.
21:12
 Murtud ninaga Mbappe alustab Hollandi vastu pingil.
21:00
 Poola peab nüüd lootma, et Holland ja Prantsusmaa ei tee omavahel viiki. Selle viigi korral poleks Poolal enam võimalik ka teoreetiliselt alagrupi viimasest kohast pääseda ega alagrupist edasi minna.
20:59
 D-alagrupi seis: Prantsusmaa 3 punkti (1 mängust), Holland 3 (1), Austria 3 (2), Poola 0 (2).

20:55
 Lõpuvile! Austria pööras teisel poolajal mängu enda kasuks ja võitis Poolat 3:1.
20:53
 Grosicki sai 90+3. minutil tsenderduse ja lõi viiekasti joonelt mööda!
20:50
 Teisele poolajale lisati 4 minutit.
20:50
 Austria kontrollib mängu ja Poola imelist tagasitulekut ei paista.
Külastaja Vaarikas:
20:48
Poola sõidab ilmselt koju
20:47
 Vahetus 87. minutil Poolalt mängu viimane vahetus: Zielinski välja, Urbanski sisse.
20:46
 Laimer oli Austria neljandale lähedal! Mängis Szczesnyst mööda ja proovis terava nurga alt tühja võrku veeretada, kuid ei olnud täpne.
20:44
 Poschilt väga hea kauglöök, Szczesny tõrjus hüppelt näpuotstega posti kõrvalt!
20:41
 Vahetus Vahetus 81. minutil Austria topeltvahetus: Baumgartner ja Arnautovic välja, Schmid ja Gregoritsch sisse.
20:41
See Poola grupp tõeline surmagrupp ma ütleks
20:39
 Värav Arnautovic realiseeris 78. minutil penalti ja Austria juhib 3:1! Lõi alla paremale, Szczesny hüppas teises suunas.
20:38
 Arnautovic läheb penaltit lööma.
20:38
 Olukord algas Pentzi pikast pallist ette.
20:37
Hoiatus  Sabitzer läks üks-ühele, Szczesny niitis ta maha! Szczesnyle kollane ja Austriale penalti!
20:36
 Vahetus 75. minutil Poola neljas vahetus: Slisz välja, Grosicki sisse.
20:35
 Baumgartner söötis Wimmerile, kes lõi madalalt ja teravalt 15 meetrilt, Szczesny tõrjus!
20:30
Hoiatus 70. minutil võttis kollase kaardi Arnautovic, kes tegi vea Sliszile.
20:28
 Värav Baumgartner viis Austria 2:1 juhtima! Prass andis vasakult äärelt madala söödu, Arnautovic jooksis kavalalt pallist üle ja jättis palli Baumgartnerile, kes jooksis kasti ja lõi umbes 15 meetrilt alla nurka.
20:25
 Hoiatus 64. minutil sai kollase Lewandowski, kes tegi õhuvõitluses küünarnukiga haiget Lienhartile.
20:23
 Vahetus 63. minutil Austria kolmas vahetus: Mwene välja, Prass sisse.
20:22
 Hoiatus 62. Moder tegi Baumgartnerile vea ja sai kollase.
20:22
 Dawidowicz sai Poola nurgalöögi olukorras pea vahele, kuid ei suutnud palli raamide vahele suunata.
20:21
 Lewandowski sai kaptenipaela ka käe ümber.
20:20
 Vahetus Vahetus 60. minutil Austria topeltvahetus: Buksa ja Piatek välja, Swiderski ja Lewandowski sisse.
20:19
 Vahetus 59. minutil Austria teine vahetus: haiget saanud Trauner välja, Danso sisse.
20:18
 Lewandowski paistab olevat varsti valmis mängu sekkuma, saab juba viimaseid juhiseid.
20:16
 Hoiatus 56. minutil võttis kaardi Wimmer, kes tegi vea Zalewskile.
20:14
 Hoiatus Slisz võttis 53. minutil mängu esimese kaardi, kui rebis Baumgartnerit särgist.
20:12
 Piatek lõi kaugelt üle, Zalewski laiutas vasakul äärel käsi, et Piatek talle söötu ei andnud.
20:11
Austria mängu teisest nurgalöögist pääses Posch peaga löögile, Szczesny püüdis.
20:09
 Lewandowski teeb üsna aktiivselt sooja.
20:06
 Teine poolaeg algas.
20:06
 Vahetus Poola vahetus enne teise poolaja algust: Piotrowski välja, Moder sisse.
Vahetus Ja Austria vahetus: Grillitsch välja, Wimmer sisse.

19:48
 Zielinski kairstuslöögi tõrjus Pentz posti äärest ära.
19:47
 Esimesele poolajale lisati 1 minut.
19:47
 Posch tabas käega Sliszi näkku.
19:44
 Sabitzer virutas kaugelt ja napilt mööda, Szczesny oleks ulatanud posti kõrvalt välja ka tooma.
19:42
 Austria pääses kolmekesi kahe Poola kaitsja vastu jooksma! Sabitzer läks lõpuks löögile, Bednarek blokeeris.
19:36
 Piatek on endine Berliini Hertha mängija, nii et skooris täna Berliinis oma endisel kodustaadionil.
19:33
 Värav 30. minutil Poola viigistas! Nurgalöögijärgses olukorras Bednarek lõi, Lienhart blokeeris, aga siis sai lähedalt löögile Piatek, kes lükkas palli võrku. 1:1!
19:32
Frankowski murdis paremalt äärelt värava lähistele ja tsenderdas, Lienhart klaaris peaga.
19:28
Pallivaldamine on praegu Austria kasuks 65:35.
19:27
 Lewandowski tõusis pingilt püsti, jalutas ja käis kaaslastele mingit infot rääkimas.
19:26
 Arnautovic pääses kümnelt meetrilt löögile ja Szczesny tõrjus, aga siis vilistati Arnautovici vastu ka suluseis.
19:24
 Baumgartnerile anti pikk läbisööt liini taha, Szczesny tuli õigeaegselt oma karistusalast välja ja klaaris peaga.
Külastaja Mõtiskleja:
19:23
eesti var oleks penalti andnud sealt
19:21
 Zalewski sai 18. minutil Frankowski söödu järel vabalt karistusalas veerevat palli lüüa! Aga tulistas taevasse. See oli Poola seni parim võimalus.
19:20
 Ei anta VAR-i abil ka. Mwene käsi oli ikkagi piisavalt loomulikus asendis.
19:19
 Zielinski löök kastis läks vastu Mwene kätt. Zielinski nõudis kohe penaltit, aga seda vähemalt esialgu ei anta.
19:13
 Väravale eelnes Mwene pikk audivise - audi järel löödi pall esialgu kastist välja, aga vasakkaitsja tsenderdas selle sinna kohe tagasi.
19:12
 Värav Keskkaitsja Trauner viis Austria 1:0 juhtima! Mwene andis vasakult äärelt tsenderduse ja Trauner lõi peaga esimesse ristnurka.
19:06
 Austria ründab ja paneb tsenderdusi Poola karistusalasse.
19:03
 Posch proovis ülikaugelt, tema pealelöök oli Szczesnyle lihtne saak.
19:02
 Pall pandi mängu!
18:55
 Poola ja Austria meeskonnad on väljakul, kõlavad rahvushümnid.
18:32
 Austria on teinud kolm muudatust: kaks keskkaitses ja üks tipuründes. Wöberi ja Danso asemel alustavad keskkaitses Lienhart ja Trauner; Gregoritschi asemel alustab rünnakul kapten Arnautovic.
18:30
 Avavooruga võrreldes on Poola teinud siiski põhikoosseisus neli muudatust: Salamoni, Romanczuki, Urbanski ja Szymanski asemel alustavad Dawidowicz, Piotrowski, Slisz ja Piatek.
18:28
 Tere, avavoorus kaotuse saanud D-alagrupi koondised Poola ja Austria astuvad järgmisena murule. Vigastuspausil olnud Poola suurim staar Lewandowski veel põhikoosseisuvalmis ei ole - ta on pingil.
Kris Ilves:
17:55
LÄBI! Ukraina lõi teisel poolajal kaks väravat ja sai 2:1 võidu Slovakkia vastu. Igati teenitud võit, julgen öelda, sest Ukraina oli teisel poolajal selgelt parem meeskond.
Kris Ilves:
17:53
Slovakkia otsib, Ukraina kaitseb.
Kris Ilves:
17:51
Vahetus Ukraina vahetas veel: Šaparenkov välja, Talovierov sisse.
Kris Ilves:
17:50
Vavro sai kastist ohtlikult löögile, aga ei tabanud palli korralikult, lüües jala palli alt läbi!
Kris Ilves:
17:50
Ja veel üks nurgalöök Slovakkiale!
Kris Ilves:
17:49
Sellest asja ei saanud. 5 minutit juurde teisele poolajale!
Kris Ilves:
17:48
Nurgalöök Slovakkiale!
Kris Ilves:
17:46
Slovakkia on viimatel minutitel initsiatiivi oodatult enda kätte saanud ja otsib nüüd viigiväravat, aga 87 minutit mängitud ehk aega on vähe.
Kris Ilves:
17:45
Vahetus Slovakkia viimane vahetus samuti: Schranz välja, Sauer sisse.
Kris Ilves:
17:44
Vahetus Ukraina topeltvahetus: Mudrõk ja Bražko välja, Malinovskõi ja Sõdortšuk sisse.
Kris Ilves:
17:43
Hoiatus Jaremtšuk sai kollase kaardi 84. minutil.
Kris Ilves:
17:42
Kris Ilves:
17:39
Šaparenko andis hea kõrge söödu Slovakkia kaitseliini taha, kus Jaremtšuk võttis esimese puutega omaks ja teisega veeretas palli Dubravkast mööda!
Kris Ilves:
17:38
Värav  UKRAINAAAAAAA! 80. minutil ja seis 2:1 Ukrainale!
Kris Ilves:
17:36
Sudakov proovis kaugelt õnne, aga löök võttis rikošeti ja väravani ei jõudnud.
Kris Ilves:
17:33
Ja nüüd jooksis Ukraina ohtlikult kontrasse, kuid Mudrõki löök lendas Jaremtšuki söödust posti!
Kris Ilves:
17:32
Teine poolaeg on üpris võimalustevaene olnud, kui Šaparenko värav ja Dovbõki pealöök välja arvata.
Kris Ilves:
17:30
Pealelöögid on juba Ukraina kasuks 9-8 ja pallivaldamine veel napilt Slovakkiale 51%.
Kris Ilves:
17:28
Slovakkia on teisel poolajal palliga ikka üpris mannetu olnud. Ukraina kontrollib ilusti.
Kris Ilves:
17:26
Vahetus Slovakkia tegi samuti topeltvahetuse: Hancko ja Haraslin välja, Obert ja Suslov sisse.
Kris Ilves:
17:25
Vahetus Ja veel üks vahetus Ukrainal: Jarmolenko välja, Zubkov sisse.
Kris Ilves:
17:25
Vahetus Ukraina esimene vahetus: Dovbõk välja, Jaremtšuk sisse.
Kris Ilves:
17:23
Tõmtšik proovis päris kaugelt ja üsna optimistlikult Dubravkat üllatama, aga ei sihik ei olnud paigas.
Kris Ilves:
17:21
Hanckol ilmselt lähendajalihasega mure ja Slovakkial tuleb sunnitud vahetus.
Kris Ilves:
17:20
Ukraina on pärast viigiväravat mängu rohkem enda kätte saanud.
Kris Ilves:
17:18
Vahetus Slovakkia topeltvahetus: Duda ja Boženik välja, Benes ja Strelec sisse.
Kris Ilves:
17:17
Bražko blokeeris Schranzi kauglöögi.
Kris Ilves:
17:13
Ukraina võitis oma väljakupoolel palli, Mudrõk vedas seda pikalt, söötis Dovbõkile, kes aga kohe löögile ei saanud ja lõpuks Šaparenko lõi penaltipunkti lähistelt Zintšenko söödu väravaks!
Kris Ilves:
17:12
Värav Ukraina lõi 54. minutil 1:1 viigivärava. Šaparenko väravalööjaks!
Kris Ilves:
17:10
Mudrõk tegi äärel suurepärase spurdi ja andis väga hea tsenderduse karistusalasse, kus Dovbõk pääses ka löögile, aga ei tabanud palli korralikult. Väga hea võimalus Ukrainal.
Kris Ilves:
17:05
Õnneks midagi hullu ei juhtunud ja mõlemad mehed saavad jätkata.
Kris Ilves:
17:04
Zintšenko ja Pekarik panid kohe teise poolaja alguses õhuvõitluses pead kokku.